Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 242, 243, 244  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ja kuidas mõjutab teie ostuotsuseid 1.juulist lõppev käibemaksuvabastus alla 22€ kaupadele?
Tellin vähem.
75%
 75%  [ 657 ]
Tellin rohkem.
6%
 6%  [ 57 ]
Ei lase end sellest häirida.
13%
 13%  [ 115 ]
Tellin endiselt neid kaupu, mida Eesti müüjad ei paku.
5%
 5%  [ 47 ]
hääli kokku : 876

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 11:52:31 vasta tsitaadiga

nevermind, see et asi on omniva süsteemis registreeritud, ei tähenda et see eestis oleks. Mul tuli see regamise kiri 01.26 eestisse jõudis 02.07. Ja kiri et näiteks 【TTL】Estonia - Tallin - Arrival at outward OE, ei tähenda samuti, et see pakk eestis oleks.
_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 11:52:57 vasta tsitaadiga

põhjus miks oma tatikatele lihtsad nimed panna: hiinast ei tule pakid muidu thumbs_up.gif
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap. Arve!
Kommentaarid: 1104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 704
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 12:21:22 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
nevermind, see et asi on omniva süsteemis registreeritud, ei tähenda et see eestis oleks. Mul tuli see regamise kiri 01.26 eestisse jõudis 02.07. Ja kiri et näiteks 【TTL】Estonia - Tallin - Arrival at outward OE, ei tähenda samuti, et see pakk eestis oleks.

Ok, tal võibolla registreeritud, aga mul seisab sorteerimiskeskusest 08.02 alates icon_confused.gif
laurx kirjutas:
põhjus miks oma tatikatele lihtsad nimed panna: hiinast ei tule pakid muidu thumbs_up.gif

Et pean tatikale teise perekonnanime panema? icon_lol.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.02.2017 12:30:11 vasta tsitaadiga

Popp pidi olema ilma perenimeta üldse olla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 12:32:22 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
nevermind, see et asi on omniva süsteemis registreeritud, ei tähenda et see eestis oleks. Mul tuli see regamise kiri 01.26 eestisse jõudis 02.07. Ja kiri et näiteks 【TTL】Estonia - Tallin - Arrival at outward OE, ei tähenda samuti, et see pakk eestis oleks.

Hmm, kus ta siis olla võiks? Eksleb kuskil euroopas või?
tsitaat:
2017.02.09 17:54 (GMT-7): 【TTL】Estonia - Tallin - Departure from outward office of exchange
2017.02.09 15:00 (GMT-7): 【TTL】Estonia - Tallin - Arrival at outward OE
2017.02.09 01:54 (GMT-7): Estonia - Tallin - Departure from outward office of exchange
2017.02.08 23:00 (GMT-7): Estonia - Tallin - Arrival at outward OE
2017.02.08 10:00 (GMT-7): Saving
2017.02.07 12:30 (GMT-7): 【HKG】Hong Kong - Shipped by air

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 12:38:57 vasta tsitaadiga

nevermind, lendab alles siiapoole
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.02.2017 12:48:43 vasta tsitaadiga

nevermind, What is “Departure from outward office of exchange” ?
“Departure from outward office of exchange” means the parcel is ready for export customs security scan. Once it passes the scan, it will be sent to airline.

_________________
M: SFP Telia GPON võrgu jaoks - 40€
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Online

sõnum 14.02.2017 21:13:28 vasta tsitaadiga

Tahtsin täna gearbestist tellida seb virtuaalse krediit kaardiga ja koguaeg paneb failure to pay. Kellelgi veel siuke jama olnud?
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 14:48:18 vasta tsitaadiga

pwn13, ma ei tea, kas see on põhjus ning kas üldse virtuaalset kaarti puudutab aga osadel eesti pankadel ja kaartidel on topelt kinnitamine külge pandud, mis kujutab endast läbi Netsi lehe autoriseerimist.
See kinnitamine võib teatud kohtades kalada. Samas mulle tundub, et näiteks Ali suudab sellest kuidagi üle sõita, sest minult on ainult ühe korra topelt kinnitust küsitud. Vastava panga kaardispetside arvates peaks minu kaardiga see iga kord juhuma...

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Green_Day
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.08.2002




sõnum 15.02.2017 15:29:50 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
pwn13, ma ei tea, kas see on põhjus ning kas üldse virtuaalset kaarti puudutab aga osadel eesti pankadel ja kaartidel on topelt kinnitamine külge pandud, mis kujutab endast läbi Netsi lehe autoriseerimist.
See kinnitamine võib teatud kohtades kalada. Samas mulle tundub, et näiteks Ali suudab sellest kuidagi üle sõita, sest minult on ainult ühe korra topelt kinnitust küsitud. Vastava panga kaardispetside arvates peaks minu kaardiga see iga kord juhuma...


Pole Alis elus midagi üle kinnitanud. Samas, kui Eestist (Apollo, LuxExpress jms) olen tellinud, siis alati tahab netipangas kinnitamist.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.02.2017 15:35:52 vasta tsitaadiga

Kaardi puhul on vist kaks võimalust. Üks on nö. tavaline makse kus on vaja kaardi numbrit ja cvv numbrit ning kui on ette nähtud, siis ka kinnitust.
Teine on selline, mida kasutavad näiteks hotellid ja autorendid tagatiseks ja/või broneeringu kinnitamiseks. Sel juhul on vaja ainult kaardi numbrit ja kinnitust ei küsita. Naised saunas rääkisid, et seda võimalust jagatakse väga piiratud seltskonnale ja kui hakkab liiga palju pretensioone tulema, et midagi on valesti/ilmaasjata kaardilt maha võetud, siis jäävad nad sellest õigusest ilma.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Online

sõnum 15.02.2017 19:58:19 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:

Teine on selline, mida kasutavad näiteks hotellid ja autorendid tagatiseks ja/või broneeringu kinnitamiseks. Sel juhul on vaja ainult kaardi numbrit ja kinnitust ei küsita. Naised saunas rääkisid, et seda võimalust jagatakse väga piiratud seltskonnale ja kui hakkab liiga palju pretensioone tulema, et midagi on valesti/ilmaasjata kaardilt maha võetud, siis jäävad nad sellest õigusest ilma.

Amazonil on ka selline voli. Esimene kord ehmatas ära kohe ja küsisin pangast üle. Sain kinnituse, et kõik õige.

Alis jah krediitkaardi vähemalt virtuaalkaardi puhul mingit lisakinnitust ei küsita, küll peavad kõik küsitavad andmed: kaardi number, turvatunnus, kehtivusaeg ja valdaja nimi klappima. Tuli kord nime sisestamisel näpukas ja makse ebaõnnestus.

Lisakinnitust küsitakse vast siis, kui maksad deebetkaardiga?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006




sõnum 15.02.2017 20:11:38 vasta tsitaadiga

Ei küsita ka deebetiga.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Online

sõnum 15.02.2017 20:12:27 vasta tsitaadiga

nevermind kirjutas:
pwn13, ma ei tea, kas see on põhjus ning kas üldse virtuaalset kaarti puudutab aga osadel eesti pankadel ja kaartidel on topelt kinnitamine külge pandud, mis kujutab endast läbi Netsi lehe autoriseerimist.
See kinnitamine võib teatud kohtades kalada. Samas mulle tundub, et näiteks Ali suudab sellest kuidagi üle sõita, sest minult on ainult ühe korra topelt kinnitust küsitud. Vastava panga kaardispetside arvates peaks minu kaardiga see iga kord juhuma...

Ennem olen seal tellinud mitmeid kordi, pole probleeme olnud. Kuigi nüüd on summa jupp maad suurem, kuigi ega seegi ei tohiks ju probleeme tekitada.

_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003




sõnum 15.02.2017 22:54:12 vasta tsitaadiga

Mul on nii, et küsitakse lisa kui on arvuti kust esimest korda tellin.
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Online

sõnum 16.02.2017 14:09:25 vasta tsitaadiga

Täna tegin uue kaardi, ei mõika see ka. Katsetamiseks tellisin ebayst ühe odava julla. Seal mingeid probleeme polnud.
_________________
pWn
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 16.02.2017 14:17:24 vasta tsitaadiga

pwn13, mul oli sarnane värk üks päev, et tuli veateade. Midagi, et kaart hakkab varsti kehtivust kaotama või midagi sinna kanti. Tegin siis uue kaardi ja sellel oli sama pull.. Noh.. Asi oli mul juba ostukorvis, läksin siis läbi mobla Aliexpressi ostukorvi ja seal tegin ostu ära. Imekombel moblast saad oste teha kaartidega, mis "hakkavad" aeguma, aga arvutist ei saa.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.02.2017 00:56:26 vasta tsitaadiga

Kas hiinlane oma postifirmalt kaduma läinud paki eest mingi kompensatsiooni ka saab või lähevad kadunud pakid müüja taskust?

Mul oktoobrikuu pakk ikka kadunud, laupäeval on tehingu automaatne täitmine, kui dispuuti ei ava. Müüja on vastustes viisakas ja murelik, aga trackis on näha, et lõpp on genereeritud (kellaajad xx.00 kujul ja viimane rida Tallinn Airport flight nr xxx. Uurisin, see lend oli Euroopa-sisene SASi reisilennuk). Omniva ka ei leia ja täpsustamisele ei vastanudki enam. Müüjale siiski 25 eurot kinkida ei tahaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
strohher
HV veteran
strohher

liitunud: 15.02.2004




sõnum 17.02.2017 09:49:48 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Kas hiinlane oma postifirmalt kaduma läinud paki eest mingi kompensatsiooni ka saab või lähevad kadunud pakid müüja taskust?

Mul oktoobrikuu pakk ikka kadunud, laupäeval on tehingu automaatne täitmine, kui dispuuti ei ava. Müüja on vastustes viisakas ja murelik, aga trackis on näha, et lõpp on genereeritud (kellaajad xx.00 kujul ja viimane rida Tallinn Airport flight nr xxx. Uurisin, see lend oli Euroopa-sisene SASi reisilennuk). Omniva ka ei leia ja täpsustamisele ei vastanudki enam. Müüjale siiski 25 eurot kinkida ei tahaks.


Selline pakk ilmub tavaliselt millaski välja. Mõistlik käitumine oleks minu arvates, et avad ikkagi dispute. Kui pakk lõpuks saabub, maksad selle müüjale kinni. Teed tellimuse aga kaupa teele ei panda või leiate muu lahenduse. Tungivalt soovitan pärast raha tagasi saamist, kui pakk on saabunud, see siiski müüjale kinni maksta, sest neid müüjaid juurde toota: cannot ship to Estonia<---pole juurde vaja.

_________________
Tunguusia tundraahv
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 17.02.2017 11:16:34 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tungivalt soovitan pärast raha tagasi saamist, kui pakk on saabunud, see siiski müüjale kinni maksta, sest neid müüjaid juurde toota: cannot ship to Estonia<---pole juurde vaja.

thumbs_up.gif

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 360 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 277
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.02.2017 12:27:15 vasta tsitaadiga

strohher kirjutas:
Selline pakk ilmub tavaliselt millalgi välja. Mõistlik käitumine oleks minu arvates, et avad ikkagi dispute. Kui pakk lõpuks saabub, maksad selle müüjale kinni.


Ega ma ei mõelnudki maksmata kaupa saada, küsimus oli hingelisest poolest. Kuidas sa teed viisakale müüjale dispuudi. Esimene kord ka.

Kuid trackingut vaadates see pakk arvatavasti enam välja ei tule, Omniva kadunud laadungites seda ei olnud. Ja uuesti ei saa tellida, kusagil enam neid jubinaid ei pakuta.

Osade DHGate pakkidega on veel huvitav asi. Peale ostu antakse tracking number, see mõne päeva pärast tühistatakse. Uue saab hiljem.
Ühe sellise paki sain postkontorist, imestasin küll, et pole ümbrikus postkaarti tellinud. Tellimuse numbri järgi sain aru, et tegemist elektroonikajuppide tellimusega. Tegin avamata ümbrikust pildid ja sain õnneks raha tagasi. Muidu logi järgi oleksin justkui kauba kätte saanud.


viimati muutis Scott 17.02.2017 13:08:14, muudetud 2 korda
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV veteran

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2017 12:42:24 vasta tsitaadiga

Aliexpressis on silma jäänud väide, et kui valida transpordi teenuseks UPS, siis ei pea tolli maksu maksma? On keegi kokku puutunud, asi reaalset ka on nii?
tsitaat:
UPS is a better choice because the shipping cost is included the import fees!


Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 279
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2017 12:44:06 vasta tsitaadiga

Põhimõtteliselt peaksid siis maksma tollimaksud kohe ostmise momendil ära.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 17.02.2017 13:14:45 vasta tsitaadiga

Ei olegi nii viks müüja eusa_think.gif Kirjutasin talle eile, et kuidas pikendada ostukaitset, nüüd on selline vastus:

tsitaat:
you could just click the received,
we will refund you after we got the funds.


Nii clown.gif ikka ei ole.

Hakkasin dispuuti tegema, maksimumajaks on DHGates 90päeva, mille jooksul saab teha. Pika kirjavahetusega on see aeg läbi ja rahast ilma icon_sad.gif . Jääb vaid loota, et pakk kunagi välja ilmub.

Panen veel korra trackingu kirja, ehk keegi kogenum vaatab, kas on võltsitud. Nullidega lõppevad kellaajad loogilised ei ole.

Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nevermind
HV Guru
nevermind

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.02.2017 13:50:27 vasta tsitaadiga

Mitmes kohas on valida ning heal juhul saab kaitset pikendada.
Kui see enam või üldse ei õnnestu, tuleb disbuut õigel ajal ära teha!

Edasi juba vastavalt asjaoludele - nagu siin eelpool ka soovitati!
Minu kogemus näitab, et kui kallim pakk ikka "kaduma" läheb, siis reeglina on see ka kadunud. Miski 1-2 EUR asi on hiljem järgi ka saabunud.

Enamuse müüjate jutt on BS teemal: "saadan uue paki, kui saabunuks märgid"
Kui teed disbuudi, saad raha tagasi ning võidki uuesti tellida - müüjal ka alus kaupa uuesti saata.

_________________
AHV ei tea, mis AHV teeb
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Üldfoorum »  Aliexpress & teised Hiina veebikaubamajad mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 71, 72, 73 ... 242, 243, 244  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.