Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Life is Feudal: Your Own märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.09.2014 11:57:55 Life is Feudal: Your Own vasta tsitaadiga


Link


http://lifeisfeudal.com/
http://store.steampowered.com/app/290080/

Keskaegne Rust? icon_smile.gif

tsitaat:
“Life is Feudal: Your Own” (LiF:YO) is a game set in a realistic medieval world with free terraforming and free building features. You can build your own house anywhere in the world! Team up with your friends and build a village or city and repel attacks by other players who want to steal your lands and slaughter your cattle! A good castle with a moat and tall city walls might help you protect yourselves and your precious cattle.

The combat system in our game is quite unique. It is a no target and physics-based combat system. The direction of your attack depends on mouse movement. Basic movements combined with directional attacks can be mixed together into deadly combos with special effects. Battle formations are a new way to collaborate and control the situation on the battlefield with your fighting team. Depending on the battle situation, a group leader must issue the right commands to manage formations during a battle. The more group members that make up a given formation the bigger the advantages they enjoy. A well organised group will always prevail over a bunch of chickens with their heads cut off.

True use of sandbox mechanics and not just the "sandbox" label being applied to the game. A great example is that player skill progression is not limited by artificial classes or roles. The Skill cap and Stat cap systems allow you to design a character which fits your style of play perfectly. The crafting system contains a lot of sand and boxes too. icon_smile.gif An excellent example is how alchemy works almost the same way as it did in TES:Oblivion ©. The wikipedia and your friends won’t be able to help you because all the recipes are randomized for each character and the only way to learn them all is by experimentation.

Farming will demand a sound understanding of different crops, soil fertilization and knowledge regarding when to plant or harvest your crops according to the current weather. A great example of farming knowledge is knowing your crop fertilizer comes from your stables and barns which you need to manage and clean in order to breed the best war horses on the continent! You also will need to feed and tend your other livestock as well.

Food is very important for character development and skill progression. The higher the quality of the food your character eats the faster they will progress through their skills. This places a cook on the same level as other craftspeople such as blacksmiths, carpenters or alchemists.
Features
Unique Features:
Free Terraforming & Tunnel Building. 100% free terraforming and tunnel building! Dig tunnels, mines and moats and expand them in all dimensions almost without limit! You can raise and lower ground levels with a landfall effect. Substances include soil, rock, granite, ore veins, clay, sand, and much more!
Battle Formation System. In massive battles you can react accordingly to the combat situation and provide your unit with certain bonuses, but to receive these bonuses, unit members must be well organized and always stay inside the formation shape.
Unlimited Number of Unique Alchemy Combinations. There are over 40,000,000 alchemy combinations unique to each player! Unlike other online games, you need to learn, experiment and create your very own unique combinations. Alchemy is not simply a matter of character skill as it strongly emphasises spending time and resources on creating good recipes and combinations.
Complex Food & Cooking System. Cooking is no longer a secondary or non-existent skill. Being a good cook that knows many complex and tasty recipes means that you and your friends will be better fed and will receive skill bonuses!
Realistic Player Damage System. Based on human anatomy with fractures and bleeding wounds you can create unique and deadly combat tactics.
Double Health & Stamina Bars. Double health and stamina bars represent better information about the status of your body. Players can be knocked unconscious or killed. They can also be temporarily out of breath or totally exhausted.
These are only a few features that are listed. Craft and construct hundreds of items and build unique structures to create the world around you. Your imagination will be your only limitation as hundreds of personal choices and customization will offer endless combinations in Life is Feudal: Your Own.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2014 01:22:57 vasta tsitaadiga

farmville 3d?

idee poolest huvitav idee aga ausalt öeldes ei kujuta seda mängimist väga hästi ette

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2014 11:08:52 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
farmville 3d?

idee poolest huvitav idee aga ausalt öeldes ei kujuta seda mängimist väga hästi ette

Farmvilles jahid loomi ja tapad teisi mängijaid? icon_razz.gif Wow. Peaks uurima.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.09.2014 20:12:39 vasta tsitaadiga

ei tea, pole mänginud, olen näinud selja tagant kedagi mängimas. loomade osa ei oska kommenteerida aga vilja kasvatati seal vist küll...eks uurima peaksid ikka, mis see paha teeb thumbs_up.gif icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 27.09.2014 09:06:01 vasta tsitaadiga

1st person Runescape tuli mõttesse. Või mingi low fantasy RPG (või noh nonexistant fantasy RPG tegelt icon_lol.gif ) Ideelt tundub väga põnev. Loodan, et combat on põnev, sinna mängu oleks sellist multiplayer võistluslikku elementi hästi tarvis, et asja põnevana hoida arvan.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Terror
HV veteran
Terror

liitunud: 08.11.2001




sõnum 27.09.2014 09:23:14 vasta tsitaadiga

On keegi ka reaalselt proovinud?
Vaatan, et mingit free to try demovers ei psiata olevat ning 35USD hind ei kutsu pimesi proovima.

_________________
Väiksemagabariidilised trei, frees ning keevitustööd. PS.
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 27.09.2014 10:07:56 vasta tsitaadiga

Mul on tunne, et ilma stiimi või muu taolise platvormita taolisi niššimänge väga ei tehtaks praktikas. Mul on väga hea meel, et sellist mängu ikkagi tehakse isegi kui mängu mängides ehk kunagi hiljem tunnen, et pole nagu väga põnev või minu rida nagu M&B multiplayeriga oli mul, sest idee tundub väga hea. Loodab et siiski tuleb ka gameplay poolest põnev icon_smile.gif
Terror kirjutas:
On keegi ka reaalselt proovinud?
Vaatan, et mingit free to try demovers ei psiata olevat ning 35USD hind ei kutsu pimesi proovima.
See polegi nagu jah proovimiseks mõeldud, vaid selleks kui tahad olla alfa tester ja aidata neid. Tasub vist oodata selle mängu puhul tundub mulle.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mediax
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 27.09.2014 12:08:37 vasta tsitaadiga

Umbes 18h olen mänginud seda, kahekesi. Skillide süsteem on väga põhjalik siin mängus. Kõik valdkonnad(metall, puidutööd, ehitus, taimeteadlane ja farmer) on omavahel vägagi seotud. Ehk siis ,kui tahad olla milleski kõvamees siis peab olema sul teistel skillidel toetajad ehk siis teised mängijad(üks moodus veel). Kuna siis õiges mängus on skillcap 600 saab üks mees just suunata ennast ühele skillile. Ehk nagu päris elus- sa võid olla hea mitmes asjas , aga meister saad ainult ühes olla.
Igal kasutajal saab olla mingi arv "mängutegelasi", ise kasutasin 4 meest (ei tea ,kus lagi). Kuna see värske mäng siis on palju private servereid ,kus on skill progression kõrgel. Ise mängime servus ,kus too näit 20x aga skillcap 600 ehk siis "õige"(skillcapi saab ka muuta). Seal pole probleemi teha mitu tegelast ning arendada nendega mingi skillid põhja ,aga see kulutab palju närve(kuna mäng veel algses faasis, siis tegelaste vahetamine nõuab mängu resa- uus mäng ka ja mingi asi jäi eelmise tegelasel tegemata ja niimoodi nussid siis edasi-tagasi). Skill progression 20x pole seda raske teha ,kui mängu mehaanika teada ja mängu wiki täielikult valmis on. Aga ,kui skill progression 1x on siis üksi mingit küla naljalt üless ei ehita. Seega minu soovitus on ,kui tahad mängima hakata(õigete mängu multiplieritega) siis sebi endale mingi punt ,kus soovituslik arv oleks 5,saab ka 4-ga hakkama, aga mida rohkem seda parem ikkagi.
Uute oskuste kasutamine/arendamine - Võtame näiteks puidutööd- Forestry, Logging, Carpentry, Bowcraft, Warfare Engineering. Oletame ,et mul kõik need skilli on 0. Seega ma alustan Forestry-t. Võtan puuküljest oksi, rebin koort maha ja saan lvl-eid. Järgmine skill on Logging. Ehk avada/osata Loggingut peab olema eelnev skill lvl 30. See ka väikse nõksuga, lvl 30 avab loggingu ,aga Forestry peab olema vähemalt lvl 60 ,et seda arendada. Seega ,kui mul forestry 30 võtan kirves kätte ja kütan puu maha siis ma selle eest xp ei saa. See lvl 30 ja 60 reegel on kõigi skilliharude peal..
Kõik skillid ei ole veel töökorras, ma ei hakka neid lahti rääkima ja pole ka ise väga süvenenud sinna skilli harusse. Kuna üks haru poolik siis teeb see tervele komuunile elu raskeks(ei tea kas saab hoppida seda skilli ,mis poolik).

Miinused hetke seisul
Mäng pole optimiseeritud- see arusaadav ja midagi massivselt valesti ei ole.
Combat skill - ütleme niimoodi ,et sul ei ole seal üldse vabadust. Kui valid alguse oma spetsialiseerimise ära siis peadki nagu seda rodu mööda minema.(kui tead juba mängu siis pole hullu). Teine miinus,nt. Klass:Footman (1H/Shields) koosneb järgmistest skillidest: Blades mastery, Scale armors, Shield mastery, Axe & Mace mastery, Piercing mastery. Combatil ka see sama lvl 30-60 reegel. Siin mängus kui ma tahan sõjakirve kätte võtta ja killida kedagi siis ma pean arendama Blade mastery lvl60, Scale armors lvl 60 ja Shield mastery lvl 60(et arendada). Ma ei saa aru ,miks on kaitse elemendid relvastuse vahel. Ma kirvega(mitte sõjakirvega) saan puid küll maha võtta aga sõjakirvest ei oska kättegi võtta, ennem ,kui ma olen suht hea kaitse varustuse kasutamises.
Ma väikseid buge ei hakka siin mainima ja neid pole just palju ka hetke seisule.
+ Sworde ma ei oska veel teha ,kuna ei oska Thick Leatherit valmistada, sest Tailoring on farmeri viimane skill ning mingi piider varastab öösel mul kasvama pandud vilja ära icon_evil.gif
Seega vilja vargus veel on negatiivne asi. Nad ei tohiks ju eeldada ,et ma 24h olen mängus ja kaitsen oma saaki, mis kasvab mitmeid mitmeid tunde.
Asju peaks saama lukustada, aga ,et lukku teha on vaja kõvasti arendada ning ,kui mängus 1x multiplier siis väga kaua on asjad lahtiselt.

Ärge võtke seda tektsi ,kui review-d. Mängus on väga palju positiivseid asju. Kui nt 5kesi mängida siis kogemus on praegu juba päris meeldiv.
Kui keegi omab mängu või kavatseb osta ja pole kedagi kellega mängida siis addige steami: Kristo...
Ma mingi spetsalist ei ole seega ma ei tea kõike.
30euri on suur summa ning on mõeldud nendele , kes tahavad mängu loojaid toetada.
Lõpphind peaks olema 15-20euri.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 27.09.2014 12:30:05 vasta tsitaadiga

Aitäh eespoolkõnelejale selle teksti eest. Mulje mulle mängust hetkel selle põhjal tundub üsna positiivne.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.09.2014 17:20:55 vasta tsitaadiga

Terror kirjutas:
On keegi ka reaalselt proovinud?
Vaatan, et mingit free to try demovers ei psiata olevat ning 35USD hind ei kutsu pimesi proovima.

http://www.nuuvem.com.br/produto/2354-life-is-feudal-your-own
~25 dollarit = 20€
Mina ka seda mängu täishinanga ei ostaks, kui pole just kindel, kas tahan tootjat toetada.

mediax suur tänu kommentaaride eest. Mul endal ka mäng steamis olemas, aga pole jõudnud eriti mängida.
Kui mõni rahulikum nädalavahetus või nädal, siis võtan ette ja kui su üles leian, siis tulen samasse serverisse.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Kaivo-
HV Guru

liitunud: 22.08.2007




sõnum 27.09.2014 17:34:23 vasta tsitaadiga

Kuna suurem versioon tuleb ? klannide ja asjadega.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mediax
HV vaatleja

liitunud: 03.12.2011




sõnum 27.09.2014 18:35:41 vasta tsitaadiga

-Kaivo- kirjutas:
Kuna suurem versioon tuleb ? klannide ja asjadega.


Suurem versioon - Dev-i kavatsus on vist luua 450 ruutkilomeetrine maailm,kuna seda ei oska öelda. Kuna praegu serverid on max 64inimest seega nad peavad tuunima serveri/kliendi stabiilsust ennem kui mappi/playerite suurust. 64playeriga servud praegu väga stabiilsed olnud ning mingeid spike pole tundnudki.
Klannid - Mängus kolm rassi millega mängjad saavad eristuda üksteistest(väga vahet pole). Mäng ikkagi sandbox ja pole mingi Choose Alliance vms värki siis keegi peab lihtsalt ette võtma ja komuuni looma, ehitama võimsa lossi kambaga, olla numbritega ülekaalus lambi külaga ning tembeldama ennast Kuningaks ning hakkama makse nõudma icon_smile.gif , kui ei maksa hävitad küla ära, näiteks... Praegu saab Groupi luua- saad näha sõbra elusid, ning panna paika lahing formatsioonid.

Eks kui serverid kasvavad ning tuleb officialid MMORPG moodi serverid ning map suuremaks, luuakse ka official kuningriigid ja "vastutus alad".
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 28.09.2014 15:05:55 vasta tsitaadiga

Oohoh. Minu meelest päris lahe oleks, kui mängijate ja faktsioonide vaheline poliitika selles mängus meenutaks näiteks Jää ja Tule laulu sündmusi mõnel viisil.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2014 15:08:25 vasta tsitaadiga

Cyril kirjutas:
Oohoh. Minu meelest päris lahe oleks, kui mängijate ja faktsioonide vaheline poliitika selles mängus meenutaks näiteks Jää ja Tule laulu sündmusi mõnel viisil.

thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif võta ette mount and blade warband warband + modid või crusader kings 2 + modid või Medieval 2: Total War: Kingdoms ja saad game of thronesi nii et vähe pole.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 28.09.2014 15:10:47 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Cyril kirjutas:
Oohoh. Minu meelest päris lahe oleks, kui mängijate ja faktsioonide vaheline poliitika selles mängus meenutaks näiteks Jää ja Tule laulu sündmusi mõnel viisil.

thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif võta ette mount and blade warband warband + modid või crusader kings 2 + modid või Medieval 2: Total War: Kingdoms ja saad game of thronesi nii et vähe pole.


Kaalun icon_smile.gif

Warbandis mõtled ikka single playerit?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.09.2014 15:11:18 vasta tsitaadiga

Cyril kirjutas:
Timberg kirjutas:
Cyril kirjutas:
Oohoh. Minu meelest päris lahe oleks, kui mängijate ja faktsioonide vaheline poliitika selles mängus meenutaks näiteks Jää ja Tule laulu sündmusi mõnel viisil.

thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif võta ette mount and blade warband warband + modid või crusader kings 2 + modid või Medieval 2: Total War: Kingdoms ja saad game of thronesi nii et vähe pole.


Kaalun icon_smile.gif

Warbandis mõtled ikka single playerit?

http://www.vg247.com/2014/07/30/game-of-thrones-mods-promising/
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 28.09.2014 15:17:10 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
Cyril kirjutas:
Timberg kirjutas:
Cyril kirjutas:
Oohoh. Minu meelest päris lahe oleks, kui mängijate ja faktsioonide vaheline poliitika selles mängus meenutaks näiteks Jää ja Tule laulu sündmusi mõnel viisil.

thumbs_up.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif võta ette mount and blade warband warband + modid või crusader kings 2 + modid või Medieval 2: Total War: Kingdoms ja saad game of thronesi nii et vähe pole.


Kaalun icon_smile.gif

Warbandis mõtled ikka single playerit?

http://www.vg247.com/2014/07/30/game-of-thrones-mods-promising/


Selge, need tunduvad huvitavad. Ma küll ei mõelnud oma kommentaariga game of thronesi maailma ennast, vaid selle sisulist/põhimõttelist keskaegset/pseudo-keskaegset olu ja elu ja poliitikat.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.10.2014 16:12:41 vasta tsitaadiga

Panen ka märgi maha.
Ühtlasi, teadjad mehed, kuidas kommenteerite?

Link

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Matisxx
HV vaatleja
Matisxx

liitunud: 13.06.2012




sõnum 01.10.2014 17:39:56 vasta tsitaadiga

Väga hea mäng on. Aega sööb sitaks ja lõbus ka pealekauba. Ise olen suur M&B fänn ja see on väga seda tüüpi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 02.10.2014 12:03:20 vasta tsitaadiga

Ma kommenteerin nii, et igaühe rahaline seis on unikaalne seega pole otstarbekas/objektiivne mängu selle alusel hinnata.
Matisxx kirjutas:
Väga hea mäng on. Aega sööb sitaks ja lõbus ka pealekauba. Ise olen suur M&B fänn ja see on väga seda tüüpi.
Combat on ka samamoodi hästi skilli nõudev?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2014 21:05:29 vasta tsitaadiga

rahaline seis võib sul olla nii unikaalne kui tahes, aga ühe rahaühiku väärtus ei ole sinu taskus kuidagimoodi unikaalsem kui näiteks minu taskus! väita, et asja eest küstava rahasumma alusel ei ole objektiivne hinnata on ka ikka paras jurajutt. siis võiks ju ka väita, et arvuti riistvara komponente ei ole objektiivne hinnata nende hinna järgi, vaid võrdlema peaks ainult performancet. somehow that has never really worked ja kõige kiirem ning kõige kallim jupp ei ole mitte kunagi olnud kõige rohkem ostetav.

seega minumeelest vägagi valid point, et sellist poolikut asja küllaltki soolase summa eest pakkuda on pehmelt öeldes ebaõiglane. aga üleüldiselt seda review'd vaadates ja kuulates jäi mängust selline mulje, et ikka puha mõttetu ajaraiskamine. ja ajaraiskamine just sel põhjusel, et mängu investeeritud aeg ja nö. return of investment ei ole antud juhul omavahel ikka vist kohe üldse mitte balansis. tegelikult jääbki küsimus õhku, et mis see return seal lõpuks on...saad mingi vandi kuskil metsavahel maha koksata peale 48 tundi tuima toksimist? ma ehitan parem selle ajaga omale siis päris elus päris maja ja kogun boonusena PÄRIS skilli ka selle käigus icon_rolleyes.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 02.10.2014 22:12:10 vasta tsitaadiga

Ei ole ebaõiglane, keegi ei sunni ostma.

Arvutiriistvara hinnad ongi samuti puhtalt võltsilt kallid - firmad küsivad kaudselt suuri hindasid uue tehnoloogia innoveerimise eest. Seda võiks ka selle firma kohta öelda, kes seda mängu arendab, et ta tarkvara puhul nii teeb.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2014 14:06:24 vasta tsitaadiga

sul on natuke liiga kitsas mõttemaailm selle koha pealt. loomulikult keegi ei sunni ostma ja keegi polegi selle üle ju kurtnud, et "näe mis sitta sunnitakse ostma"...või on?

aga laiema silmaringiga inimesi oskab ja suudab objekti A võrrelda objektiga B. kui nüüd paljud teised mängud, mis on nö. lõpetatud produktid ja toimivad igas mõttes nii nagu ette nähtud, maksavad sama raha siis tekib küsimusi küll. seda, kas riistvara hinnad on "võltsitud" või mitte, pole mõtet üldse arutada. võrdluse mõte oli see, et kui mõistlik inimene teeb riistvara ülevaadet või võrdlust siis ta ei vali võrdlusesse kõige odavamat nõrga speciga tükki vs. kõige kallimat tugeva speciga tükki ja ei ütle lõpus, et viimane on igal juhul parem period. hind on alati olnud ja jääb alati olema faktor!

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Cyril
Aeg maha 1p

liitunud: 22.06.2012




sõnum 04.10.2014 19:21:48 vasta tsitaadiga

Jah aga riistvara saab küll teineteisega üks ühele võrrelda, kui mänge nii võrrelda on asi väga subjektiivne, ühele meeldib üks teisele teine selle tõttu pole seda ka väga mõtet teha. Reviewer tunneb, et mõni teine mäng annab talle sama papi eest rohkem funi, aga mina tunnen vastupidi seega mis mul tema arvamusest kasu on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.10.2014 20:39:33 vasta tsitaadiga

ta tunneb, et pooliku produkti eest täisprodukti hinda küsida on natuke libe tee...ja ma arvan, et sama tunneb peale tema veel nii mõnigi teine. kui aga sulle meeldib siis loomulikult, go ahead. kuid ära tule väitma, et raha väärtus on subjektiivne mõiste kuna mõnel on seda rohkem ja mõnel vähem icon_lol.gif
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Life is Feudal: Your Own mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.