Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-KRANTS-
vitamiinidiiler
-KRANTS-

liitunud: 19.11.2005




sõnum 21.04.2017 17:24:32 vasta tsitaadiga

Ära sa siis kiiret tagasisaamist oota. icon_biggrin.gif Võta mingi asendustelefon kuskilt icon_smile.gif
_________________
Kui keegi mandariini tahab, siis helistab icon_smile.gif

Ühendust saab siin: https://www.facebook.com/groups/1953700414852281/
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 243
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hornet
HV kasutaja

liitunud: 06.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.05.2017 15:29:00 vasta tsitaadiga

Saatsin telefoni garantiiremonti. Tegin enne telefoni garantiisse saatmist "factory reset" (nagu telia klienditeenindaja soovitas). Peale päeva kasutamist oli tulemus ikka sama s.t. sisuliselt tarkvarast tühja telefoniga viskas ikka chrome puhul ekraani pimedaks ja siis tuli u. 5 sekundit oodata kui ikoonid ekraanile ilmusid ja ekraani taustapilt oli ikka must ja siis ei olnudki võimalik enam chrome-i kasutada. Pärast tegi mingi teise programmiga täpselt samuti. Telefoni veel tagasi saanud ei ole aga MTTC päringu järgi näitab, et sisuliselt viga ei leitud. Tehti lihtsalt tarkvara uuendus ja lisaks on kirjutatud, et nemad ei vastuta kolmanda poole programmide toimimise eest ja need võivad põhjustada telefoni ülekuumenemist ja kokkujooksmist. Ma eeldaksin, et telefon peaks ikka võimaldama kasutada vähemalt neid programme, mis telefonis n.ö. tehasest sees. Ega mul muud üle ei jää kui telefoni tagasi jõudmine ära oodata ja siis vaadata, kas "must ekraan" ikka ennast ilmutab ning kas güroskoobi, kompassi ja teiste andurite probleemid on ikka alles. Sisetunne ütleb, et tuleb minulgi veel MTTC garantiiremondiga "maid jagama" hakata. icon_sad.gif
_________________
20+ aastat HV-s icon_smile.gif
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 02.05.2017 20:00:57 vasta tsitaadiga

hornet kirjutas:
Saatsin telefoni garantiiremonti. Tegin enne telefoni garantiisse saatmist "factory reset" (nagu telia klienditeenindaja soovitas). Peale päeva kasutamist oli tulemus ikka sama s.t. sisuliselt tarkvarast tühja telefoniga viskas ikka chrome puhul ekraani pimedaks ja siis tuli u. 5 sekundit oodata kui ikoonid ekraanile ilmusid ja ekraani taustapilt oli ikka must ja siis ei olnudki võimalik enam chrome-i kasutada. Pärast tegi mingi teise programmiga täpselt samuti. Telefoni veel tagasi saanud ei ole aga MTTC päringu järgi näitab, et sisuliselt viga ei leitud. Tehti lihtsalt tarkvara uuendus ja lisaks on kirjutatud, et nemad ei vastuta kolmanda poole programmide toimimise eest ja need võivad põhjustada telefoni ülekuumenemist ja kokkujooksmist. Ma eeldaksin, et telefon peaks ikka võimaldama kasutada vähemalt neid programme, mis telefonis n.ö. tehasest sees. Ega mul muud üle ei jää kui telefoni tagasi jõudmine ära oodata ja siis vaadata, kas "must ekraan" ikka ennast ilmutab ning kas güroskoobi, kompassi ja teiste andurite probleemid on ikka alles. Sisetunne ütleb, et tuleb minulgi veel MTTC garantiiremondiga "maid jagama" hakata. icon_sad.gif


MTTC on äärmiselt ebapädev otsustama, mis on nende vastutus garantiiremondi teostajana. Elu on paraku näidanud, et kliendil tuleb see ise välja uurida, peale mida nad on nõus vea parandama.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2017 11:11:12 vasta tsitaadiga

Ma ei tea nüüd milles asi - kas telefonis või Telia võrgusätetes - igatahes välja helistades enam telefon ei kutsu - vaid natuke vaikust ja kohe hakkab inimene rääkima.
Juba tükike aega selline ais. Alguses vaatasin, et mingi jama ja katkestasin ära kõne. Telefoni restardist abi ei ole.
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2017 11:15:59 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
Ma ei tea nüüd milles asi - kas telefonis või Telia võrgusätetes - igatahes välja helistades enam telefon ei kutsu - vaid natuke vaikust ja kohe hakkab inimene rääkima.
Juba tükike aega selline ais. Alguses vaatasin, et mingi jama ja katkestasin ära kõne. Telefoni restardist abi ei ole.


Tehase seadete taastamist proovisid või tegid lihtsalt restardi?

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2017 11:23:08 vasta tsitaadiga

Osiris, Telia teema. Telia teemast käis üksvahe läbi, et mitmetel nii. mingi seos leiti vist VoLTE testimisega.
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2017 11:29:53 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Osiris, Telia teema. Telia teemast käis üksvahe läbi, et mitmetel nii. mingi seos leiti vist VoLTE testimisega.


Mul esineb seda aeg-ajalt, et kutsuva tooni osa jääb nagu vahele, ainult vaikus ja võetakse vastu.
Telia võrgus olen, seda ei oska öelda, mis võrgus teine pool on olnud. Mul VoLTE pole ja teisel poolel pole ka olnud.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.05.2017 11:30:54 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Osiris, Telia teema. Telia teemast käis üksvahe läbi, et mitmetel nii. mingi seos leiti vist VoLTE testimisega.
Jah. Vist on isegi kusagil iseteeninduses või Telia veebis linnuke, et "testi VoLTE", "luba VoLTE" vms. Kui leiad üles siis võta ise maha (vist oli ka telefoni restart vajalik). Kui ei leia siis ütle Teliale, et nad seda teeksid.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 20.05.2017 10:40:08 vasta tsitaadiga

Endal oli sama mure lauanumbrile helistades aga ainus lauanumber, kuhu helistasin oli kord kuus Tommi Grilli number ja ei pannud väga seda tähele.
Hakkasin nüüd uurima, proovisin siis iseteeninduses VoLTE kinni panna (mul on Z5 compact) ja nüüd on korras thumbs_up.gif
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 05.06.2017 16:44:37 vasta tsitaadiga

Mul selline mure.

ekraanimustri kood on meelst läinud (võia lapsed muutnud) - valesti sisestamise korral ei tule koodi küsimise kohta ka ette.
kuidas ma saaksin tehaseseadeid taastada?

Igasugu katsetused on lõppenud asjast jagu saamata
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 05.06.2017 17:33:04 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
Mul selline mure.

ekraanimustri kood on meelst läinud (võia lapsed muutnud) - valesti sisestamise korral ei tule koodi küsimise kohta ka ette.
kuidas ma saaksin tehaseseadeid taastada?

Igasugu katsetused on lõppenud asjast jagu saamata

Google it!
https://cellphoneforums.net/sony-ericsson/t377259-sony-xperia-z3-compact-factory-reset-update-software.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eddvin
HV kasutaja
eddvin

liitunud: 28.08.2008




sõnum 05.06.2017 17:36:33 vasta tsitaadiga

Dag, võid proovida veel läbi sellise lehe koodi muuta - https://myxperia.sonymobile.com/signin
Kui Sonyl on internet sees, siis logid seal lehel sama google kontoga sisse ja võib proovida.
Tehaseseadete taastamise kohta ei oska öelda
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 06.06.2017 11:02:52 vasta tsitaadiga

eddvin - teatab, et telefon lukus ja pane aga koodi
ja nii igasuguse lähenemiskatse peale
icon_sad.gif
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 06.06.2017 11:13:31 vasta tsitaadiga

Miks nii keeruliselt? Kui ei ole vaja sisse saada (fotod vms), siis lükka juhe külge ja pane sony softiga puhas install?

https://developer.sonymobile.com/open-devices/flash-tool/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.06.2017 11:28:41 vasta tsitaadiga

Dag kirjutas:
eddvin - teatab, et telefon lukus ja pane aga koodi
ja nii igasuguse lähenemiskatse peale
icon_sad.gif


Kas sellega ei saa ligi kasutades google kontot?
https://www.google.com/android/find

Kas siis uut koodi peale sundida või kasvõi tühjendada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dag
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2002




sõnum 06.06.2017 14:28:23 vasta tsitaadiga

Sooty - jõuan taas sinnani, et telefon on lukus
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 08:46:26 vasta tsitaadiga

Ei ole aru saanud varem, aga pidevalt mõtlesin, miks klots niivõrd kaua laeb.
Eile hakkasin laadijaid proovima. Praktiliselt kõigiga, lükates laadija sappa, tekib ekraanile tekst "laadimine". Kümnekonna minuti pärast vaadates on "laadimine" asendunud "aeglane laadimine" kirjega.

Vanasti oli seal org. laadija ja org. kaabliga lihtsalt "laadimine" (sellega vist 1-1,5h oli täis aku?). Kasutades nt asuse tahvli laadijat + juhet, oli alati tekst "kiire laadimine" (sellega vist 30-45min aku täis). Samuti oli mõned kuud tagasi "kiire laadimine" ees kui kasutasin qualcomm laadijaid koos sony oma usb kaabliga.
Sh kiire laadimine oli ka autos laadides ees. Autos ma viimased 2 nädalat olen mõelnudki, et kasutad navi, juhe sabas, aku sama või väheneb, isegi paari tunniga. Ühe schreenshoti pealt, kui auto sigaretisüütajas sees, on tekst ees "aeglane laadimine". Seega ei imesta, et paned 75% jäägiga aku laadima autos, paar tundi sõidad ja autost väljudes on jääk 35%.

Ehk ühesõnaga, miks on nüüd kogu aeg ees aeglane laadimine (ala mitu tundi laeb akut täis), olenemata laadijast ja juhtmest?
Mis seda põhjustab ja mis on lahendus, kuidas seda parandada saab? icon_rolleyes.gif
-e-
Netist leidsin et,
"Charging slowly" means below 1A (at 5V),
"Charging" means between 1A and 1.5A,
"Charging rapidly" means more than 1.5A.
Charging slowly: < 5W
Charging: 5W - 7.5W
Charging rapidly: > 7.5W

Nt praegu, aeglane laadimine ees qualcomm laadijaga, 71% peal ja aeglase laadimisega 51 min kuniks seade on täis. Laadija annab 2.4A välja. Nt telefon on sellest laadimisest soe.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 09:14:47 vasta tsitaadiga

anduke88, Android 6 peal?
Otsi seadetest üles aku säästmise režiim ja lülita välja. See aeglustab laadimist, et aku eluiga pikendada. Ise suhtun selle skeptiliselt, kuna minuteada ei tapa akut mitte kiirlaadimine vaid pigem laadimiskordade arv.

Kui asi pole selles, siis ma ei tea mis probleem on. Vb siis tõesti aku hakkab surema kui nt 3 aastat vana või on mingi mehhaaniline probleem USB pordi endaga.
Z3C toetab maksimaalselt Qualcomm QuickChjarge 2.0 standardit aga ainult väljalülitatud olekus. Sisselülitatuna polnud vähemalt Android 5.1.1 peal vahet kas laadida kiirlaadija või tavalaadijaga. Võibolla Android 6 midagi muutis selles osas aga kahtlen.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuuurija
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 09:16:57 vasta tsitaadiga

Ühel kenal päeval kadus ära lambist ära võimalus telefoni avakuvalt kiirseadete sõrmega allalibistamiseks. Ei oska selle nimetust nimetata aga teate küll seda kohta, kust wifit, 4G-d, bluetooth'i jne saab kiiresti ja mugavalt vajadusel sisse ja välja lülitada. Ei mäleta, et oleksin midagi seadetes muutnud - kas seda funktsiooni saabki kusagilt üldse välja lülitada? Või on pigem tegemist mingi osalise ekraanisektori surmaga, midagi sellist on siit teemast vanemast ajast mälu järgi läbi käinud. Kes saama probleemiga kokku on puutunud või muidu asjatundlik, siis tagasiside oleks igati tänu väärt!
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 09:26:36 vasta tsitaadiga

kuuuurija, Nii, et ekraani servast alla tõmmates üldse midagi ei tule? Kas ainult avakuval või mujal kah?
Minuteada seda välja ei saa lülitada. Saab ainult muuta milliseid kiirseadeid seal kuvab.

Ekraani puutetundlikkust saad testida developer options alt kus on Input - Pointer location. Sõrmega üle ekraani libistades näeb kohe ära kus puudutusele ei reageeri.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 09:41:11 vasta tsitaadiga

Tomorrow, jah, z3c on android 6.0.1 peal.
Qualcomm laadijaga mõõdab ampere rakendus: 560mA, aku tervis hea, 36,6 kraadi icon_biggrin.gif 3,8V ja max lubatud on 1000mA. icon_biggrin.gif
Mul on aku-aku optimeerimine - kõik on sealt välja lülitatudehk ei ole optimeeritud. Ja kõrval olevas listis pole ühelgi linnukest ees.

Oma klotsil garantii on läbi, ehk vist sügisel saab 3a täis. Sest tuli klots ju 2014 aasta lõpul müüki. Mul on mõlemad, QC 2.0 kui QC 3.0 laadijad, lisaks Asuse tahvli laadija, kõvem Sony telo originaal laadija kui ka Sony telefoniga kaasa tulnud originaal laadija.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004



Online

sõnum 12.07.2017 09:55:27 vasta tsitaadiga

kuuuurija, seda efekti on korduvalt kirjeldatud, aga tegu pole featuuriga, reeglina on põhjuseks ekraani ülaosa "tundetuks" muutumine, nii et telefon ei saa enam aru et sa "kõige ülevalt" tirid.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kuuuurija
HV vaatleja

liitunud: 20.08.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 10:14:56 vasta tsitaadiga

Tänud Tomorrow ja pppd. Tegin viidatud testi ära ja tõepoolest, ca 1 cm ülemisest äärest ei reageeri ning joon sealt enam edasi ei liigu. Kurb. Ekraani vahetust nii vanal telefonil enam ette ei võtaks - MTTC ametlik hinnakiri ütleb 123 EUR. Pigem vaatan midagi uuemat kui remontima hakkan.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 10:20:53 vasta tsitaadiga

... workaroundiks võid kasutada mõnda teist launcherit n. Nova:
https://play.google.com/store/apps/details?id=com.teslacoilsw.launcher&hl=et
... see võimaldab seadistada ekraani nii, et ei pea tingimata ülemisest äärest libistama, et seda riba kätte saada ...

_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.07.2017 10:46:20 vasta tsitaadiga

kuuuurija, DigeBeni, Jep kasutasin ise kah seda. Saab tekitada nupu mis toob selle riba alla. Mul X Compacti peal kah see nupp olemas kuigi otsest vajadust pole. Vahel on seda lihtsalt mugavam kasutada. Eriti nt kinnastega.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Sony Xperia Z3 Compact mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 107, 108, 109, 110, 111, 112  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.