Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Alpha (SM-G850F) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2014 13:17:37 Samsung Galaxy Alpha (SM-G850F) vasta tsitaadiga

Samsung kuulutas välja oma esimese metallist korpusega telefoni, millega iPhone-i vastu võidelda.
Spec-i poolest on natuke kehvem, kui Galaxy S5, aga samas on mõõdud ja kaal väiksem.
Väideltavalt peaks turule ilmuma septembri esimeses pooles.
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha-review-1118.php
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha-6573.php



viimati muutis Snaxez 22.08.2014 12:50:02, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.08.2014 17:48:03 vasta tsitaadiga

Uuendatud revjuu:
http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_alpha-review-1118.php

Huvitav, et on prose poolest äkilisem pill kui S3, samas aku mahtuvus on väiksem. Ilmselt mõõdurallit vaja püüda, et saaks väga õhukeseks teha. (Endale nagunii seda pilli ei hangiks, kuna puudub mälukaardi võimalus)

_________________
Mobrog tasustatud küsitluste paneeli affiliate link: KUTSE
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Snaxez
Kreisi kasutaja
Snaxez

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.08.2014 14:56:07 vasta tsitaadiga

Aku kohta väidetakse, et uus Exynos 5430 peaks tarbima kuni 25% vähem voolu, ehk see parandab midagi, aga väga suuri ootusi ilmselt ei ole.
http://www.sammobile.com/2014/08/14/samsung-unveils-the-20nm-octa-core-exynos-5430-processor/
SD kaardi mure on jah natuke jama.

Edit:

Lähiajal peaks tulema veel 3 erinevat Alpha mudelit SM-A300, SM-A500, SM-A700.
http://www.sammobile.com/2014/08/25/exclusive-samsung-to-introduce-the-a-series-soon-with-design-similar-to-galaxy-alpha/
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UKoort
HV kasutaja

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.10.2014 09:15:43 vasta tsitaadiga

Sai ka nüüd lõpuks oma ustav s3 välja vahetatud. Ja ühtegi halba sõna pole öelda. Muidu poleks vaja olnudki aga tahtsin paremat kaamerat. Ja kuna sony z1 compacti sai naisele ostetud ja selle kaamera ei kõlba ikka üldse kuhugi siis ei hakanud z3c üldse proovimagi. Nende soft keerab ikka pildid täitsa pekki.
Alpha aga selle eest teeb kiiresti superilusaid pilte, video stabilisatsioon võiks olla natuke parem aga ega ei saagi võrrelda OIS'iga. Ja aku kestab ka kaks päeva peale asukoha välja lülitamist. Hind on natuke krõbe poes aga "Mõttetu mees" käest tasub küll võtta.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.11.2014 12:50:43 vasta tsitaadiga

Emt lasi eelmine nädal Alpha hinda alla umb 110 euro võrra, hetke hind 449.- kliendile.
Kellel olemas, palju aku realselt vastu peab?

Kuskil ülevaates jäi silma, et seal oli komplektiga kaasas lisaaku+(tegelikult tahtsin kirjutada =>)akulaadija
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tafka
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2006




sõnum 17.11.2014 12:52:53 vasta tsitaadiga

See lisaaku ja laadija on sõltuvuses turust minuteada...ja Eestist vist ei ole kaasas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 23.11.2014 10:54:51 vasta tsitaadiga

Sai endale ka soetatud uus alpaha. Aku kestvus ja resolutsioon eriti kiita ei ole aga mulle meeldib et on kerge ja sobiva suurusega thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kõik appid liiguvad "krõbinal" ilma mingi vaevata thumbs_up.gif .Aku kestab ilusti raskemaid asju tehes 1-2 päeva ,ise olen harjunud iga õhtu telefoni nagunii "saba" otsa panema.
Pildid saab ka korralikud kuna kaamera on kiire ja ei "mune".

mina olen rahul thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 23.11.2014 15:50:25 vasta tsitaadiga

janti kirjutas:
Sai endale ka soetatud uus alpaha. Aku kestvus ja resolutsioon eriti kiita ei ole aga mulle meeldib et on kerge ja sobiva suurusega thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kõik appid liiguvad "krõbinal" ilma mingi vaevata thumbs_up.gif .Aku kestab ilusti raskemaid asju tehes 1-2 päeva ,ise olen harjunud iga õhtu telefoni nagunii "saba" otsa panema.
Pildid saab ka korralikud kuna kaamera on kiire ja ei "mune".

mina olen rahul thumbs_up.gif



Äkki paned mõned test pildid telefoniga tehtud ?
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 25.11.2014 21:40:18 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
janti kirjutas:
Sai endale ka soetatud uus alpaha. Aku kestvus ja resolutsioon eriti kiita ei ole aga mulle meeldib et on kerge ja sobiva suurusega thumbs_up.gif thumbs_up.gif
Kõik appid liiguvad "krõbinal" ilma mingi vaevata thumbs_up.gif .Aku kestab ilusti raskemaid asju tehes 1-2 päeva ,ise olen harjunud iga õhtu telefoni nagunii "saba" otsa panema.
Pildid saab ka korralikud kuna kaamera on kiire ja ei "mune".

mina olen rahul thumbs_up.gif



Äkki paned mõned test pildid telefoniga tehtud ?


kõpsisin mõned auto reziimil




kindlasti saab paremaid pilte kui vähe seadeid muuta jne. Aga mulle meeldib et see teeb kiiresti pilti! thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 00:45:14 vasta tsitaadiga

Milliseid telefoni kaitseid keegi kasutab?Milline on parim?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tafka
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2006




sõnum 15.01.2015 09:36:00 vasta tsitaadiga

Mina tellisin ekraani kaitseks hetkel endale Nillkin 9H karastatud klaasi. On kallim kui tavaline kileke ja paksem aga hetkel olen küll rahul. Paistab ilusti läbi ja sõrmejälgi võtab vähem vastu. Telefoni ümber sai tellitud bumper mida igaksjuhuks tööl kasutan.
Aga tekkis teistele kasutajatele küsimus aku kohta...kas see on normaalne et magama minnes oli u36% akut ja hommikuks oli tühi :S (isegi power saving oli sees, 4G/WiFi oli sees muidugi)
Hetkel saan standby ajaks umbes 15tundi....või noh selle sees siis paar lühikest kõne ja natukene emaile/netti.
Kuidagi kahtlaselt kiiresti saab tühjaks....või? :(
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 09:43:48 vasta tsitaadiga

Endal tuleb vähese tarbimisega 3 ööpäeva ära. 4G ja Wifi sees, ekraani heledus 40% talviste pimedate ilmadega.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tafka
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2006




sõnum 15.01.2015 19:04:44 vasta tsitaadiga

Okei...krt mul praegu 74% ja u8 tundi sees olnud. 3 kõnet (10-15sek) ja 4 emaili...that's it... icon_sad.gif Isegi powersaving oli sisse lülitatud selle aja jooksul.
Skriinsott
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sixkiller
Kreisi kasutaja
sixkiller

liitunud: 16.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 19:16:28 vasta tsitaadiga

Sul mingi Google Service koormab ju... kas tahab update teha või syncida vms. Kliki seal samas selle Google Service peale ja siis näitab täpsemalt, mis seal all toimetab...

viimati muutis sixkiller 15.01.2015 19:24:23, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2015 19:22:29 vasta tsitaadiga

Ma olen ka rääkinud sellest, et ehk tasub kasutada mingit tarka rakendust. Ma olen paljudele tuttavatele ja sugulastele paigaldanud GreenPower: https://play.google.com/store/apps/details?id=org.gpo.greenpower2&hl=en
Tõsiselt fantastiliselt läbi mõeldud programm. Lihtlabane 1min. netti sees ja 15min netti säästab juba akut mis jube. Seadeid on sitaks, ööseks üldse nett välja. Aku laadija taga, nett koguaeg sees. Kui displei on rohkem kui 5sek. hele, läheb nett sisse. Või kui klahvilukk maha võtta, kohe nett sisse. Klahvilukk peale, ekraan kustu.. nett välja või oota 20sek ja nett välja. Ükskord ära seadistada ja töötab nagu vanasti nokia tel. millel oli kogu neti majandus süsteem sisse ehitatud.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 16.01.2015 09:47:30 vasta tsitaadiga

Tafka kirjutas:
Okei...krt mul praegu 74% ja u8 tundi sees olnud. 3 kõnet (10-15sek) ja 4 emaili...that's it... icon_sad.gif Isegi powersaving oli sisse lülitatud selle aja jooksul.
Skriinsott

Äkki location services (+gps) sees, tihtipeale see peamine põhjus, miks google services esimene aku kulutaja. Kui just google now vms asukohapõhist asja ei kasuta, siis lülita ehk välja.

_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tafka
HV vaatleja

liitunud: 29.04.2006




sõnum 18.01.2015 12:52:21 vasta tsitaadiga

Jah google location service tahtis jubedalt gpsi kasutada ja sai see võimalikult ära piiratud aga ikkagi 23h sees olnud ja 43% akut. Peab veel uurima mis nagu akut võiks süüa icon_confused.gif

Edit: google location minimaalseks keeratud (nii palju sees, et Google Maps jookseks) ja enamus sync-e ka maas, aga 1 päev ja 5h jäi tipuks ja seda isegi siis kui poolest ajast oli power saving/grayscale sees.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Juan Pablo
HV veteran

liitunud: 20.11.2005




sõnum 18.01.2015 13:46:18 vasta tsitaadiga

Kuidas ma saaksin uuendada alpha-le v5.0 (Lollipop) androidi. gsm Arena väidab et uuendus olemas(Android OS, v4.4.4 (KitKat), planned upgrade to v5.0 (Lollipop)) aga samsung Kies ei anna?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002




sõnum 18.01.2015 13:56:45 vasta tsitaadiga

Juan Pablo, mida tähendab inglise keeles sõna "planned"? Või "plan", "to plan"?
Kommentaarid: 178 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dateight
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.01.2006




sõnum 18.01.2015 19:55:41 vasta tsitaadiga

Lollipop tuleb, XDA-s on juba mingid ametlikud test ekraanipaugud näha thumbs_up.gif

Ma ise olen selle aparaadiga küll päris rahul. Kõige olulisem asi - suurus, kättesobivus - on okei, ülejäänud Androidi lutsudega võrreldes näeb kena välja, pilditulistaja on ka okei. Ma kartsin ka ostes, et aku on jube nadi ja tellisin kohe peale soetamist UK-st 2200mAh aku lisaks. Siiamaani seisab pakendis, minu kasutusprofiiliga peab originaalaku täpselt samamoodi nagu nutikate lipulaevadel (5S/6, M7, M8, S5, Z3 jne), st kõva kasutuse juures saab ühe päeva ilma mureta õhtusse. Ju see kahe prose süsteem on siis nii palju ökom vms.

Kui siin keegi ostu kaaluv inimene brausib, siis see on ilmselt põhiküss - Alpha või Sony Z3C? Ma selle kohta ütleks niipalju, et kui mul varasemalt Sony Xperiaga kogemust ei oleks olnud, siis ilmselt oleks Alpha asemel ka Z3C võtnud. Spec ju palju kenam, eks? Aga kuna ma olen varasemalt Z1 ja Z1C kasutanud, siis see ei olnud valikuvariant. Ja hea on ka, Alpha koostekvaliteet ja välimus tekitab vähemalt tunde, et hoiad mingit premium-klassi aparaati. Z3C on käes täpselt samasugune plastist luts nagu esimene Compact. Lisaks on kogu selle Xperia Z liini kaamerad lihtsalt karjuvalt halvad.

Kurb on muidugi, et Samsa vist seda tooteliini uuendada ei kavatse, praeguse Alpha tootminegi vist lõpetati ära. See aga tähendab, et pole ei custom-ROM-e ega hilismat upgrademisvõimalust. Rohkem tootjaid võiks aru saada, et eksisteerib turusegment, kes ei soovi mingeid 5 tolli ja suuremaid labidaid kasutada. See senine "mini" mudelite trend on tore küll aga kapoti alla võiks ikka lipulaevale väärilise speci panna. Ma oleks nõus sellise asja eest isegi rohkem maksma kui mingi 6 tollise lipulaeva eest.

Kui teemast natuke kõrvale minna, siis ma viimaste aastate jooksul olen proovinud vähemalt 20 erinevat nutikat ja miski on mind häirinud kõigi mudelit puhul. Ideaalne nutikas minu jaoks oleks samasuguse välimusega nagu iPhone 4S aga ~4,5 tollise ekraani ja minimaalse bezeliga, kaaluks sama palju kui see Alpha, oleks korraliku kaameraga nagu iPhone 5S/6 või need Nokiad, omaks akut nagu Motorola RAZR Maxx, heli oleks nagu HTC M8-l ja jooksutaks see aparaat pidevalt uuenevat stock Androidi nagu Nexused. Muu pudru nagu veekindlus, sõrmejälelugejad, vererõhumõõtjad jms sodi on täiesti suva. Näis kas kunagi midagi sellist turule tuleb...
Kommentaarid: 202 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 173
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2015 17:12:28 vasta tsitaadiga

Kas alphal pole mingeid varjatuid vigu teada? Kuidas mikrofoni tundlikus on? Kas sosinal rääkida saab? Plaanin ka osta aga kardan, et äki astun ämbrisse.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.01.2015 17:53:28 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas alphal pole mingeid varjatuid vigu teada? Kuidas mikrofoni tundlikus on? Kas sosinal rääkida saab? Plaanin ka osta aga kardan, et äki astun ämbrisse.


pakun,et siis kui kardad midagi ,see asi pärast juhtubki. Eks igal telefonil tuleb praaki partiidesse sisse ning see juba garantii lahendada. Sellepärast,et karta mingit viga ei ole ju põhjust asi ostmata jätta.

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 22.03.2015 21:16:26 vasta tsitaadiga

Olen ka kuskil 2 kuud Alpha omanik. Väga rahul, sain väga hea hinna eest. Kaamera toimetas meeldivalt ja üldiselt super föön. Küll aga (ainult nüüd tagasi mõeldes, jooksvalt ei oleks nii tõsiselt tähele pannud) tundus et telefon on veidi kumer ja võibolla ka läks järjest kumeramaks icon_biggrin.gif .

Telefoni kasutan ikka sihtotstarbeliselt ning heaperemehelikult. Väljas kusagil ronimas ei käi, enamus ajast veedan koolis ja kontoritööl. Telefoni kannan teksade esitaskus nagu tavaline inimene ikka.
Täna võtsin fööni taskust välja ja tundus kuidagi naljakas. Vaatasin siis külje pealt ja telefon täielik banaan. No rõvedalt ära paindunud.

Ei hakanud näppima ja tagasiväänama, vaid viisin otse EMT'i ja kurtsin muret. Saadeti ekspertiisi.

Üheltpoolt tahtsin tulevasi omanikke võibolla hoiatada, et sellel telefonil on reaalne võimalus paindumiseks. Teiseltpoolt tahaksin teada, et kui nüüd läbi mingi ime öeldakse, et ou, ise oled süüdi, meie telefonid küll nii normaalse kasutuse juures ei paindu, mis siis saab?

Nukker lugu küll, et imetegusid pole telefoniga tehtud ja 2 kuuga suutis ennast ära painutada. Eelnevate telefonidega pole sellist probleemi iial olnud. (Võibolla karma sülitas näkku kui iphone meeste üle irvitasin)

Kahju, et pilti ei teinud muidugi.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2015 21:35:05 vasta tsitaadiga

Endal ka plaanis võta see telefon.On hetkel hea ost ju?
Kommentaarid: 182 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 156
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.03.2015 21:47:42 vasta tsitaadiga

oleneb mis hinnaga kätte saad icon_lol.gif icon_rolleyes.gif
väikeseks miinuseks võiks lugeda mälukaardi võimaluse puudumise
Kommentaarid: 125 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy Alpha (SM-G850F) mine lehele 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.