Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 28.12.2016 14:16:32 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
ents75 kirjutas:
Ei hakkaks 47 lk-d läbi kammima ja uurin ehk otse... Pärast pea 2-t aastat tubli teenimist ei võta OPO mul enam pilti ette üldse - ei lae, ei reageeri, ei miskit icon_sad.gif Kas keegi on sama asja läbi elanud ja kuidas laheneb? Ja veel - mis võiks täna maksta ca aasta vana OPO (ehk keegi on müünud)? Mul oleks võimalus võibolla selline asemele soetada. Sest föön ise on ikka väga hea veel arvestades et tegu juba "vanatehnikaga" icon_smile.gif

tänud ette!

Mul on taolist teemat ette tulnud. Täiesti surnud, mitte midagi ei toimi. Kuskil oli õpetus kuidas sellest välja saada ka.
Põhimõtteliselt oli taoline: Hoia power nuppu all pikalt (30sec vms), seejärel lase lahti ja siis uuesti mingi 30sec. Niimoodi mitme korra peale mul on hakanud toimima.


See nipp peaks jah toimima nii, et hoiad 5x20 sekunit powerit all aga mul seel kahjuks midagi ei mõika. On ehk veel ettepanekuid?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2016 13:13:45 vasta tsitaadiga

ents75 kirjutas:
Chaza! kirjutas:
ents75 kirjutas:
Ei hakkaks 47 lk-d läbi kammima ja uurin ehk otse... Pärast pea 2-t aastat tubli teenimist ei võta OPO mul enam pilti ette üldse - ei lae, ei reageeri, ei miskit icon_sad.gif Kas keegi on sama asja läbi elanud ja kuidas laheneb? Ja veel - mis võiks täna maksta ca aasta vana OPO (ehk keegi on müünud)? Mul oleks võimalus võibolla selline asemele soetada. Sest föön ise on ikka väga hea veel arvestades et tegu juba "vanatehnikaga" icon_smile.gif

tänud ette!

Mul on taolist teemat ette tulnud. Täiesti surnud, mitte midagi ei toimi. Kuskil oli õpetus kuidas sellest välja saada ka.
Põhimõtteliselt oli taoline: Hoia power nuppu all pikalt (30sec vms), seejärel lase lahti ja siis uuesti mingi 30sec. Niimoodi mitme korra peale mul on hakanud toimima.


See nipp peaks jah toimima nii, et hoiad 5x20 sekunit powerit all aga mul seel kahjuks midagi ei mõika. On ehk veel ettepanekuid?

Akus ikka mingi vool sees?

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ents75
HV kasutaja

liitunud: 18.03.2005




sõnum 29.12.2016 13:15:56 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
ents75 kirjutas:
Chaza! kirjutas:
ents75 kirjutas:
Ei hakkaks 47 lk-d läbi kammima ja uurin ehk otse... Pärast pea 2-t aastat tubli teenimist ei võta OPO mul enam pilti ette üldse - ei lae, ei reageeri, ei miskit icon_sad.gif Kas keegi on sama asja läbi elanud ja kuidas laheneb? Ja veel - mis võiks täna maksta ca aasta vana OPO (ehk keegi on müünud)? Mul oleks võimalus võibolla selline asemele soetada. Sest föön ise on ikka väga hea veel arvestades et tegu juba "vanatehnikaga" icon_smile.gif

tänud ette!

Mul on taolist teemat ette tulnud. Täiesti surnud, mitte midagi ei toimi. Kuskil oli õpetus kuidas sellest välja saada ka.
Põhimõtteliselt oli taoline: Hoia power nuppu all pikalt (30sec vms), seejärel lase lahti ja siis uuesti mingi 30sec. Niimoodi mitme korra peale mul on hakanud toimima.


See nipp peaks jah toimima nii, et hoiad 5x20 sekunit powerit all aga mul seel kahjuks midagi ei mõika. On ehk veel ettepanekuid?

Akus ikka mingi vool sees?


Kahjuks ma ei tea sest masin ei reageeri üldse...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 11.01.2017 11:46:55 vasta tsitaadiga

huvitav kas nüüd hakkab ka minu massinvärk koostöölepingut lõpetama? Õhtul sai laadima pandud, hommikul ärgates oli 53% laetud icon_eek.gif , nüüd seis selline et laadima pannes ei viska notification ledi põlema, ega muid märguandeid ekraanile selle kohta et laeb icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.01.2017 14:22:00 vasta tsitaadiga

sweezy, pesa sodi täis.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2017 16:11:32 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:
huvitav kas nüüd hakkab ka minu massinvärk koostöölepingut lõpetama? Õhtul sai laadima pandud, hommikul ärgates oli 53% laetud icon_eek.gif , nüüd seis selline et laadima pannes ei viska notification ledi põlema, ega muid märguandeid ekraanile selle kohta et laeb icon_rolleyes.gif

Teist kaablit ja laadijat proovisid?

_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricard
HV kasutaja

liitunud: 15.06.2005




sõnum 11.01.2017 17:11:46 vasta tsitaadiga

Kuidagi kummaline kokkusattumus - mul ka paar päeva tagasi oli laadija mingi tund või poolteist järel olnud ja akut oli 2% juurde tulnud. Võtsin korra laadija ära ja panin tagasi, peale seda laadis normaalselt. Eile hakkas poole päeva ajal taskus ootamatult karjuma, sest akut oli ainult 15% alles, kuigi oli hommikul 100%.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2017 17:30:39 vasta tsitaadiga

Ei tea kas päris konteksti sobib, sest laadimisega pole seotud. Kuid ka minul kulus aku eile päris kiiresti ära. Ise süüdistan mingid appi selles, hetkel veel ei tea mis.
Lükkasin Greenify peale ja enamus taustal töötavaid asju Hibernate'i.

Täna olukord ikka hoopis teine. Kell 8 võtsin laadija tagant ära ja praegu 83% akut. Tavaliselt selle aja peale ca 60-70%.

Ivar

beer_yum.gif

_________________
beer_yum.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 11.01.2017 18:09:12 vasta tsitaadiga

SKG kirjutas:
sweezy kirjutas:
huvitav kas nüüd hakkab ka minu massinvärk koostöölepingut lõpetama? Õhtul sai laadima pandud, hommikul ärgates oli 53% laetud icon_eek.gif , nüüd seis selline et laadima pannes ei viska notification ledi põlema, ega muid märguandeid ekraanile selle kohta et laeb icon_rolleyes.gif

Teist kaablit ja laadijat proovisid?

tulin tööle, proovisin teise laadijaga - ei miskit, proovisin tööl olevat laadijat teiste telefonidega, ei miskit .. see ka saba andnud icon_lol.gif nüüd lükkasin usb'ga süleraalile külge ja täitsa funktsioneerib .. tõesti ei taha uskuda, et kaks laadijat 12h jooksul lihtsalt niisama ära koolesid icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 11.01.2017 23:13:20 vasta tsitaadiga

IffikaS, päris suur kõlakas oli täna, et eilsest või üleeilsest FB oma serveriparki uuendas ja see ajas fb äpi ja messengeri lolliks ning need andsid täistuuridel minna taustal. Isegi siis kui sa neid ei kasuta ja pole käivitanud. Ma ei tea muidugi, et kas sul need üldse telefonis on...

sweezy, ikka võib juhtuda, halb kokkusattumus lihtsalt. Ma olen kogenud ühe korra autoga sellist asja, et öösel Tartust Tallinna tulles mõlemad lähitule pirnid läksid 5 minutilise vahega läbi. Päris nõme oli kaugete pealt parkide peale üle minna kui autod vastu tulid
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 11.01.2017 23:47:54 vasta tsitaadiga

Tundub et tegu oli mingi lühiajalise anomaaliaga, hetkel laeb korralikult icon_eek.gif .. igatahes tänud neile kes viitsisid klaviatuuri kulutada thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2017 14:28:38 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
IffikaS, päris suur kõlakas oli täna, et eilsest või üleeilsest FB oma serveriparki uuendas ja see ajas fb äpi ja messengeri lolliks ning need andsid täistuuridel minna taustal. Isegi siis kui sa neid ei kasuta ja pole käivitanud. Ma ei tea muidugi, et kas sul need üldse telefonis on...

sweezy, ikka võib juhtuda, halb kokkusattumus lihtsalt. Ma olen kogenud ühe korra autoga sellist asja, et öösel Tartust Tallinna tulles mõlemad lähitule pirnid läksid 5 minutilise vahega läbi. Päris nõme oli kaugete pealt parkide peale üle minna kui autod vastu tulid

Kusjuures oli ka minul sellel päeval aku õhtuks täiesti tühi. Messenger ja FB on installitud. Vaatasin veel, et pean hakkama taga ajama programme, mis närivad akut.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2017 14:40:24 vasta tsitaadiga

Chaza! kirjutas:
olafsand kirjutas:
IffikaS, päris suur kõlakas oli täna, et eilsest või üleeilsest FB oma serveriparki uuendas ja see ajas fb äpi ja messengeri lolliks ning need andsid täistuuridel minna taustal. Isegi siis kui sa neid ei kasuta ja pole käivitanud. Ma ei tea muidugi, et kas sul need üldse telefonis on...

sweezy, ikka võib juhtuda, halb kokkusattumus lihtsalt. Ma olen kogenud ühe korra autoga sellist asja, et öösel Tartust Tallinna tulles mõlemad lähitule pirnid läksid 5 minutilise vahega läbi. Päris nõme oli kaugete pealt parkide peale üle minna kui autod vastu tulid

Kusjuures oli ka minul sellel päeval aku õhtuks täiesti tühi. Messenger ja FB on installitud. Vaatasin veel, et pean hakkama taga ajama programme, mis närivad akut.


Mul on küll slimsaber custom rom ja pole mingit lisatarkvara, mis trackiks energiakulu. Süsteem ei näidanud muud, kui tripadvisor.

Aga jah, telefon rootitud ja see greenify teeb maagiat. Eile hommikul kell 8 võtsin laadija ära ja praegu on 47%. Soovitan soojalt.

Ivar

beer_yum.gif
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 12.01.2017 16:15:11 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:

Aga jah, telefon rootitud ja see greenify teeb maagiat. Eile hommikul kell 8 võtsin laadija ära ja praegu on 47%. Soovitan soojalt.

Ivar

beer_yum.gif


icon_eek.gif .. Tuleb ära installida icon_cool.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.01.2017 18:27:47 vasta tsitaadiga

Greenify on must have Androidi peal.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nitrosnail
HV kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 19.01.2017 22:21:51 vasta tsitaadiga

Mis ROM-e kasutate? Miskit asjalikku Nougati ka juba liigub?
Mul on endal SlimSaber mida siin teemas kunagi soovitati.. Olen rahul olnud üldiselt. Viimasel ajal otsustab kaamera streikida. Kaamera pilti ette ei tule - ütleb hoopis et "Kaamera viga. Kaameraga ei saa ühendada" Tänu sellele on halvatud ka messengeri kaamera, snapchat jne. Aitab ainult restart.

ROM-i teema on siin kes huvi tunneb: https://forum.xda-developers.com/oneplus-one/development/rom-slimsaber-bacon-t2858033
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.01.2017 22:56:31 vasta tsitaadiga

Mul see. Stabiilne, aga harjumuspärased shortcutid (nt Caffeine, profiilid notificationide juures) on kadunud.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiur
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2009




sõnum 02.02.2017 00:53:29 vasta tsitaadiga

Tegin telefonile 10x hard reset/reboot ja enam ei saa asja korralikult jooksma... Helistada saab, wifisse saab aga näiteks play poodi ei ole. Kui siseneda play poodi läbi google näitab, et kõik rakendused mis kunagi telefonis olnud, on installitud, kuid reaalsuses neid telefonis ei ole. Arvutiga ka ühendusse ei saa.
Käisin murega ITbussis ka kuid sealne tehnik pm tegi maatasa ja lõpetuseks ütles, et osta normaalse firma telefon. Tema sõnul peale hard reseti tegemist võid OP telefobid maha kanda.
Kas keegi oskab nõu anda kuhu viia ?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 02.02.2017 01:13:06 vasta tsitaadiga

Pöörduda saad ka Oneplus supporti ja nad lasevad su telefonile uue tarkvara peale, kui ise enam telefonile ligi ei saa. Iseasi, mis see garantiiväliselt maksab ja kas ka tehakse.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IffikaS
Kreisi kasutaja
IffikaS

liitunud: 17.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 10:26:49 vasta tsitaadiga

Kas kiur, telefon on originaal või oled rootinud ja midagi teinud ka? Esmapilgul jääb mulje, et justkui oleks keegi custom ROMi sinna eelnevalt pannud ja gapps puudu.

Miks üldse hard reseti tegid?
Kas lisaks play store probleemile on veel midagi? Play store'ga seotud errorid ja lahendused on näiteks siin - https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2733038

Võid proovida, siit tõmmata Play Store installika - https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1996995

Arvutiga ühendamiseks vaata üle (Settings>Developer Options>USB Debugging).

Ivar

beer_yum.gif

PS: ITbussi vendade arvamust ei tasu alati väga tõsiselt võtta, nad teavad kõigest natuke (üldjuhul). See arvamus on tekkinud kogemuse pealt ei käi kindlasti kõigi seal töötavate tehnikute kohta.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kiur
HV vaatleja

liitunud: 14.06.2009




sõnum 02.02.2017 16:58:48 vasta tsitaadiga

IffikaS kirjutas:
Kas kiur, telefon on originaal või oled rootinud ja midagi teinud ka? Esmapilgul jääb mulje, et justkui oleks keegi custom ROMi sinna eelnevalt pannud ja gapps puudu.

Miks üldse hard reseti tegid?
Kas lisaks play store probleemile on veel midagi? Play store'ga seotud errorid ja lahendused on näiteks siin - https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2733038

Võid proovida, siit tõmmata Play Store installika - https://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1996995

Arvutiga ühendamiseks vaata üle (Settings>Developer Options>USB Debugging).

Ivar

beer_yum.gif

PS: ITbussi vendade arvamust ei tasu alati väga tõsiselt võtta, nad teavad kõigest natuke (üldjuhul). See arvamus on tekkinud kogemuse pealt ei käi kindlasti kõigi seal töötavate tehnikute kohta.


Reseti tegin, kuna telefon hakkas liialt palju umbe jooksma ja hilejm selgus, et pole teinud terve aasta ühtegi süsteemi update icon_redface.gif
Play store proovisin alla laadida APK failina, ei aidanud.
hetkel ei saa telefonis miskit näppida kuna ei asu eestis ehk leiab siit foormist mõne targa kes beer_yum.gif-raha eest üle vaataks. Kiiret ei ole kuna 3T on olemas aga soov oleks vana ka veel rajale ajada icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mar6o
HV kasutaja
mar6o

liitunud: 17.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 19:15:33 vasta tsitaadiga

mar6o kirjutas:
Mul see. Stabiilne, aga harjumuspärased shortcutid (nt Caffeine, profiilid notificationide juures) on kadunud.


Lineage OS (Cyanogeni järglane) sai oma asjad korda ja lehe toimima. Lasin selle oma OPOle peale ja töötab väga kenasti. Ülalmainitud featuurid on ikka puudu, aga update'id tulevad ja süsteem toimib sujuvalt.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
Kreisi kasutaja
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 19:28:37 vasta tsitaadiga

Kas keegi on endale uue aku ka muretsenud?

Mul hakkab suht kehvapoolseks asi minema vaikselt.

_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xman2009
HV kasutaja
xman2009

liitunud: 13.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.02.2017 20:45:05 vasta tsitaadiga

Heameelge kuulaks ka aku kogemusi. telefon nagu küllakt aga aku hakkab vaikselt ära vajuma.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2017 01:02:22 vasta tsitaadiga

Jep, eBay-st tellisin uue aku ja vahetasin ära.
_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  OnePlus One mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49, 50  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.