Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Millega salvestate mänge? (Arutlus ressursivajaduse jms. kohapealt) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2014 17:02:01 vasta tsitaadiga

486 kirjutas:
See shadowplay töötab vaid teatud mängudega?

Vaid originaalmängudega, jah.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.07.2014 17:22:44 vasta tsitaadiga

Scart, oled gaming evolved'i kasutanud recordimiseks ka ? Ise ei leia kohta, kus see recordimine jms oleks.
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 18.07.2014 17:39:15 vasta tsitaadiga

Pole kunagi varem salvestamisega tegelenud, aga proovisin siis AMD appiga ära.
8 minutiline BF4@High settings klipp tuli 2,5 GB . Paar korda olid ka FPS dropid sees, aga muidu hoidis ilusti 60 peal fps profiili masinaga. Appis panin settingud High peale ehk 1080p ja 60 FPS, max bitrate 50MB/s . VLCs vaadates oli kvaliteet minu arust üsna hea, aga samas see mu esimene kord salvestada ja ma ei pruugi teada, mis hea on icon_rolleyes.gif .

rmc, kohe Home lehel on ju Record suurelt .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 18.07.2014 19:48:04 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Scart, oled gaming evolved'i kasutanud recordimiseks ka ? Ise ei leia kohta, kus see recordimine jms oleks.


Seal suht esilehel pead panema recording Yes, valid kvaliteedi, valid shortcuti, millega lindistama hakata.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Caspar08
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.04.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.07.2014 19:54:12 vasta tsitaadiga

see amd raptr recording on väga hea asi, performance vahet märgata polnud ja kvaliteet oli ka super thumbs_up.gif sätted olid vist nii, et 375MB per minute läks kettalt vaba ruumi kaotsi
_________________
Pakun kõiki Steami mängusid/skine jms alla market hinna. https://steamcommunity.com/id/t0pfrags/
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2014 12:16:18 vasta tsitaadiga

Caspar08, hakkan ise peale Smite'i servude restarti testima seda amd gaming evolved (raptr)'i twitch streamimist ja salvestamist...

leidsid selle tagantjärgi salvestuse väljavõtmise koha ka üles, millest ülevalpool räägiti? väidetavalt peaks saama viimast 10't minti välja võtta.

_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 30.07.2014 23:37:15 vasta tsitaadiga

ise eelistaks OBS-i. Sümpaatne oma seadistamis võimalustega. Ning streamimis võimalusega minuarust suhteliselt lihtne. saad optimeerida vastavalt arvuti confile.
Fraps on tõesti hea kui ta tagataustal koguaeg töötab. Saab alati kiirelt enda klipi kätte. Ainult miinuseid palju. näiteks ei saa ajalugu taastada. Ka hea üks ühele kvaliteet. Ja metsik andme maht, peab kindlalt jälgima et ketast täis ei saaks ja hdd kooma ei lase ning kasutab väga palju video jõudlust.
Nvidia shadowplay poole aastase katsetamise ajal jah ei toetanud kõiki mänge, eriti mingeid indi mänge ja ei aitand isegi see kui andsid talle mängu asukohe teada. Aga ei tea praegu mis ta endast ett kujutab. (Kasutan frapsi) Väga hea mis mis minule shadowplay juures meeldis oli kas 20 minutiline ajaloo meeles pidamine. peale katsetamist ei ole rohkem kasutanud.

Sai ka kunagi proovitud Dxtory ning paar kodaniku ka proovisid seda talupoja mõistusele selgeks teha aga minule see logika kohe üldse ei istunud ning ka tollal oli vaja OBS-i et streamida. Ei tea kas praegu läheb vaja. Siis sai OBS-i kasuks otsustatud.

Pole kunagi AMD kaarte kasutanud, ja vist ei hakkagi. Nii et ei tea amd võimalustest midagi.

Pealegi ei saa aru miks peaks üldse salvestama 60 kaadrit sec ?
Kui youtube nagunii teeb tast 30-ne kaadriks.
Jah ei pea siis kohe salvestama 30 fps-iga aga ei pea seda tegema ka 60-ga (jah,mida rohkem kaadreid seda rohkem saab töödelda, ilma et läheks palju kaotsi)
Aga ma ei näe sellel mõtet kuna mängimis kvaliteet saab kannatada ning ka läheb palju aega et töödela ning veel rohkem renderdamiseks. Pealegi eestis kes hobi korras seda teevad, ei kaota suhteliselt midagi, sest meie rahva arvuga ei saa väga vaatajaid mitte kuidagi (kui just eenius pole icon_biggrin.gif ) (või siis pool vigases inglis keeles proovitakse puterdada)
ka bit rate on youtube-s piiratud:
https://forums.adobe.com/thread/1228774

Ise kasutan jah fraps-i ja olen rahul, sest arvuti kannatab igast jama õnneks.
Aga kui piiratud ressursid, siis soovitan OBS-i seal ikka mõnuga seadistamis võimalusi ja väidetavalt google plugined pidi ka olema piisavalt. Mis peaks veel palju juurde andma kasutamisele. (või midagi sellist, ise pole kasutanud, lihtsalt kuskilt kuulnud)

Vabandust kui teemast natukene mööda. icon_wink.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 31.07.2014 10:34:27 vasta tsitaadiga

Olen viimased paar päeva lükanud AMDi salvestussoftiga mänge linti ning tulemused on ikka väga head. Jõudlusekadu tundub isegi väiksem kui Shadowplayga ning filmid on kvaliteetsed ja suurus mõistlik. Kuna tegu on suht toore beetaga, siis teatud mängudega on probleeme aga kui töötab, siis töötab hästi. Probleeme on näiteks Watch Dogega, mille salvestused on ebanormaalselt tumedad, seega enamalt jaolt kasutuskõlbmatud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 01.08.2014 23:04:56 vasta tsitaadiga

Tuli veel meelde et on võimalik ka kasutada lisa videokaarti, millel video in. Aga siis peab saama valida salvestava programiliselt kumb neist tegeleb codering-ga. näiteks OBS-is võimalik. video adapter alt.
On ka veel võimalik kasutada sellist asja nagu c985 Live Gamer HD. Samuti hoiab kõvasti arvuti ressursi kokku.
http://gamerzone.avermedia.com/game_capture/live_gamer_hd

Kindlasti on veel stremitele kui ka video töötlejatele mõeldud riistvara.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.08.2014 13:51:12 vasta tsitaadiga

Huvitav teema. Vaatan, et keegi pole siin muljetanud MSI Afterburneri kasutamisest. Ise kasutan ja võib rahule jääda. Kindlasti rohkem seadistatav, kui Raptr, Shadowplay või Fraps. Vist kuhugi sinna OBS/DxTory kanti. Kui on Inteli prose, siis saab kasutada Intel QuickSync mis on kah väga efektiivne kasutades Int. graafikat thumbs_up.gif . Fraps kasutasin varem, aga see pani korraliku põntsu jõudlusele ja võttis meeletult kettaruumi. DxTory proovisin, aga teadmata põhjusel ei meeldinud. OBS vist sai kah proovitud. Raptr-ga tuleb liiga palju muud kaasa mida ma ei kasuta. Sellised siis minu muljed.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 08.08.2014 13:27:24 vasta tsitaadiga

Üks probleem AMD Gaming Evolvediga on silma jäänud, nimelt märkasin, et iga päev jääb ketta ruumi vähemaks, vaatamata sellele, et olen lindistused ära kustutanud. Nimelt jäävad temp kausta osad(?) salvestused alles .tmp formaadis .
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.08.2014 17:37:36 vasta tsitaadiga

battlear, ise panin temp kausta desktopi peale (tegelikult ka videote enda oma), et asi kontrolli all püsiks..
_________________
Kommentaarid: 194 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 180
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.08.2014 12:21:10 vasta tsitaadiga

AMDi Raptr salvestab siis nii. Reso fullHD peal, 30 fpsi, maksimaalne kvaliteet ja minutis toodab 375 mega videot. Juutuub loomulikult keeras video pekki ja pani jõnksuma, aga salvestus ise kettal on kristallselge ja sujuv. Mängus sees mingit jõudlusekadu ei olnud ja mäng oli kogu aeg vsünkis kinni.


Link
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.08.2014 17:44:21 vasta tsitaadiga

Keegi oskab mulle sellist asja seletada, milline tingimus siis ei ole täidetud?
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.08.2014 01:59:15 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
Keegi oskab mulle sellist asja seletada, milline tingimus siis ei ole täidetud?
Spoiler Spoiler Spoiler


GTX>GT kaart.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XATM092
HV veteran
XATM092

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.09.2014 21:09:42 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka Raptri ära proovida aga see ütleb: "Record is not available with your AMD card.". Kaart on R9 280x. icon_neutral.gif
Värske Win 8 64x install, 14.7 draiverid..

Edit: Sain korda. Uninstallisin Device Managerist oma R9 aga driverid jätsin alles. Peale restarti tundis win ja seejärel ka Raptr kaardi uuesti ära ning salvestamine toimib nüüd.


viimati muutis XATM092 20.09.2014 21:20:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 15.09.2014 12:26:07 vasta tsitaadiga

Mul ei hakanud silma, et keegi oleks Overwolfi maininud. Võimalik, et jäi kahe silma vahele. Igatahes ütlen, et suhteliselt kena FPS ja üsnagi kena kvaliteet jääb. Ainuke asi mis häirib on see rõve overlay mis jääb ekraani nurka, mingi rõve must latakas mis lindistades küll ette ei jää, aga silmale on tõsiselt rõve vaadata. Üks hea pluss selle juures on see, et ta salvestab Teamspeaki ja mängu samaaegselt. Igatahes ma tahaks välja vahetada oma lindistuse tarkvara ning Fraps mulle ei meeldi oma massiivsete failide poolest - vähemalt seni kui mul pole eraldi kõvaketast soetatud lindistuseks. Proovisin ka Dxtoryt üsna pikka aega ja ma olen tõsiselt rahul sellega, et ma saan ise valida mis koodekeid ma kasutada tahan. Enamjaolt kasutasin ühte modifitseeritud Xvid koodekit koos LAME MP3'ga ning kvaliteet jäi üpriski ilus ning video failid olid ka pisikesed. Probleem tekkis kohe kui ma pidin sõbraga koos midagi mängima - minu hääl on peal ja sõbra häält kuulda pole või siis vastupidi. Selleks pidi mingit AVIMuxi kasutama ja teist audio koodekit ning eraldama sealt mõlema hääled mis on minu arvates mõttetu jebla ja aja raiskamine. Küsimus sihuke, et oskate soovitada mõnda korralikku lindistus tarkvara mis lindistaks ilma erilise delayta nii minu häält kui sõpra Teamspeakis ja jätaks samas video mahu väikseks ning kvaliteedi ka korraliku.

Endal plaanis proovida MSI Afterburnerit jälle, sai seda oma 3 aastat tagasi viimati proovitud. Lugesin, et soovitate mingit AMD enda tarkvara ka - see tuleb beta driveritega kaasa, eksole?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.09.2014 13:15:59 vasta tsitaadiga

Huvi pärast proovisin ka seda AMD Gaming Evolvet. No krt, jända kuis tahad. Twitchi ta striimima ei hakka. Kettale salvestab kenasti aga otse ei striimi thumbs_down.gif

EDIT: onjh, selliselt suudab siis striimida icon_neutral.gif http://www.twitch.tv/hdtoimik/b/568854369

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 23.09.2014 22:47:34 vasta tsitaadiga

Kas selle AMD Gaming Evolvediga saab installida ka muud moodi?
Jant nimelt selles, et neil pole FIFA15 seal nimekirjas veel ja programme i skänni seda ära. Samas tahaks nagu gameplayd installida.
Ei ole ise leidnud manuaalset varianti.
Kommentaarid: 50 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Longero
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.02.2011




sõnum 24.09.2014 10:14:53 vasta tsitaadiga

Pole ise proovinud,aga palju on kirjutatud ka Action!
Tahaks teada kui HDD'le salvestada (millel Wini pole) siis kuidas ketas partitsioneerida, kui suure mahu kannatab v oleks mõistlik eraldada salvestuste salvestuse jaoks 2TB kettal. Ilmselt HDD lõpupool ei tule enam salvestamisega toime v tuleb?
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xonix
Kreisi kasutaja

liitunud: 07.07.2010




sõnum 24.09.2014 14:22:17 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
Huvi pärast proovisin ka seda AMD Gaming Evolvet. No krt, jända kuis tahad. Twitchi ta striimima ei hakka. Kettale salvestab kenasti aga otse ei striimi thumbs_down.gif

EDIT: onjh, selliselt suudab siis striimida icon_neutral.gif http://www.twitch.tv/hdtoimik/b/568854369


Wallhacki oleks võinud vähemalt välja lülitada...
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 62
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EvilMick007
HV veteran

liitunud: 25.12.2001




sõnum 24.09.2014 19:18:44 vasta tsitaadiga

xonix, sinu kommentaari peale pidin kohe lingile klikkima ning täitsa kenasti oli jah punaseid mehikesi läbi seina näha seal CS:GO streamis icon_biggrin.gif
_________________
Pentestimise ja küberturbe konsultatsiooni soovi korral võib kirjutada..
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Helseth
HV kasutaja

liitunud: 05.01.2012




sõnum 25.09.2014 02:31:33 vasta tsitaadiga

icon_lol.gif
Mida seal sel juhul üldse näidata on
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.09.2014 11:00:07 vasta tsitaadiga

DumptyLook kirjutas:
UB kirjutas:
Keegi oskab mulle sellist asja seletada, milline tingimus siis ei ole täidetud?
Spoiler Spoiler Spoiler


GTX>GT kaart.

Proovi seda, GT640M peal töötab igatahes: http://thespawnpointblog.com/nvidia-shadowplay-laptop/
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madness
HV veteran
madness

liitunud: 11.10.2004




sõnum 25.09.2014 11:33:00 vasta tsitaadiga

xonix kirjutas:
salatoimik kirjutas:
Huvi pärast proovisin ka seda AMD Gaming Evolvet. No krt, jända kuis tahad. Twitchi ta striimima ei hakka. Kettale salvestab kenasti aga otse ei striimi thumbs_down.gif

EDIT: onjh, selliselt suudab siis striimida icon_neutral.gif http://www.twitch.tv/hdtoimik/b/568854369


Wallhacki oleks võinud vähemalt välja lülitada...


Oot, see on mingi nali? icon_biggrin.gif Mingi spectator feature mis näitab rohkem infi kui muidu mäng või tõesti wallhacker? Ei ole ise CSGO mängija.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Millega salvestate mänge? (Arutlus ressursivajaduse jms. kohapealt) mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.