Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2014 22:03:55 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
Palju siin mängus posti/latti nagu lööb ? Ma mingi ~20x vähemalt 2-3x jutti löönud post või latti. Just oli mängu viimane rünnak ja lõin latti, põrkas tagasi teisele mehele, lõin peale ja kuidagi puutus vv ära ja pall lendas uuesti latti ja vastase kätte. Oleks see haruldane juhus, aga sarnaseid situatsiooni ikka väga palju olnud. Ei mäleta nagu eelmistest FIFA'dest, et nii palju latte ja poste oleks.


EA lihtsalt üritab näidata mängu uuendusi a la posti/latti löömisel tuleva heli ning värava vappumise (mis iseenesest on päris lahe) rõhutamiseks on jaburalt palju posti/latti lööke, nurgalipu liikumine, millele mängija peab kindlasti vastu minema, rahva näitamine korduste ajal, mida ei saa nupust kinni ka panna (kordusi on üldse oksendamiseni uues FIFA-s) jne jne. Lihtsalt asjadel keeratakse vinti üle näitamaks mängu "arengut", kuid tegelikult peaksid taolised asjad olema täiesti elementaarseks mängu osaks juba ammu.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013




sõnum 26.10.2014 01:11:49 vasta tsitaadiga

See lahtimängust peale tormamine ja värava löömine ei ole enam välja kannatatav. Üritan ise selle kasutamist vältida, aga kui keegi ikka järjepidavalt üritab, siis peab vastu panema. Tegin hetkel game ja võitsin 5-4, vastasel 4 väravat lahtimängust. Pmst selliseid vastaseid enam ei leidugi, kes ei abuseks seda. Kuidas seda kõige parem kaitsta on ?

viimati muutis P2ppin 26.10.2014 01:36:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 26.10.2014 01:24:20 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
See lahtimängust peale tormamine ja värava löömine ei ole enam välja kannatatav. Üritan ise selle kasutamist kasutada, aga kui keegi ikka järjepidavalt üritab, siis peab vastu panema. Tegin hetkel game ja võitsin 5-4, vastasel 4 väravat lahtimängust. Pmst selliseid vastaseid enam ei leidugi, kes ei abuseks seda. Kuidas seda kõige parem kaitsta on ?

Jah..overpowered headerid kadusid ära ja asemele tuli see.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2014 02:39:13 vasta tsitaadiga

P2ppin kirjutas:
See lahtimängust peale tormamine ja värava löömine ei ole enam välja kannatatav. Üritan ise selle kasutamist vältida, aga kui keegi ikka järjepidavalt üritab, siis peab vastu panema. Tegin hetkel game ja võitsin 5-4, vastasel 4 väravat lahtimängust. Pmst selliseid vastaseid enam ei leidugi, kes ei abuseks seda. Kuidas seda kõige parem kaitsta on ?

olen ise ka seda märganud, et jah, vahetult peale seda, kui ma värava löön ja vastane lahti mängib, siis purjetab päris kaugele minu poolele

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Eesti-inglise-eesti sõnastik Androidile
Toetage eesti asja - sõnaseletusmäng Androidile
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 26.10.2014 10:32:40 vasta tsitaadiga

Võib ju natuke purjetada, aga kui lased selle ühemehe kruiisiga värava lüüa siis vajab kaitseskill tugevalt tuunimist. Üldjuhul saab kohe kickoffi ringis palli kätte kui õiges suunas kohe tackli paned. Kui mööda saab siis võtad ühe CDMi või CB'ga tee kinni ja teised kaitsjad saadad containi, kui hakkab ühest kaitsjast mööda mängima siis enda juhitud mehega võtad palli ära.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
P2ppin
HV vaatleja

liitunud: 20.07.2013




sõnum 26.10.2014 15:10:54 vasta tsitaadiga

Eks enda oskamatus ikka süüdi, pole varem lihtsalt pidanud higistama selle pärast, et keegi kickoffist ära lööks. Vaatasin mingeid videosid ja seal olid samad soovitused. Eks täna katsetab. Suudaks need purjetamised ära neutraliseerida, siis muutuks mängimine poole nauditavamaks.

Dani Alves 45-50k eest on väärt ostmist ? Ulme hind ikka vanal ja samas defending ning phy statsid on tal väga pussud. Jordi Alba on küll seni oma hinda väärt olnud, aga kaitses teist masti mees üldse. Samuti olen mõtelnud pikalt kas Bravot on mõtet Casillase vastu välja vahetada. Iker 5x kallim ja ainult 1 overall parem.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaank
HV veteran

liitunud: 14.01.2007




sõnum 26.10.2014 16:25:59 vasta tsitaadiga

See kickoff oli veits OP eelmises ka, aga mõlemas annab suht lihtsasti imo ära neutraliseerida need.
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IvarV
HV kasutaja
IvarV

liitunud: 29.06.2010




sõnum 26.10.2014 18:57:29 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
See kickoff oli veits OP eelmises ka, aga mõlemas annab suht lihtsasti imo ära neutraliseerida need.

Endale meeldib niikaua purjetada kuni enam ei saa, siis söödan ära lihtsalt. Kuigi enamasti on tõesti väga väga väga lihtne löögini jõuda otse. Samas ma mängin online Div 6 ka, seal pole skilled vendi nii palju.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 26.10.2014 20:14:31 vasta tsitaadiga

Keegi 1-2M coini ei taha müüa?(üritan come backi mingi aeg teha mitte-coinsellerilt coine ostes, samas raske "eraisikuid" leida icon_biggrin.gif)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 09:56:35 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Keegi 1-2M coini ei taha müüa?(üritan come backi mingi aeg teha mitte-coinsellerilt coine ostes, samas raske "eraisikuid" leida icon_biggrin.gif)


Selle eest saaksid kolmapäeval IF Neueri osta icon_razz1.gif
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 27.10.2014 10:13:08 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Keegi 1-2M coini ei taha müüa?(üritan come backi mingi aeg teha mitte-coinsellerilt coine ostes, samas raske "eraisikuid" leida icon_biggrin.gif)


Selle eest saaksid kolmapäeval IF Neueri osta icon_razz1.gif

Isu ilmselt oleks rohkem pakiralli teha, eriti kui ronaldo peaks CLis väravate rekordi järgmine mäng tegema(mälu järgi 1 puudu rekordi kordamisest, et võiks siis 2-3 ikka ära lüüa) - saaks võibolla mingi OP Motmi nagu Klose eelmine aasta icon_biggrin.gif
EDIT: guugeldades selgus, et ongi ühel pulgal Rauliga juba, et piisab 1 väravast, et uus rekord püsti panna. Kuigi hästi ei usu, et niivarases mängustaadiumis juba nii OP'd kaarti välja antakse.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 14:41:14 vasta tsitaadiga

Mul viskas täna lõplikult üle - tegin uninstalli. 7x!!! üritan ühte mängu arvuti vastu ja lihtsalt mitte kuidagi ei saa võitu kätte. Lihtsalt EI SAA. Ma võin olla viigis, siis arvuti lööb võiduvärava. Ma või juhtida, siis arvuti lööb viigivärava (vahel ka võiduvärava kohe otsa). Enda mehed ei liigu väljakul absoluutselt, kuigi olen proovinud erinevaid meeskondi, taktikaid, all out attacking jne. Lisaks on mingi teema 88. minutiga, kus pidevalt lööb arvuti enda värava. Kõige parem nali on see, et raskusaste on konkreetsel mängul professional (FIFA14s mul pole nii rasket vastast isegi Ultimate'i peal olnud). Jään PESi ootama.

All out "attacking":
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kromosoom
HV kasutaja

liitunud: 25.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 15:05:57 vasta tsitaadiga

parasitego, I know that feel bro. Mul küll pro'ga probleeme ei ole. Seal on pigem nii, et mina ainult ründan ja arvuti saab vaevu mõne löögi tehtud. Vahest on, et kukuvad marudalt triblama. Pigem hakkab minu puhul täielik BS World Class'iga. Kõige tavalisem tulemus on viik ja kaotus. Vahest tuleb ka võit ja siis tõesti kõik õnnestub. Kõige rohkem ajabki marru see, et minu parim kaitsja ei suuda tacklida nii hästi kui arvuti ründaja, näiteks. See on lihtsalt haige, kuidas minu mängijad tacklavad ja arvuti suudab iga jumala kord kehaga ära katta. Lisaks on mu Career Mode'il mingi haigus küljes. Alustasin Bayerniga ning esimese kahe kuu jooksul said 5 põhimeest vigastada, kõik kolmeks kuuks ja neist neljal oli vigastuseks Broken Ankle. Ja oh üllatust, kui kõigi nende korral mängus sees viga ei vilistatud. Arvuti lihtsalt tuleb tagant ilge hooga sisse ja kõik. Minu mees vigastatud ja arvuti jookseb palliga lihtsalt edasi, viga ei kuskil. Olen proovinud erinevaid Custom taktikaid + slidereid, et mängu vähegi reaalsemaks/ausamaks muuta. No ei ole veel väga midagi muutunud. Minu mängijad ei ole nii kiired/targad/tugevad, kui arvuti omad. Olgu need statsid võrreldes vastasega ükskõik millised.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 27.10.2014 16:48:19 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Mul viskas täna lõplikult üle - tegin uninstalli. 7x!!! üritan ühte mängu arvuti vastu ja lihtsalt mitte kuidagi ei saa võitu kätte. Lihtsalt EI SAA. Ma võin olla viigis, siis arvuti lööb võiduvärava. Ma või juhtida, siis arvuti lööb viigivärava (vahel ka võiduvärava kohe otsa). Enda mehed ei liigu väljakul absoluutselt, kuigi olen proovinud erinevaid meeskondi, taktikaid, all out attacking jne. Lisaks on mingi teema 88. minutiga, kus pidevalt lööb arvuti enda värava. Kõige parem nali on see, et raskusaste on konkreetsel mängul professional (FIFA14s mul pole nii rasket vastast isegi Ultimate'i peal olnud). Jään PESi ootama.

All out "attacking":
Spoiler Spoiler Spoiler

Coine ei jäänud üle mida maha müüa mulle? icon_biggrin.gif (suuremas koguses)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HPN
HV veteran
HPN

liitunud: 26.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.10.2014 17:00:45 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:

Coine ei jäänud üle mida maha müüa mulle? icon_biggrin.gif


Web apiga lasen ikka edasi - saan kaarte koguda, mida enne ja peale TOTY't rahaks teha icon_razz.gif samas mul pole 15's coine korraga üle 150k käes olnudki (trade pile on endiselt 30-kohaline).

Kromosoom kirjutas:
parasitego, I know that feel bro. Mul küll pro'ga probleeme ei ole. Seal on pigem nii, et mina ainult ründan ja arvuti saab vaevu mõne löögi tehtud. Vahest on, et kukuvad marudalt triblama. Pigem hakkab minu puhul täielik BS World Class'iga. Kõige tavalisem tulemus on viik ja kaotus. Vahest tuleb ka võit ja siis tõesti kõik õnnestub. Kõige rohkem ajabki marru see, et minu parim kaitsja ei suuda tacklida nii hästi kui arvuti ründaja, näiteks. See on lihtsalt haige, kuidas minu mängijad tacklavad ja arvuti suudab iga jumala kord kehaga ära katta. Lisaks on mu Career Mode'il mingi haigus küljes. Alustasin Bayerniga ning esimese kahe kuu jooksul said 5 põhimeest vigastada, kõik kolmeks kuuks ja neist neljal oli vigastuseks Broken Ankle. Ja oh üllatust, kui kõigi nende korral mängus sees viga ei vilistatud. Arvuti lihtsalt tuleb tagant ilge hooga sisse ja kõik. Minu mees vigastatud ja arvuti jookseb palliga lihtsalt edasi, viga ei kuskil. Olen proovinud erinevaid Custom taktikaid + slidereid, et mängu vähegi reaalsemaks/ausamaks muuta. No ei ole veel väga midagi muutunud. Minu mängijad ei ole nii kiired/targad/tugevad, kui arvuti omad. Olgu need statsid võrreldes vastasega ükskõik millised.


Ma ei ole FUT-i väliselt midagi mänginud (võibolla kunagi hiljem, kui esmane FIFA15 trauma on üle läinud icon_lol.gif ), aga eelmine aasta oli ka seal päris palju kalasid (punastekaartide teema oli päris häiriv). Mis mu sellesse FUTi mängu puutub, siis tegelikult ei saa see vastane seal küll prof tasemega olla, sest enne seda oli mul samuti prof vastaseid seal samas seasonis, keda loputasin 7-0 ja 8-0. Ah, mingi hetk lihtsalt viskab see debiilsus üle (Steam on nagunii mänge täis, millega FUTi asemel aega tappa icon_biggrin.gif ).
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.10.2014 17:44:04 vasta tsitaadiga

parasitego kirjutas:
Arx07 kirjutas:

Coine ei jäänud üle mida maha müüa mulle? icon_biggrin.gif


Web apiga lasen ikka edasi - saan kaarte koguda, mida enne ja peale TOTY't rahaks teha icon_razz.gif samas mul pole 15's coine korraga üle 150k käes olnudki (trade pile on endiselt 30-kohaline).

Kromosoom kirjutas:
parasitego, I know that feel bro. Mul küll pro'ga probleeme ei ole. Seal on pigem nii, et mina ainult ründan ja arvuti saab vaevu mõne löögi tehtud. Vahest on, et kukuvad marudalt triblama. Pigem hakkab minu puhul täielik BS World Class'iga. Kõige tavalisem tulemus on viik ja kaotus. Vahest tuleb ka võit ja siis tõesti kõik õnnestub. Kõige rohkem ajabki marru see, et minu parim kaitsja ei suuda tacklida nii hästi kui arvuti ründaja, näiteks. See on lihtsalt haige, kuidas minu mängijad tacklavad ja arvuti suudab iga jumala kord kehaga ära katta. Lisaks on mu Career Mode'il mingi haigus küljes. Alustasin Bayerniga ning esimese kahe kuu jooksul said 5 põhimeest vigastada, kõik kolmeks kuuks ja neist neljal oli vigastuseks Broken Ankle. Ja oh üllatust, kui kõigi nende korral mängus sees viga ei vilistatud. Arvuti lihtsalt tuleb tagant ilge hooga sisse ja kõik. Minu mees vigastatud ja arvuti jookseb palliga lihtsalt edasi, viga ei kuskil. Olen proovinud erinevaid Custom taktikaid + slidereid, et mängu vähegi reaalsemaks/ausamaks muuta. No ei ole veel väga midagi muutunud. Minu mängijad ei ole nii kiired/targad/tugevad, kui arvuti omad. Olgu need statsid võrreldes vastasega ükskõik millised.


Ma ei ole FUT-i väliselt midagi mänginud (võibolla kunagi hiljem, kui esmane FIFA15 trauma on üle läinud icon_lol.gif ), aga eelmine aasta oli ka seal päris palju kalasid (punastekaartide teema oli päris häiriv). Mis mu sellesse FUTi mängu puutub, siis tegelikult ei saa see vastane seal küll prof tasemega olla, sest enne seda oli mul samuti prof vastaseid seal samas seasonis, keda loputasin 7-0 ja 8-0. Ah, mingi hetk lihtsalt viskab see debiilsus üle (Steam on nagunii mänge täis, millega FUTi asemel aega tappa icon_biggrin.gif ).
futiväliselt soovitan seda coop seasonit - päris lõbus semuga koos lustida ja üksteisega gamerage'i jagada icon_lol.gif
pro clubs on teine asi thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 27.10.2014 17:46:18 vasta tsitaadiga

coop on epic jah. Isegi ühe sõbraga mänginud seda üle 300 mängu (Fifa 14'nes küll).
_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 28.10.2014 22:40:30 vasta tsitaadiga


Link



ohjahh icon_lol.gif
vastane sai nii karmi handicapi, et mul hakkas kahju kohe
mängisin ilmselgelt sitasti, kuid söödud ja puuted olid kõigest hoolimata briljantsed thumbs_down.gif
oleks eeldanud tasavägisemat võitlust - võitsin 3:1

vastaseks selline squad



endal mul siune


_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jewman
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2014




sõnum 30.10.2014 16:44:19 vasta tsitaadiga

Üks (ehk) rumal küsimus... mängides "Career Mode" ning saavutades Achievemente, siis olen näinud üleval nurgas vilkumas sõnumikesi, et "Dribble Skill Trait unlocked" jne. Kas need "traits" automaatselt lähevad minu mängija nö. pagasisse või pean ma neid kuskilt ise määrama? Viimane FIFA oli mul 13 ja seal pidi ise määrama neid "traite" aga praegu nagu sellist võimalust ei leia..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.10.2014 17:05:24 vasta tsitaadiga

Kui õigesti mäletan, siis peaksid saama traite määrata sealt, kus saad muuta playeri välimust. ainult etmõne järgneva tab'i alt
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 30.10.2014 19:37:42 vasta tsitaadiga

Sai siis täna case kinni pandud, seoses mu klubi reseti ja lubatud fifapunnide refundiga... selgus, et refunditakse ainult need punnid, mis kasutamata olid vanas klubis icon_biggrin.gif. Sõnastus küll nii e-mailis ja mujal oli selline nagu kõik ostetud punnid taastatakse/makstakse tagasi... aga noh läks niigi hästi, sain 40 euri tagasi kuna ma "ei kasutanud" kõiki punne enne ära kui klubile reset tehti icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.10.2014 20:04:16 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Sai siis täna case kinni pandud, seoses mu klubi reseti ja lubatud fifapunnide refundiga... selgus, et refunditakse ainult need punnid, mis kasutamata olid vanas klubis icon_biggrin.gif. Sõnastus küll nii e-mailis ja mujal oli selline nagu kõik ostetud punnid taastatakse/makstakse tagasi... aga noh läks niigi hästi, sain 40 euri tagasi kuna ma "ei kasutanud" kõiki punne enne ära kui klubile reset tehti icon_biggrin.gif
rahaliselt refunditi?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jewman
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2014




sõnum 30.10.2014 20:41:40 vasta tsitaadiga

thanq kirjutas:
Kui õigesti mäletan, siis peaksid saama traite määrata sealt, kus saad muuta playeri välimust. ainult etmõne järgneva tab'i alt

Hmm. Edit player sektsioon on täiesti olemas - alustasin karjääri MANUs - edit player avades pakub ka kohe MANU meeskonda ja tegelasi aga minu tegelast miskipärast seal ei ole...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.10.2014 20:43:36 vasta tsitaadiga

Jewman kirjutas:
thanq kirjutas:
Kui õigesti mäletan, siis peaksid saama traite määrata sealt, kus saad muuta playeri välimust. ainult etmõne järgneva tab'i alt

Hmm. Edit player sektsioon on täiesti olemas - alustasin karjääri MANUs - edit player avades pakub ka kohe MANU meeskonda ja tegelasi aga minu tegelast miskipärast seal ei ole...
vale koht
lähed oma careeri ning pressid nuppu oma mängija mudeli kastil, see, kus su kriipsujuku dressides seisab
viimasel tabil saab vahetada

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jewman
HV vaatleja

liitunud: 15.04.2014




sõnum 30.10.2014 20:45:49 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Jewman kirjutas:
thanq kirjutas:
Kui õigesti mäletan, siis peaksid saama traite määrata sealt, kus saad muuta playeri välimust. ainult etmõne järgneva tab'i alt

Hmm. Edit player sektsioon on täiesti olemas - alustasin karjääri MANUs - edit player avades pakub ka kohe MANU meeskonda ja tegelasi aga minu tegelast miskipärast seal ei ole...
vale koht
lähed oma careeri ning pressid nuppu oma mängija mudeli kastil, see, kus su kriipsujuku dressides seisab
viimasel tabil saab vahetada

beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  FIFA 15 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.