Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG LB670V LED televiisor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 03.06.2014 17:40:41 Ülevaade: LG LB670V LED televiisor vasta tsitaadiga

Teen hinnang-ülevaate uuele 2014 aasta seeria WebOS-iga LG telelerile LB670V, mille LG positsioneerib keskklassi mudelite sekka. Otsisin enne jalgpalli MM-i endale teist telerit, milleks üheks põhikriteeriumiks oli ETV-HD vastuvõtu võimalus ja see nõudis sisemise DVB-T2 tüüneri olemasolu. Valisin LG uue 50 tollise mudeli, see paistis kõige parema hinna vs diagonaali suhtega mudel.


Hinnavaaatluse hinnavõrdlus:
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Koduelektroonika/Telerid/452119/

Ega ma väga ei vaaginud, pigem sättisin hinnapiiri, vajalikud parameetrid ja oligi kõik. Uued LG webos telerid on ka nii uued, et nende kohta mingeid tarkasid ülevaateid ei leiagi. Minu teleka kohta oli mingi hollandikeelne kiirülevaade ja muud olid rohkem pressiteate jms sarnased ollused.

Teleri ideoloogia on natuke harjumatu: vanad olid telekad koos nutitarkvara võimalusega, uued webos LG-d on aga by default nutitelekad, kogu oma ülesehituselt. kogu elu käib webosi peal, sh menüüd, sisendide valikud jne.

Positiivsed küljed:
a) staatiline pilt (arvutipildid jne). täitsa ausalt, üle prahi. mul teine telku on samsa wide gamutiga s-lcd (spets valitud paneeli järgi) ja no on isegi parem. võibolla direct LED kontrast jms mängivad oma rolli. hakka või pilte sellega töötlema.
b) pult (magic remote tuleb telkuga by default kaasa, teine tavaline pult muidugi ka). kuidagi hakkas see wii ideoloogia sobima. lastele ka meeldis. samsa uhkete telkude touchpadiga pult tundus võibolla shikim, aga kasutaja sõbralikkuse poolelt meeldib mulle see rohkem. ma ei tea, palju ma seda telkud näppinud/sättinud olen, aga tavapulti pole küll kordagi olnud vaja. meeldib väga puldi läbimõeldus, TV (otse tv peale ümber lülitab) kiirnupp või suur Back nupp näiteks, suured voluumi ja channeli nupud.
c) kogu telku ülessättimine oli äge. sihuke apple-like. fun ja lihtne. ei ole mingeid kuivasid numbreid. illustreeritud, klipikestega, wifi setting oli lihtsalt connect, pane psk ja go. lastel meeldis väga linnu animatsioonid.
d) menüüde ja webosi graafiline liides. mul on 4 aastane poiss. ma korra näitasin ette kuidas youtube tööle panna. läksin sööma, tulen tagasi, kutt surfab isesseisvalt. vot nii, vana smart tv, tehke järgi.
e) dvb-t2 tüüner leidis ETV HD plug and play meetodil. ka tüüneri vastuvõtutugevus paistab tibens tobens, enne oli mingi suvaline odav digiboks (jacobson) ja sellel isegi tasuta kanalid olid keskmise signaaliga. praegu on ligi 2x nõrgema saatevõimsusega etv-hd puhas. tavaline 28 elemendiga väliantenn niisama mobiiliga suund sätitud, ilma mingi võimendita, kloostrimetsa otselennul 22km ja suured vahtrapuud kohe maja kõrval antenni ees.
f) pisidetailid, näiteks piltide slaidshow. vanal telkul pidi mingitesse settingutesse ronima, et näiteks taustamusa panna. sellel on äge dropdown list, vali lihtsalt kaust.
g) matt ekraan. väga vähe peelgeldust. mul küll ta sellises kohas, et sinna päike otse ei saa paista (pimedamat sorti katuslae all), aga ei meeldiks pimeda kaadri puhul ennast peegelpildis vaadelda.
h) heli. uhkele süsteemile muidugi vastu ei saa, aga ei ole enam tegu plekkpurgiga. muidugi speki järgi peaks mingitsorti 2.1 olema ka.

Mis vajaka:
a) Webos on veel paljas. vähe appe ja softe. paar põhilisemat töötavad hästi, mis on hea, aga valikut veel pole. veebibrauser oli tiptop, tabidega jms. HV (uus) või delfi olid veatud.
b) ei saanud WiDi-d tööe, ei teagi miks. läpakas on widi võimeline, telku ka. läpakas näeb telkud, paned pairima, aga telkul ei teki pin koodi.
c) küljeliidesed võinuks veidi küljele lähemal olla, õhukest seinakinnitust ei anna kasutada eriti, usbid pole lihtsalt küljelt ligipääsetavad. kõrvaklapi pistik PEAKS olema kuskil ligipääsetavas kohas, mitte taga teiste liideste seas.
d) backlight ei ole ikkagi päris ühtlane. ei suudnud local dimmingut nii ära sättida. värvilise pildiga ei märka, aga hele ühevärviline tasust annab aimu. natuke vinjettimise tunne on ka, äärenurgad on nõksa tumedamad.
d) telkul endal pole ühtegi nuppu. kui pult (puldid) ära kaob, siis on vsjoo. tööle sa seda ei pane.

Input lagi kohta ei tea öelda, puudub konsool.
Kanalite pilt mul tegelt primaarne polnud, istub zuumi taga ja sealt SD-st mingit kulda väga ei saa (ja ma vaatan 2m kauguselt). ETV HD pilt on tip-top.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2014 08:12:04 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Siia sobiks ka artikkel icon_arrow.gif http://epl.delfi.ee/news/forte/telepilti-naeb-eestis-ka-ilma-teleri-ja-teenusepakkujata.d?id=68809529

Telerite üldteema HV foorumis icon_arrow.gif https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=264102

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.06.2014 09:23:35 vasta tsitaadiga

High-Q, Kui servast-servani see pilt reaalselt on?
Mulle nimelt meeldivad õhukesed servad, aga paraku tootjad veidi petavad ja pilt ikka nii servadeni ei ulatu nagu promopiltidel. Ideaalselt tahaks, et raami servani ja mingit musta "padding" ruumi nende vahele ei jää.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kami
HV kasutaja

liitunud: 30.11.2003




sõnum 04.06.2014 09:39:05 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
High-Q, Kui servast-servani see pilt reaalselt on?
Mulle nimelt meeldivad õhukesed servad, aga paraku tootjad veidi petavad ja pilt ikka nii servadeni ei ulatu nagu promopiltidel. Ideaalselt tahaks, et raami servani ja mingit musta "padding" ruumi nende vahele ei jää.

Päris sellist veel ei pakuta.. Siin tegin ühe pildi uutest LGdest. Ehk annab mingi ettekujutuse..
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 04.06.2014 10:24:01 vasta tsitaadiga

Keskel, LG logoga kumeruse all, peaks joystick tüüpi nupp olema, sisendit valida ja sisse-välja lülitada saab ka ilma puldita.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 04.06.2014 10:45:50 vasta tsitaadiga

joystick? ma seda LG ikoonikest näppisin aga nii alla ei mõelnud minna. proovin kodus järgi. ergonoomika poolest muidugi see lahendus ei hiilga, kui see nii peidetud on.

ääred: ülemine ja küljeääred on minimaalsed. alla sentimeetri kindlasti. aga alumine äär on paksem, pluss veel LG enda märgi väljaulatumine.

kami pildi järgi on minu telekas see, mis on üleval reas paremalt teine. hõbedane äär all ja mustad ääred serval.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 07.06.2014 14:06:59 vasta tsitaadiga

Ma eelmine aasta ostsin endale selle teleka. http://www.lg.com/ee/telerid/lg-32LN575S
Kas sellel on ka see WebOS ?
Kui mul oma toas vana kinekas otsad annab, siis tahaks http://www.lg.com/ee/telerid/lg-42LA660S selle 575s asemele osta ja 32 tolline oma tuppa panna.

Samas mind see WebOS väga ei huvita.

Kas keegi oskab lahti seletada selle 100Hz, 200Hz, 400Hz jne teema 3D teleritel ?
Mida suurem Hz, seda parema pildiga 3D ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.06.2014 07:26:39 vasta tsitaadiga

... mine vaata poes, saad kohe aru. Suure Hz numbriga on pilt oluliselt sujuvam, esialgu võib olla isegi natuke raske harjuda, kõik näeb välja nagu tavalise videokaameraga filmitud aga sellega pigem harjub ja varsti ei pane enam vahet tähelegi ...
_________________
Kommentaarid: 193 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 160
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.06.2014 18:45:09 vasta tsitaadiga

Millised muljed on nüüd mõnda aega kasutanuna? Just pildipool, kiiresti liikuv pilt (loe: jalgpall) jne.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 16.06.2014 19:36:02 vasta tsitaadiga

peaks jah pisut "updatema" asja.
liikuv pilt on täitsa eeskujulik. zuumist tulev upscaletud etv hd (isegi mitte reaalselt hd olles), on tunduvalt parem, kui viasati ETV. eks neid motion compensation sätteid on kamaluga, aga jäin üsna tagasihoidliku peale. trumotioni jms pseudojura on disabled. alati võiks parema kvaliteediga algmaterjal tulla, aga mis teha, kui telejaamad seda pakkuda ei taha.

üks kiiks on see, et arvutipildi jaoks on ainuke mõistlik sisend HDMI1(ARC), teistega on pilt mingil põhjusel kuidagi nihu (teraline). kahe arvuti puhul läheks asi keeruliseks. mu vana samsungiga oli sama kiiks.

paar uut negatiivset muljet ka:
* sisendi switching on tüütu. vanasti oli selleks nupp ja lihtsalt sai sisendit valida. nüüd läks asi nii nutiks, et kõike peab tegema läbi HOME nupu. ainus, mis päästab on recent valikud, kus on siis hiljuti kasutatud toimingute "speeddial". kui aga vahepeal teleka kinni paned, siis kõik see läheb sassi ja näiteks usb kettalt videot vaadata on tüütu alguses sättida.
* RCA audio-ini ei saanud tööle HDMI sisendiga. mul on läpakas, kus puudub hdmi (on mini displayport ja VGA). vga-d telkul pole, hea küll. mul on miniDP->hdmi kaabel (suht kirves oli btw). pilt HDMI1-te on täitsa hea, aga audio tuleb viivitusega läbi ja kahtlustan pigem läpaka audio väljundit (just selle adapterkaabli tõttu). manuaali järgi peaks mul olema võimalus ka eraldi tuua RCA-ga audio. Aga see ei tööta, kui HDMI-sse on sisend. heli sisse lihtsalt ei tule, läpakal on jõuga määratud, et klapiaugust tuleks heli. mul on ka dock, kust tuleb puhas DVI. dvi->hdmi kaabliga on asi sama, audiot RCA-inist ikkagi ei tule. teisel telekal see lahendus töötab.
* võibolla alguses oli väga "hurraa", aga PC (läpaka desktop telekasse) pilti annab siiski kritiseerida. algselt arvasin minu kaabli asja, aga DVI-ga on sama (ja see kaabel teise arvutiga samsungi telkul on tiptop). värvid on ok, aga tekst võiks siiski selgem olla, kerge värvline "ghosting". justkui pessukas ja telku omavahel pole päris pildisätetes kokku leppinud. seda juba seetõttu et näiteks by default oli pilt üle äärte ja paigast ära. mingit "autoadjusti" aga pole (nagu lcd monitoridel). äkki vajab mingit draiverit?

veel üks tähelepanek (mitte otseselt negatiivne): teleka aluse kontstruktsioon on selline, et telku on eos mõeldud olema fikseeritud asendis ja kummijalgade tõttu "liimib" see kapi külge. ühelt poolt hea, ei saa juhuslikult seda nihutada.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 20.06.2014 19:15:00 vasta tsitaadiga

EDIT: pc pildi sain korralikuks. Tuli lihtsalt edida hdmi sisendi tüüp (puldilt INPUT->sisendi ikoon->all inputs ja määrata hdmi tüüp EDIT PC (ülemine edit, ikoon) ja siis kindlasti klikata pildile (see vist kinnitab toimingu)
lisaks on by default HDMI liideste pildid ikka täitsa kannis (sharpness põhjas, värvid ebatruud jne). Absoluutselt vajalik oleks läbi käia Picture Wizard III ja määrata see kõikidele HDMI sisenditele (võib ka üksikult).

iseenesest tore, et saab kõike muuta, aga see, et see by default nii kehvasti sätitud oli, võib võhikul meele ikka päris mõruks võtta.

aga audiot pole ikka tööle saanud, isegi pöördusin lg tukke ja sealne vastus ei olnud produktiivne.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.06.2014 22:02:32 vasta tsitaadiga

said WiDi tööle? LA660S on P'n'P heaven sellega võrreldes
_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 21.06.2014 09:20:47 vasta tsitaadiga

ei saanud. mobiiliga (LG G2) screenshare üle miracasti toimis (tuli pin kood ilusti telekasse), aga widi mitte. kõik installitud by-the-book, aga seni pole kasu olnud. hetkel küll widi on madalama proriteediga, sest saan ka kaabliga ühendada (aga ikkagi ilna audiota). puhas hdmi audio töötab, katsetasin otse fotokaga, kus on hdmi out olemas. pilt oli päris bueno ka (picture wizardiga enne olin hdmi sisendid üle käinud).
ma nüüd sain viasatist uue vaatajakaardi ka ja vanem pace hd boks on alles (sügisel vahetasin PVR boksi vastu ja vana jäi üle). hakkan seda külge pookima, kui aega saan. mul kuldpakett koos hd kanalitega, eks siis hiljem muljetan nende kvaliteedi üle.
selleks pean enne ühe kaabliaugu seina puurima, maja sein aga raibe ligi 50cm, pean leiutama viisi kuidas seda puurida. kahjuks olin ise loll ja ei arvestanud majaehitusel enne, satipannist toodud ainult üks kaabel. õnneks on satipann sisuliselt kohe teisel pool sama seina, kus telku, st saan mingi 5m otsekaabliga hakkama ja uutel viasati sati LNB peadel on kohe 2 väljundit.

läpp on 100% widi kompatiibel (lenovo t440p. intel i5-4300m, intel hd4600, intel ac 7200 ifi adapter, peal viimane widi soft ja inteli draiverid)
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
trt
HV vaatleja

liitunud: 06.12.2006




sõnum 21.06.2014 13:00:19 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Millised muljed on nüüd mõnda aega kasutanuna? Just pildipool, kiiresti liikuv pilt (loe: jalgpall) jne.

Ostsin omale jalgpalli vaatamiseks 55lb670V mudeli. YLE2 HD pilt on väga ilus, algmaterjali kehva kvaliteedi tõttu Levira poolt edastatavad ETV ja ETV HD on selle kõrval ikka väga nigelad. Soome HD kanaleid edastav multipleks on oluliselt tugevama signaaliga kui teised. Selle vaatamiseks põhjarannikul piisab korralikust antennist ja DVB-T2 võimelisest tuunerist, mis on kõnealusesse telerisse juba integreeritud. Et tegemist on krüpteerimata kanaliga, siis pole vaja kellelegi midagi selle vaatamise eest maksta ja cardsharinguga sebida. Kiiresti liikuva pildiga saab teler normaalselt hakkama.

Teleri juures häirib ebaühtlane taustvalgustus. Kuid üldiselt olen oma 900€ ostuga Läti Euronicsist ( Eesti analoogses ketis maksab 1299€, Läti omas 999€ - 10% sünnipäevakuu soodustust) rahul.

Loodan, et internetist kõigile huvilistele kättesaadav avatud koodiga webOS-i arendamine jätkub http://developer.lge.com/webOSTV/ , hetkel on äppide valik veel suht kesine. Kõik allalaaditavad programmid Eestis ei toimi, Netflix näiteks. Teleri tarkvara uuendamiseks peab menüüs valitud asukohariiki muutma!

DLNA toimib, WiDi-t/Miracast ei saanud käima, sest mu Samsung Tab 3 10.1 ei toeta kumbagi. LG TV Remote webOS äpp Androidile https://play.google.com/store/apps/details?id=com.lge.app1 töötab.

ForkPlayer i saab tööle muutes DNS-i 46.36.222.114-ks ja käivitades vTuneri. Kui vTuner oli enne aadressi muutmist installitud, siis on vaja teler korraks välja lülitada.


viimati muutis trt 25.06.2014 21:28:07, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ailux
HV vaatleja

liitunud: 21.06.2002




sõnum 21.06.2014 13:48:27 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma eelmine aasta ostsin endale selle teleka. http://www.lg.com/ee/telerid/lg-32LN575S
Kas sellel on ka see WebOS ?
Kui mul oma toas vana kinekas otsad annab, siis tahaks http://www.lg.com/ee/telerid/lg-42LA660S selle 575s asemele osta ja 32 tolline oma tuppa panna.

Samas mind see WebOS väga ei huvita.

Kas keegi oskab lahti seletada selle 100Hz, 200Hz, 400Hz jne teema 3D teleritel ?
Mida suurem Hz, seda parema pildiga 3D ?


Ei ole sellel LG 32LN575S web os aga kuna siin oli ka samsadest juttu siis pilt selle rahaeest LG oluliselt parem, pildiparandus päris hea vana VHS video teeb isegi vägagi vaadatavaks. Ise olin ka kahevahel et kas samsung UE32F5700 või siis see LG 32LN575S , kuna olin elioni klient kaldusin algselt samsa poole, aga ühes poes mängisid kõrvuti ühte kanalit ja kaamera kiire liikumise peale samsa pilt täiega hakkis siis läks samsa isu ära. Samuti on LG l kiirem browser parem flashi tugi ja üldse liigutab end oluliselt nobedamalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 22.06.2014 08:13:34 vasta tsitaadiga

ja LOL, nagu nõiaväel, hakkas ka audio üle sama miniDP->HDMI kaabli tööle, ilma mingisuguse viivituseta või vigadeta.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
inca
HV Guru
inca

liitunud: 02.06.2003




sõnum 26.06.2014 07:15:12 vasta tsitaadiga

Mis täpselt tegid, aru ei saa?
_________________
KASS
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 26.06.2014 08:02:33 vasta tsitaadiga

ei teagi. võibolla oligi see "PC" ikoon. enne ma valisin küll välja, aga äkki ei kinnitanud (muuta tüüp ja vajutada keskel oleva sisendi pildi peale). apply nuppu ju eraldi pole. icon_rolleyes.gif muud ma küll ei oska välja mõelda.
ma alguses arvasin, et see ikoonike on ainult tilu-lilu jaoks, et tegumiribal ilusam välja paistaks.
läpakas ma midagi ei muutnud, oli nii nagu oli.

peab selle häki ära tegema, et panema korraks locationiks UK, updateda soft ja siis panna eesti tagasi. uk jaoks pidavat uus tarkvara olema, meie piirkonnas see veel väljas ei ole. äkki see paneb widi tööle, eriti arvestades, et sarnase lahendusega miracast (telefonist äppiga) töötab, ilusti tuleb telekal pin kontrollkood ette. widi saab oluliseks siis, kui ma järgmise nädalal saan oma htpc (pool meedia/gaming tüüpi, windowsi baasil) kokku, sest siis primaarse koha kaabli küljes haarab see ja läpakast tahaks lihtsalt vahest midagi telkusse striimida.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008




sõnum 05.07.2014 11:04:37 vasta tsitaadiga

Kuidas sul smartTV töötab? Kui nt youtube lahti võtad ja mingile videole vajutad, siis kas video laeb ära kohe või on ka alguses lagg sees? Küsin, sest endal ka LG teler ning youtube on pigem aeglane. Ei teagi, kas see on teleri aeglasest prosest või internetist.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 05.07.2014 19:57:17 vasta tsitaadiga

ma väga palju telekast otse juutuubi pole niivõrd nokkinud, aga seni on striiminud normaalselt, isegi hd/fullhd variante ja isegi mu 4g mobiilnetiga. lapsed on minecrafti videosid piilunud ja masha multikaid ka, pilt oli küll okei. otsimine on natuke nõme (peab tähti sisse toksima), aga eks see app on selliselt mõeldud, et sa kuskil mugavalt pessuka taga subscribed oma soovitud asjad ära ja telekas lihtsalt logid sisse ja "tarbid".
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 05.07.2014 21:53:00 vasta tsitaadiga

ämber kirjutas:
Kuidas sul smartTV töötab? Kui nt youtube lahti võtad ja mingile videole vajutad, siis kas video laeb ära kohe või on ka alguses lagg sees? Küsin, sest endal ka LG teler ning youtube on pigem aeglane. Ei teagi, kas see on teleri aeglasest prosest või internetist.
Mul näiteks lag'i küll pole, aga niisama menüüde vahel brausides ikka päris välkkiirusega ei reageeri (mida ma telekalt ei ootagi, tbh). Siiski on täiesti mõnusalt kasutatav ja ei ole talumatuid hangumisi. Kui puldiga klõpsida ei viitsi, siis on alati võimalus kas Youtube nt. telefoniga ära ühendada või lausa LG webos remote app installida ja seal toksida.

Mis on aga pärast viimast update'i häirima hakanud on see, et osades kohtades ei tule klaviatuur täielikult lahti, vaid näitab ainult numbreid. Täiesti lambistes kohtades, kus tahaks tähti sisestada, lihtsalt ei saa.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
guidop
HV kasutaja

liitunud: 09.11.2001




sõnum 07.07.2014 22:36:32 lg vasta tsitaadiga

Soov ka lg tv osta ja väike vaheküsimus, kas keegi teab, mis on vahet 50LB670V ja 50LB671V?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2014 22:46:21 Re: lg vasta tsitaadiga

guidop kirjutas:
Soov ka lg tv osta ja väike vaheküsimus, kas keegi teab, mis on vahet 50LB670V ja 50LB671V?
Viimistluse vahe
LB670V antratsiit, LB671V metallik

_________________
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.07.2014 22:53:18 vasta tsitaadiga

üks vist halli, teine musta värvi.

ise jätsin endale 42LA660S, sest LB670V menüüde ülesehitus ja webOS tundus jõle kehv ja aeglane. Kuna LA660S olin juba nädalake kasutanud, siis LB670V tundus tagasiminek olevat ja ei näinud ennast lihtsalt telerist youtube vaatamas ja postimees.ee-d brausimas, mille peale vist kogu webOS loogika oli üles ehitatud. Ning kui eeldaks, et see teler õpib su harjumusi ja jälgib ka ise su valikuid, siis kahjuks lähevad tihemini kasutatud toimingud Recent alajaotusest pärast power-offi minema. LA660S saab üldse kõik toimingud ainult SMART puldiga tehtud, uuel ei saanud mõlema puldiga ka kohati hakkama, nii ebaloogiline lihtsalt tundus.
Kummaline on ka see, et LB670V reklaamitakse vist mati ekraanina ning LA660S läikiv?! Muidu ei teeks sellest märkust, aga just hoopis LB670V pealt nägin 4m kauguselt oma nägu vastu peegeldamas.

Oleks võib-olla end veel harjutanud nende nüanssidega, aga et WiDi kuidagi tööle ei hakanud, siis panin ta lõpuks karpi tagasi and never looked back.
Üldiselt jäi kokkuvõttes tunne, et olin selle mudeli jaoks lihtsalt veits loll ja kärsitu. icon_sad.gif

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 08.07.2014 08:00:57 vasta tsitaadiga

traks kirjutas:
üks vist halli, teine musta värvi.

ise jätsin endale 42LA660S, sest LB670V menüüde ülesehitus ja webOS tundus jõle kehv ja aeglane. Kuna LA660S olin juba nädalake kasutanud, siis LB670V tundus tagasiminek olevat ja ei näinud ennast lihtsalt telerist youtube vaatamas ja postimees.ee-d brausimas, mille peale vist kogu webOS loogika oli üles ehitatud. Ning kui eeldaks, et see teler õpib su harjumusi ja jälgib ka ise su valikuid, siis kahjuks lähevad tihemini kasutatud toimingud Recent alajaotusest pärast power-offi minema. LA660S saab üldse kõik toimingud ainult SMART puldiga tehtud, uuel ei saanud mõlema puldiga ka kohati hakkama, nii ebaloogiline lihtsalt tundus.
Kummaline on ka see, et LB670V reklaamitakse vist mati ekraanina ning LA660S läikiv?! Muidu ei teeks sellest märkust, aga just hoopis LB670V pealt nägin 4m kauguselt oma nägu vastu peegeldamas.

Oleks võib-olla end veel harjutanud nende nüanssidega, aga et WiDi kuidagi tööle ei hakanud, siis panin ta lõpuks karpi tagasi and never looked back.
Üldiselt jäi kokkuvõttes tunne, et olin selle mudeli jaoks lihtsalt veits loll ja kärsitu. icon_sad.gif

Eks see ole ilmselt maitse asi. Tõsi, webOS on veel toores, kuid mõne nädalaga mil olen LB670V-d omanud, olen sellega vägagi ära harjunud ning vaata et meeldimagi hakanud. Mul on lootust, et kuna asi nii uus on, siis muutub see läbi uuenduste veelgi paremaks. Samamoodi saab Magic Remote'iga kõik asjad tehtud. Ükskõik mis asja saad paari nupuvajutusega kätte. Pole veel tavalist pulti kordagi näppinud. Tõsi, peegeldab küll natuke ja ekraani matiks küll ei nimetaks. Kuid praeguse paigutusega toas nagu ei häiri ka. Igasugused bugid kaovad suht kiirelt ja mul pole näiteks WiDiga mingeid probleeme olnud. Töötab iga kord laitmatult. Kahju ainult, et Plex media server ei tööta veel muud moodi kui läbi DLNA. Kuigi selle vastu olevat ka rohi olemas vana OSi appi näol (webOS pidi olema backwards compatible), millesse ma pole veel täiesti süvenenud.

_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG LB670V LED televiisor mine lehele 1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.