Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG LB670V LED televiisor märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
vana orav
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2004




sõnum 17.07.2014 18:06:08 vasta tsitaadiga

PCMCIA kaardipesa on sellel isendil ikka olemas ma eeldan?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 18.07.2014 09:24:48 vasta tsitaadiga

pcmcia? sa mõtled CI mooduli pesa, et vaatajakaart (näiteks zoomi tasulistele kanalitele või näiteks sati jaoks)? ikka on.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vana orav
HV vaatleja

liitunud: 14.12.2004




sõnum 18.07.2014 14:51:12 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
pcmcia? sa mõtled CI mooduli pesa, et vaatajakaart (näiteks zoomi tasulistele kanalitele või näiteks sati jaoks)? ikka on.


Seda sama jah. Leidsin otsimise peale juba tagapaneeli pildi ka. Lihtsalt ei olnud kindel, kas CI pesa ja PCMCIA pesa, mis mu praegusel teleril on, on üks ja seesama asi.

Kuidas ta levinumaid videoformaate (mp4, mkv, avi) pulgalt maha mängib? Ühest arvustuses jäi kõlama, et sellega pidada veidi probleeme olema (ei mänginud mingit mp4 videot).
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 18.07.2014 15:47:45 vasta tsitaadiga

High-Q kirjutas:
pcmcia? sa mõtled CI mooduli pesa, et vaatajakaart (näiteks zoomi tasulistele kanalitele või näiteks sati jaoks)? ikka on.


Eile piilusin LG teleri taha. Sellel oligi krjutatud PCMCIA tolle pesa juurde. mitte CI.

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 18.07.2014 18:44:41 vasta tsitaadiga

CI kasutab PCMCIA pesa lihtsalt, sellest ka kerge segadus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.07.2014 20:52:14 vasta tsitaadiga

Mul läks LG 42LA660S nüüd ostmisele. Vaatasin neid webos mudeleid ka, kuid nende telekate jalad on nõmedad äärtes ja mu teleka laud mis on ise ehitatud 25 aastat tagasi icon_biggrin.gif on keeratav alus ja see alus jääb nende uute telerite jaoks liiga väikeseks.
Oli miski 28 eurot juurde ja rohkem Hz ka, aga kuna jalg sakib, siis jääb ostmata see variant.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 01.08.2014 16:09:08 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul läks LG 42LA660S nüüd ostmisele. Vaatasin neid webos mudeleid ka, kuid nende telekate jalad on nõmedad äärtes ja mu teleka laud mis on ise ehitatud 25 aastat tagasi icon_biggrin.gif on keeratav alus ja see alus jääb nende uute telerite jaoks liiga väikeseks.
Oli miski 28 eurot juurde ja rohkem Hz ka, aga kuna jalg sakib, siis jääb ostmata see variant.
Ma ostsin just selle jala pärast (tegelikult mitte ainult..). Saab kenasti kahe kapi peale panna ja keskel on ruumi muu kola jaoks icon_biggrin.gif
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.08.2014 17:50:52 vasta tsitaadiga

Mul on see miski keerutus alus, mis oli kunagi lapsepõlves. Miski plekkist mille peale astud ja siis kehaga üritad end keerutada. Kui keegi mäletab veel selliseid asju icon_biggrin.gif
Pmst sellest sai tehtud kunagi ammu teleka alus, et saaks telekat keerata avatud köögi poole. Muidugi oleks tore kui see uuem telekas oleks ja uuema webos-ga, aga see on nii väike asi selle juures, et pigem vaatan ekraane, millel see jalg on keskel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Smurr
HV vaatleja

liitunud: 27.06.2014




sõnum 05.08.2014 20:14:06 vasta tsitaadiga

Sai ka soetatud,Lg Lb650v..mulle meeldis sel linnuke.Minu elu esimene nuti tv.Nüüd olen hädas, telekas küsib igasugu asju mu käest,nüüd ma olen hädas sellega,kus telekas küsib kas sul on Tv antenn või see mingi teine asi..enne kui ma kuskile vajutan jäin mõtlema,et kuna ma kasutan Digiboxi (elion) mis on ühendatud HDMI-iga siis minu arvates kõik mu kanalid on juba salvestatud digi boxi,et minu arvates ma ei pea hakkama uuesti searchima kanaleid..või mis. Oeh, küll se nutikas telekas on ikka keeruline.Ja milleks telekas üldse küsib kust ma pärit olen. Juutuubist vaatasin,et on olemas vande nõu,kus need tänapäeva telekad vaatavad sind ja saadavad anmed valitsusele...Jube.. nii ,et kui tahan telekat vaadata pean foolium mütsikese pähe panema,et telekas minu andmeid ei saadaks ega mõtteid ei loeks.Ahhh..ei saanudki telekat käima,ei mina ei oska seda kanalite värki,kas pean uuesti otsima panema või mitte. https://www.youtube.com/watch?v=gdzirW4ij-s
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 05.08.2014 22:04:26 vasta tsitaadiga

regioon määrab selle, mis appid on appstores. st Uk vend ei saa postimeest ja eestlane ei saa BBC playerit.
ei pea määrama, et antenn või cable, sest sul pole mida otsida. kui ma ei mäleta, siis oli valik "set top box". see sisuliselt tähendabki, et kasutad välist kasti, olgu see sati tüüner, iptv või muu stb.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jansaman
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2003




sõnum 26.08.2014 23:22:59 vasta tsitaadiga

*Ostetud. Mõned päevad uuritud, katsetatud. Elioni motorolast tulev pilt on saast(ehk ei ole õigeid seadeid leidnud). Samas HD kanalid on ok.
*Mässasin 3D klippidega. Vertikaalis pooleks klipid on 3D-s väga viis. Samas horisontaalis pooleks klippe näitab vigaselt. On sellele hädale rohtu?
PS. Klippe lasen telekasse läbi PC.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 28.08.2014 13:08:13 vasta tsitaadiga

Mul flickerdas ka läbi PC streamides imelikult. Kõvakettalt mängides on kõik OK.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.09.2014 14:50:26 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Mul läks LG 42LA660S nüüd ostmisele. Vaatasin neid webos mudeleid ka, kuid nende telekate jalad on nõmedad äärtes ja mu teleka laud mis on ise ehitatud 25 aastat tagasi icon_biggrin.gif on keeratav alus ja see alus jääb nende uute telerite jaoks liiga väikeseks.
Oli miski 28 eurot juurde ja rohkem Hz ka, aga kuna jalg sakib, siis jääb ostmata see variant.


Mul oli suht ränk augusti kuu ja polnud aega tellida ja siis jäi silma 42LB650V mis on miski 40-50 euro odavam ja praktiliselt sama nagu see LB670V. Vahe on jalas ja ei ole magic remote-i kaasas.
Pealegi mingi tuttav jahus miskist toest mida sellel LA660S-l ei ole ja mille peale pidi Eesti ka üle minema järgmine aasta. Nüüd on aega asjadega tegeleda ja tellida ära.
Siis on hea, ühes toas on web os ja teises on vana smart. Saab võrrelda neid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 03.09.2014 13:30:59 vasta tsitaadiga

Ülevaates mainitud teler on täiesti arvestatav.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 07.09.2014 23:50:33 vasta tsitaadiga

Viimase kuu jooksul on hullult tüütu jama. Mingi aja tagant lülitab telekas end ise välja. Vahel mõnikümmend minutit pärast puldi näppimist, seega sleep timeri jama ei tohiks olla. Ei ole ka oma arust mingeid taimereid peale sättinud... Jõle tüütu. Ega kellelgi seda probleemi olnud?
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2014 21:32:35 vasta tsitaadiga

55'' 3D LED-teler LG LB670V ostsin ise selle.
lugesin ülevaatest ,et pidi täitsa korralik ms olema kui panna pc ja gaming mode, et konsooli taga täiesti arvestatav asi:)
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 10.09.2014 10:52:09 vasta tsitaadiga

siven, lugesid ülevaatest küll, kuid peale mõningast harjumist poleks sinupoolne kommentaar teemas sugugi üleliigne.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 10.09.2014 23:28:24 vasta tsitaadiga

Kuidas saab kõrvaklappide heli muuta ?
Avastasin, et mu vanal kodukinol pole optilise juhtme jaoks auku ja siis muud üle ei jää, kui kasutada AUX juhet mis läheb klappide auku.
Panin siis klappi juhtme taha ja ei lähe heli automaatselt klappide peale, vaid peab mingi läbi ulme tee neid otsima ja siis ei saa läbi selle puldi heli kontrollida.
Millegipärast ei taha telekas mul ka WIFI-sse ära logida ja ei tunnista parooli õigeks.


E: Nvm sain selle klapi teema korda. Algul kui teleka tööle panin, siis lükkasin kohe klapid taha ja siis pidi läbi menüü minema ja vahetama. Võtsin klapid korraks tagant ära ja taha uuesti pannes läks otse klappide peale ja lasi voluumi kontrollida.
WIFI-sse sain ka sisse.

Kuidas saab näiteks kanali numbrit muuta ? mul läks automaat otsinguga Etv näiteks kanal 11 peale ja tahaksin selle muuta nr1 peale ja teised kanalid ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.09.2014 00:11:25 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
siven, lugesid ülevaatest küll, kuid peale mõningast harjumist poleks sinupoolne kommentaar teemas sugugi üleliigne.


nii telekat testind 2 päeva nüüd. alguses kui kätte saad tundub pilt kehva võitu, peale tunni ajast seadete sättimist võib öelda, et olen väga väga rahul.
tv olemas enda nii öelda anti aliasing silub mängu viimasedki koledad ääred ära. Samuti olemas smoothnes ja liikumisel blurri vähendamine.
testisin põhiliselt infamouse second son mänguga. ja wow pilt on nii kuradi ilus(Y)
värvid on ilusad jne. magic remote ülimõnus asi. ostsin siis 55 variandi 1100 eest igati rahul.

ainukese miinusena oskaksin tuua ,et kui tv käima panna siis mingi 30 seki uimab täiega menüüd avab 5-10 seki jne ja laggab menüüs.
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 13.09.2014 00:28:52 vasta tsitaadiga

siven, thumbs_up.gif
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 21.09.2014 20:29:37 vasta tsitaadiga

Olen samuti selle mudeli (LB670V) 42 tollise variandi omanik. Aga nüüd olen pisut jännis HDMI-ga. Keegi, kes seda telerit omab, võiks ka mind targaks teha.

Nimelt, teler on ühendatud läbi HDMI pesa Elioni digiboksiga Motorola. Kuna kasutan uut nutiTV-d, siis sellel on valik HDMI-CEC, mis peaks toimima nii, et kui käivitad Elioni puldiga digiboksi, käivitub ka teler.
Kui lülitad digiboksi välja, lülitub ka teler välja.
Eelmine teler, Philips toimis sellega mõlematpidi kenasti. Nüüd, see LB670V käivitub koos digiboksiga, aga välja ei lülitu. See tähendab, et teleri välja lülitamiseks tuleb veel painata Elioni puldil olevat teist, "TV" nuppu.
Kuna bokse on mul 2tk, siis katsetasin ka teise boksiga, samuti proovisin teise boksiga kaasas olevat HDMI juhet. Ei midagi, olukord endine.
Ka PS3-ga lugu sama, käivitad PS3-e, lülitub ka teler sisse, lülitad PS3-e välja, teler välja ei lülitu. Ekraanile jääb kiri "Signaal puudub".

Teine jama: ühes HDMI-s on digiboks ja teises PS3. Kui digiboks töötab ning käivitada PS3, siis teler lülitab ringi HDMI 2 pesale, ehk siis PS3-le.
Nüüd, kui aga PS3 välja lülitada, siis teler enam HDMI 1-le, ehk digiboksile tagasi ei lülitu.
Et digiTV-d vaadata, tuleb HDMI 1 ise valida. Jälle, Philipsiga seda pulli polnud, töötas kui kellavärk.

Oskab keegi kommenteerida, kas need probleemid polegi niivõrd probleemid kui vaid LG kiiks? Või tuleb midagi veel kusagilt menüüst (ei leidnud nagu enam midagi, mida HDMI osas putitada) reguleerida?
Või hoopiski garantiisse sõit?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 21.09.2014 21:07:38 vasta tsitaadiga

Pakun selle mure lahendusena, et LG kiiks. Endal vanem LG mudel, aga uuema LG teleri omanikud täpsustavad.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomv
Kreisi kasutaja
Tomv

liitunud: 14.01.2007




sõnum 24.09.2014 22:39:46 vasta tsitaadiga

Sama mudel, sama kiiks. Starboxi kasutaja olen.
_________________
jah
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TechGuy
HV kasutaja
TechGuy

liitunud: 25.12.2012




sõnum 29.10.2014 15:52:31 vasta tsitaadiga

Ostsin 47LB670V
Kui tahan kasutada youtube ütleb, et interneti ühendust pole, siis läksin vaatasin seadetest, et noh on ju. Pärast seda proovisin ka üle wifi ja ikka sama jama.
Keegi teab milles kala võib olla?
Kommentaarid: 28 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2014 19:00:21 vasta tsitaadiga

mul tv ps4 taga muudab ise contrasti või midagi sarnast.
lähed valgest pimedasse siis läheb tumedam pilt veel tumedamaks. valge kätte uuesti minnes timmib paika sekundiga.
dynamic contrast on väljas.energy saverid väljas. mis veel võib pildiga nii teha?
mäng ise nii ei tee
Kommentaarid: 158 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: LG LB670V LED televiisor mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.