Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 20:02:11 vasta tsitaadiga

Steami foorumis on korralik pasarahe lahti, inimesed on vihased jne icon_biggrin.gif. Tegelikult pidi asi unlocked olema juba tund tagasi, aga mingil põhjusel lükkus tunni võrra edasi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 26.04.2016 20:22:43 vasta tsitaadiga

X-Tream99 kirjutas:
Steami foorumis on korralik pasarahe lahti, inimesed on vihased jne icon_biggrin.gif.

Loodan et Steami reviewd ei hirmuta inimesi ära, praegune 50% pole just hea näitaja. Nagu kirjutasin, mulle proloog ja Pariis väga meeldisid - samuti töötas mul tehniliselt kõik nii nagu pidi. Ootan sama ka teisest osast, mis just lõpetaski tõmbamise.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
X-Tream99
HV kasutaja

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.04.2016 20:46:56 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
X-Tream99 kirjutas:
Steami foorumis on korralik pasarahe lahti, inimesed on vihased jne icon_biggrin.gif.

Loodan et Steami reviewd ei hirmuta inimesi ära, praegune 50% pole just hea näitaja. Nagu kirjutasin, mulle proloog ja Pariis väga meeldisid - samuti töötas mul tehniliselt kõik nii nagu pidi. Ootan sama ka teisest osast, mis just lõpetaski tõmbamise.


Njah, pärast update saan mängu serverisse connectides sellise errori.
http://pasteboard.co/tNGZo5r.png
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aivar81
HV vaatleja
aivar81

liitunud: 25.06.2009




sõnum 27.04.2016 00:37:46 vasta tsitaadiga

Uus map omn päris huvitav (peale 0.7l rummi) sai jühkramal moel ära tehtud skoor oli lõpuks et - 75X5000 ja + oli 28000 vist icon_biggrin.gif Homme kainema peaga vaatama kas midagi meeles ka on kus mis asi asus icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thanq
HV kasutaja
thanq

liitunud: 10.07.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2016 14:05:32 vasta tsitaadiga

kellelgi veel varjud ja valgustus jamab? Pariisis oli kõik ok, aga nüüd teises osas siseruumides valgustus vilgub ja väljas olles varjud tõmblevad. oskab keegi lahendust pakkuda?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2016 16:43:36 vasta tsitaadiga

thanq, ehk aitab see? Äsja tuli announcement...

tsitaat:

We've just published a new game update for HITMAN.

What to expect:
• Audio issues caused by a previous update have been fixed.
• Graphics settings can now be changed again.
• Fixed a rare crash that could happen after fighting many guards.
• Performance improvements
(when in combat, performing suspicious actions or otherwise gaining attention)

Download size for Episode Two owners: 4.5GB
Download size for Intro Pack owners: 270MB.

More updates are in the works. You'll hear about them here and on Hitman.com when they're ready to go.


Source: http://steamcommunity.com/games/236870/announcements/detail/847051226700800971


Muidugi ma pole veel mängu tööle pannud, tänu öisele vahetusele. Millalgi proovin ära, siis annan ise ka teada kuidas mulje on. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.04.2016 16:48:16 vasta tsitaadiga

Ise tegin läbi juba. Ma ei tea aga veidi igav kui nii lihtsasti on kuu ajaga tehtud osa läbi tehtav. Esimesel korral lihtsalt uurisin umbes tunnike kuidas ja kuhu keegi läheb aga mäng on kuidagi nii lihtsaks tehtud, et mingit pinget pole Silent Assasin ratingut saada. Muidu osa ise on väga kaunis ja lahe.. ma olen aru saanud, et mingid challenge asjad ja muud targetid ka üle iga episode aga mu jaoks ikkagi nagu terve mäng läbi kohe kui main targetid maas.. ja neid on ülikerge maha võtta nii, et keegi mitte midagi aru ei saa.
Vanasti oli ikka parem.. aga jah üldiselt ikkagi tegu hea Hitmaniga kuigi põhimissioonid võiks veidi pikemad olla.

Kõige krdima lihtsamaks teebki see läbi seinte nägemine ja see täpike, et kes sind ära tunneb ja kes mitte.. kui neid poleks siis oleks nagu vana hea Hitman.. alati saab need ju eemaldada vist? aga milleks kui mäng üles ehitatud niiviisi mängimiseks.

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2016 17:02:09 vasta tsitaadiga

HDTanel, aga Hitman ongi mäng kus on replay value väga tähtis. Ma panin ainuüksi eelmise Pariisi peale ~70h ning viimased challenged ja escalationid on isegi tegemata veel.

Mis puudutab läbi seinte nägemist, siis seda ei pea kasutama. Samuti on võimalik see kas või täiesti maha keerata, et see klahv sind üldse ei segaks. Mäng on üles ehitatud arvatavasti nõnda selle pärast, et rahuldada erinevaid inimesi. Küllap need fännid, kelle esimeseks mänguks oli Absolution - nendel oleks ehk päris raske ilma selle võimaluseta. Vanad kalad, aga keeravad kõik võimaliku abi maha ning mängivad nõnda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.04.2016 17:49:09 vasta tsitaadiga

iseasi, kas mäng ka ilma nende abideta üldse mängitav on? ses suhtes, et kui asi tõesti on ÜLES EHITATUD silmas pidades neid võimalusi siis võib mõni asi osutuda suhteliselt võimatuks ilma! võimatu on muidugi vale sõna aga lihtsalt kui sa midagi peab täiesti ehku peale proovima 100 korda järjest siis selle kohta võib antud kontekstis öelda võimatu...või siis mõttetu ajaraisk.
aga ma mänginud ei ole, nii et spekuleerin

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 273 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 224
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 27.04.2016 17:53:48 vasta tsitaadiga

Wiltz, vot ei teagi. Ma ei oska siin kohal kõigi eest rääkida, aga endal esimest korda Pariisi tehes oli küll tohutu elamus. Polnud seda Dianat, kes kogu aeg vahele möliseks ja annaks juhiseid ning kõik mis mulle anti oli pilt sihtmärgist. See võttis ikka tükk aega, et ma leiaks sihtmärgi ning õpiks tema teekonna selgeks. Esimene kord oli peaaegu edukas, aga kuna mäng oli veel üsna tundmatu, siis suutsin selle untsu keerata. icon_lol.gif

Pagan.. Lootsin, et saan juba mängu asuda. Panin hommikul koju jõudes uuendama, tõmbas oma 4.0GB alla ning nüüd Steami vaadates ta tahab veel 4.2GB sikutada. Oeh.. eks peab ootama siis.. icon_sad.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 27.04.2016 17:59:25 vasta tsitaadiga

ohh, ma unustasin täiesti ära, et see läbiseinte nupp ka olemas oli icon_smile.gif
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 28.04.2016 11:09:54 vasta tsitaadiga

TV3-st saab näha kuidas ma teise episoodi edukalt läbisin icon_smile.gif vähemalt üks mimtekümnest viisist?
http://tv3play.tv3.ee/sisu/mangime/729538?autostart=true

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.04.2016 13:34:12 vasta tsitaadiga

See on lahe jah et võimalusi on palju igas missioonis.. eelmises absolutionis oli ka mitu võimalust,aga siin on ikka palju palju rohkem, et ei teagi millisest alustada või mida on kõige parem teha. Samas jälle kui oled need targetid maha saanud ja silent assasins ratingu kätte saanud siis nagu ei olegi väga suurt huvi edasi teha nagu .... pariisis tegin 3 erinevat moodust ära ja ei ole huvi momendil teisi teha.... saaks siis mingit huvitavat nänni ka selle eest icon_razz1.gif Eile sai seda Sapienzat ka proovitud ja graafiliselt on ikka väga ilus minu arvates. Meeldib rohkem kui eelmine pariisi osa. Üks asi ajab ikkagi vihaseks veel.... see episoodiline jupitamine.... teed ühe episoodi ära ja mõtled et tahaks järgmist uut missiooni teha aga hoopis kahjuks pead jälle ootama, millal ükskord jälle järgmine välja lastakse. icon_confused.gif Mis ajani siis nad neid välja lasevad või millal võib öelda et nüüd on kõik episoodid väljas ? aasta lõpuni ?

Tahaks seal Sapienzas seda sniperiga moodust teha nagu pariisis tegin et võtan targeti sniperiga maha.aga pean jälle mingit levelit kõrgemaks saama et safe house lahti lukustada icon_mad.gif igas espisoodi algab sinu level nullist ?? võiks nagu ikka see level kõikidele episoodidel üheks jääd ehk niipalju kui oled lahti mänginud.

keegi seda ka teinud on icon_razz.gif


Link
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 28.04.2016 20:21:56 vasta tsitaadiga

HDTanel, ei suuda vaadata neid videoid. See on tõsine cringe, paneb mind bensiini jooma masendusest.

Gap, nujah.. Samas see on täiesti normaalne, et sisu algab nullist. Siis vähemalt huvi kõik jälle avada, vähemalt mina arvan nii. Suht jura oleks, kui teed Pariisi omal 20 peale ning edaspidi on kõikides tasemetes pisividinad avatud.
Ise ma tegin eile snaipriga ühe korra taseme läbi, kasutasin seda Jaeger 7 mille avasin Pariisis. Üsna nõme on seda kasutada muidugi, sest erinevalt uuest snaiprist on tal kehvem optiline sihik. Pigem mulle ei meeldi see, et nad on enamus challengeid lihtsalt ära peitnud ja pole kirjeldust lisanud. Mis teeb selle suht tüütuks, sest nüüd ma pean hakkama kompama Googles ning leidma kirjeldusi. Aga muidu päris huvitav secret seal videos icon_biggrin.gif thumbs_up.gif

Ise ma olen väga rahul selle uue tasemega. Ainuke asi, et nad oleks võinud lisada rohkem unlockitavaid relvi sinna mastery alla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.04.2016 16:31:05 vasta tsitaadiga

Hitman 2016: PC graphics performance benchmark review - DirectX 12: graphics card performance Full HD & WHQD & UHD

http://www.guru3d.com/articles-pages/hitman-2016-pc-graphics-performance-benchmark-review,7.html

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 30.04.2016 17:39:46 vasta tsitaadiga

On kellelgi veel selle uue missiooniga probleeme? Paris jooksis väga ilusti kõrgetel seadetel - selles sapienza missioonis jube screen tear ja vahepeal microstuttering... Proovisin nii vsync-iga kui ka ilma. Graafikat maha keerates natuke paraneb, aga mitte palju. Mängin profiilis oleva arvutiga.
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 30.04.2016 22:10:06 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Hitman 2016: PC graphics performance benchmark review - DirectX 12: graphics card performance Full HD & WHQD & UHD
http://www.guru3d.com/articles-pages/hitman-2016-pc-graphics-performance-benchmark-review,7.html
võttes eelmise lehe kõrvale - dx12 kasutamiseks ei paista mitte mingit põhjust olema.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.04.2016 22:22:01 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
Draco kirjutas:
Hitman 2016: PC graphics performance benchmark review - DirectX 12: graphics card performance Full HD & WHQD & UHD
http://www.guru3d.com/articles-pages/hitman-2016-pc-graphics-performance-benchmark-review,7.html
võttes eelmise lehe kõrvale - dx12 kasutamiseks ei paista mitte mingit põhjust olema.


Ei väitnudtki, et see kohustuslik on

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 30.04.2016 22:25:38 vasta tsitaadiga

lihtsalt juhtisin tähelepanu, et eelmisel lehel on dx11 tulemused ka olemas.
paistab, et furyd on ainukesed, mida dx12 negatiivselt ei mõjuta. ja ka neile ei mõju see positiivselt.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.04.2016 22:32:51 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
lihtsalt juhtisin tähelepanu, et eelmisel lehel on dx11 tulemused ka olemas.
paistab, et furyd on ainukesed, mida dx12 negatiivselt ei mõjuta. ja ka neile ei mõju see positiivselt.


Kumb siis?

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Online

sõnum 30.04.2016 22:49:06 vasta tsitaadiga

ei posiivselt ega negatiivselt - tulemused on samad.
paremal juhul 1fps vahe siia-sinnapoole, mis on pigem mõõteviga kui sisuline vahe.

1080p
furyx - 87 > 88
fury - 86 > 85
nano - 85 > 82

1440p
furyx - 69 > 69
fury - 65 > 65
nano - 64 > 63

2160p
furyx - 38 > 38
fury - 35 > 35
nano - 34 > 34

hitmani dx12 ei tohiks olla visuaalide osas kuidagi erinev dx11st, kogu devi poolne jutt on olnud jõudluse parandamisest.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 237 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 30.04.2016 23:17:44 vasta tsitaadiga

Tänks. Ei viitsind ise kerida lehti ega vôrrelda kiiruseid beer_yum.gif
_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
margus27
HV kasutaja
margus27

liitunud: 14.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.05.2016 16:27:00 vasta tsitaadiga

Lõpuks tulevad "Elusive targetid"
tsitaat:

At some point on Friday during European hours, we’ll update the Elusive Target tile on the Featured Hub in-game and the contract will be live. Make sure you’re ready, because you'll only have 48 hours and there won’t be any second chances.


https://hitman.com/en-us/news/this-week-in-hitman-11-5-16#


Link
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 14.05.2016 21:52:07 vasta tsitaadiga

Noh esimene target sai põgenema ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 15.05.2016 03:07:09 vasta tsitaadiga

Goon, nuh.. mul õnneks nii päris ei läinud. icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.