Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2014 17:47:41 Hitman vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

    Arendaja: IO Interactive
    Väljaandja: Square Enix
    Väljalaske kuupäev: 2016


tsitaat:
Hitman will be a creative stealth action game, featuring the greatest assassin out there, Agent 47. As an operative of the International Contract Agency, his job is to take out high-profile targets all over the world, supported by his long-time handler Diana Burnwood. Each location in the game is a living sandbox, a place where every NPC has a name and every room matters. We’ve focused on making sure you, the players, have complete freedom of approach over how, where and when you decide to take out your target. Creativity from players is fully expected, you have the power and intelligence of Agent 47 at your fingertips and it is your choice whether to use brute force or orchestrate a genuine masterpiece of assassination.


viimati muutis KrisVr 24.09.2015 14:09:06, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011




sõnum 28.05.2014 17:49:53 vasta tsitaadiga

Hitmani seeriad alati meeldinud. Loodan, et ka nüüd midagi head.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006




sõnum 28.05.2014 18:21:15 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.05.2014 19:32:23 vasta tsitaadiga

Kusjuures Hitmani seeriad on tõesti alati väga head olnud. Mängu mõte on sisuliselt alati sama, nipet-näpet on juurde pandud, graafiliselt arenetakse iga osaga, mängitavuski muutub alati paremaks - ja muud nagu polegi vaja, sest muidu see ei oleks enam Hitman. Jään põnevusega uut osa ootama!
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 29.05.2014 10:38:48 vasta tsitaadiga

Paremaks? Absolution oli ikka paras käkerdis. Riiete vahetamine pmst mõttetu, mingi poweri mõõdik jms. thumbs_down.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mosq
HV vaatleja

liitunud: 07.03.2013




sõnum 29.05.2014 12:25:17 vasta tsitaadiga

Võiks midagi Blood Money sarnast tulla. + loodan et ei tule mingi personal teemat nagu viimases oli, olgem ausad hitman ikkagi palgamõrvar.
Tahaks võimalikult palju erinevaid missione, relvi, tegelasi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.05.2014 19:38:12 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Paremaks? Absolution oli ikka paras käkerdis. Riiete vahetamine pmst mõttetu, mingi poweri mõõdik jms. thumbs_down.gif



mis poweri mõõdik ? ja mismõttes riiete vahetamine mõttetu ? ei saa aru su pettumisest mängust,minu meelest oli päris hea mäng...endal veel pooleli kuna päris raske on kui tahta teha kõik silent assasin ratingu peale icon_smile.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.05.2014 13:47:22 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 139 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 30.05.2014 16:22:15 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.06.2014 12:05:43 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Paremaks? Absolution oli ikka paras käkerdis. Riiete vahetamine pmst mõttetu, mingi poweri mõõdik jms. thumbs_down.gif


Ma ei nõustu sinu arvamusega eriti. Tõsi, ta ei olnud päris samasugune nagu Blood Money kus sulle anti missioon kätte ja said rahulikult palgamõrva sooritada. Alguses võis see Absolution natukene imelik tunduda kuna see meenutas liigagi Splinter Celli, aga see oli kena muutus seerias. Riiete vahetamine pole mõttetu, pole ta üheski Hitmanis olnud ja kui sa tahad nii võrd Blood Money kergust, siis võiksid proovida esimest Hitmani, Hitman 2 või proovi 1. osa asemel Contractsi. Peale nende mängude mängimist näed sa ilusti ära vanema süsteemi mängus, annab sulle hea ülevaate kui naeruväärselt kerge tegelikult Blood Money on. Kui sa seisma jääd, siis muutub su tegevus kahtlaseks ja oledki praktiliselt läbi kukkunud oma missiooni. Mingit poweri mõõdikut seal pole, seal on instinkt mis minu mäletamist mööda on professional raskuastmel üldse eemaldatud ja kui pole, siis keegi ei käse sul seda kasutada.

Ise oman kõiki Hitmane ja aasta tagasi sai ka soetatud oma Steamile Hitman: Absolution + kõik DLC'd. Asi oli seda täielikult väärt ja Contracts mode on kena vaheldus seal mängus.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 09.06.2014 12:57:43 vasta tsitaadiga

Athunik, aitäh aga ma olen ka ise kõik eelnevad läbi mänginud.
Instinct on see jah, mida ma silmas pidasin.
Absolutionis oli juba see jama, et isegi kui sul on nägu kattev mask, siis võivad vastased sind lihtsalt niisama ära tunda. Isegi kui nende enda mees pole ära kadunud. Ja selle vältimiseks tuleb mingi kaabut nõksutada vms, wtf...

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.06.2014 13:23:38 vasta tsitaadiga

Absolution oli päris hea, loodetavasti tuleb uus vähemalt samaväärne thumbs_up.gif
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.06.2014 15:25:34 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Athunik, aitäh aga ma olen ka ise kõik eelnevad läbi mänginud.
Instinct on see jah, mida ma silmas pidasin.
Absolutionis oli juba see jama, et isegi kui sul on nägu kattev mask, siis võivad vastased sind lihtsalt niisama ära tunda. Isegi kui nende enda mees pole ära kadunud. Ja selle vältimiseks tuleb mingi kaabut nõksutada vms, wtf...


Kõik on arusaadav, aga kui story't vaadata, siis mr. 47 oli tagaotsitav. Varasemates osades väga keegi ei oskand oodata ühte professionaalset palgamõrvarit kuskile pulma või valgesse majja. Ma muidugi ei tea kas just sellepärast see nõnda tehtud, võib olla juhuslik kokkusattumus. Varasemates osades keegi ei teadnud ka kellega otseselt tegu, polnud näinud tema nägu ega midagi, aga Absolutionis ajas mr. 47 taga terve International Contract Agency kes teadis väga hästi milline mr. 47 välja näeb.

Aga jah, ma ootan samuti uues Hitmanis seda, et oled lone wolf kellele Diana jagab ülesandeid ja siis saad inflitreeruda ning võtta sihtmärke maha - selle muidugi korvas Absolutionis see contracts mode. Üks asi mida ma ootan on kõikide relvade modifitseerimine, sest Absolutionis sai ainult agency relvi modifitseerida ning need mul ammu kõik maksimum ranki peal.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 09.06.2014 15:37:57 vasta tsitaadiga

viimases hitmanis riiete loogika on tglt teistmoodi kui varasemates, kahtlustama hakkavad sind need samad kes kananvad samu riideid mis sina, ja loogika sellep2rast et , sa pole nende t88kaaslane icon_biggrin.gif, aga kui mingi suva jorss , kuller vms kus turva teab kes ta on vms, esimene missioon oli, kui l2ksid turva riietega, siis pidi k2ima m8da nurgataguseid, aga kui panid koka riided selga jalutasid k6igi ninaall.
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 09.06.2014 15:58:12 vasta tsitaadiga

KaarelK kirjutas:
viimases hitmanis riiete loogika on tglt teistmoodi kui varasemates, kahtlustama hakkavad sind need samad kes kananvad samu riideid mis sina, ja loogika sellep2rast et , sa pole nende t88kaaslane icon_biggrin.gif, aga kui mingi suva jorss , kuller vms kus turva teab kes ta on vms, esimene missioon oli, kui l2ksid turva riietega, siis pidi k2ima m8da nurgataguseid, aga kui panid koka riided selga jalutasid k6igi ninaall.


Mnyea, küllap mäletasin natukene valesti. Tänud, et parandasid minu mälu. icon_smile.gif
Aga jah ICA'ga oli ikka sama värk, et polnud vahe mis riietus sul oli, sihtmärk sa olid nii või naa ja siis pidigi nägu varjama kõigi eest.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 30.07.2014 07:14:51 vasta tsitaadiga

Vahelduseks filmi kohta uudiseid!
IO rääkinud ka Gamespotile, et uus mäng edeneb neil suurepäraselt ja ilmselt E3 2015 näeme esimesi kaadreid!

AGA... uus film, eelmine oli katastroof kuna Timothy nägi selline babyface välja, et jube kohe... ning nad pidid võtma Paul Walkeri üldsegi, kes minuarust absoluutselt jälle poleks sobinud... kuid NÜÜD.. on mindud Rupert Friend-i teed ja WOW! icon_eek.gif cannot friggin wait, midagi sellist ma koguaeg tahtsin Hitmani filmist icon_biggrin.gif Kui Statham osatähte ei saa siis keegi suht noname vend selline aga, kes kehastaks hästi teda.

Rupert Friend

Siin tiba nagu Vinnie Jones icon_biggrin.gif

_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2014 08:24:00 vasta tsitaadiga

ot:
HDTanel, sa seda oled näinud?
Spoiler Spoiler Spoiler


_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kyber05
HV vaatleja
Kyber05

liitunud: 15.02.2014




sõnum 30.07.2014 16:12:13 vasta tsitaadiga

Ei jõua ära oodata! Absolution oli okei, aga see polnud see õige Hitmani mäng, kus saab vabalt mööda mappi free-roamida ja ise kõik planeerida.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 01.08.2014 19:17:12 vasta tsitaadiga

Kyber05 kirjutas:
Ei jõua ära oodata! Absolution oli okei, aga see polnud see õige Hitmani mäng, kus saab vabalt mööda mappi free-roamida ja ise kõik planeerida.

Ma ei ütleks, et see halb on. Pigem hea..mängijad on erinevad, mängijate plaanid on erinevad. Võimalusterohkem..minu meelest just parem, kui "tee see täpselt nii muidu alustad missiooni uuesti" variant. Ei ütleks, et absolution halb oli..sai ajusid ragistatud küll ja küll.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 16.06.2015 20:51:21 vasta tsitaadiga


Link


Trailer oli päris ägedalt tehtud minu arvates. Selline sünge jne... loodame et tuleb ikka PC peale ka icon_razz1.gif ja loodame et tuleb veits parem kui absolution.... selles mõttes et võiks olla selliseid missoone, kus saad ikka relvi ka kasutada ja näiteks võtta kuskilt kaugelt näiteks snipriga vastaseid maha,mitte et sa pead koguaeg hiilima nagu mingi varas...ma saan aru et kõik peab paistma õnnetusena et keegi ei hakkaks otsima taga mingit palgamõrtsukat,aga ikkagi võiks sniper missoone ka ikka olla ,miks ta muidu assassin on icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 17.06.2015 12:55:32 vasta tsitaadiga

Gap, no miks ta ei tule kui Steamis juba pre-order üleval. icon_lol.gif
http://store.steampowered.com/app/236870/

A-ise mul polnud Absolutioni vastu midagi. Ei saa aru neist butthurt plikuskitest, kes kukkusid töinama mis kole Absolutioni peale. Kuigi selline originaalne Hitman on siiski klassika, kus läksid reaalselt tööd tegema mitte asjata hiilima. Küllap tuleb sellest sarnane nagu eelmised osad olid. Mida ma kõige rohkem ootan on see, et saaks peale silverballeri ka midagi muud modifitseerida. Selle samuse Absolutioni pärast pidin ma ostma endale ka Agency DLC, sest siis sai juurde relvi mida mudida igatepidi. Nüüd ma tahaks nõnda nagu Blood Money's oli, et korjad missioonilt relvi kaasa, et pärast neid kasutada vastavates situatsioonides ja vot neile panna modifitseerimise võimalus külge. icon_rolleyes.gif

Aah muide, uues Hitmanis tuleb samuti contracts mode. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 20.06.2015 02:41:59 vasta tsitaadiga

Märk maha thumbs_up.gif
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 05.07.2015 14:03:21 vasta tsitaadiga

Osadele saadeti Steamis mingi "closed alpha" missioon paariks päevaks. Mõned videod netis
juhin tähelepanu "You must have a 360 controller to play it."

https://www.reddit.com/r/pcgaming/comments/3c0yby/hitman_closed_alpha/

http://webmshare.com/play/9WPQW
http://webmshare.com/play/eXOJa
http://webmshare.com/play/dX9xw
http://webmshare.com/play/PzQR0
https://i.4cdn.org/v/1435969038127.webm
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
marcor1
HV veteran
marcor1

liitunud: 29.09.2003




sõnum 05.07.2015 22:15:06 vasta tsitaadiga

Absolution muutis kassi-hiire mängu vastupidiseks. Varem oli 47 kass, kes valis ohvrit; Absolutionis aga pigem hiireke, kes pidi sibama, et juustutükini jõuda. Loodetavasti uus tuleb jälle klassikalises vormis.
_________________
War. War never changes.
Malkavian: [to a stop sign] No, you stop!
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 06.07.2015 01:13:27 vasta tsitaadiga

Mõnes selles webm's on näha Hitman'i jällegi selle legendaarse kohvriga jalutamas. Kas see tähendab seda, et me saime oma kokku pandava W2000 tagasi? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hitman mine lehele 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.