Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.12.2014 16:30:15 vasta tsitaadiga

Ma ei viitsi oma posti tõlkima hakata, seega kopeerin niisama siia ka.

Tip for quick and early money boost. As far as I know, new commander always starts in Federation space around star system LHS-3447. This should also be the system where your preorder Eagle is stored.

Go the station storing the Eagle, sell that sucker for 40K and outfit your Sidewinder with gattling gimballed lazors and jump next door to LTT-18486. In that system are two gas giants, both orbited by stations and Resource Extraction Points. The station you want is Boswell. It has a full complement of services available.

Now, this is the fun part. Jump to the REP and start blasting away at the ships with Wanted status, but make sure to always check their allegiance before opening fire. To to that, press 1 after targeting, select Contacts and find the target on the list. You will see the bounty, the allegiance of the Wanted commander and the bounty amount. Do not fire if the enemy commander is allied to the guys who control the Boswell Station.

ELITE uses some sort of ass backwards rep system which causes you to lose rep for any allied party if you shoot their guy who has a Wanted status, thus if you fire upon and kill a guy from the controlling party of the Boswell station, you will lose your docking rights and thus, you will lose control of the entire system as Boswell is their only station in the universe.

You can of course say "screw it" and shoot everything, but keep in mind that you need to dock to a Federation allied station to claim your bounties and the next Fed station is 5-6 minute drive away from the REP, making it a 15 minute trip to claim the money. With Boswell, you are back in action in 2 minutes.


Arvestage sellega, et bountyhuntides tuleb tõsiselt jälgida bountyga komandöri kuuluvust. Kui tegu on Föderatsiooni/regional poweri alla kuuluva laevaga, siis selle pilpaks lastes tuleb vastu võtta rep penalty, mis lõppkokkuvõttes lukustab teid selle poweri jaamadest välja ning lõpuks mõjutab see ka Föderatsiooni reppi ja võib teid reaalselt lukustada tervest Fed-spacest lõplikult välja.

Afaik on tegu reputation bugiga, aga kurat teab millal see ära parandatakse ning kas üldse.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 24.12.2014 16:45:23 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Arvestage sellega, et bountyhuntides tuleb tõsiselt jälgida bountyga komandöri kuuluvust. Kui tegu on Föderatsiooni/regional poweri alla kuuluva laevaga, siis selle pilpaks lastes tuleb vastu võtta rep penalty, mis lõppkokkuvõttes lukustab teid selle poweri jaamadest välja ning lõpuks mõjutab see ka Föderatsiooni reppi ja võib teid reaalselt lukustada tervest Fed-spacest lõplikult välja.

Vastukaaluks bountyde rahaks tegemine tõstab reputatsiooni. Ei tea kuidas see balanseerub, kuna ise olen kasutanud sellist taktikat, et olen bountyhuntinud nende süsteemide kõrval kus olen reputatsiooni tõsta püüdnud (ja rahaks teinud selles süsteemis mida püüdsin tõsta).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.12.2014 18:03:24 vasta tsitaadiga

Kris1 kirjutas:
Scart kirjutas:
Arvestage sellega, et bountyhuntides tuleb tõsiselt jälgida bountyga komandöri kuuluvust. Kui tegu on Föderatsiooni/regional poweri alla kuuluva laevaga, siis selle pilpaks lastes tuleb vastu võtta rep penalty, mis lõppkokkuvõttes lukustab teid selle poweri jaamadest välja ning lõpuks mõjutab see ka Föderatsiooni reppi ja võib teid reaalselt lukustada tervest Fed-spacest lõplikult välja.

Vastukaaluks bountyde rahaks tegemine tõstab reputatsiooni. Ei tea kuidas see balanseerub, kuna ise olen kasutanud sellist taktikat, et olen bountyhuntinud nende süsteemide kõrval kus olen reputatsiooni tõsta püüdnud (ja rahaks teinud selles süsteemis mida püüdsin tõsta).


Seda küll, aga Redditi andmetel on tegu negatiivse taastootmisega ehk bountyde väljamakse annab vähem reppi tagasi, kui eelnevalt nende teenimine ära võtab elik see ongi see mainitud reputation bug. Ma ise hetkel lasen ainult kindlalt piraatide alla kuuluvaid selle, sest nende repp ei mõjuta miskit.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 25.12.2014 06:22:53 vasta tsitaadiga

Minupoolne väike lisasoovitus bounty hunteritele - investeerige "Kill Warrant Scanner"isse. Tihtipeale on ühele ja samale piloodile pandud mitu bounty't erinevate fraktsioonide poolt. Ilma scannerita läheb kirja ainult see bounty, mis on välja antud fraktsiooni poolt, kes kontrollib seda kosmoseruumi, kus hetkel asud.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2014 23:53:26 vasta tsitaadiga

Ootan natuke veel enne kui ostan. Las lisavad korralikud tutorialid ja rohkem sisu ja tegevust ja võimalusi.

Üldiselt on asjal võimalik muutuda selleks, mida Eve Online oleks algusest peale pidanud olema. Eks vaatab, kuidas asjad arenevad icon_smile.gif

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 26.12.2014 15:46:37 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Ootan natuke veel enne kui ostan. Las lisavad korralikud tutorialid ja rohkem sisu ja tegevust ja võimalusi.

Üldiselt on asjal võimalik muutuda selleks, mida Eve Online oleks algusest peale pidanud olema. Eks vaatab, kuidas asjad arenevad icon_smile.gif


EvE's saad ka oma laeva nüüd WASD'ga liigutada muidu, kuigi see pole sama mis E: D, siis EvE on minu jaoks E: D'st nii umbes 5a ees. Eks ole näha kas nad suudavad seda vahet kuidagi vähendada.

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 26.12.2014 19:04:58 vasta tsitaadiga

Ma olen EvE ainult mõned tunnid mänginud, kuid minu arust nad ikka täiesti erinevad mängud. Erinevad rõhud. Juba see, et EvE on pigem selline PvP, ja kogu sealne craftimine jne. Ei usu, et Elite selliseks areneb.

Ise võtsin täna Elites kaevandamise ehk miningu ette. Kuna seiklesin niikuinii ääresüsteemides, siis polnud pristine olekus ringide (ja tavaliste astroidide) leidmisega suurt vaeva. Teadsin ka et kui "Metallic", siis kõige suurem tõenäosus leida hinnalisi metallimaake (kuld, plaatina ehk platinium, hõbe jen). Esimene cluster kuhu sisse hüppasin oli natuke ebaõnnestunud - kuna polnud ühtegi kohaliku võimuesindaja laeva, siis olin (npc) piraatide märklauaks - kaevandamisest ei tulnud midagi eriti välja, kuid bountysid teenisin lühikese ajaga väga korralikult (olin päris hästi relvastatud).

Järgmised katsed olid palju paremad, pole kunagi õnnelikum olnud authority laevade kohaloleku üle icon_smile.gif. Liikusin ka edasi hiidplaneetide ringidesse (suvalises kohas, mitte RES), jällegi pristine metallic. Mulle kaevandamine päris meeldib siin mängus. Ainult sellele keskendumine viskaks ehk üle, aga vahetevahel huvitav teha (tänasega isu täis ei saanud). Kui sellega tahtmine teenida, siis keskenduda neile maakidele mis hinnalised on. Katse-eksituse meetodil liikuda järjest edasi (odavad ignoreerida), seal kus midagi hinnalist on, kaevandada. Maagitükke scoopides soovitan keskenduda oma kiirusele ja maagitüki kaugusele (suurele asteroidile minimaalselt tähelepanu, ainult segab sind, las ta seal tiirleb, ja mõni kokkupõrge pole ka midagi hullu).

Visuaalselt on kaevandamine ka päris hästi õnnestunud (kõik need tähevalguse peegeldused, varjud, planeedid jne). Tegin paar screenshoti (spoiler tagi sees).
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 05.01.2015 12:32:26 vasta tsitaadiga

Kaubandusega tegelejatele on abiks selline väike programm https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=74171 . Täitmine on küll natuke tüütu alguses, aga hiljem on palju abi. (Marketi aken lahti, F10 abil screenshot(id), alt+tab Commander logi ja täidad screenshoti järgi ära.)
Neile, kes T-Flight HOTASt kasutavad on kindasti abiks https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=16140&page=11 Smackeri konfiguratsioon. Minumeelest täiesti geniaalne idee kasutada Throttle nuppe nagu SHIFTe, et kahe nupu kombinatsioonidega mitmekordistada kasutatavaid funktsioone.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aap14
Kreisi kasutaja
aap14

liitunud: 20.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.01.2015 17:20:22 vasta tsitaadiga

Oskate soovitada mõnda hetkel Eestis kättesaadavat max 60 eurost joysticki sellisteks flight simudeks?
Installisin hiljuti Freespace 2-he koos modidega ja tahaks selleks korraliku lennuriistvara. Hiljem kasutaks seda ka ED jaoks kui devvid mängu rohkem arendanud on.

_________________
Slow is smooth and smooth is fast
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 06.01.2015 11:58:27 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Oskate soovitada mõnda hetkel Eestis kättesaadavat max 60 eurost joysticki sellisteks flight simudeks?
Installisin hiljuti Freespace 2-he koos modidega ja tahaks selleks korraliku lennuriistvara. Hiljem kasutaks seda ka ED jaoks kui devvid mängu rohkem arendanud on.

Tundub, et joystickidega on raske seis praegu. Ainuke mida saada tundub olevat selles hinnaklassis on Saitek Joystick MAD CATZ-CYBORG V1 Flight Stick. Ise seda kasutanud pole. Aasta tagasi oleks selle raha eest saanud throttle ja joysticki. Mina kasutan Thrustmasteri T-Flight Hotas X komplekti ja olen väga rahul. Ainul saada pole enam kuskilt.
Kusjuures tühjaks on ostetud ka ebay ja amazon, ühtegi odava hinnaga Saiteki ja Thrustmasteri komplekti pole enam saada.
Ühte müüb keegi kuldses börsis.
http://www.kuldnebors.ee/search/search.mec?pob_post_id=43013661&pob_action=show_post&pob_cat_id=10682&srid=kbso
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jt234
HV veteran
jt234

liitunud: 12.04.2005




sõnum 06.01.2015 12:06:05 vasta tsitaadiga

aap14 kirjutas:
Oskate soovitada mõnda hetkel Eestis kättesaadavat max 60 eurost joysticki sellisteks flight simudeks?
Installisin hiljuti Freespace 2-he koos modidega ja tahaks selleks korraliku lennuriistvara. Hiljem kasutaks seda ka ED jaoks kui devvid mängu rohkem arendanud on.


Kui leiad kuskilt, siis Mad Catz Cyborg F.L.Y 5 on (vähemalt minu jaoks) täiesti sobilik variant.

nt: http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/SULEARVUTID-17-ekraaniga-sulearvutid120/Joystick-MAD-CATZ-CYBORG-FLY-5-PC-12-action-buttons-Rotating-85480

_________________
Dima oli siin
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 121
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 08.01.2015 04:59:57 vasta tsitaadiga

Ostsin sellise http://arvutitark.ee/est/TOOTEKATALOOG/cyborg+v1/Joystick-MAD-CATZ-CYBORG-V1-Flight-Stick-Flight-simulation-Throttle-85481

Jalad või asjad on masendavad, laua peal kõigub kahtlaselt kui aktiivsem dogfight käigus on.
Rudder kontroll on kahtlane(ma ei tea mis axis see täpselt oli) ühele poole peab ikka väänama, teisele poole liigub juba väikse jõuga.
Aga noh sitast saia ei saa, oleks pidanud ikka selle thrustmasteri hotase võtma.

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cubedude
Kreisi kasutaja
cubedude

liitunud: 20.12.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.01.2015 20:10:18 vasta tsitaadiga

Kas asi on täiesti saast või tegelikult ikka mängitav ja nauditav? Mõtlen ise ka just et 50€ ei raatsi päris lihtsalt selle peale veel kulutada, mida odavam seda parem aga samas sooviks nautida mängu ka.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 09.01.2015 01:27:47 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Kas asi on täiesti saast või tegelikult ikka mängitav ja nauditav?

Soovitan mänguvideosid ja striime vaadata. Kui meeldib teha asju mida näed, siis võib meeldida; kui ei meeldi need asjad (mis hetkel küllaltki limiteeritud), siis suurem võimalus et mäng pole maitsele. Mulle igatahes meeldib (mis peaks ka sellest teemast selge olema icon_smile.gif )

Väga hea tsiteering on Scott Manley kirjeldus (pole minu kirja pandud): "What they've delivered is a wide experience, a very immersive experience, but a lot of people think that it is a mile wide and an inch deep. And that's a valid criticism, I think it's easily the most immersive space sim you have, but it is very much what you make it."

https://www.youtube.com/watch?v=qaDdVBTwJ9w&feature=youtu.be&t=5m54s
(alates 5:54 nagu link näitab, natuke pikemalt kui lühike tsitaat)

Olen ennem ka kirjutanud, et Elite on mäng kus tuleb ise seiklusi otsida, mitte jääda ootama et neid sulle jutustatakse (ja see on asi mis usun ei muutu ka tulevikus, see on Elite - nagu tagline ka ütleb - blaze your own trail). Mängu kõige suurem miinus ehk see, et ta hetkel veel küllaltki limiteeriv. Loodan minagi, et aegapidi luuakse uusi tegevusi/võimalusi (ja laiendatakse olemasolevaid). Nii neil ka plaanis (alles täna õhtu postitas üks mängu peaprodutsente et suurendavad inimeste arvu kes mängu loomisega tegelevad, ise näen selles ainult positiivset märki. Mitte et Frontier väikefirma oleks, Elite loomisega oli ametis 80-100 inimest).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 09.01.2015 12:11:17 vasta tsitaadiga

cubedude kirjutas:
Kas asi on täiesti saast või tegelikult ikka mängitav ja nauditav? Mõtlen ise ka just et 50€ ei raatsi päris lihtsalt selle peale veel kulutada, mida odavam seda parem aga samas sooviks nautida mängu ka.

Ma ei tea, võibolla asi on minus aga läksin hiire ja klaveri peale tagasi. Üpris jäik ja nõme oli tolle cyberiga lennata. Kui osta mingi gear siis ikka natuke maad kuulata jne, ei tasu kohe ehku peale minna ja mingit saasta koju tellida.
Thrustmasteri asjad pidid väga korralikud olema ja kui arvestada et 2015 on space simu aasta siis võib juba CH productsi geari osta, siis läheb juba 100-150€(throttle, fighterstick)
Siis võib kindel olla et asjad korralikud ja mäng nauditav.

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lazynator
HV kasutaja
lazynator

liitunud: 30.05.2012




sõnum 09.01.2015 18:09:42 vasta tsitaadiga

võtsin ka ligi , esimene selline "space sim" mida mänginud olen , esimene mängusessioon venis kella 6eni hommiku icon_smile.gif siiamaani rahul
mängin controlleriga proovisin joysticki ka aga ei istunud.

soovitan VoiceAttacki ka kasutada teeb elu mugavamaks , fullout nerd mode tahad siis võid mõne Voice Packi ka ligi võtta.
http://www.elitetradingtool.co.uk/ kah abiks.

huvi pärast küsin mis süsteemis keegi asub ise hetkel LHS 3479

_________________
el Bambito
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 09.01.2015 18:13:35 vasta tsitaadiga

Ma pole alates 19 detsember ühtegi teist mängu käima saanud pannagi. Häirivalt hea mäng on icon_lol.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 09.01.2015 18:28:46 vasta tsitaadiga

Scart, tore näha et esmased emotsioonid ei suutnud sind heast asjast eemale peletada icon_cool.gif
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.01.2015 14:34:07 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
Scart, tore näha et esmased emotsioonid ei suutnud sind heast asjast eemale peletada icon_cool.gif


Eks parandamist on veel küllaga, kuid baas on all aus. Frontier teatas ka just, et nad on müünud 300k koopiat, seega tulevik on helge.

Kuna siin threadis on tõsine meedia-ikaldus, siis minu poolt üks graafika, flighti ja combati showcase video.


Link

---

Mõned väikesed pointerid:

1)Kui olete veel Föderatsioonis ning algusaladel, siis Eravate on esimene suur hub mida kohtate. Peamised rahategemise jaamad on Maine ja Ackermann. Näiteks ostke teed Ackermannis, viige see Potritisse ja müüge maha, ostke vastavalt rahaseisule oret ning viige tagasi Eravates Maine'i kosmosejaama, millelt ostke Marine Equipmenti ja viige Ackermanni. Hea paadiga on miljon+ krediiti tunnis selle ringiga garanteeritud.

2) Kasutage Slopey's Market Tooli ning Throddi Trading Tooli - http://www.elitetradingtool.co.uk/ ning http://www.slopey.com/ED/BPC.exe

3) Lugege Reddit, siis lugege natuke veel ja siis veel - http://www.reddit.com/r/EliteDangerous Redditis on ka alamjaotused erinevate tegevuste jaoks ning abi on alati ainult paari kliki kaugusel.

4) Õppige selgeks Galaxy Map ja sellel orienteerumine. Trading Routed näitavad ära mis produkti mingi süsteem toodab ja seega ekspordib ning mida ta tarbib ja mis süsteemist seda sisse tuuakse.

5) Galaxy Map näitab lisaks ka süsteemide majandusbaasi tüüpi ehk Agriculture toodab ilmselgelt söögikraami ning Extraction pakub müügiks erinevaid maake ning maagid on hetkel vaieldamatult suurima kasum-per-tonn produktid, mida lihtsurelik saab vedada. Maksimaalne kasum on rare itemid, aga neid just Sidewinderiga ei vea.

6) Tehke missioone ja andke sisse bountysid, et saada reppi. Repp on kahetasandiline - on valitseva jõu repp ehk Föderatsioonis on Födede repp ning lisaks on süsteemides ka selle süsteemi kohapealsete elanike kuid ka intergalaktiliste korporatsioonide repp. Mida kõrgem on teie repp, seda paremaid (loe: "rohkem kasumit andvaid") missioone kosmosejaamades antakse ja see skaleruumine on üsna metsik. Kui esimesed missioonid annavad 3-4k kasumit, siis ma lõpetasin täna kahe hüppega cargo haul missiooni, mille kasum oli 145k puhtalt.

7) Ostke ja uuendage laevu High Tech (High Tech on majandusbaas nagu ülal mainitud ning on Galaxy Mapil kirjas) süsteemides. High Tech süsteemide jaamad on varustatud kõige parema varustuse ning kõigi saada olevate laevadega. Eravatele lähim süsteem on GD219, mis on viie hüppe kaugusel. Võin tuua näite - Eravates Cobrale cargo holdid peale ostes on kõige suuremad kaheksatonnised aga GD219 süsteemis on saadaval kuueteistkümnesed. Hinnavahe on ainult 20k!

8) Isegi Sidewinderiga saab teenida jahil käies korralikult pappi. Otsige üles süsteem gaasihiiglastega, mille rõngastes asuvad Resource Extraction Sited ning hüpake sisse ja blast away. Mu ülal lingitud videos on see protsess üsna mõistlikult näha ning ka Sidewinder teeb seal korralikult tööd. Mul pole hetkel detailselt meeles, aga lähim süsteem Eravatale oli kaks hüpet otse "alla". Kõigepealt eesliide-3447 ja siis sellest otse alla süsteem, oli vist eesliide-18446. Teenitud bountyd saab kätte alles jaamas, seega korralikult rapsida saanuna on arukas taganeda ning minna võtta raha välja. Kui teie laev hävineb, kaotate kõik pending maksed ehk jääte ilma bountydest ja maha müümata exploration datast.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 11.01.2015 19:30:17 vasta tsitaadiga

Head nõuanded, ja ka hea video. icon_smile.gif

Lisaks paar tükki ka omaltpoolt.

* samamoodi Nav pointid (kohe seal tähe kõrval kus tuleb hyperspace´ist välja) on hea koht bountysid küttida. Alternatiiv Resource Extraction Site´idele.

* radaril teha vahet kas mängija või NPC - kui on seest tühi ruut/kolmnurk siis mängija, kui seest täis siis NPC (ruut on relvad sees, kolmnurk on relvad väljas st valmis laskma).

* Outpostides (need jaamad kus dockimine on tähistaeva all) on võibolla raske aru saada kus pidi peab "maanduma". Hea on kohe meelde jätta, et number on alati tagumisel pool. Vähemalt mina teen selle järgi vahet (et poleks viimasel hetkel ringikeeramist).

* Erinevate laevade statsid - ise vaatan siit https://forums.frontier.co.uk/showthread.php?t=73571

Ise olen väliseid vidinaid kasutanud ainult rare asjade liigutamiseks (ja laevade specide vaatamiseks); tavalist kaubandust olen teinud kasutades loogikat ja mängu sees olevaid abivahendeid. Nii on minu jaoks palju huvitavam. icon_smile.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 11.01.2015 22:43:18 vasta tsitaadiga

Enda poolt veel.
Kui jõuad selle kaheksanurk kujulise stationi juurde ja ei suuda sissepääsu leida siis siruta oma käsi ekraani ette. Siruta pöial endast kaugemale ja vaata mis suunas jaam pöörleb. See pool kuhu pöial näitab, sinna suunas lenda ja leiad ka sissepääsu üles.


Kui hypercruises lendad kuhugi targeti juurde, siis pane alati 100% kiirusega. Siis kui ~7 sekundit(mitte vähem kui 7) on ETA's järele jäänud võta kiirus 75% peale, nii ei pane mitte kunagi mööda.(nende kiiruste kohta on ka bindid optionsites)

Soovitan lennata süsteemi kus on mitu Resource Extraction Pointi, lenda ühte ja lenda 3-4 minutit ringi, paaniliselt G spämmides. Kui wanted anacondad välja ei ilmu tõmba sealt uttu ja mine uude pointi.(ise tegin nii 400k 15 minuti jooksul)

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 12.01.2015 10:37:57 vasta tsitaadiga

r3s3t kirjutas:
Enda poolt veel.
Kui jõuad selle kaheksanurk kujulise stationi juurde ja ei suuda sissepääsu leida siis siruta oma käsi ekraani ette. Siruta pöial endast kaugemale ja vaata mis suunas jaam pöörleb. See pool kuhu pöial näitab, sinna suunas lenda ja leiad ka sissepääsu üles.


Kui hypercruises lendad kuhugi targeti juurde, siis pane alati 100% kiirusega. Siis kui ~7 sekundit(mitte vähem kui 7) on ETA's järele jäänud võta kiirus 75% peale, nii ei pane mitte kunagi mööda.(nende kiiruste kohta on ka bindid optionsites)

Soovitan lennata süsteemi kus on mitu Resource Extraction Pointi, lenda ühte ja lenda 3-4 minutit ringi, paaniliselt G spämmides. Kui wanted anacondad välja ei ilmu tõmba sealt uttu ja mine uude pointi.(ise tegin nii 400k 15 minuti jooksul)

Mis laev ja mis relvastusega sul on?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 12.01.2015 21:42:54 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:
r3s3t kirjutas:
-snip-

Mis laev ja mis relvastusega sul on?

Cobra, enamus juppe maxed out.
4 gimballed minigunnerit.
Kindlasti shield cell(kõige kallim mis lubada saad) vajalik kui sul ei õnnestu mente anacondasid tankima panna.
Ise tavaliselt hakkam kõmmutama alles siis kui
1. Olen julge ja mendid on anaconda shieldi kutuks teinud(neil on jõhker shield ikka, suht kaua peab vastu).
2. Olen vähem julge ja anaconda on 30% elude peal.(bounty sellest eriliselt ei muutu)

siis kui anaconda on oma shieldi regenninud, lähen kaugemale ja ootan kuni mendid selle jälle maha lasevad.
Siuke taktika meenutab siukest WoW main tank/off tank süsteemi icon_biggrin.gif

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002




sõnum 13.01.2015 07:03:21 vasta tsitaadiga

r3s3t, ise lendan Viperiga, 2x class 1 gimballed multi-cannons + 2x class 2 gimballed multi-cannons. Avastasin "win" taktika anacondade vastu - lendad täpselt head on keskmisel kiirusel ning plasma acceleratori range jõudes rakendad evasive maneuvers icon_smile.gif
See tähendab - kiirus sinisne ala miinimumi ja full downward thrust on lateral thrusters. Samal ajal anaconda kõhtu sihikul hoides. Tulemuseks on loop of death kus anaconda sisuliselt tiirutab ümber sinu, kõht kogu aeg sinu torude ees, samal ajal on temal lahendus vaid väga minimaalsel osal torudest. Tavaliselt võtan anaconda maha enne kui seadusesilmad kohale jõuavad. Kasutades selleks maksimaalselt 1-2 shield cell laengut.
Kommentaarid: 165 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r3s3t
HV vaatleja
r3s3t

liitunud: 28.05.2008




sõnum 13.01.2015 15:08:36 vasta tsitaadiga

raitl kirjutas:
r3s3t, ise lendan Viperiga, 2x class 1 gimballed multi-cannons + 2x class 2 gimballed multi-cannons. Avastasin "win" taktika anacondade vastu - lendad täpselt head on keskmisel kiirusel ning plasma acceleratori range jõudes rakendad evasive maneuvers icon_smile.gif
See tähendab - kiirus sinisne ala miinimumi ja full downward thrust on lateral thrusters. Samal ajal anaconda kõhtu sihikul hoides. Tulemuseks on loop of death kus anaconda sisuliselt tiirutab ümber sinu, kõht kogu aeg sinu torude ees, samal ajal on temal lahendus vaid väga minimaalsel osal torudest. Tavaliselt võtan anaconda maha enne kui seadusesilmad kohale jõuavad. Kasutades selleks maksimaalselt 1-2 shield cell laengut.

Njaa, whatever works icon_smile.gif
Ise nägin kuidas kurjamite anaconda ühe laksuga mendi anaconda loojakarja saatis. Teised mendid läksid närvi ja jihaadisid anacondale sisse, järjest õhku lennates mina lasin lõpus salvest paarkümmend kuuli ja sain 140k, not bad icon_smile.gif

_________________
komafriik ,,
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Elite: Dangerous mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 16, 17, 18  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.