Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Vana telekas ei võta pilti ette märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 28.04.2014 22:58:50 Vana telekas ei võta pilti ette vasta tsitaadiga

Mure siis selline, et õde elas pool aastat välismaal ja mina mõtlesin, et mis ta telekas ikka seal vooluvõrgus seisab-tõmbasin tal juhtme tagant. Aga nüüd kui talle vool taha lükata, siis see punane led läheb tööle, sisse saab ka lülitada (led kustub ära), aga mida ei juhtu on see, et pilti ette ei tule. No kurja, telekal pole peale suuruse iseenensest suurt vigagi, mingi selline veidi vanem 19-tolline mudel on, aga mitte CRT vaid juba lameekraaniga (kuigi mitte nii peenike kui need uuema generatsiooni led ja muu selline).
Aga mis te arvate, mina mõtlesin, et äkki on mõni kondekas otsad andnud? Tahtsin telekat lahti kiskuda, aga oh häda, kruvid on siledaks keeratud. Kas on mõtet ise nikerdada või viin kuskile remonti? Ja kuhu siin Tallinnas oleks mõtet viia? ITbussi tundus kehva variant, seal küsiti juba lahtivõtmise eest 20 eurot.

E: vooluvõrgus olles viliseb ka (nii sisse kui välja lülitatult)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.04.2014 15:05:53 vasta tsitaadiga

mudelist oleks suur abi, niisama arvata on raske.
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 29.04.2014 15:15:00 vasta tsitaadiga

Viitab siis toiteploki väsimisele, ehk siis kondensaatorite hävimisele.

Nii, et pead hankima õiges mõõdus kruvikeeraja või siis lausa lisavahendid millega "ümmarguseks" keeratud kruvid lahti saad keerata. Siis seest näed, kas ja kui palju midagi "hapuks" läinud on. beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 29.04.2014 19:18:00 vasta tsitaadiga

green kirjutas:
mudelist oleks suur abi, niisama arvata on raske.

http://www.p4c.philips.com/cgi-bin/dcbint/cpindex.pl?ctn=20PF5121/01&scy=gb&slg=en

selline kurjam


Tundub, et siiski ise tegema ei saa hakata, sest pole hetkel ligipääsu jootekolvile. Seega tuleb vist siiski parandusse viia kahjuks. Ei tea kas tasub ära?

E: muidu korterisse, kus teda utiliseerima hakataks tuleb üldse mingi antennikaabel. Vaatasin seal kodukal infot ja seal pole digiboksi sisse ehitatud, kas see tähendab, et seal korteris seda kasutada ei saaks? Samas praegu on korteris kasutusel üldse mingid veel vanemad kineskoobid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 30.04.2014 16:34:20 vasta tsitaadiga

digiboxi saab eraldi ikka vahele panna..
Mingi paarikümne eurtsi eest kogu parandus tasuks ära, kallimalt mitte minu arust, sest peaks mõne terve isengi juba selle hinnaga saama, kui otsida ..
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warkriss
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.05.2007




sõnum 30.04.2014 21:21:57 vasta tsitaadiga

Saan aru ja, endal oli ka vanasti zuumboxiga lahendus ja veel uuel telekal. Aga sinna tuleb lihtsalt antennikaabel ja mingid vanad jurakad (kineskoobid) võtavad pildi ette. Ma tegin selle peale icon_eek.gif , samas mingit kava ja värki sealt läbi ei tule, seega digilahendusega vist ka nagu tegu ei ole. Aga muidu seal korteris just see värk, et ruumi on seal toas vähe ja seal on praegu väga väike kineskoop, sellepärast mõtlesingi, et paneks selle hea väikse LCD sinna. Aga 20-30 euro eest saab mingi suure juraka töötava kineskoobi.. Või arvad, et saab selle eest juba ka midagi väiksemat aga korralikku?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
V4p3x
HV kasutaja
V4p3x

liitunud: 19.05.2008




sõnum 01.05.2014 21:31:48 vasta tsitaadiga

Hmm, minu arust enam puhtalt antenniga ei saa kanaleid vaadata, antennidega vaatamisel peaks box vahel olema või teleka sees aga võin ka eksida...

Ei selle eest loomulikult peale juraka CRT ei saa... Aga mõtle nüüd loogiliselt, kui parandus 20-30 asemel maksaks 40-50 kokku, mis mõte seda lappida oleks? Kiire paariminutiline otsing näitas, et 20-21 tolli LCD töökorras telku saab ka 60 euri eest kätte. Pead uurima veel kas kuskilt leiad odava parandaja
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
o.luigas
HV vaatleja

liitunud: 11.02.2013




sõnum 03.05.2014 09:46:59 vasta tsitaadiga

Oleneb kes sulle teenust pakub. Mul on Tähemees ja nendel toimib ka ilma boxita + saad vene kanalid juurde ja ei pea 2 puldiga ühte tegvust tegema. Asi on lihtne ühendad ära ja paned otsima. Proovitud vana kinekaga ja uute lcd led jne asjade peal kõigil toiminud (kui lepingut tegin küsiti mis telekas mul on ma olin auspoiss ja ütlesin et kinekas ) Avastasin selle siis kui tekkis vajadus teise teleka jaoks ja kuidagi ei tahtnud et kodus oleks 4 pulti teleka vaatamiseks. Nüüd on 2 telekat 2 pulti lihtne ja loogiline
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  Vana telekas ei võta pilti ette
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.