Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  GoClever TERRA 70 L, uus LCD ekraan märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
apajo
HV vaatleja

liitunud: 16.03.2014




sõnum 16.03.2014 12:28:29 GoClever TERRA 70 L, uus LCD ekraan vasta tsitaadiga

Mul on probleem ühe GoClever TERRA 70 L LCD ekraaniga ja oleks soov see uue vastu välja vahetada, aga kahjuks ei ole mul õnnestunud seda kuskilt interneti avarustest leida. Olen paaril korral üritanud ka GoCleveri supportist abi küsida, aga kahjuks ei ole nad paari nädala jooksul vastanud.
Nii, et kas keegi targem oskab öelda kust oleks võimalik sellele seadmele uus LCD ekraan tellida (sh. Hiinast, kust arvatavasti peakski selle võtma icon_smile.gif. Ma ise täpselt ei tea millistele näitajatele peaksin tähelepanu pöörama, et pärast kõik ikka korralikult töötaks ka. Mõõdud jms elementaarne muidugi, aga vb on seal veel midagi spetsiifilisemat?

Toote ametlik leht: http://www.goclever.com/ee/products,c1/tablet,c5/terra-70-l,a145.html

Seadme spetsifikatsioon
BRAND NAME: TERRA 70L
MODEL NUMBER: i720
SIZE 7''
RESOLUTION 800x480
TECHNOLOGY TN LCD multi-touch

Mõõdud:
väline (ekraan+raam): 164 * 103mm
suhe: 16:9

Lisan ka pildi LCD tagumisest osast, kus on hieroglüüfid ning mõned pikad numbrijadad - võibolla sisaldavad väärtuslikku infot icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Tahvelarvutid ja e-lugerid »  GoClever TERRA 70 L, uus LCD ekraan
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.