Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Batman: Arkham Knight märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.06.2015 15:42:29 vasta tsitaadiga

rastaman kirjutas:
Batman Arkham Knight\BMGame\Config\BMengine.ini ava notepadis, tee muudatused, siis failil paremklikk ja properties ning sealt pane "read-only", muidu ta muudab need ise tagasi.


Tänud thumbs_up.gif Ma panin read-only alguses,siis kui klikkisin save siis ta tahtis hakata neid kuhugi kausta savema ? võtsin selle read-only ära ja panin lihtsalt save,siis ta sulges kausta lihtsalt... kas ta siis ei salvesta neid v ? loogiliselt võttes peaks ju salvestama ? no ma ei tea,kui mäng need ise pärast tagasi muudab eks ma siis pusin uuesti... pärast vaatan kas see midagi tegi paremaks ka.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
battlear
HV kasutaja
battlear

liitunud: 24.05.2009




sõnum 27.06.2015 16:40:02 vasta tsitaadiga

Keegi ise AMD kaardiga on proovinud, nendega pidi kõige hullem olema ?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 27.06.2015 22:43:08 vasta tsitaadiga

battlear kirjutas:
Keegi ise AMD kaardiga on proovinud, nendega pidi kõige hullem olema ?

Sellel mängul mingit demo on? Ma võin proovida. Lugedes kui katki see mäng praegu on, siis ostma ma seda ei hakka.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.06.2015 22:59:32 vasta tsitaadiga

sant, tänpäeval ei tehta enam mängudele demosi! Kus kivi all sa elanud oled icon_rolleyes.gif demo saad, tead küll kuskohast icon_wink.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kummieesel
HV vaatleja
kummieesel

liitunud: 26.05.2013




sõnum 27.06.2015 23:03:25 vasta tsitaadiga

sant kirjutas:
Sellel mängul mingit demo on? Ma võin proovida. Lugedes kui katki see mäng praegu on, siis ostma ma seda ei hakka.

Puudub nii legaalne kui illegaalne demo.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 27.06.2015 23:05:51 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
sant, tänpäeval ei tehta enam mängudele demosi! Kus kivi all sa elanud oled icon_rolleyes.gif demo saad, tead küll kuskohast icon_wink.gif

Ausalt öeldes ei tea et ühelegi mängule enam demosi ei tehta eusa_think.gif Ega ma eriti kursis sellega ennast ei hoia.
Ühesõnaga kui demo pole siis ei proovi kah, piraga ja preorderiga ei tegele, ainult kickstarterist võin osa võtta.

Pole hullu, mõni amd mees on kindlasti selle mängu ostnud ja saab muljetada thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 27.06.2015 23:07:42 vasta tsitaadiga

aa siis jääb proovimata sul. loe netist ülevaateid amd kohta icon_razz.gif

enam ei ole neil jah moes demosi teha, kahjuks jah... need ajad on möödas icon_neutral.gif kunagi sai ikka metsikult igast demosi tõmmatud ja proovitud.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 27.06.2015 23:11:39 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aa siis jääb proovimata sul. loe netist ülevaateid amd kohta icon_razz.gif

Mis amd icon_biggrin.gif ma lugesin Batmani kohta netis ja siis siin foorumis ja mul jäi suu lahti kui katkine mäng välja lasti PC-le.

Ise olen paras Batmani fänn aga seda osa ma ei osta. Nii need asjad ei käi, hääletan rahakotiga thumbs_up.gif

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2015 03:34:57 vasta tsitaadiga

http://community.wbgames.com/t5/Support-for-PC/June-27-Update-on-PC-Version-of-Arkham-Knight/m-p/581700#U581700
tsitaat:
Rocksteady is leading our team of developers and partners as we work on the PC performance issues that players have been encountering. The work is significant and while we are making good progress on improving performance, it will take some time to ensure that we get the right fixes in place.

Below is the list of the key areas where we are dedicating our resources to improve the experience for our loyal fans:

- Support for frame rates above 30FPS in the graphics settings menu
- Fix for low resolution texture bug
- Improve overall performance and framerate hitches
- Add more options to the graphics settings menu
- Improvements to hard drive streaming and hitches
- Address full screen rendering bug on gaming laptop
- Improvements to system memory and VRAM usage
- NVIDIA SLI bug fixes
- Enabling AMD Crossfire
- NVIDIA and AMD updated drivers

While we work on improving performance, we will also continue to make interim patches available to address issues for those still playing the game on PC. The first patch is being released now and the updates include:

- Fixed a crash that was happening for some users when exiting the game
- Fixed a bug which disabled rain effects and ambient occlusion. We are actively looking into fixing other bugs to improve this further
- Corrected an issue that was causing Steam to re-download the game when verifying the integrity of the game cache through the Steam client
- Fixed a bug that caused the game to crash when turning off Motion Blur in BmSystemSettings.ini. A future patch will enable this in the graphics settings menu

We would like to thank our fans for their patience and invaluable feedback. We will continue to monitor and listen for any additional issues.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.06.2015 12:17:59 vasta tsitaadiga

nice thumbs_up.gif eile sai mängitud ja ütleks et mäng ise on vägev küll ja väga meeldib... see fix mis siin jagati tegi asja paremaks momendil küll,natuke nagu osades kohtades korraks nagu läägab aga esiaalgu töötab küll,senikaua kui see patch välja tuleb.

sant, kui batmani fänn oled siis see seeria on oma raha eest väärt küll,aga ehk siis võib-olla tõesti kui patchiga seda performance ja graafikat parandatakse.

edit: mis ma jahun, juba tõmbab mingit asja mul steam 67,6mb ainult. eks näis kas see on esialgne parandus ja kunagi tuleb lisa.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.06.2015 13:15:24 vasta tsitaadiga

Kuidas neid autosi maha saab võta ilma batmobiili kasutamata ?
Mul mingi CR Challenge vaja lahti teha ja 3 autot pean kahjutuks tegema ilma batmobiili kasutamist.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.06.2015 14:01:23 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kuidas neid autosi maha saab võta ilma batmobiili kasutamata ?
Mul mingi CR Challenge vaja lahti teha ja 3 autot pean kahjutuks tegema ilma batmobiili kasutamist.


Ma mängin xbox360 analoog puldiga ja vahest kui tänaval jalgsi ringi liigun ja vahest mõni kaak tahab mulle autoga otsa sõita, siis ta näitab mulle counter nuppu,milleks on mul Y. siis ta nagu hüppab auto peale ja viskab mingi pommi autole mille peale need kutid autost välja kukuvad. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 28.06.2015 14:28:04 vasta tsitaadiga

Mul jookseb täitsa ilusti ... samas pc-l jõudu kah ..
Peale seda kui 30fps locki muutsin 144hz peale enam ei näita afterburneriga andmeid ekraanil.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.06.2015 19:15:51 vasta tsitaadiga

Kui enne patchi mäng kinni ei kiilunud,siis nüüd kiilus ühe korra kinni ja pidin restardi tegema arvutile.Selle patchiga tegid nad veel asja hullemaks icon_evil.gif ei soovita seda patchi momendil küll paigaldada.arvan et seda kinni kiilumist hakab veel esinema,krt seda teab.Täpselt sama mis sellel vennal,õnneks ainult 1 korra .... ja batmobilega sõites läägib samamoodi edasi icon_neutral.gif



Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.06.2015 20:29:50 vasta tsitaadiga

Kõige nõmedam saast selle mängu juures on see trophy-de korjamine, et saaks selle Riddler ära teha.
Kuslil jaama juures on mingi konteiner millel peab batmobiliga vintsiga mingi julla välja tõmbama ja siis on seal sisterni sees mingi 3 toru mis puhuvad maha kuuma hauru.
Aga mida ja kuidas sealt see trophy kätte saada ei hammusta ma laksu laiali.
Veel üks koht on silla all kus on vaja visata 4 nuppu batarangiga ja 2 asub vasakul kuhu peab liikuma paar sammu et saaks visata pikki nuppu.
Aega annab ka ainult kolm sekundit. Esimese viskab ära selle kaugteel juhitava batarangiga aga siis on kole uimane ja võtab juba 1 sekund aega et batmanini tagasi jõuaks ja siis jälle mäng on nii krt uimane et ei jõua kaugjuhitava batarangi tavalise vastu vahetada ja
korraga ka ei lase neid nuppe visata, kuna silla all on rahvast täis ja kohe automaatselt lockib neid.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
486
HV Guru

liitunud: 19.04.2004




sõnum 28.06.2015 20:44:42 vasta tsitaadiga

Kah uudis. Kõik mängud sellised uimased tänapäeval. Bloodborne ka sitaks aeglane ja input delaydega. Poleks konsoolid nii domineerival kohal, poleks seda probleemi praegu. Dragon age 1 vs Dragon aeg 3 thumbs_down.gif jne
_________________
zero
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KuriVaiM1
HV veteran
KuriVaiM1

liitunud: 10.12.2006




sõnum 28.06.2015 21:54:59 vasta tsitaadiga

lopes39, palun kasuta spoilerit

Gap kirjutas:
enam ei ole neil jah moes demosi teha, kahjuks jah... need ajad on möödas icon_neutral.gif kunagi sai ikka metsikult igast demosi tõmmatud ja proovitud.
thumbs_up.gif
_________________
icon_arrow.gif "Mõtle kriitiliselt"


viimati muutis KuriVaiM1 28.06.2015 21:59:31, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 28.06.2015 21:57:34 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kõige nõmedam saast selle mängu juures on see trophy-de korjamine, et saaks selle Riddler ära teha.
Kuslil jaama juures on mingi konteiner millel peab batmobiliga vintsiga mingi julla välja tõmbama ja siis on seal sisterni sees mingi 3 toru mis puhuvad maha kuuma hauru.
Aga mida ja kuidas sealt see trophy kätte saada ei hammusta ma laksu laiali.
Veel üks koht on silla all kus on vaja visata 4 nuppu batarangiga ja 2 asub vasakul kuhu peab liikuma paar sammu et saaks visata pikki nuppu.
Aega annab ka ainult kolm sekundit. Esimese viskab ära selle kaugteel juhitava batarangiga aga siis on kole uimane ja võtab juba 1 sekund aega et batmanini tagasi jõuaks ja siis jälle mäng on nii krt uimane et ei jõua kaugjuhitava batarangi tavalise vastu vahetada ja
korraga ka ei lase neid nuppe visata, kuna silla all on rahvast täis ja kohe automaatselt lockib neid.



Lülitasin osad need gameworksi asjad välja välja arvatud see rain effect,nüüd jookseb väga hästi.Ma maadlen nüüd siin juba 2 tundi ühe koha peal, kus pean mingid mõistatused lahendama,et catwoman päästa ... üks koht on selline et ma pean autost välja hüppama hoo pealt nagu ja siis glide-i kasutades vastu seda küsimärki hüppama ... ma olen juba väsinud ,kuna võimatu on seda ära teha.. ta hüppab autost välja aga ei ma ei saa hõljuda sinna kuna ta kisub nagu allapoole thumbs_down.gif ühesõnaga ta ei hõlju sinna välja kuhu vaja.... ma ei oska seda teha icon_confused.gif
siin videos alates 38:40
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2015 23:48:59 vasta tsitaadiga

ot:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 28.06.2015 23:59:07 vasta tsitaadiga

Gap, Ma sellega ei juksinud üldse kaua ja oli suhteliselt lihtne.
Kui sellega hakkama saad, siis pead järgmist nuppu juksima mis on ümber nurga ja see pole veel kõik icon_biggrin.gif
Oota kuni sa jõuad 9-da võtme juurde kus pead ringrada sõitma 3 ringi icon_razz.gif

Mul on jäänud miski 101 riddler challenge-it vms et saaks selle jorsiga kokku lõpuks.

Need 3 kohta millest ma jagu ei saa.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 29.06.2015 00:17:48 vasta tsitaadiga

lopes39, ma eelmistes batmani mängudes jätsin osad mõistatused tegemata,kuna minu väike aju ei võtnud neid icon_lol.gif Muidugi on võimalus neid youtubest ka vaadata,aga ei viitsi neid otsida ja tahaks ikka oma pead ka kasutada....muidugi juhul kui oma pea neist aru saab... osad on täiesti loogika vastased.
See millest enne rääkisin,minu jaoks ta lihtne pole ja jätsin momendil pooleli... ehk hiljem olen saanud endale ehk seda n.ö glide jõudu juurde siis proovin uuesti... läksin stooriga edasi ja vahepeal madistasin seal muude elukatega ringi.... siis nüüd olen järgmises kohas jännis icon_razz.gif pean mingi selle grapnel peal liikudes hüppama otse liikudes nagu paremale ja sedasama grapnel boosti kasutama, milleks ta näitab mulle kolme rohelist A nuppu... siis nagu suht võimatu on hüpata kuhugi auku, kui all käib mingi tiivik icon_evil.gif klõpsin seda rohelist nuppu nagu hullumeelne, aga ikka ta raibe kukub alla. Täiesti haige mäng ma ei või icon_mad.gif
Muidu mäng mulle meeldib icon_lol.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Defon50
HV kasutaja
Defon50

liitunud: 21.06.2013




sõnum 29.06.2015 09:38:02 vasta tsitaadiga

Mäng on hea, vähemalt konsoolidel kuid jah PC versioon on halvasti välja kukkunud icon_sad.gif

_________________
Odavad mängud, GTA V pc 33.- jne, PM!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
olxter
HV kasutaja
olxter

liitunud: 21.12.2005




sõnum 29.06.2015 09:52:14 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
aa siis jääb proovimata sul. loe netist ülevaateid amd kohta icon_razz.gif

enam ei ole neil jah moes demosi teha, kahjuks jah... need ajad on möödas icon_neutral.gif kunagi sai ikka metsikult igast demosi tõmmatud ja proovitud.
tänapäeval on demode nimeks 'steam refund', aga maksab rasket raha.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2015 12:20:49 vasta tsitaadiga

olxter kirjutas:
Gap kirjutas:
aa siis jääb proovimata sul. loe netist ülevaateid amd kohta icon_razz.gif

enam ei ole neil jah moes demosi teha, kahjuks jah... need ajad on möödas icon_neutral.gif kunagi sai ikka metsikult igast demosi tõmmatud ja proovitud.
tänapäeval on demode nimeks 'steam refund', aga maksab rasket raha.
Pigem mõeldi siin "demo" all illegaalset versiooni mängust. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 30.06.2015 00:10:58 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/rocksteady-talks-about-fixes-batman-arkham-knight.html


Ilma nende gameworks effektideta jookseb väga hästi mäng,mul vähemalt küll, kui keerasin kõik off ja ainult sellle vihma settingu jätsin sisse.... muidu on küll ikka mäng veel katki,minul küll... need kellel mingi 8 tuumalised prosed on ja 2 GTX Titan Sli neil jah jookseb ehk hästi....

lopes39 kirjutas:
Gap, Ma sellega ei juksinud üldse kaua ja oli suhteliselt lihtne.
Kui sellega hakkama saad, siis pead järgmist nuppu juksima mis on ümber nurga ja see pole veel kõik icon_biggrin.gif
Oota kuni sa jõuad 9-da võtme juurde kus pead ringrada sõitma 3 ringi icon_razz.gif

Mul on jäänud miski 101 riddler challenge-it vms et saaks selle jorsiga kokku lõpuks.



yess tegin selle koha ära banana_dance.gif staks raske oli,aga võtsin rahulikult ja süvenesin ja saingi tehtud icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Batman: Arkham Knight mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 12, 13, 14  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.