Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  uus testimisjärgus krüptoraha Pi ja Pi network app märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 22:00:18 vasta tsitaadiga

Ma tänan teid kõiki hoiatuste eest, aga mina arvan, et tasub katsetada.
See on uudne asi, et krüpto väärtus tahetakse tagada muuhulgas reklaamimüügi abil. Reklaam on hea tagatis, reklaami müüb alati maha.
Kui developeril on üle 3,5 miljoni liitunud kasutaja, kes on nõus osalema reklaamiäris, aga developer petab neid selle asemel, et reklaamimüügist kasumit teenida, siis see developer ise on lammas, mitte need 3,5 miljonit liitunut .
Juhul kui see projekt osutub pettuseks, siis meil on vähemalt rahvas kokku kogutud, kellega ise reklaamiga tagatud krüptoraha luua thumbs_up.gif

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raudpits
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.03.2004




sõnum 02.06.2020 22:48:25 vasta tsitaadiga

Alati tasub katsetada, nõus. Igasugused vingujad, olge parem vait kui matsu ei jaga.

Mul on vanaema mets siin ootel, kas seda saab ka kasutada või enne peaks maha müüma?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003




sõnum 02.06.2020 22:51:14 vasta tsitaadiga

raudpits kirjutas:
Alati tasub katsetada, nõus. Igasugused vingujad, olge parem vait kui matsu ei jaga.

Mul on vanaema mets siin ootel, kas seda saab ka kasutada või enne peaks maha müüma?


Anna minna. Millegipärast on selliste türamiidskeemide matsu jagajad peale katsetamist vait või vinguvad. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 23:00:57 vasta tsitaadiga

raudpits kirjutas:
Alati tasub katsetada, nõus. Igasugused vingujad, olge parem vait kui matsu ei jaga.

Mul on vanaema mets siin ootel, kas seda saab ka kasutada või enne peaks maha müüma?

Ei, mulle meeldib see asi veel eriti just sellepärast, et mingit raha ei saa sisse panna. Ei pea isegi elektrit kulutama, et tulevase krüptoraha osakuid (tulevasi Pi krüptocoine) koguda.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.06.2020 23:50:30 vasta tsitaadiga

Ega oma andmeid ei pea ka kuhugi jagama ega mingit hästi usaldusväärset tarkvara kuskile installima?
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 00:04:08 vasta tsitaadiga

elukaz kirjutas:
Ega oma andmeid ei pea ka kuhugi jagama ega mingit hästi usaldusväärset tarkvara kuskile installima?

No kui sinu jaoks on Google Play poolt trusted mobiiliapp ebausaldusväärne, siis ära installi seda ja peaksid uninstallima ka kõik muud app-id oma mobiiltelefonis. Kui sa oled Google konto kasutaja, siis sa ju nagunii jagad kõiki oma andmeid. Ainus vahe on see, et selle app-iga on sul võimalus selle eest midagi ka teenida. Samas, mina ei ole andnud sellele app-ile mingit permissionit.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-vodafone-
HV Guru
-vodafone-

liitunud: 26.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.06.2020 12:52:32 vasta tsitaadiga

raudpits kirjutas:
Alati tasub katsetada, nõus. Igasugused vingujad, olge parem vait kui matsu ei jaga.
Mul on vanaema mets siin ootel, kas seda saab ka kasutada või enne peaks maha müüma?

Mul hetkel vanaema metsa enam pole [bitconnect] aga eile tulin töölt ära, et pühenduda täielikult sellele Pi asjale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arvutisõber
HV veteran
arvutisõber

liitunud: 31.07.2002




sõnum 11.06.2020 14:30:28 vasta tsitaadiga

Mina arvan, et täitsa on mõtet proovida ja karta pole midagi ning kui ka ei saa lõpuks nende Pi-de eest reaalselt raha, siis oled kaotanud paar tundi oma elust, aga õpid selle käigus ikkagi midagi uut ja huvitavat... Liitumine võtab aega alla 5-e minuti ja ööpäevas tuleb teha ainult paar nupuvajutust. thumbs_up.gif
_________________
...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dober
Kreisi kasutaja
dober

liitunud: 30.12.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.11.2020 18:57:22 vasta tsitaadiga

Ma arvan et Yahoo finance ei hakkaks mingit scam krüptoraha reklaamima:
https://finance.yahoo.com/news/pi-network-launches-mobile-cryptocurrency-100000466.html

Standfordi ülikoolist pole mitte kunagi ühtegi scam mobiiliappi tehtud.

EDIT 28.06.2020
Pi Networkil on juba üle 6 miljoni kasutaja.

EDIT 11.03.2020
Juba mitu kuud tagasi pakkus PI Network app KYC (know your client) verificationit. Mina küll jätsin tegemata ja valisin, et mul on ainult juhiluba, sest ma tahan, et nad võimaldaksid kasutada ka muud dokumenti kui pass. Seda nad on ka maininud, et võib-olla tulevikus saab kasutada KYC jaoks teisi dokumente.

_________________
Rahvusvahelise investeerimis- ja kauplemisplatvormi Funderbeam-i osakud alghinnaga:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=806294
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.11.2020 14:07:28 vasta tsitaadiga

On mingit edasiminekut vahepeal toimunud?
tsitaat:
Blockchain on?
Wallet on?
Mõnel börsil listitud on? Coinmarketcapis?

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
luhtaru
HV kasutaja

liitunud: 02.07.2008




sõnum 15.11.2020 12:55:15 vasta tsitaadiga

dober kirjutas:
Ma arvan et Yahoo finance ei hakkaks mingit scam krüptoraha reklaamima:
https://finance.yahoo.com/news/pi-network-launches-mobile-cryptocurrency-100000466.html


https://www.fiverr.com/search/gigs?query=yahoo%20finance&source=top-bar&search_in=everywhere&search-autocomplete-original-term=yahoo%20finance

Kui miski on Yahoo Finance pressiteatega, siis ongi tõenäoliselt tegu scamiga FYI icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  uus testimisjärgus krüptoraha Pi ja Pi network app mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.