Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2014 12:00:28 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
-RaiTz-, Kahju sinust siis, kui sa arvad, et mänge võimalik osta vaid läbi Steami. Peab ikka rahast suht suva olema, et osta Steamist mänge täishinnaga (kuigi jah, DayZ-d kuskilt soodsamalt ei leidu). Teiste edasimüüjate kaudu on täiesti vabalt võimalik leida ehk isegi paar head muud mängu, mis ehk Steamis maksab vähemalt paarkümmend euri mäng.

Ma ei hakanudki halama DayZ standalone väljalaskel, kuna arvasin, et nad suudavad selle pika aja jooksul mängu mängitavamaks teha, kuid siiani pooe sittagi tehtud. Sama hästi võivad mängu tootjad enda mänga early accessina välja lasta eluks ajaks ja tarbijatel ei ole mingit õigust siis mängu kritiseerida? Saaks aru, kui mingi areng oleks toimunud, kuid ei!


Siim159 mida sa kiunud siin mitu päeva juba järjest? Ei meeldi mäng, ei meeldi Steam okei, saame aru. absoluutselt ei ole huvi sinu vingumist siin lugeda. Minuarust ka liiguvad selle mänguga liiga aeglaselt ja vb pole päris see mis võiks selle ajapeale aga noo mis krdi kasu või mõnu sa sellest saad siin sellest igapäev nuttes? Võtta ennast kokku ja ole mees, saime su nördimusest aru ja las nüüd olla.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.08.2014 12:01:16 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
-RaiTz-, Kahju sinust siis, kui sa arvad, et mänge võimalik osta vaid läbi Steami. Peab ikka rahast suht suva olema, et osta Steamist mänge täishinnaga (kuigi jah, DayZ-d kuskilt soodsamalt ei leidu). Teiste edasimüüjate kaudu on täiesti vabalt võimalik leida ehk isegi paar head muud mängu, mis ehk Steamis maksab vähemalt paarkümmend euri mäng.

Ma ei hakanudki halama DayZ standalone väljalaskel, kuna arvasin, et nad suudavad selle pika aja jooksul mängu mängitavamaks teha, kuid siiani pooe sittagi tehtud. Sama hästi võivad mängu tootjad enda mänga early accessina välja lasta eluks ajaks ja tarbijatel ei ole mingit õigust siis mängu kritiseerida? Saaks aru, kui mingi areng oleks toimunud, kuid ei!


Oled ilmselt unustanud milline SA oli kui ta müügile tuli. Areng on toimunud ja suhteliselt suurel määral. Ainus, mida mina neile pahaks panen, on see, et nad võtsid aluseks nii vana ja vigase mootori. Tänu sellele on palju suuri bug'e keeruline lahendada.

Ma ei ole kunagi hull mängur olnud aga olen nii mõnegi mängu elu jooksul ära näinud. On DayZ'st halvemaid ja on paremaid aga sellist tunnet, mis ma DayZ's sain, pole ma üheski teises kogenud. Niiet päris metsas see mäng omadega pole. Need, kes kulutavad kogu auru selle mängu laitmiseks, otsivad sealt ilmselgelt midagi mida seal pole. Ehk siis on omale vale mängu valinud.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2014 12:38:01 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, Loed ka poste või? Kasutajad ise küsivad minu käest ikka aina edasi.
-RaiTz- kirjutas:
Mille üle sa inimene kurdad siin?
Eks ma siis vastan neile, kui nad minu eelmistest postidest aru ei saanud.

Leo Kalme, Mängu ostsin ma pmst kohe peale väljalaskmist. Nii et siiski on mul ettekujutus olemas, milline see oli/on. Eks muidugi nad seal igasugu asju lisanud ja fixinud, kuid mitte midagi sellist, mis nüüd mänguelamust nii kõrgele tõstaks nagu seda oleks Arma modiga. Nad teinud mingi taandarengu selle standaloniga, vähemalt siiani. Ja kõik see areng käib neil jube aeglaselt.
Ma ei ütlegi, et see mingi jube mäng on, kuid ma siiski lootsin, et nad on Arma Dayz-st kaugemale läinud. Noh, elasin selle üle väljalaskmise aeg, mil mängu ostsin. Kuid siiani pole eriti midagi muutunud. See just pahandab mind.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2014 12:50:16 vasta tsitaadiga

dayz mod oli selletõttu ka parem, et inimeste esimene mõte ei olnud kohe kõike keda kohtad maha lasta, standalone mängijad arvavad vist, et see on kogu mäng, kui kedagi näed lase maha...
mingid 5 aastased vist
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.08.2014 12:55:26 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
dayz mod oli selletõttu ka parem, et inimeste esimene mõte ei olnud kohe kõike keda kohtad maha lasta, standalone mängijad arvavad vist, et see on kogu mäng, kui kedagi näed lase maha...
mingid 5 aastased vist


seal ei ole praegu midagi muud teha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 17.08.2014 12:55:49 vasta tsitaadiga

DayZ mod oli alguses samamoodi - kõik tapsid kõiki.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2014 12:58:22 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
DayZ mod oli alguses samamoodi - kõik tapsid kõiki.


ei olnud kohe mitte,nii alguses kui mod välja tuli sai päevade kaupa mängu nautida ilma debiilikute otsa komistamata, modiga seda pole 90% on vist hälvikud
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leo Kalme
Reasõdur

liitunud: 13.03.2011




sõnum 17.08.2014 13:18:50 vasta tsitaadiga

Siim159 kirjutas:
chesm6mmi, Loed ka poste või? Kasutajad ise küsivad minu käest ikka aina edasi.
-RaiTz- kirjutas:
Mille üle sa inimene kurdad siin?
Eks ma siis vastan neile, kui nad minu eelmistest postidest aru ei saanud.

Leo Kalme, Mängu ostsin ma pmst kohe peale väljalaskmist. Nii et siiski on mul ettekujutus olemas, milline see oli/on. Eks muidugi nad seal igasugu asju lisanud ja fixinud, kuid mitte midagi sellist, mis nüüd mänguelamust nii kõrgele tõstaks nagu seda oleks Arma modiga. Nad teinud mingi taandarengu selle standaloniga, vähemalt siiani. Ja kõik see areng käib neil jube aeglaselt.
Ma ei ütlegi, et see mingi jube mäng on, kuid ma siiski lootsin, et nad on Arma Dayz-st kaugemale läinud. Noh, elasin selle üle väljalaskmise aeg, mil mängu ostsin. Kuid siiani pole eriti midagi muutunud. See just pahandab mind.


Ostsin samuti mängu võrdlemisi varakult, kui see veel praktiliselt tühi oli. Siiski, ei mõelnud ma seda, et sa poleks seda mänginud vaid lihtsalt oled unustanud kui tühi ta oli. Uuendused tulevad peale suhteliselt märkamatult ja kui mängid siis harjud sellega nii ära, et ei mäletagi aega kui neid polnud. Kui ma ise mõtlen selle peale siis läheb natuke aega enne kui meenub, et DayZ's polnud peaaegu midagi teha kui ta müüki tuli.

Mina mängisin DayZ'd alati kui rollikat, seega tegevusest ei tulnud kunagi puudu. Mod oli rohkem verevalamine minu jaoks (vähemalt lõpuks kui sisu oli nii palju, et ei osanudki kuskilt kohast seda avastada ja kasutada, lihtsam oli tappa kõike, mis ette jäi).
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 17.08.2014 13:49:53 vasta tsitaadiga

dayz on jõudmas sellisesse seisundisse, nagu ta modi algusaegadel oli - tähtsamatest asjadest on puudu ainult sõidukid.
lisaks on siis palju uusi asju, mida modis Rocketi ajal ei olnud.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 17.08.2014 13:52:02 vasta tsitaadiga

kaua nad seda arendanud on juba ? zompsid glitchivad ikka läbi seinte ja peksavad õuest sind 10m kauguselt kui toas sees oled, lihtsalt ära tüütavad sellised labased bugid.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 18.08.2014 09:46:04 vasta tsitaadiga

Mingi aeg väideti, et tehti suur muudatus ja nüüd zombie'd ei saa majja sisse kui uksed on kinni. Seda uskudes läksin majja ja lõin kaks ust kinni, üks zombie natukene tuikus uksetaga ja siis jalutas nagu vanamees läbi. Seal hulgas teised zombie'd tulid tuimalt läbi seina ja sinna ma jäin kuna see oli kitsas koridor ja mul plokeeriti selle horde'ga väljapääsud ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 18.08.2014 15:07:23 vasta tsitaadiga

Poistel juba suurem osa rahast taskus ja edasi arendamine on suures osas ainult kulu.... millegi pärast usun ,et asi jääb poolikuks
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2014 15:49:46 vasta tsitaadiga

Jack.igg kirjutas:
Poistel juba suurem osa rahast taskus ja edasi arendamine on suures osas ainult kulu.... millegi pärast usun ,et asi jääb poolikuks


rocket oli vist ainus kes julges välja öelda et raha käes ja varsti nägemist.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 18.08.2014 21:43:58 vasta tsitaadiga

jep, juba keskmise suurusega stuudioks kasvanud bohemia interactive paneb uksed kinni ja lõpetab kõikide toodete (neid on neil paralleelselt juba 4 kanti) arendamise ära... te olete r*tarded siin vist.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 18.08.2014 21:56:01 vasta tsitaadiga

Ma rääkisin konkreetse mängu arendamisest ja nagu sa näed siis reaalselt pole isegi suudetud zombisid korralikult liikuma panna.... ütle miks peaks inimene standalone eelistama mod-ile? Ja r*tardediks kutsumine ei jäta just sinust targemat muljet. Tüüpiline klaviatuurikangelane oled muud ei midagi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2014 21:57:55 vasta tsitaadiga

Alates sellest ajast kui alpha on kättesaadav olnud pole tegelikult mingit arengut olnud. Paar linna lisatud ja ok natuke seda ka parandatud et uksega surma ei saa icon_lol.gif
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.08.2014 22:23:03 vasta tsitaadiga

Ausalt alguses töötas mäng ikka paremini, mida rohkem nad seda "parandasid" seda sitemaks asi läks... . Ammu juba ei viitsi enam mängida, kuna asi on ikka nii katki, kui katki. Nali ongi selles, et alguses mängisin seda omajagu aeg ilma suuremate jamadeta. Hiljem ei suutnud neid buge enam ära lugeda. Alguses 20 surmavat bugi, hiljem 2000 icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
allavett
Kreisi kasutaja
allavett

liitunud: 14.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2014 07:27:52 vasta tsitaadiga

Tipp-topp jutt käib siin ikka thumbs_up.gif
kopp.gif

_________________
Twitch.tv/allavett
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tatslinkov
HV vaatleja

liitunud: 07.10.2012




sõnum 19.08.2014 11:11:27 vasta tsitaadiga

DayZ PS4 vs PC icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-RaiTz-
Kreisi kasutaja
-RaiTz-

liitunud: 07.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.08.2014 16:38:38 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Ausalt alguses töötas mäng ikka paremini, mida rohkem nad seda "parandasid" seda sitemaks asi läks... . Ammu juba ei viitsi enam mängida, kuna asi on ikka nii katki, kui katki. Nali ongi selles, et alguses mängisin seda omajagu aeg ilma suuremate jamadeta. Hiljem ei suutnud neid buge enam ära lugeda. Alguses 20 surmavat bugi, hiljem 2000 icon_biggrin.gif.

Mul on hetkel mängutunde ligi 100 ja pole mitte kordagi lampi surma saanud. Täiesti huvitav kust see 2000 surmavat bugi on ja kust selline jutt tuleb.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 19.08.2014 16:43:49 vasta tsitaadiga

-RaiTz- kirjutas:
Diesel157 kirjutas:
Ausalt alguses töötas mäng ikka paremini, mida rohkem nad seda "parandasid" seda sitemaks asi läks... . Ammu juba ei viitsi enam mängida, kuna asi on ikka nii katki, kui katki. Nali ongi selles, et alguses mängisin seda omajagu aeg ilma suuremate jamadeta. Hiljem ei suutnud neid buge enam ära lugeda. Alguses 20 surmavat bugi, hiljem 2000 icon_biggrin.gif.

Mul on hetkel mängutunde ligi 100 ja pole mitte kordagi lampi surma saanud. Täiesti huvitav kust see 2000 surmavat bugi on ja kust selline jutt tuleb.

Joppamise küsimus, ma ise viimased 2x mänginud olen siis olen saanud bugi tõttu surma ja tänu sellele pole üle kuuaja enam viitsinud töölegi panna seda mängu...
Viimane kord siis oli selline, et teisel korrusel hakkasin pipsit jooma ning poole joomise pealt läbi välisseina lendas zombi sisse ja 1 löögiga surnud. Teine oli trepist läbikukkumine, jalad katki ja zombi peksis surnuks.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walwur
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.09.2006




sõnum 28.08.2014 17:42:21 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Joppamise küsimus, ma ise viimased 2x mänginud olen siis olen saanud bugi tõttu surma ja tänu sellele pole üle kuuaja enam viitsinud töölegi panna seda mängu...
Viimane kord siis oli selline, et teisel korrusel hakkasin pipsit jooma ning poole joomise pealt läbi välisseina lendas zombi sisse ja 1 löögiga surnud. Teine oli trepist läbikukkumine, jalad katki ja zombi peksis surnuks.



Tuttav teema,viimase versiooniga oli mõned korrad selline pull et peale restarti olin fresh lambist,paaril näol veel mingi aeg oli sama jama.
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 17.09.2014 19:02:00 vasta tsitaadiga

Eile sai paar tundi mängitud ja enamus majades enam zombid tõesti ei tule läbi uste/seinte. Küll aga selle teadmisega sain lennujaamas kergelt lohku - panin ukse kinni ja läksin ülemisele korrusele chillima, kui järsku trepist lendas 3-4 zombit üles... üritades siva relva võtta sain head löögid sisse, zombid surid ka kuidagi viitega(kuigi ping oli hea), et osad peale pähe lasku panid ikka bitchslapi kirja. Positiivse küljepealt ka igasugu treppidest ja redelitest läbikukkumisi eile ei kohanud, tundub et tugevalt asja parandatud. Loomi kohtas ka maastikul, see oli ka mu jaoks uudne.
Täna mõtlesin natuke edasi mängida, aga leiab ainult experimental servusid, kuhu ei saa oma versiooniga sisse logida, tea kas minus või kõigil nii...?(mitme tunni jooksul mitu korda proovinud)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 17.09.2014 19:56:10 vasta tsitaadiga

CHANGELOG: Stable - 0.49.124971

As always, we will be watching server data, and the feedback tracker for any potential severe issues and will address them accordingly with a hot fix. For any bugs/issues you run into, please let us know by filing it on the feedback tracker: http://feedback.dayzgame.com

Map and spawn changes :

Severograd, and new villages in vicinity

New items :

-Hunting Knife
-Balaclava (different versions)
-Firefighter jacket (different versions)
-Cattle Prod
-Stun Baton
-Telescopic Baton
-MASKA helm
-Medical Thermometer
-RDG-5 Explosive Grenade
-Soviet Officer Hat
-Various spawn table changes

New mechanics :

-New melee hit detection
-Player temperature
-Resuscitation
-Fibrillation
-New events (helicopter crashes, vehicle spawns etc.)
-New door implementation
-Players can now run up and down the stairs
-Zombie variations
-First iteration of central economy.
-Animal navmesh

New animations :

-Digging Animations
-New restrained crouch pose
-New restrained crouch walk
-CPR animations
-New zombie walks, runs, sprints and idle variations
-Ragdoll changes

Fixed :

-Duplication techniques removed
-Shotgun pellets in multiplayer are now working
-Player can no longer take an item in hand while handcuffed
-Various gesture related fixes and polishing
-Raised move with bow in Standing stance and rotations with bow
-Minor polishing for different reloads
-Unintended fishing cancellation by player movement should be reduced
-Wearing raincoat and gorkas now prevents you from soaking from rain
-Clothes drying revisioned
-Berry picking, tree and kindling gathering and worms digging can now be cancelled
-Player gets wet even when only partially submerged in water
-Ruined axe warning message
-Balaclava mask can get wet
-Weather client synchronization
-7.62x39 cartridges have weight
-Rags and sticks are spent when they are in hand before crafting starts
-Allowed swing detection for most melee weapons
-Added sound, music, radio and speech fade in dead state
-Battery licking animation for check battery action
-Various desync issues
-Various server performance issues
-Player can no longer change weapon when in water
-Player collisions adjusted to reduce clipping through walls in various situations
-Fixed an issue where certain gestures would not get called from raised stance
-Fixed footstep sounds in various moves
-Fixed an issue where the player could fall to the ground after performing "Drink All" action
-Fixed an issue where on occasion, one player restraining another would not result in succesful restrained animation on the player being restrained
-Fixed an issue where the player entering water would not get disarmed automatically under certain circumstances

Issues :

-Persistence (Events do not get loaded properly after server restart)
-Persistence (Server state can become corrupted due to grenades stored in containers)
-Melee (When using rapid left click there is a high chance that melee weapon will get switched)
-Broken shadows in some cases
-Zombies are unable to get into some of the buildings.
-Events (bad positioning on spawn, items might spawn below ground, can be seen on inventory screen)
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010




sõnum 21.10.2014 20:57:31 vasta tsitaadiga

Mul mänguga probleemid, ja lootsin, et äkki keegi oskab abistada. Nimelt sai uus videokaart soetatud: GTX 560 SE 1GB, ja peale selle peale panekut ja draiverite tõmbamist mäng enam sujuvalt ei jookse. Panin kõik nii low peale kui võimalik aga ei ikka midagi, vahepeal hakkas ilusti jooksma aga siis jälle kui zombie tuleb vms siis mäng laskub ala 3 FPS-i peale. Ei usu, et asi videokaardis ka on, see peaks ju välja vedama küll selle mängu? Kõik abistavad viited on tere tulnud!
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 38, 39, 40 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.