Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 66, 67, 68  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 27.02.2015 22:09:33 vasta tsitaadiga

Ajavad ju ka loomi taga.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reptiilrsk
HV vaatleja
reptiilrsk

liitunud: 21.10.2010




sõnum 28.02.2015 10:11:02 vasta tsitaadiga

kus serveris üldse Eestlased enamasti mängivad? Viimasel ajal maru kehv seis dayz's normaalsete serveritega. Paljudes ultra military lootid, või siis private'id mis enamasti full. Otsiks just Publicut või siis üli stabiilset Private'it
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.02.2015 13:29:25 vasta tsitaadiga

Privadest
http://www.gametracker.com/server_info/62.210.177.22:2602 GER Apocalypse now
http://www.gametracker.com/server_info/46.253.198.210:2402/ Finnish Game Addicts
http://www.gametracker.com/server_info/212.38.163.79:2702/ GrumpyOldGamer
Päeval rahulik, õhtul lammutamine.

Publicus mängitakse seal, kus väike ping ja palju rahvast. RU serveritest tasub eemale hoida icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010




sõnum 08.03.2015 15:48:54 vasta tsitaadiga

Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 08.03.2015 17:28:37 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.

Mul sama kala hakkas ükspäev pihta, nüüd mingi alles hiljuti tuli uus uuendus - pole sattunud peale seda proovima.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2015 17:55:47 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
Pöördun foorumi rahva poole sellise probleemiga, et kui mängima hakkan on fps stabiilselt 40-50 juures ja üli järsku kukub see mingi 4 peale. Ma ei mõista mis värk on, olen kõike proovinud kuid lahendust pole leidnud. Videokaardiks MSI GTX 560 SE 1GB.

Dayz puhul mängib rolli ka kõvaketta ja prose kiirus. See on iseenesest huvitav, et fps kukub 4 peale. Kas see 4 on suvalises kohas (või ainult linnas)?

Ise mängisin just eile, videokaart 560ti ja prose q9650, 7200rpm kõvaketas. FPS enamasti 40-50, aga linnades langes küll (kuid kusagil 20-30 kanti).

https://www.youtube.com/watch?v=Xhe6Wlg9wbU
1. pane mäng ssd'le (või rammi)
2. -nosplash -nointro -noPause -cpuCount=4 -maxMem=8192 -world=ChernarusPlus -exThreads=7 -maxVRAM=1023 (muuda vastavalt oma süsteemile)
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pents
HV kasutaja
pents

liitunud: 23.03.2005




sõnum 08.03.2015 18:37:53 vasta tsitaadiga

Dayz madalatel sätetel pidigi ainult prose seljas istuma..
Ja kui sul launch optionsid juba enne peal olid siis soovitaks need ära võtta..osadel tekitasid need peale viimast patchi fpsi probleeme
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.03.2015 20:35:36 vasta tsitaadiga

pents kirjutas:
Dayz madalatel sätetel pidigi ainult prose seljas istuma..
Ja kui sul launch optionsid juba enne peal olid siis soovitaks need ära võtta..osadel tekitasid need peale viimast patchi fpsi probleeme


Peale viimast patchi keerati miskit katki jah, launch optionid tõmbasid mul ka FPS alla, 5 FPS ringi. Peale nende eemaldamist läks FPS tagasi üles
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 08.03.2015 20:38:46 vasta tsitaadiga

Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VisaHinGG
HV kasutaja
VisaHinGG

liitunud: 11.01.2014




sõnum 08.03.2015 20:45:44 vasta tsitaadiga

Dayz jätkuvalt ainuke pela, mis lihtsalt ei jookse stabiilse FPS-iga. Koguaeg kruti neid sätteid, et aru saada, mis see sobilik oleks. Ketrad sätted üles on FPS sama, mis low peal. Linnades tõmbab igatahes peaaegu alati kooma.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ekupeku
HV kasutaja
ekupeku

liitunud: 07.04.2010




sõnum 08.03.2015 21:29:39 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)

Mul nüüd siiani see jama, eelmise updatega oli ka. Ja nüüd ei tea ka äkki jääb graafikakaardist puudu või siis mingi muu jama. Ei taha loto peale uut kaarti ka ostma hakata. Aga varem oli sama kaart ainult 2gb versioon ja töötas normaalselt.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 09.03.2015 09:37:40 vasta tsitaadiga

ekupeku kirjutas:
Arx07 kirjutas:
Viimase updatega(oli see eile või üleeile vms...) see fps jama korda tehtud. Oli täpselt sama asi mis ekupeku'l. Ehk siis mängu minnes 30-90 sekundi pärast hakkas haige lääg pihta ja ära ei kadunudki(olenemata asukohast kaardil või serverist)

Mul nüüd siiani see jama, eelmise updatega oli ka. Ja nüüd ei tea ka äkki jääb graafikakaardist puudu või siis mingi muu jama. Ei taha loto peale uut kaarti ka ostma hakata. Aga varem oli sama kaart ainult 2gb versioon ja töötas normaalselt.

Proovi äkki nvidia xperience's panna dayzile "optimize", ingame muidugi igaksjuhuks tsekkida, et gpu mälu oleks märgitud auto või 1gb peale.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2015 09:42:37 vasta tsitaadiga

Arx07, trollid või?

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 09.03.2015 09:56:15 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
Arx07, trollid või?

Spoiler Spoiler Spoiler

Mis moodi see video väidab, et ma trollin? icon_biggrin.gif
Ma olen ka neid launch optioneid näppinud ja mul ei muutnud nad midagi. Piisab kui nvidia xperience asja ära optimeerib ja ingame kui tundub, et tahaks paar fpsi juurde siis vastavalt maitse järgi midagi veel mängus maha keerata natuke.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.03.2015 10:12:20 vasta tsitaadiga

nvidia optimeerimist proovisin kunagi, keeras kõik settingud pekki. dayz puhul tuleb meelde jätta, et med graafikaga on fps sama, mis low graafikaga.

see video, mis ma postitasin, see annab korraliku boosti ja hoiab linnas fps kuigivõrd "normaalsena". ülearused asjad nagu viewdistance jms keeratakse maha.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 09.03.2015 10:39:44 vasta tsitaadiga

Leinö kirjutas:
nvidia optimeerimist proovisin kunagi, keeras kõik settingud pekki. dayz puhul tuleb meelde jätta, et med graafikaga on fps sama, mis low graafikaga.

see video, mis ma postitasin, see annab korraliku boosti ja hoiab linnas fps kuigivõrd "normaalsena". ülearused asjad nagu viewdistance jms keeratakse maha.

Eks oleneb raalist ja kaardist ilmselt, mu gtx 770 puhul see optimeerimine pole midagi väga puusse pannud. Natuke küll korrigeerin tavaliselt üle(eelistan shadow ja cloud detailid low peale tõmmata). Peaks kodus proovima low peal olevad asjad med peale panna, kui tõesti vahet fpsis pole siis miks mitte veits detaile juurde.
Muidugi tähtis on ka nvidia driverid/xperience uuendatud hoida.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 09.03.2015 17:14:27 vasta tsitaadiga

Olen ühe korra nvidia optimeeriat proovinud dayz peal, ja peale seda rohkem ei proovi ka seda Nvidia üllitis.
Pole normaalne kui optimeerimine lülitab kõikse suurema fps-i killeri sisse ( postprocess quality enam kui disable) ja veel igast jama mis pildi teevad arusaamatuks (nagu kannaks pudelipõhju, aga mängimise ajaks võtaks prillid peast)

Eel esitatud videost teinud pea kõike, ja isegi aitand natukene. (ainult power options-it pole proovind)
CFG-s võiks ka vaate kaugus väiksem olla, ning varjude render kaugus ka väiksem. Ning miks üldse pilvede peale rõhku? Tõesti jooksete pea taevas ringi ?

Muide võiksite ka veel vaadata nvidia manage 3D settings alt.

Ise jooksin i5 4690k @ 4,9 GHz gtx 760 (ligilähedal gtx770 clock-ga) fHD monitoriga. Miinimum fps kahes problemaatilisemas linnas 30 (chernos ja novodmitrovsk-is) berezino-s jäi fps üle 40-ne.
1440p-ga singel gtx 760-ga oli küll kahes probleemsetes linnades fps all 30-ne aga ka mitte oluliselt , alla 25 ei läinud. ning sli-s on isegi asi parem kui seda singel kaardiga.

Muidugi on veel võimalusi kui siin räägitud. Näiteks kas või juba SSD näol. veel parem kui kui SSD raid0, kuna väga palju on kinni selles et kui kiiresti video saab vajalikud info kettalt kätte(kas või siis ramdisk). Ning ka tuleks valida õigeid servereid, millel on jõudlust seda hosti jooksutada.
Veel parem oleks see kui leiaks sellise serveri kus ei ole palju rahvast üheskoos.

Paari viimasega on nii arma 2, arma 2 OA, arma 3 ja nii ka Dayz-is. Vahet ei ole kui hea NN mänguri arvuti teil ka pole, kui server või üks koht on üle rahvastatud, kukub FPS pea olematuks nii kui nii. ja selle vastu ei aita ka mitte intel I9 icon_lol.gif

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 12.03.2015 18:26:37 vasta tsitaadiga

https://store.bistudio.com/dayz-supporter-edition
icon_lol.gif
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.03.2015 09:58:40 vasta tsitaadiga

Diesel157, no mida veel. icon_lol.gif

Saab kaasa ArmA2 Complete Packi, see on mingi 5€ kui mõnele sale'le peale satub. Mingi mõttetu digitaalne map, mida keegi nii või naa ei kasuta, sest internetis kõik mapid olemas. Peale selle mingi alafoorum, kus arvatavasti võib näha ainult segaseid tüüpe, sest ükski normaalse mõistuse juures inimene seda Supporters Editioni lihtsalt ei ostaks. icon_lol.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jack.igg
HV kasutaja
Jack.igg

liitunud: 10.02.2013




sõnum 13.03.2015 10:25:27 vasta tsitaadiga

Forums Lounge ja Digital map of Chernarus-i eest 37 eurot maksta on tõesti uus tase. Aga arvatavasti leidub sellelegi ostjaid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003




sõnum 13.03.2015 13:32:57 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas ma olen midagi maha maganud, aga see sama asi oli müügis juba DAYZ standalone esimesel päeval ju? 1.5 a hiljem mingi kelbas üles tõmmatud?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diesel157
HV veteran

liitunud: 03.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 13.03.2015 14:10:03 vasta tsitaadiga

Ei teagi täpselt kuna see supporter versioon sinna tekkis, aga sellega oleks nad mängu välja laskmise alguses küll rulli saanud omajagu. Hetkel juba ju asi venib ja enamus inimestel peaks illusioonid purunenud Dayz suhtes olema. Hetkel launchist nii palju aega möödas, et natuke imelik lausa, kui mäng just 5 aasta pärast ei valmi icon_biggrin.gif.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003




sõnum 13.03.2015 14:48:39 vasta tsitaadiga

Diesel157 kirjutas:
Ei teagi täpselt kuna see supporter versioon sinna tekkis, aga sellega oleks nad mängu välja laskmise alguses küll rulli saanud omajagu. Hetkel juba ju asi venib ja enamus inimestel peaks illusioonid purunenud Dayz suhtes olema. Hetkel launchist nii palju aega möödas, et natuke imelik lausa, kui mäng just 5 aasta pärast ei valmi icon_biggrin.gif.

Mõned kopikad sinna-tänna, neil juba üle 3 miljoni copy müüdud, et rahadega peaks seis niivõinaa OK olema icon_biggrin.gif
Venimise osas nii ja naa, algusest peale minu arust suht sarnases taktis arenenud(eks oodati muidugi kiiremat arengut, aga nagu näha siis siiamaani ostetakse, mingi mõned kuud tagasi olid veel ostunumbrid alla 2,3M)
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Athunik
HV kasutaja
Athunik

liitunud: 08.06.2014




sõnum 13.03.2015 15:14:33 vasta tsitaadiga

Oliverk, küllap sellepärast me polegi kuulnud sellest, kuna ükski normaalse mõistuse juures inimene seda lihtsalt ei ostaks. icon_lol.gif
Kui see kuum kaup oleks, siis oleks vast nii mõneski kohas jõhker hype laes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008




sõnum 13.03.2015 15:23:28 vasta tsitaadiga

steamis koguaeg olnud top-is. sellest ajast saati kui ta välja tuli.
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 47, 48, 49 ... 66, 67, 68  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.