Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 19.12.2013 11:38:30 vasta tsitaadiga

Max Powers kirjutas:
On ikka põhjendused, miks ID kaart ideaalne ei ole icon_lol.gif

Privaatsus maksab ka midagi.
Paneb täitsa imestama kui palju isiklike andmeid inimesed suvalistesse foorumitesse, müükikohtadesse, näoraamatutesse topivad, kõik need andmed jalutavad mööda maailma ringi.
NSA juhtum oli parim näide, pole olemas ühtegi asja mida võrgus olevas serverist kätte ei saaks.
Isiklikult ei autendi midagi ID-kaardiga ja kui peaks kohustuslik olema siis rohkem ma seda kohta ei külasta.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif


viimati muutis Marie 19.12.2013 12:24:28, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 25.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2013 11:49:09 vasta tsitaadiga

Tanel, kas HV puhul "suremus" ka teada on? Et kui palju rahvast aastas väga passiivseks või üldse HV foorumis käimise lõpetavad?

Marie kirjutas:
Max Powers kirjutas:
On ikka põhjendused, miks ID kaart ideaalne ei ole icon_lol.gif

Privaatsus maksab ka midagi.
Paneb täitsa imestama kui palju isiklike andmeid inimesed suvalistesse foorumitesse, müükikohtadesse, näoraamatutesse topivad, kõik need andmed jalutavad mööda maailma ringi.
NSA juhtum oli parim näide, pole olemas ühtegi asja mida võrgus olevas serverist kätte ei saaks.
Isiklikult ei autendi midagi ID kaardika ja kui peaks kohustuslik olema siis rohkem ma seda kohta ei külasta.


Seda enam ei saa Sinu murest aru. Kui kõik on avalik siis ongi asi juba piisavalt privaatne, massi sisse kaod ära.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
Kommentaarid: 370 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 320
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2013 11:53:04 vasta tsitaadiga

Rääkige Otist parem. Vandenõu värgi jaoks on spetsteema olemas.
Antud teema ju temast. Äkki solvub veel, kui tähelepanu ei saa.
Kommentaarid: 685 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 531
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 11.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2013 12:04:01 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
Max Powers kirjutas:
On ikka põhjendused, miks ID kaart ideaalne ei ole icon_lol.gif

Privaatsus maksab ka midagi.
Paneb täitsa imestama kui palju isiklike andmeid inimesed suvalistesse foorumitesse, müükikohtadesse, näoraamatutesse topivad, kõik need andmed jalutavad mööda maailma ringi.
NSA juhtum oli parim näide, pole olemas ühtegi asja mida võrgus olevas serverist kätte ei saaks.
Isiklikult ei autendi midagi ID kaardika ja kui peaks kohustuslik olema siis rohkem ma seda kohta ei külasta.

On ikka naiivitar. Sinu privaatsus lõppeb juba sellest hetkest mil sa oma raali internetti ühendad.

Siis vali mida sa jagad ja mida mitte. Turvalisema HV pärast olen nõus kui asi karmimaks läheb...
Õigekirja muidugi võiks ka osata.....
Kommentaarid: 114 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 102
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marie
HV Guru
Marie

liitunud: 23.06.2003




sõnum 19.12.2013 12:35:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Sinu privaatsus lõppeb juba sellest hetkest mil sa oma raali internetti ühendad.

Kui see nii oleks, milleks siis seda ID-kaardiga autentimist taga ajate, mul on arvuti võrgus, sisenen foorumi ja kohe te kõik teate, et vaat just see inimene on selle kasutaja taga, on ta siis ID-kaardiga või ilma sisenenud.

_________________
CPU Power (Watt) icon_sad.gif Protsessorite voolutarve Pentium D 805 (4.1GHz) Full Load 474W thumbs_down.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran
delef

liitunud: 12.12.2009




sõnum 19.12.2013 12:54:33 vasta tsitaadiga

Teile ei tundu, et jutt läheb teema väliseks? Aga muidu oleks 2 käega nõus, et ainult IDkaardiga saaks ainult foorumit külastada.
Kommentaarid: 136 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2013 13:06:06 vasta tsitaadiga

Marie kirjutas:
tsitaat:
Sinu privaatsus lõppeb juba sellest hetkest mil sa oma raali internetti ühendad.

Kui see nii oleks, milleks siis seda ID-kaardiga autentimist taga ajate, mul on arvuti võrgus, sisenen foorumi ja kohe te kõik teate, et vaat just see inimene on selle kasutaja taga, on ta siis ID-kaardiga või ilma sisenenud.

Sest inimene peab võtma vastutuse oma teemade ja postituste eest.
Et pettuse korral oleks teada konkreetne inimene, mitte anonüümne IP.
Neid andmeid ei näe ega saa mitte ükski suvaline inimene, aga kui politsei poolt on kriminaalmenetlus alustatud mõne kasutaja kohta ja selle kohta saadetud digitaalselt allkirjastatud päring, siis isikukood saab ka edastatud. Nii need asjad töötavad. Võõra ID-kaardiga autentimine on aga karistatav kriminaalkorras.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2013 13:08:30 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Tanel, kas HV puhul "suremus" ka teada on? Et kui palju rahvast aastas väga passiivseks või üldse HV foorumis käimise lõpetavad?

Ei, sellist statistikat pole ja milleks seda üldse vaja on?
Enamus rahvast käib HinnaVaatluses, mitte foorumis ja tähtis on aktiivsete unikaalsete kasutajate arv, mis näitab kasvutrendi.

Kui sa nüüd pead silmas foorumit, siis loomulikult on selliseid kasutajaid, kes pole ammu sisseloginud või oma kasutajanime sootuks ununenud.
Neid kirju ma saan umbes 2-3tk kuus, kes soovivad oma kasutajanime meeldetuletamist. icon_smile.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 19.12.2013 13:57:09 vasta tsitaadiga

kullo kirjutas:
äkki oleks mõstlik ID-kaardiga autentimine HV-s kohustuslikuks tegema

See ei garanteeri midagi siin: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=579308&postdays=0&postorder=asc&start=0

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2013 14:00:22 vasta tsitaadiga

Kasutajal sant on õigus, ID-kaardiga autentimine ei välista pettust - iga kasutaja peab olema äritsemisel ettevaatlik, ID-kaardiga autentimine lisab vaid kindlustunde, et kindel kodanik on pseudonüümi taga ning millest probleemide korral saab kinni hakata (avaldus Politseisse ja nende poolt päring meile). Küll aga välistab ID-kaardiga autentimine topeltkontode tekke, sest ühel inimesel saab olla vaid üks identiteet ja ID-kaart.
_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
klf
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2005




sõnum 19.12.2013 14:29:41 vasta tsitaadiga

Hüpoteetiline olukord: foorumikasutaja avaldab võimu suhtes kriitilisi postitusi, no näiteks võtab sõna ACTA(+) teemal. Alustatakse menetlust - vaenu õhutamine. Ongi game over (enne kui see algaski).

Sorri, Tanel, ei ole põhjust, miks peaks sind sinisilmselt usaldama. Ei ole ma ka kunagi aru saanud, kuidas mitmed arvuti-inimesed - kes ometi peaksid süsteemsete riskide suhtes mõistlikumad olema? - ID kaardi peale tormi jooksid ja seda siiani propageerivad, justkui oleks asi sajandi suurim läbimurre. See unenäo sarnane promo pani mind küll pead vangutama. Ah et sama kaardiga teen micropayment'e (virtuaalsed postkaardid) ja kinnitan oma testamendi? Ah et kõik autentimine koondada ühe ID peale? Ah et kõik operatsioonid (piletid jne.) seotakse ID'ga, ka siis kui seda pole vaja?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2013 14:50:05 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Hüpoteetiline olukord

Ma ei suuda sellist olukorda ette kujutada.
Kui sa vaatad mu loodud ACTA, CISPA, NSA, pealtkuulamine ja tsensuuri alafoorumit, siis peaks selge olema, et pigem olen mina pinnuks silmas mitmel organisatsioonil, kui asjad peaks tulisemaks minema. Ei tea Eestis sellist juhtu, kus inimese vaadete/ideede tõttu (ei pea silmas isiklikku laimu) oleks kedagi kohtusse kaevatud. Pealegi oleks see põhiseaduse vastane. Ja võid kindel olla, et kui sellist laadi päring ka peaks tulema, panen selle siin suure kella külge.

tsitaat:
Sorri, Tanel, ei ole põhjust, miks peaks sind sinisilmselt usaldama.

Tõepoolest, iga asi seisneb usalduse taga, ja seda näitavad vaid empiirilised andmed.
Tõestada aga saab vaid ebausaldusväärsust, ei saa tõestada usaldusväärsust. Millised oleksid usalduse parameetrid?
Just nagu sina usaldad kogenud bussijuhti, kes sind turvaliselt tööle ja koju viib, siis mina Eesti Vabariigi patrioodina olen HinnaVaatlusega tegelenud juba 16 aastat ja siin keskkonnas end autentinud on tuhanded kasutajad - lühidalt minu eesmärgiks on võimalikult turvalise ärikeskkonna loomine, kus eestlased saaksid turvaliselt kaubelda.
Ei näe põhjust, miks ma peaksin oma kogutud usalduse pagasit kuritarvitama. icon_rolleyes.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
klf
HV vaatleja

liitunud: 08.03.2005




sõnum 19.12.2013 15:03:40 vasta tsitaadiga

Tohoh, millal on menetluse algatamine... põhiseaduse vastane? Siis kui paragrahv ise on põhiseaduse vastane?

Loe näiteks PGP docse. Usaldust on mitut laadi. Usaldada inimest ja usaldada inimese tehnilist kompetentsi on täiesti erinevad asjad. Ma võin usaldada inimest kui head moderaatorit, samas mitte usaldada tema poliitilist vaistu. Kordan veel kord. ID kaart on kontrollifriikide ja nuhkijate märg unelm. Lõpptulem on sarnane Debelaki uudistega: validaatorid tõkkepuude küljes, interneti juhiload, jne. Tänan. Ei.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2013 15:13:11 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Tohoh, millal on menetluse algatamine... põhiseaduse vastane?

ma räägin sellest, et mille alusel võimalikku menetlust üldse alustatakse - see on oluline.
Mitte et menetlus ise oleks põhiseaduse vastane.

tsitaat:

Ma võin usaldada inimest kui head moderaatorit, samas mitte usaldada tema poliitilist vaistu.

Mõistetav, see on ju praktiliselt kõikide inimeste puhul nii ja meie kõigi õigus niimoodi arvata icon_smile.gif
Karta on vaid, et massilise umbusaldamise korral jääb alles üldse väga vähe inimesi keda usaldada

tsitaat:

Tänan. Ei.

Muuseas, ID-kaart on võimalik ka ilma elektroonilise osata, ilma sertifikaatidega saada. Isikutunnistus ehk ID-kaart on siis vaid füüsiliseks tuvastamiseks.
Aga see on siis sinu enda teadlik valik, kui loobud ID-kaardi elektrooniliste hüvedest, ei saa kätt ju vastu panna.

Ja ülalkirjeldatu on üks põhjus, miks me ei tee autentimist kohustuslikuks.
Pealegi vaid ühe tõpra pärast hakata süsteemi muutma oleks ka lauslollus.

Aga läheb juba väga ot, tõstan selle teemaarenduse hiljem kuhugi ümber. icon_smile.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SurfData
HV Guru
SurfData

liitunud: 19.05.2006




sõnum 19.12.2013 16:04:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
jägaja, no välismaa on loomulikult teine asi, Venemaale või mujale väljaspoole EL-i minnes peab passi ka näitama.
Kodumaal autoga sõites aga on juhiluba kodus kapi sahtlis.


väike ot, aga kui oled märgitud auto kasutajaks, siis ei pea ka auto dokumente kaasas kandma. Mul on jällegi idioodikaart nädalate viisi lugejas (9 aastaga on kiip päris ära lagunenud, loksub pesast välja ja lugeja ei tunne teinekord ära, seetõttu ei viitsi pidevalt ära kiskuda), kaasas kannan juhilube juhul kui on vaja kuskil ennast tõendada icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2013 16:07:15 vasta tsitaadiga

tsitaat:

aga kui oled märgitud auto kasutajaks, siis ei pea ka auto dokumente kaasas kandma.

Tean, ja ei kannagi, säästab rahakotis ruumi icon_biggrin.gif
Juhiluba ja autodokumendid mõlemad kodus sahtlis icon_biggrin.gif

tsitaat:

Mul on jällegi idioodikaart nädalate viisi lugejas (9 aastaga on kiip päris ära lagunenud, loksub pesast välja ja lugeja ei tunne teinekord ära, seetõttu ei viitsi pidevalt ära kiskuda), kaasas kannan juhilube juhul kui on vaja kuskil ennast tõendada

Selle tegingi digi-ID icon_cool.gif

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
gen
HV kasutaja
gen

liitunud: 04.01.2006




sõnum 19.12.2013 16:39:03 vasta tsitaadiga

Minu soovitus HV'le on see, et ku on teada ,et sellised inimesed on petturid ning nende enamsu kasutajad on teada siis panna foorumis tema nime alla mingi "suur punane ikoon vms" mis karjuks ,et too kasutaja on petturluse kahtlusega
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 30.09.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 19.12.2013 16:42:09 vasta tsitaadiga

gen, täname soovituse eest, sa juba kirjutasid sellest icon_smile.gif
Mis aga puudutab teibasse löömist, siis on meil selleks hoovad olemas.
Näiteks kui on kasutaja pettusega hakkama saanud ja tema kohta on tehtud Seadusega Pahuksis teema, siis läheb kasutajale peale Piiratud kasutaja staatus, mis tähendab, et see kasutaja ei mujal postitada kui Seadusega Pahuksis foorumis.
Rääkimata privaatsõnumite kasutamisest. Piiratud kasutaja staatus läheb maha siis, kui probleem on lahendatud, vastasel korral ta jääbki peale.

_________________
NordVPN tarkvara nüüd soodsamalt
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.12.2013 18:20:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
eltso kirjutas:
See on pildita Id-kaart, mis mul 24/7 lugejas istub, sest juba pea üle aasta tagasi lõpetas mu ID-kaardi kiip toimimise ja siis pakuti sellist odavamat pildita varianti sealt icon_smile.gif

icon_eek.gif Pole kuulnudki sellisest asjast nagu pildita ID-kaardist.

Digi-ID, jube mugav kasutada.


ID-kaart istub mul rahakoti vahel (ja ühtlasi juhiloa asemel) ning Digi-ID kasutan arvutis elektroonseteks toiminguteks.

Mõttetu asi, maksab 16€ ja kehtib 3 aastat. Parem juba ID-kaart, mis kehtib vaid 5 aastat ning selle ajaga on selle kiipkaart vähemalt sistaks tehtud ehk makstud raha kulub kasulikult ära. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wiinanina
HV kasutaja

liitunud: 26.02.2003




sõnum 20.12.2013 01:12:05 vasta tsitaadiga

SurfData kirjutas:
väike ot, aga kui oled märgitud auto kasutajaks, siis ei pea ka auto dokumente kaasas kandma....


Ei ole auto kasutajaks märgitud aga pole olnud kunagi probleeme.
Eestist väljas pole käinud.
Keegi pole dokusid küsinud. Ainult ülevaatusel. Seal polnud probleeme. Kusjuures mina pole kusagil kirjas.
Paistab, et kuni auto ei ole tagaotsiatavaks kuulutatud on kõik korras.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2013 01:24:35 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Tanel kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
eltso kirjutas:
See on pildita Id-kaart, mis mul 24/7 lugejas istub, sest juba pea üle aasta tagasi lõpetas mu ID-kaardi kiip toimimise ja siis pakuti sellist odavamat pildita varianti sealt icon_smile.gif

icon_eek.gif Pole kuulnudki sellisest asjast nagu pildita ID-kaardist.

Digi-ID, jube mugav kasutada.


ID-kaart istub mul rahakoti vahel (ja ühtlasi juhiloa asemel) ning Digi-ID kasutan arvutis elektroonseteks toiminguteks.

Mõttetu asi, maksab 16€ ja kehtib 3 aastat. Parem juba ID-kaart, mis kehtib vaid 5 aastat ning selle ajaga on selle kiipkaart vähemalt sistaks tehtud ehk makstud raha kulub kasulikult ära. thumbs_up.gif

Väga hea asi on. Üldsegi ma ei saa aru miks mobiil-id ei kasutata. Pole vaja mingeid kaarte.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2013 07:52:10 vasta tsitaadiga

mul on ka mõistetamatu, miks inimesed mobiil-iideed ei kasuta. Ilmselt vähene teavitustöö...
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.12.2013 07:59:06 vasta tsitaadiga

ot:
minu panus, et oti teema ei vaibuks icon_razz1.gif


ufo56 kirjutas:
...
Väga hea asi on. Üldsegi ma ei saa aru miks mobiil-id ei kasutata. Pole vaja mingeid kaarte.


Anti kirjutas:
mul on ka mõistetamatu, miks inimesed mobiil-iideed ei kasuta. Ilmselt vähene teavitustöö...


Ilmselgelt ei ole teil vaja kasutada ID kaardi põhist tuvastamist just palju, muidu teaksite, et MobiilID ei ole paljudesse keskkondadsse ja rakendustesse lihtsalt sisse ehitatud. Kas siis ei kasuta ID põhist süsteemi üldse või?
Või tuleb ikka ID-kaart taskust välja otsida icon_cool.gif


Kuna kasutan enamjaolt mobiil-IDd siis ajab ikka hinge täis, et jälle pean ID-kaarti kusagilt otsima hakkama. icon_confused.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 20.12.2013 08:32:58 vasta tsitaadiga

Mobiil-id saaks vaid siis tõeliselt massidesse, kui ta kuutasu igaveseks ära kaotataks icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2013 08:35:33 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Mobiil-id saaks vaid siis tõeliselt massidesse, kui ta kuutasu igaveseks ära kaotataks icon_wink.gif

+1. Ei näe mingit põhjust seni seda kasutada. ID-kaart on ka mugav. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Omamoodi rekord - Speek on HV foorumis loonud läbi aegade 100 topeltkasutajat mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.