Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 54, 55, 56  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 15:31:39 vasta tsitaadiga

mauro kirjutas:
Rünnaku tugevus sõltub toidu, rahva jne arvust - kui hoiad muud kohad väikesed mõne turretiga, siis pole probleemi.


Mul veidi aega tagasi rünnati üht 4 elanikuga settlementi sellise raiderite karjaga, et tsiteerides klassikuid "tule taevas appi!". Üks legendaarne raider, üks power armoriga tüüp ja terve kari muid tüüpe (kelle hulgas oli ka missile launcheriga tüüp ja tundus, et mustmiljon granaati). Sellist lahingut pole mul vist varem selle mängu jooksul olnudki, kui nüüd selle ühe näkase küla pärast.... icon_lol.gif
Turretid (need esimesed, mis voolu ei küsi) olid täitsa olemas, aga need lasti suht lahingu alguses kohe peeneks.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 15:46:14 vasta tsitaadiga

eix666 kirjutas:
mauro kirjutas:
Rünnaku tugevus sõltub toidu, rahva jne arvust - kui hoiad muud kohad väikesed mõne turretiga, siis pole probleemi.


Mul veidi aega tagasi rünnati üht 4 elanikuga settlementi sellise raiderite karjaga, et tsiteerides klassikuid "tule taevas appi!". Üks legendaarne raider, üks power armoriga tüüp ja terve kari muid tüüpe (kelle hulgas oli ka missile launcheriga tüüp ja tundus, et mustmiljon granaati). Sellist lahingut pole mul vist varem selle mängu jooksul olnudki, kui nüüd selle ühe näkase küla pärast.... icon_lol.gif
Turretid (need esimesed, mis voolu ei küsi) olid täitsa olemas, aga need lasti suht lahingu alguses kohe peeneks.. icon_lol.gif

Mis raskusega mängid? Hea, et ütlesid igatahes, peab omale kaitset juurde tegema icon_smile.gif
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 15:49:23 vasta tsitaadiga

Raskustase polegi mul nagu midagi erilist, Hard (mediumist üks aste raskem), kui õigesti mäletan. Samas olin ma tol hetkel lvl30 kandis, niiet vbolla see mõjutas...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007




sõnum 23.11.2015 16:49:25 vasta tsitaadiga

Kuidas aedadega lood on? Kui rünnatakse, kas siis lõhuvad küla ümber tehtud tara ka ära?
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 23.11.2015 16:55:14 vasta tsitaadiga

simo5555 kirjutas:
Kuidas aedadega lood on? Kui rünnatakse, kas siis lõhuvad küla ümber tehtud tara ka ära?
Mul lõhkusid vaid ühe kaevu ära icon_biggrin.gif krdi tõprakamp.
Aga eks iga rünnak võib olla erinevate tagajärgedega.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
6kantv6ti
HV kasutaja

liitunud: 03.03.2013




sõnum 23.11.2015 17:02:03 vasta tsitaadiga

Roadside Pines Moteli juures igapäevast lootimist tehes sattusin 4 deathclaw peale, kaks neist legendaryd, oh seda õnne ja rõõmu...pool tundi võtsin neid maha. Üldse oli see põnev kant, surnud mutante oli nagu loogu maas mingist lahingust jäänud.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pohmakas,
käed värisevad
pohmakas,

liitunud: 11.06.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 17:39:09 vasta tsitaadiga

6kantv6ti kirjutas:
Roadside Pines Moteli juures igapäevast lootimist tehes sattusin 4 deathclaw peale, kaks neist legendaryd, oh seda õnne ja rõõmu...pool tundi võtsin neid maha. Üldse oli see põnev kant, surnud mutante oli nagu loogu maas mingist lahingust jäänud.

Deathclawdega isegi võib madistada, aga vot mirelurke vihkan ikka korralikult icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 17:48:35 vasta tsitaadiga

pohmakas, kirjutas:
6kantv6ti kirjutas:
Roadside Pines Moteli juures igapäevast lootimist tehes sattusin 4 deathclaw peale, kaks neist legendaryd, oh seda õnne ja rõõmu...pool tundi võtsin neid maha. Üldse oli see põnev kant, surnud mutante oli nagu loogu maas mingist lahingust jäänud.

Deathclawdega isegi võib madistada, aga vot mirelurke vihkan ikka korralikult icon_biggrin.gif



Mirelurk queen on üpris tüütu jah Castle juures

_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 23.11.2015 17:54:17 vasta tsitaadiga

castles saab ilusti peitu pugeda.
hea "gearcheck" oli museum of witchcraft quest. olin mingi lvl40 kandis ja tuli vastu lvl60 savage deatchclaw. väikeses ruumis. sama questi raames läksin veel ühe alpha deathclawiga kokku (õnneks see oli miski lvl50).
üleüldse põhjapoolne ots on ikka paras karauul. hakkasin tenpines bluffist läände minema, väikese maa peal lvl50 behemot, siis lvl50 mirelurk queen ja lvl50 alpha deathclaw.

aga majaka tipus oli legendary glowing one. andis mõnusa explosive double barrel shotguni (uppisin mingi 150 dmg peale). nüüd mu curie oneshotib ghoule, ise karjub "such a vigorous excercise".
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 23.11.2015 19:23:46 vasta tsitaadiga

nii ei saa piljardit mängida.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mauro
Kreisi kasutaja
mauro

liitunud: 24.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2015 19:33:47 vasta tsitaadiga

Pakun et rünnaku tugevus sõltub ka asukohast.

Settlementi defense peab olema vähemalt kõrgem kui food+water.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Redikate
HV veteran
Redikate

liitunud: 30.12.2005




sõnum 23.11.2015 19:42:37 vasta tsitaadiga

Map kust võib power armori frame leida.

!!!SPOILER!!!


Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
http://nodejs.org/
"I'm also a person. Programming is just one thing I do."
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iDemon
HV Guru
iDemon

liitunud: 03.11.2006




sõnum 23.11.2015 21:47:43 vasta tsitaadiga

Top quality.

Lased Synthil paar juppi küljest. Saad rahulikult neid jubinaid lasta et dmg teha / pickpocketida. Easy Sneak-attacks.
Kommentaarid: 122 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 24.11.2015 09:19:20 vasta tsitaadiga

Üks huvitav vaatenurk F4 ja fast travelist: You Should Try Fallout 4 Without Fast Travel
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 09:57:29 vasta tsitaadiga

High-Q, mul oli täpselt sama missioon ja tuli ka seal legendary Deathclaw toas vastu, aga õnneks on mul 20% cripple chance shotgun mille dmg on 138 ja littisin kaks laksu talle ja jalg lendas otsast ja siis ainult üritas roomata minu poole, 3 laksu veel ja oligi kutu icon_biggrin.gif ise olin lvl 30. Aga kumma tee sa selle questiga valisid, kas viisid selle Deathclaw muna Diamond Citysse selle mingi kokarobotile, või viisid pessa tagasi? Ise viisin kokarobotile, tahaks teada mis teist teedpidi saanud oleks.

Aga relvadest ei olegi alati ühte eelistanud, kolm või neli relva alati mida kasutada
1- sniper
2- shotgun close range'i
3- mingi rifle mid range
4- 10mm pistol ka fully upgraded ja +15% area damage (kuulid lendavad õhku) -- see on n-ö backup siis, et kui teistel kuulid otsa peaks millegi pärast saama
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 24.11.2015 10:06:37 vasta tsitaadiga

ma viisin pessa tagasi. seal ootas alpha deathclaw (lvl 50).
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 14:27:45 vasta tsitaadiga

Sain just level 14 eile ja ütleme nii, et põhi perkid on läinud charisma ja muude crafti skillide aretamiseks, et oma asulat püsti ehitada. Mul seal juba ca 20 inimest, 10 kordsed hooned, suur aed ümber, kõva valve jne.
Siiamaani tugevate vastastega tüli ei nori nagu minelurkerid ja super mutandid... lihtsalt jõud ei käi üle.

Nii, nali seisneb siis selles, mainisin enne ära, et keegi minu asulaid rünnanud ei ole, eile siis juhtus selline asi:
Olin parajasti kuule ostmas Starlight Drive Inni läheduses, mis on põhi asula mul, kui kuulen, et sealt poolt läheb jube tulistamine lahti... jooksen kohale ja mida ma avastan?
Mingi 10 pealine super mutantide hord ründab... 4 kahurit mis kaitses olid tümaks juba tehtud ja kujutad ette vaatepilti, kus 20 asunikku ja 10 super mutanti kaklevad omavahel...
igatahes hull möll käis, jubedalt sai kuule ja ravimeid raisatud, aga jagu saime nendest viimaks...

Tähelepanekud:
1. mul asulas oli tehtud väike hoone, kus hoian sees Power armoreid... settlerid tõmbasid need omale automaatselt selga ja läksid vastu ründele.
2. Kui võtta pipboys workshop vaade lahti, siis seal on kõikide asulate nimekiri näha, seal juures on vesi, elekter, kaitse jne. Kui mõnel on hüüumärk juures, siis tähendab, et number
on liiga madal, tuleb suurendada. Minu põhi asulal oli defence liiga madal, peale seda kui tegin seal suuremaid uuendusi unustasin selle numbri üle vaadata. Soovitan hoida defence number kõrge, siis
ei rünnata!
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 14:54:59 vasta tsitaadiga

IceUul kirjutas:
...1. mul asulas oli tehtud väike hoone, kus hoian sees Power armoreid... settlerid tõmbasid need omale automaatselt selga ja läksid vastu ründele.
...


Peale seda, kui ma olen paar korda pidanud seivi relõudima (ma kasutan üsna ohtralt quick-save'i), kuna mu power armor on ära hiivatud (lahingu käigus hüppab settler või see kaasatilpnev kompanjoon sellesse sisse ja pärast ei taha enam sealt välja tulla, hea mugav pesa ju) tekkis harjumus iga kord sealt ise välja hüpates fusion core sealt kaasa võtta, kuna teistel reeglina neid pole, siis enam ei roni sinna keegi sisse...
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 16:52:30 vasta tsitaadiga

Küsimus, et kas hiljem pole võimalik natuke perke ümber tõsta? Mängu alguses panin kogemata liiga palju STR ja INT'i, nüüd charismast puudu mida oleks vaja Local Leader jaoks icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 24.11.2015 16:55:45 vasta tsitaadiga

saad charismase juurde panna nii kui lvl up'i saad
_________________
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 16:56:09 vasta tsitaadiga

see local leader on äärmiselt pointless perk icon_biggrin.gif minuarvates
_________________
PS4 PSN: markomoisa
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Polugan
HV vaatleja

liitunud: 23.07.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 16:58:13 vasta tsitaadiga

kala1, Ega ja saan küll ja seda teengi, aga lihtsalt läks suht tühja kohta need 5 punkti mis algul SRT'i sai investeeritud icon_biggrin.gif

firemark, Mul seda vaja, et Power Armori workbenchi teha ja muidki workstatione ning saaks ühendada mitmed settlementid + shopid, et raha teenida. Seega leian, et need 2 punkti on worth it icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eix666
HV veteran
eix666

liitunud: 20.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 17:12:19 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
see local leader on äärmiselt pointless perk icon_biggrin.gif minuarvates


Kui tahta külasid välja ehitada, siis on see üsna kasulik. Konks on selles (mida ma ise näiteks enne netis tuhnimist ei suutnud läbi hammustada), et supply line'ide tegemiseks tuleb käsitsi oma settlerid teele saata. Selleks tuleb workbenchi menüüs olles minna settleri juurde, vajutada Q'd (create a supply line) ja seejärel valida kuhu settler saata. See ühendab nende 2 küla workbenchid ära. Ehk siis näiteks kui kogu tränitagavara on esimeses külas (ja teises mitte midagi), siis teises saab nüüd ehitada kogu esimese workbenchi sisu ulatuses, ei pea käsitsi träni ühest külast teise tassima. Nii saab luua sellise võrgustiku, et kõikides külades on kogu kraam (sealhulgas ka workbenchi pistetud modid jms) koguaeg saadaval.
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 24.11.2015 17:13:55 vasta tsitaadiga

Minu teada skill punkte ümber tõsta ei anna. Samas kuna mängus leveli piiri pole, siis pole muud kui kannata ära ja saad varsti need vajalikud punktid käte, kui piisavalt kaua mängid on lõpuks ikka kõik perkid lahti icon_smile.gif Witcheris oli vist potion, mille abil skille ümber jaotada, Falloutis seda luksus ilmselt pole.
Tegin ise ka social leaderi asjad lahti, see et kõik asundused omavahel lingitud on, on ikka väga abiks, palju lihtsam igasse uude pessa kaitse ülesse panna, mitte ei pea meeleheitlikult lähedusest junki kokku vedama iga kord.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2015 17:28:00 vasta tsitaadiga

Polugan kirjutas:
kala1, Ega ja saan küll ja seda teengi, aga lihtsalt läks suht tühja kohta need 5 punkti mis algul SRT'i sai investeeritud icon_biggrin.gif

Saab korda teha konsoolis, näiteks kui alguses näiteks totaalselt mööda panid chari perkide valimise ja specialitega ja ei taha algusest alustada mängu, siis konsoolis saab need numbrid
ära parandada. Võtad näiteks ühe perki maha, mis valesti ja paned teise asemele või siis stri 1 peale ja selle pealt siis 4 punti näiteks mujale.

Nendel jaoks, kes konsooli commandidest midagi teada ei taha (eks nii saab veidi tsiitida, aga see rohkem enda vastu aus olemise ja mängu rikkumise asi ole), siis panin järgneva spoileri alla:
Spoiler Spoiler Spoiler


P.S. kuna mäng on suht bugine, siis ma ei näe midagi halba, et mängu vigu parandada modide ja konsooli käskude abil!
Kommentaarid: 210 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Fallout 4 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35 ... 54, 55, 56  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.