Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.08.2017 16:40:19 vasta tsitaadiga

sama123, No mobiilidel on ka powersave teema. Seal on mõistlik selline paari kiire tuuma ja hunniku aeglasemate tuumade lähenemine. Samas välistada ei saa ka, et tulevikus midagi sellist desktop prosedes näeme. Peamiselt aitab selline tuumade hulk desktopil (isegi kui need on aeglasemad) asjade puhul mis oskavad neid tuumi ära kasutada a'la renderdamine, video edit jne. Ühesõnaga profitöö. Tavakasutuseks ja mängimiseks on veel pikka aega 6-8 tuuma enam kui küll. 4 tuumaga saab ka mängimisel läbi aga juba vaikselt tuleb ette olukordi, kus kõik 4 tuuma on 100% peal mängus ja tulemuseks kohutav stutter. Jutt käib siis i5 ja Ryzen 3 prosedest millel on neli tuuma. Pikaajaliseks kasutamiseks ma ei soovitaks neid osta kui mängimine on teema. Tavakasutuseks on ok.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2017 21:42:57 vasta tsitaadiga

Kuidas see turvaline on, et selleks, et ma saaksin sõrmejäljega sisse logida, peab mul olema lisaks veel parool ja PIN kood...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.08.2017 21:47:38 vasta tsitaadiga

Sõrmejälje info ei salvestata hash kujul ning seda on üpris lihtne lahti murda.
Üleüldiselt WIndows sisselogimist on üpris lihtne lahti murda...

Aga kui tahad veidi lisaturvalisust, logi MS kontoga sisse ning aktiveeri 2-tasemeline autentimine.
Siis peab vähemalt telefon füüsiliselt juures olema, kui on soov sisse logida.

https://www.technorms.com/46293/enable-microsoft-two-step-authentication-in-windows-10

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.08.2017 21:49:46 vasta tsitaadiga

..ja masin peab ilmselt netti saama.

lahti murdmiseks on seda üsna ülepingutatud nimetada.

_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.08.2017 22:17:46 vasta tsitaadiga

laurx, autentikaatoriga ei pea masin netti saama.
Laaditakse telefoni autentikaatori rakendusse kood, mille najal genereeritakse iga teatud aja tagant 6 kohaline number.
Arvutis on sama teema ning siis võrreldakse neid numbreid.

Aga nagu ma ütlesin, siis Windows kasutaja parooli bypass on ülimalt lihtne.

http://www.isumsoft.com/windows-10/create-administrator-account-when-cant-sign-in-windows-10.html

net user /add asemel saab kasutada net user kasutaja parool

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2017 00:23:54 vasta tsitaadiga

Ilma M$ kontota on siiski turvalisem. Kui keegi masina füüsiliselt kätte saab, siis saab kõik krüptimata andmed nagunii kätte, aga lokaalse kontoga on vähemalt üks koht, kust paroolid jalutama minna saavad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
nexus4
Kreisi kasutaja
nexus4

liitunud: 01.03.2012




sõnum 31.08.2017 10:47:32 vasta tsitaadiga

Kas kuidagi on võimalik uuendusi ajastada? Jubedalt käib viimasel ajal närvi, et võtan läpaka lahti ja siis olen seal mingi esimesed 20 min koomas, task manageri näitude järgi pakun et tegeleb uuendustega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2017 10:57:13 vasta tsitaadiga

nexus4, kõige lollikindlam on windows update service startup type disabled panna. Siis pead ainult meeles pidama, et aeg-ajalt see ikka käima panna ja uuendused peale lasta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 31.08.2017 14:38:44 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
nexus4, kõige lollikindlam on windows update service startup type disabled panna. Siis pead ainult meeles pidama, et aeg-ajalt see ikka käima panna ja uuendused peale lasta.


Milleks? Kuidas Ho.ega on, ei tea,.aga Pro puhul ei saa kurta seadistamise võimaluste üle. Start-Sätted-Värskendamine ja turvalisus.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 31.08.2017 14:44:50 vasta tsitaadiga

Märt., Ho ega ON puhul ei saa kasutaja mittemidagi teha, sellest oli juttu, kui W10 tarbijateni jõudis. Ainult Pro omab seadistamisvõimalusi.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.08.2017 14:59:24 vasta tsitaadiga

Märt., no selgita siis kuidas seadistada pro-ga update nii nagu varasematel versioonidel, et andis teada kui uuendused on saadaval, aga jõuga midagi ei installinud. Pause updates on nagu ainuke enamvähem mõistlik asi mis sealt paistab, aga see pole ka päris see. Põhimõtteliselt on seadistamise võimalus ikka selline, et windows küsib luba välja arvatud juhul kui tal pole mingil põhjusel tuju seda teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 31.08.2017 15:31:27 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Märt., no selgita siis kuidas seadistada pro-ga update nii nagu varasematel versioonidel, et andis teada kui uuendused on saadaval, aga jõuga midagi ei installinud. Pause updates on nagu ainuke enamvähem mõistlik asi mis sealt paistab, aga see pole ka päris see. Põhimõtteliselt on seadistamise võimalus ikka selline, et windows küsib luba välja arvatud juhul kui tal pole mingil põhjusel tuju seda teha.


On nagu seni piisanud: "Kuva rohkem teatisi"

Spoiler Spoiler Spoiler


Funktsioonvärskenduste edasilükkamine on 60 päevale seatud, kvaliteedivärskenduste oma 30 päeva peale.

Ja toimib.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 31.08.2017 18:51:10 vasta tsitaadiga

gpedit.msc alt saab ju seadistada, et teatud päevadel, teatud kellaaegadel.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.09.2017 21:46:59 vasta tsitaadiga

http://www.guru3d.com/news-story/windows-fall-creators-update-available-from-october-17th.html
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2017 20:14:10 vasta tsitaadiga

Tekkis selline küss, et kui mul praegu on win 10 ja lingitud minu mikisofti kontoga, kõik genuine. Nüüd ma annan selle kasti oma tütrele ja ennem teen puhta installi ja kustutan oma mikisofti kontolt selle arvuti.Kas peale seda on ta ikka genuine, uue omanikuga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2017 20:49:16 vasta tsitaadiga

masmre kirjutas:
Tekkis selline küss, et kui mul praegu on win 10 ja lingitud minu mikisofti kontoga, kõik genuine. Nüüd ma annan selle kasti oma tütrele ja ennem teen puhta installi ja kustutan oma mikisofti kontolt selle arvuti.Kas peale seda on ta ikka genuine, uue omanikuga?

Kontoga pole asi seotud.

Arvuti hardware ID on selle võtmega seotud.

Kuskilt sai teha ka võtme vabastamise - siis saad seda võtit mujale paigaldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2017 21:01:46 vasta tsitaadiga

rauaga seotud. installib uuesti ja saab omale "digiõiguse abil". edasi on küsimus aga selles, kuidas sina peaksid omale uue raua saama. sisuliselt sa tahad teha ühest koodist kaks andes ühele rauaga digitaalõiguse ja teise MS kontoga sisse logides.
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.09.2017 21:58:35 vasta tsitaadiga

Ei kahte ma ühest saada ei taha, vanale jääb see raua digi ja omale on mul uus olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2017 08:49:58 vasta tsitaadiga

Well done microsoft. Viskas jälle update üles laadides, ilmselgelt FAILED ja oi mis nüüd siis taas peale tavalise wifi ühenduse keppile


thumbs_up.gif
Tüüp lihtsalt tsenseerib. Nägemiseks pean hiirega ringi jooksma.

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 09.09.2017 10:24:39 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Well done microsoft. Viskas jälle update üles laadides, ilmselgelt FAILED ja oi mis nüüd siis taas peale tavalise wifi ühenduse keppile


thumbs_up.gif
Tüüp lihtsalt tsenseerib. Nägemiseks pean hiirega ringi jooksma.
Loen su teksti juba 10-ndat korda, aga ei saa mitte aru, mida sa öelda tahad.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2017 11:01:26 vasta tsitaadiga

LKits, mul W10 viimased vist juba pool aastat ei suuda uuendusi selga lasta. Isegi kui msconfist kõik kinni keeran, siis mingi ime väega mingi kuu hiljem suudab endale uuenduse alla sikutada ja taaskord peale laadima hakata.
Aga mida jälle teha ei suuda on lihtlabane edukas uuendamine.

Stabiilselt peale seda jama on wifi kasutamatu ja nüüd lisandus hiire paremale klõpsule selline tore must lärakas. Need kohad mis hiirega üle lohistan, need ta avalikustab ja teist poolt näed isegi...

Mis siin arusaamatuks jäi?

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 09.09.2017 11:31:09 vasta tsitaadiga

kjaups, arusaamatuks jäi sinu lause ülesehitus - nüüd sain ilusasti aru.

Kas on tehtud järgnev?
* Windows Update service "disabled";
* Group policy alt uuendused disabled;
* Ethernet, wifi ühendustele määratud "metered" (uusimal Win10 saab teha seadetest, varasematel regedit);

Mul üks selline arvuti eksisteerib 1511-ga ning ei ole mitte ühte ainsatki uuendust selga ajanud - pidevalt teen taaskäivitusi, lihtsalt katsetamise pärast, et kas tahab midagi uuendada.
Arvuti isegi ei alusta uuenduste allalaadimist.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.09.2017 12:10:33 vasta tsitaadiga

LKits, vot see nr kaks ei ole hetkel kindel. Raibel on olnud komme asju ümber kirjutada varasemalt.
_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 10.09.2017 20:57:04 vasta tsitaadiga

Naise läpakale tuli täna see Creators update selga. Mul lauakale veel ei paku.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kermit
HV vaatleja
Kermit

liitunud: 09.08.2011




sõnum 14.09.2017 10:16:11 vasta tsitaadiga

Hiljuti sai lugeda, et uus Win10 annab võimaluse silmsidega arvutit manipuleerida. Soetasin endale ka vastava seadme - Tobii Eye Tracker 4C. Kuid vastavat funktsiooni, Eye Control, minul settingutesse ei teki.
https://www.digitaltrends.com/computing/microsoft-introduces-windows-10-eye-control/

_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 302, 303, 304 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.