Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 299, 300, 301 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.07.2017 19:13:04 vasta tsitaadiga

Ollaz, ma pole öelnud, et mingid puudused jne on. See oli mu personaalne arvamus, mulle tundub bsplayer mugavamana.
Samas filmide puhul mina pole orikat heli tööle saanud läbi ressi. Mpc pole mingeid probleeme, dts master hd jne mängib kulda

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.07.2017 11:26:07 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
Kasutasin Microsofti Toolsi opsysi allalaadimiseks, valisin single language versiooni. Arvasin, et pakub hiljem installi käigus, millist versiooni (Home, Pro) soovin. Ei pakkunud. Sellest küsimus - kas single language versioon ongi alati Home?


Tee fail nimega ei.cfg
Sinna tekst:
[EditionID]
Professional
[Channel]
Retail


Lisad selle faili Sources kausta. Siis peaksid valida saama.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."


viimati muutis Märt. 25.07.2017 11:48:32, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
helpless
HV kasutaja
helpless

liitunud: 28.08.2009




sõnum 25.07.2017 11:35:07 vasta tsitaadiga

https://www.upload.ee/image/7267046/idss.PNG
Üritan peale installida - Mis õiguseid ta nüüd tahab? Käivitasin adminni õigustega...

// Korras. Lugeja pidi ühendatud olema. Juudas!

_________________
Need to hear louder!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.07.2017 11:50:51 vasta tsitaadiga

helpless, "Ignoreeri" vajutamisest piisab ka. Küll pärast toimib, kui lugeja taga on.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 25.07.2017 12:03:33 vasta tsitaadiga

Kui juba valid "EditionID", siis vist määratakse vaikimisi see konkreetne versioon.

Ma kasutan ei.cfg nii:
[Channel]
Retail


Sellega saab ise valida, mis versiooni soovid (Home, Pro jne).

Märt. kirjutas:
ewur kirjutas:
Kasutasin Microsofti Toolsi opsysi allalaadimiseks, valisin single language versiooni. Arvasin, et pakub hiljem installi käigus, millist versiooni (Home, Pro) soovin. Ei pakkunud. Sellest küsimus - kas single language versioon ongi alati Home?


Tee fail nimega ei.cfg
Sinna tekst:
[EditionID]
Professional
[Channel]
Retail


Lisad selle faili Sources kausta. Siis peaksid valida saama.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 25.07.2017 12:15:45 vasta tsitaadiga

LKits, ei määra automaatselt, ilmub aken, kus ise valid. Lihtsalt PRO on siis ülemine ning juba märgistatud ja võid lihtsalt soovi korral "Edasi" vajutada. Kui eo soovi, klikid Homel.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 26.07.2017 18:15:55 vasta tsitaadiga

Arvuti viskas sisse lükates naljaka veateate... logonui.exe ja c++ runtime error
Klõpsasin ok ja muud peale selle veaakna nagu viga polnud.


viimati muutis sooty 13.09.2018 10:10:21, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 18:35:42 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei tea, mis teemast seda küsida aga - kuidas saaks kontrollida CPU ventilaatori kiirust kui näiteks Speedfan seda ei võimalda? Ühel arvutil on pandud "power options" alt cooling policy passive peale ning ca 50C pealt läheb ventilaator tööle. Ma tahaks seda piiri muuta - aga kuidas? Riistvaraline modimine ei tule antud juhul kõne alla.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 18:39:14 vasta tsitaadiga

Mark0, Emaplaadi BIOS ei võimalda mingit kontrolli?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 18:39:27 vasta tsitaadiga

Mark0, tirid emaplaadi tootja utiliidi ja proovid sellega... icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 18:53:55 vasta tsitaadiga

BIOS'est ei leidnud, emaplaadi tootjaga on keerulisem lugu, tegu on sellise isendiga - https://www.aliexpress.com/item/VORKE-V1-Plus-Intel-Apollo-Lake-J3455-Windows-MINI-PC-4G-RAM-64GB-SSD-4K-60hz/32814055623.html

Samas kodulehelt leidsin mingi "drivers" zip'i, vaatan sinna sisse.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 19:06:18 vasta tsitaadiga

Mark0, Siis on suht lootusetu tarkvaraliselt midagi muuta. Sellised karbid (eriti kui need on mingi tundmatu aasia tootja poolt tehtud) on tavaliselt "as is" ja polegi mõeldud ise näppimiseks ei riistvaraliselt ega tarkvaraliselt. Tuntumate tootjate karpidega võib samas rohkem õnne olla: Intel NUC, ECS Liva, Zotac Zbox jms.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 19:16:12 vasta tsitaadiga

Ma rohkem mõtlen seda, et ilmselgelt kusagilt on hetkel määratud, et mingi temperatuuri pealt hakka aktiivsemalt jahutama. Kusagil peab ju olema mingi väärtus, mida saab muuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 19:23:23 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Ma rohkem mõtlen seda, et ilmselgelt kusagilt on hetkel määratud, et mingi temperatuuri pealt hakka aktiivsemalt jahutama. Kusagil peab ju olema mingi väärtus, mida saab muuta.


Võib aga ei pruugi, ventilaatorite kontroll võib olla ka lihtsalt riistvaraline.
Temperatuur võetakse otse andurilt ja selle alusel uhab mikroskeem tuimalt pinget ventikale, kuni sa riistvaraliselt ei modifitseeri temp anduri väärtust endale sobivalt "valeks" või ei piira füüsiliselt ventikale minevat pinget, töötab kõik nagu tootja on heaks arvanud.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.07.2017 21:02:54 vasta tsitaadiga

Eks ma pean veel uurima aga ise pakun, et sees on tavaline INTELi emaplaat, ilmselt midagi sarnast nagu NUC'ides. Seega peaks sarnased tool'id teoorias töötama.

https://www.youtube.com/watch?v=AgTMlQHpXSk - BIOSe video, peaks üsna tavaline olema...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2017 00:32:06 vasta tsitaadiga

helpless kirjutas:
https://www.upload.ee/image/7267046/idss.PNG
Üritan peale installida - Mis õiguseid ta nüüd tahab? Käivitasin adminni õigustega...

// Korras. Lugeja pidi ühendatud olema. Juudas!

said lõppkokkuvõttes id-kaardi tööle? Point selles, et sain tarkvara peale. Firefoxi extensions osas on Firefox PKCS11 loader ning Token signing olemas. Service osas sain ka Smart Cardi startima (läbi registri, enne andis veateate service osas, kui püüdsin startida!), aga id-kaardi utiliit näitab, et servise ei ole startinud...
Updatega ka probleemid, leiab uuendused, aga alla ei lae või jääb pidama mõne protsendi peale, nagu jookseks kinni. Korra (päris mitme ürituse peale) õnnestus siiski uuendused alla laadida, aga peale panek üle pooltel feilis. Nüüd üritan uuesti juba mitmed korrad, null resultaati. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 27.07.2017 10:07:57 vasta tsitaadiga

ewur kirjutas:
helpless kirjutas:
https://www.upload.ee/image/7267046/idss.PNG
Üritan peale installida - Mis õiguseid ta nüüd tahab? Käivitasin adminni õigustega...

// Korras. Lugeja pidi ühendatud olema. Juudas!

said lõppkokkuvõttes id-kaardi tööle? Point selles, et sain tarkvara peale. Firefoxi extensions osas on Firefox PKCS11 loader ning Token signing olemas. Service osas sain ka Smart Cardi startima (läbi registri, enne andis veateate service osas, kui püüdsin startida!), aga id-kaardi utiliit näitab, et servise ei ole startinud...
Updatega ka probleemid, leiab uuendused, aga alla ei lae või jääb pidama mõne protsendi peale, nagu jookseks kinni. Korra (päris mitme ürituse peale) õnnestus siiski uuendused alla laadida, aga peale panek üle pooltel feilis. Nüüd üritan uuesti juba mitmed korrad, null resultaati. icon_smile.gif


Tee Revoga.plats puhtaks ning siis uuesti idukaardi soft peale. Niisama järjest üritada pole ka mõtet.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ewur
HV veteran
ewur

liitunud: 17.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.07.2017 15:18:05 vasta tsitaadiga

tänud, proovib uuesti installida. Update käis Windows update kohta, leiab need, aga alla ei lae. Väljaarvatud korra 3 päeva jooksul, kui see õnnestus. Aga siis ka õnnestus install vähem kui pooltel. Muudel kordadel uuenduste allalaadimine üle 0% ei tõuse. Proovinud olen päevas mitmeid kordi...

Edit: süüdi fcuking xboxi integreerimine oma vilede ja värkidega windowsi, fail nimega XblGameSaveTask! Nii kui see keelatud sai, polnud probleeme allalaadimise/installiga. Sattusin Google viite peale, kui Glary Utilities käima minevaid serviceid uurisin. Soovitan meelde jätta, vaevalt et ma ainuke olen.
ID-kaarti tööle ei saanud, sai proovitud uuesti installi, otsitud Google lahendusi, null tulemust. Peab lihtsalt millalgi (kui enam win7 masinat käepärast pole) üle minema Mobile-ID/Smart-ID peale...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.07.2017 18:47:17 vasta tsitaadiga

täiesti wtf lihtsalt icon_eek.gif vaatasin et misasja, jälle youtube ei avane ja teised lehed ka uimavad nagu muda sees. no tere hommikust, windows täiesti lampi kukkus mingit asja tõmbama. 5 GB juba imetud arvutisse ja lõppu ei paista icon_lol.gif kogu võrguressursi võtab ära täiesti süüdimatult. mul kõik automaatsed update'id ja muu piix nii palju kinni keeratud kui võimalik, aga no ei. hea, et telefoni kaudu praegu arvuti netis polnud, võib ikka korralikke üllatusi tulla niimoodi.

hea ajastus muidugi, mingite uuenduste installide ja asjade puhul viisakalt ikka pakub, et teeks restardi siis kui sa arvutit ei kasuta, näiteks öösel kell 3. aga (eeldatavalt) mingi hüperupdate'i hakatakse imema õhtul kell 18 icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2017 19:04:22 vasta tsitaadiga

Win10 task manager õnneks näitab, mis protsess liiklust tekitab ja saab selle maha tappa. Task manageri kaudu mahatapmine muidugi väga kauaks ei aita, samas saab sellele progele/service'le siis muul moel ajutiselt või permanentselt jalaga anda kui vaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.07.2017 19:52:47 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Win10 task manager õnneks näitab, mis protsess liiklust tekitab ja saab selle maha tappa.

tõesti või? mis sa arvad, kuidas ma teada sain, et windows ise mingit jama võrgust imema hakkas?

igatahes kui üritasin seda asja ära tappa, siis windows ütles selle peale, et kui selle protsessi nüüd peatan, siis see võib tõsiselt windowsit kahjustada

edit: hehehe, nonii, sellist teadet ei olegi enne näinud veel. lihtsalt ülbelt hüppas ekraanile luba küsimata
Spoiler Spoiler Spoiler

tra ma ei taha mingeid uusi features and apps icon_mad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2017 20:03:24 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:

tra ma ei taha mingeid uusi features and apps icon_mad.gif


+1. Aga ei anna ju valida, kas lasta peale ainult turvapaigad või kogu piix
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2017 23:07:54 vasta tsitaadiga

Viskas kah pool tundi tagasi selle teate ette. Panin ThinkPadi seda tegema. Just lõpetas. Mõtlesingi, et millal see Creators minuni jõuab. Ei näe probleemi selles uuenduses. Arvutit ega netikiirust kah kooma ei tõmmanud. Võib-olla HDD-rahvas tajub seda kiiruse kadu teravamalt. SSD puhul ei pannud küll tähele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 28.07.2017 23:45:09 vasta tsitaadiga

nõme on see, et iga sellise suure uuendusega kirjutatakse windowsi failid ja mõned seadistused üle, mida olen tweakinud oma vajadustele vastavaks icon_mad.gif ja peab jälle uuesti tegema. kuni järgmise uuenduseni...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.07.2017 23:50:33 vasta tsitaadiga

Vaatasin, et ainus seadistus, mida muudeti, oli Fast boot, mille upgrade jälle sisse lülitas. Maili ikoon tuli kah taskbarile. Tundub, et tuleb mingit tviikimisprogrammi kasutada või registrit häkkida, et seda sealt ära kaotada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 299, 300, 301 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.