Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 19.06.2017 14:49:34 vasta tsitaadiga

kas see on mingi windows 10 feature? mingi hetk umbes paar kuud tagasi hakkas arvuti tegema naljakat asja - pärast mõnetunnist kasutamist keerab iseenesest ekraani heleduse väiksemaks. mitte et masin seisab niisama või aku hakkab tühjaks saama või midagi sellist. lihtsalt täiesti suvalistel hetkedel kasutamise ajal. olen üritanud kusagilt settingutest leida, et misasi see võiks olla, aga pole sellist asja leidnud, et "4 tunni möödumisel vähenda ekraani heledust 30%". siis tuleb manuaalselt jälle lihtsalt heledus suuremaks tagasi kruttida. krdi tüütu. kahtlustan, et see asi on kaasa tulnud mingi update'iga.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007




sõnum 19.06.2017 15:15:26 vasta tsitaadiga

dvd vader, äkki läheb hoopis blue filter peale? See featuur tuli viimase suurema uuendusega...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2017 15:16:38 vasta tsitaadiga

Võibolla oled kogemata night light'i aktiveerinud(või tegi seda windows 10 hoolitsevalt ise sinu eest) icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
masmre
Kreisi kasutaja
masmre

liitunud: 08.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2017 18:12:55 vasta tsitaadiga

mul oli ka vist selline asi, kogu ekraan läks kuidagi imelikku värvi, tegin resa kastile, läks normi tagasi. kus seda blue filtri asja kontrollida saaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2017 18:23:34 vasta tsitaadiga

google esimene vaste https://www.howtogeek.com/302186/how-to-enable-night-light-on-windows-10/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 19.06.2017 19:05:28 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Võibolla oled kogemata night light'i aktiveerinud(või tegi seda windows 10 hoolitsevalt ise sinu eest) icon_wink.gif


Vaatasin, automaatselt seda seadistust ei aktiveerita.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.06.2017 20:29:39 vasta tsitaadiga

wifiprinter ja w7 ning w10 masin. ruuteri vahetus. ruuterile vanast seadmest ssid ja pw. w7 masin hakkab printima peale ruuteri resa.. w10 ga printimiseks tuleb printer kustutada, resada ja uuesti otsida..
_________________
Ketas, ketta, ketast, kettasse, kettas, kettast, kettale, kettal, kettalt, kettaks, kettani, kettana, kettata, kettaga. <--SPIKKER
mõned sülerid, mis hetkel müüa on -> https://www.facebook.com/marketplace/profile/100087345405856/ värskeim loetelu. Ei mingit otsa.ee d. kätte saad asap.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 21.06.2017 00:56:24 vasta tsitaadiga

Aidake lolli, kuidas on võimalik nvm PCIe SSD peale UEFI modes windowsit installida?
Dell laptopid ei leia UEFI modes mälupulka üles ja kui lubada legacy mode ka, siis installib legacy modes ära ja UEFI-st pole haisugi.
Lenovo laptopid näevad UEFI modes mälupulka, aga ei suuda selle pealt bootida ja kui legacy ka lubada, siis selles modes ütleb wini install, et pole vajaliku driverit, eks selle saaks tõmmata, aga tulemus jääb sama - windows on legacy modes.
HP laptopis sai UEFI modes installitud windowsi ja hiljem ketas Delli tõstetud ning töötab seal ka kenasti UEFI-s.
AGA see ei peaks ju ometi nii käima, et ainult HP laptopides saab UEFI modes PCIe ketastele windowsit peale installida?
Kasutusel täpselt sama mälupulk uusima windwosiga ning samsung pro 950 SSD.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003




sõnum 21.06.2017 08:44:11 vasta tsitaadiga

bios ja/või storage draiverid.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004




sõnum 21.06.2017 09:10:40 vasta tsitaadiga

wirx, rufusega proovi usb2 pulgaga uefi installli
_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
Lecktor - 3D printerid ja lisatarvikud, Voron, Prusa jne
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
friik1
HV Guru
friik1

liitunud: 18.06.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.06.2017 09:53:59 vasta tsitaadiga

wirx, mälupulk GPT partitsioneerimisega ja FAT32 failisüsteemiga? MBR võib toimida aga ei pruugi.
Mis mudelitega sa üritad tegutseda? NVMe native boot tugi on BIOSides suhteliselt hiljutine feature, mõned NVMe klotsid sisaldavad Legacy boot ROMi (sh Samsung), et võimaldada booti Legacy modes (kui UEFI ei toeta NVMe), kuid UEFI puhul see ei aita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2017 14:15:40 vasta tsitaadiga

Ilmselt Win10 parim programm saab täiendust: https://www.techpowerup.com/234562/windows-10-task-manager-to-get-gpu-utilization-tab

Teadjatele ilmselt pole kasu kes GPU-Z vms kasutavad, aga usutavasti tavainimesele on hea kui näeb seal, et graafikakaart on täiskoormuse peal münte kaevandamas omaniku teadmata vms (pahavara).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 23.06.2017 14:48:34 vasta tsitaadiga

Märkasin ka viimases insider buildi task manageris GPU tab-i.
Ent see oli ka esimene Insider build mis minu masinas täiesti vigane - hangus pidevalt - taastasin vanema buildi kus kõik töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2017 16:16:41 vasta tsitaadiga

Igatahes minu anomaalia DNSiga on kadunud nagu vits vette, ilma, et oleks ise rohkem midagi muutnud peale viimaseid maadlemisi.
Aga, mis kuradima uuendus see on 2017-06 Cumulative Update for Windows 10 Version 1703 for x64-based Systems (KB4022725), et alates 16.06 on üritanud seda peale lasta kuni tänaseni, kuid ikkagist tulutult.
Ise veel nuputasin, et töölt tulles läpakas puhta laadimise teinud. Iga jummalama päev on Failed to install. Halenaljakas on see, et 16.06 on üritanud seda uuendust installida lausa 6 korda thumbs_up.gif

_________________
SNAP pildipank
Mul võivad mõned asjad viitega tulla, prioriteedid paigas.
M: Nodi
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.06.2017 18:05:22 vasta tsitaadiga

No kurat, mulle lasi mingi update peale eila õhtal kui kinni panin kompuutrit. Täna siis nüüd avastan, et klappe ei võta taha enam. Sound Blasteri softist vahetan Headphones peale aga heli tuleb ikka kõlaritest icon_evil.gif

EDIT: ei no muidugi, sai kõik pandud, et draivereid ise ei uuendaks ja jutud. Eile siis kenasti uue draiverite versiooni peale lasknud icon_evil.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 23.06.2017 21:38:19 vasta tsitaadiga

Eilne Inider Preview uuendus tõi kaas järgmise probleemi. Kui brauseri otsinguribale või dokumenti midagi kirjutada tahan, saan heal juhul 3 tähte sisestada, enamasti 2. Seejärel arvuti hangub umbes pooleks minutiks, kursor kaob kastist ära ja kui tahan kirjutamist jätkata, pean uuesti juba kirjutatud tähtede järel klikkima. Saan jälle paar tähte sisestada, kaob jälle kursor ära ja edasi kirjutada ei saa jne jne. Aru ei saa, millega see seotud on, kas klaviatuuri draiveritega või millegi muuga?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Levelxer
HV veteran
Levelxer

liitunud: 27.11.2011




sõnum 24.06.2017 12:20:47 vasta tsitaadiga

harakas kirjutas:
Eilne Inider Preview uuendus tõi kaas järgmise probleemi. Kui brauseri otsinguribale või dokumenti midagi kirjutada tahan, saan heal juhul 3 tähte sisestada, enamasti 2. Seejärel arvuti hangub umbes pooleks minutiks, kursor kaob kastist ära ja kui tahan kirjutamist jätkata, pean uuesti juba kirjutatud tähtede järel klikkima. Saan jälle paar tähte sisestada, kaob jälle kursor ära ja edasi kirjutada ei saa jne jne. Aru ei saa, millega see seotud on, kas klaviatuuri draiveritega või millegi muuga?

Mul oli täpselt sama lugu. Parandamiseks tuli eelmine build taastada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.06.2017 15:09:15 vasta tsitaadiga

^ Beetatesteri argipäev. Üks samm edasi. Kaks sammu tagasi icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 24.06.2017 16:38:39 vasta tsitaadiga

Levelxer kirjutas:
harakas kirjutas:
Eilne Inider Preview uuendus tõi kaas järgmise probleemi. Kui brauseri otsinguribale või dokumenti midagi kirjutada tahan, saan heal juhul 3 tähte sisestada, enamasti 2. Seejärel arvuti hangub umbes pooleks minutiks, kursor kaob kastist ära ja kui tahan kirjutamist jätkata, pean uuesti juba kirjutatud tähtede järel klikkima. Saan jälle paar tähte sisestada, kaob jälle kursor ära ja edasi kirjutada ei saa jne jne. Aru ei saa, millega see seotud on, kas klaviatuuri draiveritega või millegi muuga?

Mul oli täpselt sama lugu. Parandamiseks tuli eelmine build taastada.

Mul õnneks masinas Linux ka, ootan kuni parandus välja tuleb, ei hakka end taastamisega vaevama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.06.2017 22:16:36 vasta tsitaadiga

https://www.neowin.net/news/internal-builds-and-source-code-for-windows-10-revealed-in-massive-32tb-leak

Midagi kriitilist siiski ei lekkinud tundub. Seekord...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 25.06.2017 23:37:46 vasta tsitaadiga

Kui suurfirmad koodi otse vaenuliku valitsusega jagavad, siis tegelikult ju vahet pole. Clean room või mitte. Hiinlastele ka.
http://www.reuters.com/article/us-usa-russia-tech-idUSKBN19E0XB
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.06.2017 14:23:33 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
https://www.neowin.net/news/internal-builds-and-source-code-for-windows-10-revealed-in-massive-32tb-leak

Midagi kriitilist siiski ei lekkinud tundub. Seekord...


Aga artikkel on huvitav:
tsitaat:
All of these are critical systems for the operating systems and with their code available in plain sight to malicious parties; the massive leak, which is believed to have been taken from Microsoft's own systems, could prove devastating for the security of the OS in the future.


Selle loogika järgi peaks siis linux ülimalt ebaturvaline olema, kuna seal on ju suurem osa asju open source.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.06.2017 21:22:02 vasta tsitaadiga

Windows 10 builds 15063.447, 14393.1378, and 10586.965 now available
---

Mõtlesin, et proovin ka üle pika aja seda Windowsi uuesti.
* Installimisel küsitakse regiooni kus elad ja klaviatuuri paigutust, aga pärast on ikka ühikute all määratud "Match Windows display language (recommended)" ning klaviatuur samuti US asetusega thumbs_down.gif
* Draiverite uuendamine peaks mul keelatud olema, aga ikkagi suutis täna videokaardi draiverid WU-st alla laadida ja ära installida. Kusjuures veel vanema versiooni kui mul olemas juba oli eusa_wall.gif
* Teed rahulikult omi asju ja lampi tehakse arvutile restart, mitte midagi hoiatamata...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
R A T
HV veteran
R A T

liitunud: 21.04.2004




sõnum 29.06.2017 03:09:51 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Windows 10 builds 15063.447, 14393.1378, and 10586.965 now available
---

Mõtlesin, et proovin ka üle pika aja seda Windowsi uuesti.
* Installimisel küsitakse regiooni kus elad ja klaviatuuri paigutust, aga pärast on ikka ühikute all määratud "Match Windows display language (recommended)" ning klaviatuur samuti US asetusega thumbs_down.gif
* Draiverite uuendamine peaks mul keelatud olema, aga ikkagi suutis täna videokaardi draiverid WU-st alla laadida ja ära installida. Kusjuures veel vanema versiooni kui mul olemas juba oli eusa_wall.gif
* Teed rahulikult omi asju ja lampi tehakse arvutile restart, mitte midagi hoiatamata...


Kummaline, mul küll lampi ei tule restarte, vähemalt mitte hoiatamata...
Display language ja Location on erinevad asjad - kui tõesti kasutad eestikeelset windowsit peaks ka klaviatuur olema eestikeelne...
Driveri asi tundub aga kummaline... Mis versioon sul oli ja mis peale tuli?

_________________
Jogani pogani pooh
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.06.2017 10:00:31 vasta tsitaadiga

Event Viewer näitab ka, et enne seda kui restarti hakkas tegema siis installis "Microsoft Visual C++ 2010 Service Pack 1 Redistributable Package (KB2565063)" uuenduse, mis seda nõudis. Hea, et midagi muud peale veebi sel hetkel pooleli polnud.

Mul on installitud inglise keelne OS ning klaviatuuriks ja regiooniks valitud installeerimisel Eesti. Kusjuures neid viimast küsib installimisel lausa kaks korda, aga ikka ta aru ei saa mida kasutaja soovib. Klaviatuuriks on vaikimisi US, teise valikuna on lisatud Eesti, kugi samuti installimisel valisin, et ei soovi lisa keelt klaviatuurile. Kell ja kuupäev oli samuti Ameerika formaadis, ning kui "Region" akna lahti võtsin, siis seal "Format" all oli valitud see "Match Windows display language (recommended)".

Sellises aknas on mul valitud viimane ehk siis, et ma ei soovi MS-i poolt driverite uuendusi. Installitud oli mul Inteli videokaardi driver versioon 20.19.15.4624. Läbi update tuli mulle vist 20.19.15.4474, vähemalt viimane number oli mõnevõrra väiksem kui minu poolt installitud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 291, 292, 293 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.