Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.05.2017 15:17:58 vasta tsitaadiga

Raske aru saada miks nad sellele veel ssd mooduli emaplaadile suruvad. Kuna põhikontseptsioon sellel kremplil on muudkui, et kõik olgu vaid pilves, siis on see liigne hinnakergitaja.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 17:22:43 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
http://www.gsmarena.com/windows_10_s_will_have_edge_permanently_set_as_your_default_browser-news-24848.php

Lol see on MS unistus teha sama ka desktopil ja sammhaaval sinnapoole ka liigutakse kahjuks icon_lol.gif
Huvitav kuidas erinevad konkurentsi ja antitrust ametid sellesse 10S versiooni suhtuvad?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.05.2017 18:05:36 vasta tsitaadiga

eelmises 10S uudises oli selline lause:
tsitaat:
Schools currently on genuine Windows Pro PCs will get Windows 10 S for free.

et kui hakkavad seda vägisi peale suruma ja koolimasinaid nõnda "lukku" panema, siis EL tõuseb raudselt tagajalgadele.
huvitav, et MS kipub nagu unustama, et kunagi juba ju IE eest saadi litakas. ja see oli ju veel väga pehmo lähenemine võrreldes praegu plaanitavaga icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 04.05.2017 07:32:56 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
eelmises 10S uudises oli selline lause:
tsitaat:
Schools currently on genuine Windows Pro PCs will get Windows 10 S for free.

et kui hakkavad seda vägisi peale suruma ja koolimasinaid nõnda "lukku" panema, siis EL tõuseb raudselt tagajalgadele.
huvitav, et MS kipub nagu unustama, et kunagi juba ju IE eest saadi litakas. ja see oli ju veel väga pehmo lähenemine võrreldes praegu plaanitavaga icon_rolleyes.gif
Ja forte artiklis tekst:
"Kes 10 S-i kasutusele võttis ja eelistab siiski tavapärast Windows 10, saab 10 Pro'le tänavuse aasta lõpuni tasuta üle kolida. Hiljem maksab see samm 50 dollarit."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002




sõnum 04.05.2017 11:10:15 vasta tsitaadiga

Peale saab chrome ka installida, lihtsalt default on Edge, ei juhtu just väga tihti, et wordi failis vajutad lingile ja default app avaneb.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008




sõnum 07.05.2017 10:57:33 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata.. ostsin hiljuti uue laptopi, millel on peal win10 home, eile panin tööle ja tegi update ning nüüd, kui settingusse lähen, siis üleval, kus peakski kiri Settings olema on hoopis windows.immersivecontrolpanel_...blabla pikk tekst..
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas sellest jamast lahti saab?

Lisaks surub windows xboxi ja muid sarnast jama peale, kas nendest on kuidagi võimalik lahti saada? Mu teisel laptopil, kus on win10 pro, selliseid probleeme ei ole. Nt eile uninstallisin hulgaliselt kohe kaasas olnud reklaammänge - candy crush, solitaire jms, ja täna oli solitaire uuesti tekkinud.. (võib-olla peale update tuli tagasi). Kas on kuskil mingi linnuke maha võtmata või kuidas neid probleeme lahendad?

Tänud abi eest! beer_yum.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.05.2017 13:23:28 vasta tsitaadiga

ämber, Home puhul loomulik asi, et kolmanda partei kraami sulle kurgust alla surutakse, ning minu teada keelduda sellest ei saagi.
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ämber
HV kasutaja

liitunud: 26.12.2008




sõnum 08.05.2017 12:27:46 vasta tsitaadiga

Etz, ostad windowsi ja siis saad veel reklaame ka peale... thumbs_down.gif

Kas keegi esimese probleemiga oskab aidata?

ämber kirjutas:
Kas keegi oskab aidata.. ostsin hiljuti uue laptopi, millel on peal win10 home, eile panin tööle ja tegi update ning nüüd, kui settingusse lähen, siis üleval, kus peakski kiri Settings olema on hoopis windows.immersivecontrolpanel_...blabla pikk tekst..
Spoiler Spoiler Spoiler

Kuidas sellest jamast lahti saab?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 12:35:57 vasta tsitaadiga

Google'is on mitmeid lahendusi, kui otsida märksõnadega "windows immersive controlpanel" vms.
X-Boxi ja muude asjade jaoks saab CCleanerist näiteks abi. Windowsi enda äppide uninstaller ei lase neid eemaldada, aga CCleaneriga saab kenasti. Ära ainult äppide uninstalliga hoogu satu ja Windows Store/Pood värgid jäta alles.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.05.2017 12:37:43 vasta tsitaadiga

see vist ongi seal selline.

setingute jaoks tee enesele üks kaust: https://www.cnet.com/how-to/activate-godmode-in-windows-10/
tagasi üles
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 08.05.2017 12:47:14 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
ämber, Home puhul loomulik asi, et kolmanda partei kraami sulle kurgust alla surutakse, ning minu teada keelduda sellest ei saagi.


Miks see loomulik olema peaks? Microsofti kodulehelt ei suuda küll vastavasisulist infot leida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 12:58:35 vasta tsitaadiga

See, et 10 Pro esimesel käivitamisel Candy Crush saagat esimesena uuendama/alla tirima hakatakse, on küll #absurd icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.05.2017 15:28:59 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Etz kirjutas:
ämber, Home puhul loomulik asi, et kolmanda partei kraami sulle kurgust alla surutakse, ning minu teada keelduda sellest ei saagi.


Miks see loomulik olema peaks? Microsofti kodulehelt ei suuda küll vastavasisulist infot leida.


HOME märkega asjad on alati olnud adware täis. XP Home tehase paigaldus oli kah nii prahti täis kui võimalik.

kui tahad midagi, millega tööd ka teha saab, siis hoidu nendest asjadest millel on kuskil kirjas HOME.

Betamax kirjutas:
See, et 10 Pro esimesel käivitamisel Candy Crush saagat esimesena uuendama/alla tirima hakatakse, on küll #absurd icon_lol.gif


eks see mingi kodukasutajatele suunatud kampaania ole. kõik peavad tahtma.
tagasi üles
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 08.05.2017 15:43:43 vasta tsitaadiga

Mina mäletan jälle, et XP Home versiooni ei andnud domeeni liita, RDP-võimekus oli poolik ning üht-teist veel. Mingit prahi küll ei meenu..
Viidet sinu väitele?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 08.05.2017 15:51:08 vasta tsitaadiga

Killer85, mu FS läppar oli küll vaikimisi igasugu pahna täis, nii et clean install oli lahenduseks.
miski kaaspandud office sarnane asi oli popup reklaamidega jne.
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 15:57:09 vasta tsitaadiga

olavsu1, seda sodi ei pannud kaasa mitte Microsoft vaid läpaka tootja. See on ju ammu teada, et tootja poolt eelinstallitud OS-ga igasugust bloatware kaasa pannakse. Win10 puhul saad seda läpakat ostes lihtsalt kaks korda rohkem kuna on nii M$ kui läpaka tootja bloatware.

Aga ausaltöeldes mulle ka ei meenu, et winXP puhta installiga mingit bloati kaasa oleks tulnud. Tootja poolt kaasa pandud restore plaat on teine teema, seal oli tootja poolt kaasa pandud sodi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 08.05.2017 16:17:54 vasta tsitaadiga

Ma iga kord peale uue läpaka avamist esimesena kõvaketta tuimalt tühjaks lasknud (v.a mõnel arvutil sai Recovery partitsioon alles jäetud, et kunagi ei tea, millal vaja võib minna). Miskipärast nupust desktopile jõudmise aeg paraneb meeletult icon_lol.gif . Meenuvad kohe need vanemad HP-d mis kena 15-20 minutit pärast karbist välja võtmist end käima venitasid.
Win10 puhul seda enam nii kergelt väita ei saa, tootjate bloati on vähemaks jäänud ja selle bloati kvaliteet on ka teisest puust (et pigem pakutakse kasulikke asju kaasa kui mingit muud jama).. need mängud häirivad küll (MS poolt).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2017 19:01:08 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
olavsu1, seda sodi ei pannud kaasa mitte Microsoft vaid läpaka tootja. See on ju ammu teada, et tootja poolt eelinstallitud OS-ga igasugust bloatware kaasa pannakse. Win10 puhul saad seda läpakat ostes lihtsalt kaks korda rohkem kuna on nii M$ kui läpaka tootja bloatware.

Aga ausaltöeldes mulle ka ei meenu, et winXP puhta installiga mingit bloati kaasa oleks tulnud. Tootja poolt kaasa pandud restore plaat on teine teema, seal oli tootja poolt kaasa pandud sodi.
ei maksa olavsu1 sõnu ka kullapähe võtta, antud juhul ajab ta soga ja võib kõik fusi kraesse suunata

samas ma ei mäleta, et mul oleks win10proga candy crush tulnud või et mul oleks mingidki reklaamid kuskil windowsi nurkades nähtavad icon_confused.gif

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 19:30:03 vasta tsitaadiga

Mul on see candy crush olemas
Spoiler Spoiler Spoiler

kuskil ise lahti pole hüpanud, aga teadlikult ja tahtlikult ma seda paigaldanud ka pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 19:38:52 vasta tsitaadiga

Mul läpakas pro, kodus lauakal home.....pole ka ühtegi reklaami näinud icon_rolleyes.gif
See mingi uue aja värk?

E:

Mul siiani veel, pole seda suurt update ära teinud. Ise peale ei viitsi lasta hetkel, kuigi see vist suht ammu juba väljas
tsitaat:
Good news! The Windows 10 Creators Update is on its way. Want to be one of the first to get it?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.05.2017 20:08:16 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Mul läpakas pro, kodus lauakal home.....pole ka ühtegi reklaami näinud icon_rolleyes.gif
See mingi uue aja värk?

E:

Mul siiani veel, pole seda suurt update ära teinud. Ise peale ei viitsi lasta hetkel, kuigi see vist suht ammu juba väljas
tsitaat:
Good news! The Windows 10 Creators Update is on its way. Want to be one of the first to get it?
mul peale seda creators update ja game mode teket hakkas vähemalt forza horizon 3 stutteringita jooksma

muud erinevust ei olegi märganud, kui siis rohkem seadistamist uuenduste paigaldamisel

uus 3d paint ka, mis koos windowsphonega annavad päris ülbe funktsiooni
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 09.05.2017 10:08:29 vasta tsitaadiga

Minu pro-l oli Candy olemas, sai uninstall tehtud, mingi aja pärast oli tagasi, sai siis uuesti uninstallitud icon_lol.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.05.2017 16:28:55 vasta tsitaadiga

Paar huvitavat asja silma jäänud.

Vahepeal explorer paneb chashi, aknad jne toimivad kõik edasi, aga kell edasi ei liigu. Ükspäev õhtul vaatasin, ahah kell niipalju. Hiljem vaatasin, et kurat kell nagu juba oli nii palju. Vaatan siis telefonil kella, windowsi oma pea 2 tundi seisnud icon_lol.gif Explorerile resa ja kõik ok.

Teine asi mida paar korda juhtunud: Arvuti ei tee shutdowni. Panen siis shut down, keerutab mõni sekund oma ketast, lükkab juba monitorid standby ära ja siis mõne hetke pärast naaseb desktopile. Ainuke võimalus sulgeda kui hoian power nuppu miski 5 sekki all. Pärast forced shutdowni toimib jälle korralikult icon_rolleyes.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wa666ou
HV veteran

liitunud: 23.05.2003




sõnum 10.05.2017 20:05:02 vasta tsitaadiga

Pärast creator update on vist mingid probleemid võrguseadmega.
Kasutan laptopi ja wifit.
Pärast update brauserid (Chrome, Firefox, Edge) jooksevad kokku mingil hetkel.
Avastasin, et kui katkestan wifi ühenduse ja taastan, hakkab brauser uuesti normaalselt tööle.
Mingid driverite probleemid?

Arvutiks Asus Rog G751.

Vahepeal käis juba mõte läbi, et vist tuleb vana hea format teha.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.05.2017 06:46:49 vasta tsitaadiga

wa666ou kirjutas:
Vahepeal käis juba mõte läbi, et vist tuleb vana hea format teha.

See on väärt mõte kui tahad rahulikult edasi majandada oma PC-ga ja oodata septembrit lootes,et
Redstone3 ei tule nii bugine icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 281, 282, 283 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.