Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 545, 546, 547  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 373 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 155 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 32 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 568

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 21.04.2017 16:30:18 vasta tsitaadiga

Kus kohast Win 10 kõige värskemat ISO faili saab? Oleks vaja mõned fresh installid teha, aga ei tahaks Creators update-i ja muid selliseid asju eraldi hiljem paigaldada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 21.04.2017 16:51:37 vasta tsitaadiga

ErkiT kirjutas:
Kus kohast Win 10 kõige värskemat ISO faili saab? Oleks vaja mõned fresh installid teha, aga ei tahaks Creators update-i ja muid selliseid asju eraldi hiljem paigaldada.

Win enda lehelt? Vaikimisi pakub vist Media Creation tooli kaudu, aga kui Vista vm aegunud OS-ga lähed, siis saad otse ISO lingi ka...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
O: Pansonic 14-140 mm
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ErkiT
HV kasutaja

liitunud: 15.02.2009




sõnum 21.04.2017 16:53:10 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
ErkiT kirjutas:
Kus kohast Win 10 kõige värskemat ISO faili saab? Oleks vaja mõned fresh installid teha, aga ei tahaks Creators update-i ja muid selliseid asju eraldi hiljem paigaldada.

Win enda lehelt? Vaikimisi pakub vist Media Creation tooli kaudu, aga kui Vista vm aegunud OS-ga lähed, siis saad otse ISO lingi ka...
Kas seal on siis pidevalt värske ISO üleval? Laen alla ja katsetan järgi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 16:59:04 vasta tsitaadiga

on ka selliseid tööriistu: https://www.heidoc.net/joomla/technology-science/microsoft/67-microsoft-windows-and-office-iso-download-tool
_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 21.04.2017 19:11:01 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Gap kirjutas:
http://www.guru3d.com/news-story/microsoft-to-release-major-windows-10-updates-twice-a-year.html

tsitaat:
The next version of Windows is currently codenamed "Project Neon" and is supposed to bring more sweeping changes to the user interface of the operating system — which means it will look very different from the current release.


aru ma ei taipa milleks see hea on. iga poole või terve aasta tagant harju- ja seadista ümber icon_rolleyes.gif
isegi Android ei muutu nii tihti...

Ma ei mõista, kaua sa nüüd siin teemas saed, et W7-l on kõik olemas ja W10 on saast (ja sulle uued asjad ei sobi, sest nendega peab harjuma). Aitab juba äkki?
Ma võin loetleda asju, mis W7-l on puudu ja minu jaoks sellepärast unusable, aga see on mõttetu, sest on olemas valik, kus need asjad on olemas (W10).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 21.04.2017 19:56:26 vasta tsitaadiga

Ei tee haiget, lihtsalt naljakas vaikselt juba, kuidas keegi käib järjepanu siin W7-t ülistamas.. seda võiks ju oma teemas teha?
Aga olgu, üks põhjus miks mina enam W7-ga hakkama ei saa, on kaamera raw failide tugi (ma ei läinud päevapealt W10-le, ma ootasin ja ootasin ning lootsin, et äkki MS uuendab omi asju). Nimelt selleks, et näha pilte ilma mingisuguste rakendusteta, on vaja säärast asja nagu seda on Camera Codec Pack, mille saab siit: https://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=26829 aga probleem - seda uuendati viimati kolm aastat tagasi ning ühtegi uuemat kaamerat see ei toeta. W10-l aga tuleb tugi WU-ga kaasa.

Teine asi mis mulle pidevalt pinda käis, praegu levinud hotspotide kasutamist ei saa piirata. W10-l on võimalus määrata ühendus "metered connectioniks" mis piirab taustal sünkimised ja WU pakkide sikutamised.

Kolmandaks segas mind veel see, et miskipärast minu läpakale toodetud helidraiver JBL kõlarite tarbeks oli täielik rämps, subwoofer ei toiminud (selle kinni keeramisel oli päris kohutav heli süleril kasvõi youtube videosid vaadates). W10le uuendus lahendas mu mure täielikult ja kõik toimib nagu ette nähtud.

Ma tõesti ei kujuta ette, kuidas nende loetlemine kuidagi kellelegi kasu tooks, ega siin teemas kurtmine. Lihtsam elada uuendustega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 19:57:09 vasta tsitaadiga

Ma võiks päris pika nimekirja kirjutada, mis windowsis puudu või läbi ussi m-i käib, mis linuxis olemas on icon_biggrin.gif Aga desktopina on windows siiski kõige mugavam kasutada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 22:17:30 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
arm2004 kirjutas:
haiget teeb või, et vingun? aga loetle siis!
su virin teeb haiget ja ma ilmselt saan selletõttu ka vähi omale
sa nagu eit viinase peremehe kõrval, noo ei anna rahu
nagu oleks jalaga herilase pesa löönud

sa oled kägu vales pesas icon_idea.gif

ma olen see kägu kes vales pesas olles kõik konkurendid surnuks nokib. linnumaailm!

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ollaz
HV veteran
Ollaz

liitunud: 04.01.2008




sõnum 22.04.2017 09:22:30 vasta tsitaadiga

Keegi muidu neid poe rakendusi ka kasutab? Ise avastasin, et Messenger on jube hea, ei pea Facebooki lahti hoidma kui rääkida vaja, hoiab meeletult aega kokku. Ehk on veel midagi, mida märganud ei ole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004




sõnum 22.04.2017 09:46:44 vasta tsitaadiga

Netipoodide äpid.
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 14:10:55 vasta tsitaadiga

OneCalendar
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 14:45:44 vasta tsitaadiga

Dynamic Theme ja Lenovo Settings. Viimane on küll veidi spetsiifilisem, aga need kaks on ainsad äpid, mis Windowsiga kaasa ei tule ja millele olen rakendust leidnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 22.04.2017 15:38:19 vasta tsitaadiga

Forza Horizon 3

icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.04.2017 21:20:29 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
Gap kirjutas:
http://www.guru3d.com/news-story/microsoft-to-release-major-windows-10-updates-twice-a-year.html

tsitaat:
The next version of Windows is currently codenamed "Project Neon" and is supposed to bring more sweeping changes to the user interface of the operating system — which means it will look very different from the current release.


aru ma ei taipa milleks see hea on. iga poole või terve aasta tagant harju- ja seadista ümber icon_rolleyes.gif
isegi Android ei muutu nii tihti...

No see ongi uus mudel neil ju. Pidevalt kõik muutub ja vana versiooni peal ei lasta olla kauem, kui aasta (oli vist niipalju?).
Samas naljaga poooleks - nüüd toovad aero tagasi sügisel ja mulle hakkab Win10 UI ehk isegi meeldima icon_lol.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 12:00:44 vasta tsitaadiga

http://www.gsmarena.com/microsoft_to_out_cloudbased_windows_10_s_and_take_on_chrome_os_on_the_education_market-news-24680.php
_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hans
Nii ränk on olla.

liitunud: 17.09.2004




sõnum 23.04.2017 21:08:58 vasta tsitaadiga

Dell XPS13, win10 creators update, enter key ei tööta enam windowsi icon_lol.gif
Kõik muu ok.. biossis ok

_________________
------
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 22:33:45 vasta tsitaadiga

Win 10 on viletsa mäluga.
1. Peamonitor on 2560x1080 ja telekas on 4k. Pärast standbyst ärkamist on skaip fullscreeni lükatud ja brauser pisikeseks aknaks. Vahel vastupidi. Alati mingi jama. Draivereid igatepidi uuendatud. Googeldasin registri kohta, aga kuna mul on selle kasti küljest liiga palju monitore läbi käinud, ei julgenud seal neid 20+ valikust midagi puutuda.
2. Heli conf ei püsi meeles. Jah, mul on optiline väljund, USB klapid, monitoril kõlarid ja telekal ka, 4 asja vaja meeles pidada. Aga n+1 korda olen Sound settingutest monitori, mittemillegi külge ühendatud 3.5 pesasid jne ära keelanud, mõne aja pärast on toolbari valikus jälle liiga palju valikuid. Rääkimata sellest, et vahel tahab ajaviiteks heli monitorisse suruda.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oracle
HV kasutaja


liitunud: 24.03.2003




sõnum 24.04.2017 11:06:38 vasta tsitaadiga

Mul on ka vahest resoga selline probleem, et arvuti käima pannes on mõnikord vale reso (1920 või 1600).
Peale restarti on õige native reso tagasi (2560x1440).

Monitore pole kunagi vahetanud ning tegu on statsionaarse lauaarvutiga, monitor on DisplayPortiga ühendatud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 14:20:42 vasta tsitaadiga

Oeh, nädal aega pole saanud ühtegi remote desktoppi connectima win 10. Värske install. Iga kord väidab vale parool olevat. Teisel pool logi vaadates siis auth success ja peale seda kohe logoff. Windowsis endas väidab vale user/pw.
Mingeid soovitusi ?

Desktopid kuhu üritan ühendada on win server 2008 r2, SBS, 8.1.

Sarnane kala SMB'ga samuti.

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 16:47:53 vasta tsitaadiga

Hmm.... pole nagu probleemi täheldanud ei RDP ega SMB-ga. Aga SMB-ga meenub, et juba eelmiste win versioonidega oli vanemate NAS-de, winXP-ga jm. vanemate asjadega vaja kuskilt registry-st või gpedit-st turvanõudeid madalamaks keerata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 25.04.2017 16:51:57 vasta tsitaadiga

Pole samuti täheldanud, kasutan igapäevaselt RDC'd W10 > W7 vahel.
Võtab ehk kuskilt vale domeeni kaasa?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 18:27:34 vasta tsitaadiga

Domain vahel pakub jah :MicrosoftAccount aga kui panna kasutajale \ ette siis see võtab selle "domeeni" ära nagu peakski tegema. Aga endiselt ei lase ligi.
Linuxi otsas SMB töötab kenasti aga Windowsi sharedesse ei lähe kuidagi.



ja peale \


_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 18:49:18 vasta tsitaadiga

Pane punkt kaldkriipsu ette?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.04.2017 19:16:12 vasta tsitaadiga

Proovitud seda ka.
_________________
 Lae pildid -> pilt.io
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.04.2017 19:51:16 vasta tsitaadiga

aga kirjuta domeeninimi icon_rolleyes.gif
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 279, 280, 281 ... 545, 546, 547  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.