Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eestis algas uue iPhone 5 müük märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele 1, 2  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 11:34:25 Eestis algas uue iPhone 5 müük vasta tsitaadiga

link :: TELE2


PRESSITEADE 30.09.2013 - Tele2-e jõudis esimene partii uusi iPhone 5C-sid, iPhone 5S jõuab Eestisse käesoleva nädala jooksul.

Tele2 Eesti kommunikatsioonijuhi Hans Saarvelti sõnul müüb Tele2 iPhone’i läbi distribuutori, mis võimaldas seadmed esimesena Eestis kätte saada. “Kliendid nõudsid ja seega otsustasime partii sisse võtta. Kuna iPhone’ile on maailmas praegu väga suur nõudlus, siis on telefoni esialgne sisseostuhind kõrge, kuid see peaks paari kuu jooksul langema,” ütles Saarvelt.

Esialgne iPhone 5C kliendihind on 755 eurot, 24-kuulise teenuspaketiga on seadme ostuhind 155 eurot. iPhone 5S maksab praegu 965 eurot, 24-kuulise teenuspaketiga saab seadme kätte 330 euroga. Esimeste partiide maht on piiratud.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.09.2013 12:32:09 vasta tsitaadiga

Mida hinnad icon_eek.gif
Mujal ka samast klassist hinnad või see eesti eripära?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 12:47:29 vasta tsitaadiga

Eks saab ka "odavamalt", iseasi on tarnetingimused
https://www.hinnavaatlus.ee/products/Mobiiltelefonid/Mobiiltelefonid/?search=7be596918a9d5b3acee26b543cda60c6&Order=MinPrice&Sort=0#results

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 12:51:06 vasta tsitaadiga

Peab ikka diehard Apple fänn olema, et 755 eest roosa plastik iphone5c osta...
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 12:57:46 vasta tsitaadiga

Eesti eripära... http://store.apple.com/uk/buy-iphone/iphone5s
_________________
M: Logitech M720 Triathlon juhtmevaba "multi-device" hiir - 40€ -> PS
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Bumer
HV veteran

liitunud: 16.10.2004




sõnum 30.09.2013 13:02:45 vasta tsitaadiga

[veix] kirjutas:
Peab ikka diehard Apple fänn olema, et 755 eest roosa plastik iphone5c osta...


Ega diehard Apple fännid siis hinda vaata. Kui näritud õun paneks oma logo tikutopsi peale, ostaksid fännid vist selle ka 100 euroga. Ei saa aru, miks muudkui kurdetakse Eestis palkade üle. Nagu näha, siis vähemalt Apple fännidel pole iga vähem kui aasta tagant iga uue mudeli eest järjest rohkem maksta mingi probleem. Kui iPhone 10 kunagi müüki tuleb, tea kas siis Eestis juba esialgne hind 1200€.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 13:07:59 vasta tsitaadiga

Eks see hind on kujundatud ikkagi sellele mõeldes, mida tarbijad on valmis maksma. Iga kord kui uus iPhone tuleb müüki, siis ma kratsin ikka korralikult kukalt ja mõtlen, et püha jumal, kas keegi tõesti ostabki sellise hinnaga telefone. Ja alati ostetakse ning pole seegi kord erand.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 13:26:02 vasta tsitaadiga

Ma olen ise kasutanud Apple tooteid ja ka muid (nii mp3-mängija, nutitelefoni kui arvutitena) ja mis seal salata - Apple oskab asju teha nii, et neid on väga mõnus kasutada.

Hind on täitsa teine teema ja selle dikteerib turg. Eriti kui me räägime Eestist. High-end nutitelefonid on Androidi ja Windows Phone puhul üle 600 euro (ning neid ostetakse, rohkemgi kui Õuna).

Kui veel hinnast rääkida siis loeb see, mida keegi saada soovib. HV kontekstis on väga määrab riistvara võimekus, vähem loeb see üldine tunne, mida saab asja kasutades. Kasvõi kindlustunne - mul on erinevad Õunad äärmiselt stabiilsed olnud, ei mäleta ühtegi kokkujooksmist näiteks. Rääkimata sellest, et üle kolme aasta vana nutitelefon (iPhone4) sai hiljuti Apple poolt uusima op.süsi - näiteks samal ajal väljatulnud HTC Desire sai vist 2.3 Androidi heal juhul, 4.x'ist pole haisugi. Ehk siis üsna pikk support maksab ka midagi.

Aga eks see kisub juba vaidlusteemaks.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taun0
HV veteran
Taun0

liitunud: 22.07.2003




sõnum 30.09.2013 13:55:52 vasta tsitaadiga

DjPaulyD kirjutas:
Eks see hind on kujundatud ikkagi sellele mõeldes, mida tarbijad on valmis maksma. Iga kord kui uus iPhone tuleb müüki, siis ma kratsin ikka korralikult kukalt ja mõtlen, et püha jumal, kas keegi tõesti ostabki sellise hinnaga telefone. Ja alati ostetakse ning pole seegi kord erand.


kas mitte 5c eesmärk polnud:

tsitaat:
Apple took the wraps off of the iPhone 5C, a lower cost device targeted at the emerging markets. The addition gives Apple a device designed to take emerging markets momentum away from Android.


Ehk siis seda telefoni peaks ostma teoreetiline Android telefoni ostja.

_________________
www.elektron.ee


viimati muutis Taun0 30.09.2013 16:09:38, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 14:00:05 vasta tsitaadiga

Kui 5s kõrge hinna osas võib vaielda (hinna määrab turg ja fännide hulk), siis 5c on kindlasti ülehinnatud. 150-200 eurot odavam peaks see kindlasti olema.
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 14:11:24 vasta tsitaadiga

5C peaks jah odavam olema ja väike tõenäosus on, et Apple langetab ka selle hinda.

iPhone 5C gets discount in China
http://www.fudzilla.com/home/item/32648-iphone-5c-gets-discount-in-china

_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 14:35:37 vasta tsitaadiga

Eestis ei ela kõik inimesed miinimumpalgast, samamoodi võib ahhetada kes ostab 100 euroseid teatri või kontserdipileteid- aga näed, need müüakse lausa välja!
Kui telefon tõesti liiga kallis oleks, siis seda ei ostetaks ju... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 30.09.2013 14:43:00 vasta tsitaadiga

Tele2 tohib ka nüüd iphone müüa?
Ennem oli ju EMT rida aint ja siis ka 24 kuud lukus.

_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxx20
HV vaatleja
Marxx20

liitunud: 30.10.2008




sõnum 30.09.2013 14:44:55 vasta tsitaadiga

Kusjuures mina väida hetkel seda, et Tele2 poolt õige samm. Kui on raha võid kohe välja osta. Kui ei ole siis maksa vähem ja ole 24 kuud meie klient.
Muidugi eeldusel, et kohe välja ostes on telefon ilma operaatori lukuta.
Samamoodi toimib ju asi teisel pool suurt lompi.
Küll aga, ma ei saa aru EMT pakkumisest - osta kirve hinnaga telefon ning ole ikkagi veel 24 kuud EMT lukus.
Veidi läks küll teemast mööda, aga selline on minu arvamus.

_________________
Don't be so open minded, your brains will fall out
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 15:35:43 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Eestis ei ela kõik inimesed miinimumpalgast, samamoodi võib ahhetada kes ostab 100 euroseid teatri või kontserdipileteid- aga näed, need müüakse lausa välja!
Kui telefon tõesti liiga kallis oleks, siis seda ei ostetaks ju... icon_rolleyes.gif
iseenesest õige, aga selline tegevus lööb lihtsalt üleüldise hinnapoliitika segamini. Varsti peetaksegi sinisilmselt hinda normaalseks ja köhitakse õunamärgid silmades pappi välja.
Kommentaarid: 313 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart88
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 18:34:48 vasta tsitaadiga

Eks see siin Eestis üks nalja number ole, auto on vana bmw, riided on new yorkerist, elab ema juures ja telefon on kõige kallim iphone...
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 19:51:41 vasta tsitaadiga

No osad hakkavad siin jälle tühja jorisema. Mina mingid aastad tagasi: Auto - sõidan olenemata rahalisest seisust 91-99 toyotadega. Riided - suvalt mingid lambi poodidest mis meeldisid. Elasin - üürikorter. Telefon - iphone 4 kuna palk võimaldas osta icon_rolleyes.gif

Igatahes lõpetage see vigin ära juba ükskord. Hinnad võivad kallid olla aga kes väga tahab see leiab ikka võimaluse kas välja ostes või osadena makstes. Kui 1000 eurost eset peetakse võimatult kalliks siis on meie IT huviliste elatusjärg küll päris mannetu icon_rolleyes.gif

EDIT: ei pea silmas hinna üle diskuteerijaid vaid stiili - täitsa mõttetu osta jne, ostaks enne vahukomme kui näritud õuna jne
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 30.09.2013 19:58:26 vasta tsitaadiga

huvitav, et seda pressiteadet tele2 enda kodulehel pole icon_smile.gif
föönidest pole ka haisugi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.09.2013 19:58:32 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
Rääkimata sellest, et üle kolme aasta vana nutitelefon (iPhone4) sai hiljuti Apple poolt uusima op.süsi - näiteks samal ajal väljatulnud HTC Desire sai vist 2.3 Androidi heal juhul, 4.x'ist pole haisugi.

Olgem ausad, 4-le oleks võinuks os7-e uuendus olla olemata. Telefoni on piinav kasutada. Aeglane.

Huvitav miks on Eestis Apple tooted euroopa keskmisest kallimad? Minu arusaamise järgi on Apple poliitika hindade ühel tasemel hoidmine.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 20:01:13 vasta tsitaadiga

Nii palju kui ma aru olen saanud, siis turu väiksuse tõttu ei tehta siinsele turule mitte mingeid allahindlusi ja edasimüüjatele/operaatoritele müüakse täie rauaga, nagu ostaks ise poest.
Seetõttu sideoperaatorid Apple't ka eriti ei armasta. Müüakse vaid nõudluse pärast.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ToivoLep
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.05.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 20:12:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nii palju kui ma aru olen saanud, siis turu väiksuse tõttu ei tehta siinsele turule mitte mingeid allahindlusi ja edasimüüjatele/operaatoritele müüakse täie rauaga, nagu ostaks ise poest.
Seetõttu sideoperaatorid Apple't ka eriti ei armasta. Müüakse vaid nõudluse pärast.


Ei tea kuidas tegelikult asjad on aga mitmes riigis levivad operaatorid võiksid ju turu nö ühte koondada, tuleks ju arvestatavam nõudlus kokku. Noh, nagu ELISA eesti ja emafirma. Suurte diagnostika seadmetega just nii oligi. Tootjafirma sealt edasi leedus/läti tootja enda firma ja Eesti edasimüüja läksid ühte punti kokku ja sai ka soodsamaid diile selle arvelt.


viimati muutis ToivoLep 30.09.2013 20:15:00, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 20:13:50 vasta tsitaadiga

ToivoLep kirjutas:
Tanel kirjutas:
Nii palju kui ma aru olen saanud, siis turu väiksuse tõttu ei tehta siinsele turule mitte mingeid allahindlusi ja edasimüüjatele/operaatoritele müüakse täie rauaga, nagu ostaks ise poest.
Seetõttu sideoperaatorid Apple't ka eriti ei armasta. Müüakse vaid nõudluse pärast.


Ei tea kuidas tegelikult asjad on aga mitmes riigis levivad operaatorid võiksid ju turu nö ühte koondada, tuleks ju arvestatavam nõudlus kokku.

Eks seda kasutab ära näiteks TeliaSonera (Elion, EMT).

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.09.2013 20:49:12 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
Nii palju kui ma aru olen saanud, siis turu väiksuse tõttu ei tehta siinsele turule mitte mingeid allahindlusi ja edasimüüjatele/operaatoritele müüakse täie rauaga, nagu ostaks ise poest.
Seetõttu sideoperaatorid Apple't ka eriti ei armasta. Müüakse vaid nõudluse pärast.

Siinkandis müüvad just väiksemad operaatorid paremate tingimustega.
Ma vaatasin Tele2-e paketide hindu ja tingimusi. Seal tuleks mu kuumakse kõrgem kui hetke €59 eurot (selle €59 euro sees on tasuta kõned, sõnumid, piiramatu 4G internet ja mingi hulk tasuta roaming kõnes)i. Praeguse kasutuse juures peaksin seal võtma eraldi internetipaketi lisaks ja siis tuleks kuuarveks umbes 65 eurot. Ma eeldan, et lepingu pikkuseks 24 kuud. Selle 24 kuu jookul oleks minimaalselt arveid 1500 euro eest. See on suur raha ja €330 eurot lisaks seadme eest maksta pole minu arvates mõistlik. Ja mõistlik pole seda ka küsida.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.09.2013 21:30:03 vasta tsitaadiga

pacho kirjutas:

Olgem ausad, 4-le oleks võinuks os7-e uuendus olla olemata. Telefoni on piinav kasutada. Aeglane.
Võta nüüd kinni, kas ma olen harjunud või pidid mingid asjad paika loksuma kuid enam ma ei taju väga aeglust. St 6.1.3 oli ja on kindlasti kiirem aga häirivat venimist pole. Mõni äpp läheb nõks kauem tööle aga töötab edasi nii nagu varem. Samas on mitmed mõnusad lisad, millest 6.x puhul puudust tunneks. Aga see kõik on teine teema juba.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pacho
HV veteran
pacho

liitunud: 26.02.2004




sõnum 30.09.2013 21:42:20 vasta tsitaadiga

Mark0 kirjutas:
pacho kirjutas:

Olgem ausad, 4-le oleks võinuks os7-e uuendus olla olemata. Telefoni on piinav kasutada. Aeglane.
Võta nüüd kinni, kas ma olen harjunud või pidid mingid asjad paika loksuma kuid enam ma ei taju väga aeglust. St 6.1.3 oli ja on kindlasti kiirem aga häirivat venimist pole. Mõni äpp läheb nõks kauem tööle aga töötab edasi nii nagu varem. Samas on mitmed mõnusad lisad, millest 6.x puhul puudust tunneks. Aga see kõik on teine teema juba.

Täna sai just kasutatud. Mul seisab üks töö juures sahtlis ja on üle küla kasutamiseks. Sellest võib tulla ka aeglus, kuigi enne sai tehtud "Erase All Content and Settings".
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Eestis algas uue iPhone 5 müük mine lehele 1, 2  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.