Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 232, 233, 234  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2017 19:09:45 vasta tsitaadiga

artiklis oli kirjas, et taksojuhid ka ei jõua kõiki ära teenindada. Ma ei saa aru, millest see kiun. Kadedad ollakse, et teised ka teenida saavad ?
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2017 19:39:11 vasta tsitaadiga

Kiun on lihtsalt sellest, et teised võivad 2-3x kõrgema hinnaga sõita(ja ka selle pealt kõik maksud maksmata jätta), aga ametlik takso peab sõitma taksomeetri järgi ja kuna ametliku takso juht on FIE(harvemal juhul ka OÜ), siis natuke makse optimeerida saab, kuid kõike maksmata ei saa jätta.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pätu
HV Guru
Pätu

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2017 19:53:17 vasta tsitaadiga

Keegi ei keela ju taksojuhil jätta ma takso koju, võtta ämma auto ja tulla uberiga sõitma.
Kommentaarid: 113 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 89
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2017 20:13:17 vasta tsitaadiga

Pätu kirjutas:
Keegi ei keela ju taksojuhil jätta ma takso koju, võtta ämma auto ja tulla uberiga sõitma.


Teoorias küll. Praktikas on asi pigem põhimõttes. Eks taksojuhid parandavad, kui eksin.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 29.07.2017 20:56:52 vasta tsitaadiga

Ja reaalsuses näita üks taksojuht kes ausalt kõik ära maksab. Pigem ikka FIEtakse ennast ilusti nulli maksude mõttes. See on nii hale ühepoolne kiun , et aga vot uberistid ei maksa midagi.
Lisaks kui võtta mingi Taxify kõrgeim kordaja siis selle hinbd pole iialgi olnud nii kõrge kui Tulika tavaline öötariif näiteks. Las siis olla aja/päevapõhine erinev hinnastamine - see ei tähendam et oleks kohe ropult kallis.

Täna öösel oli tunni vältel üks suurimaid kordajaid mida ma näinud olen (1,7x) mis tähendas siis 1.68 / 0,59 / 10,2 hinda.
Võrdleme siis Tulikaga. Võtan näiteks ühe sõidu sellise kordajaga mis mul oli: 6,9km ja 11minutit ja arvestame siis seda, et Tulikal ei jookse ajatariif ning Taxifys jookseb.
Tulika hind oleks tulnud umbes 9,37 (võibolla minimaalselt oleks tiksunud aeg ka otsa ehk arve ümmargune 10€). Taxify hind tuli ropu 1,7 kordajaga 7,80€.
Nii ? Ikka vingume ropu hinna üle? Ülejäänd paar tundi oli kordaja 1,5x nagu tavaliselt ikka öösel ja enne kella viite kukkus 1,3x peale kuna ilmselt inimesi vähem.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2017 21:20:40 vasta tsitaadiga

Kell kuus oli 1,1
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
Kommentaarid: 416 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 4 :: 336
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 29.07.2017 21:30:17 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Võrdleme siis Tulikaga.

Miks Tulikaga? Miks mitte nt Revaliga? Sõbra taksoga? Elektritaksoga?

Arvestades viimase aja Uberi ja Taxify autosid, millega tulnud Tallinnas kulgeda, siis pigem lükkaks võrdluse Sõbra, Bongo ja Q takso peale, siis aga läheb selline võrdlus metsa. Allakäik Taxify jaoks algas kui enam sõidukit valida ei saanud. Kui nt Uber pakuks sama autoparki ja hinna suhet nö. klassikalise taksoga, mis on saadaval Montrealis oleks jutt teine... aga ei paku.

Lisaks - kuniks Taxify/Uber ei suuda pakkuda kell 4 öösel sõitu lennujaama siis on tegemist kahjuks vaid peotransaga, st. kui vaja öösel baarist/pubist koju saada, ja seniks ei tasu väita, et pakutakse võrreldavat teenust...

Ainsad, kes siiani pole kordagi alt vedanud ettetellitud sõiduga on Tallink ja Tulika (Reval on ühel korral tulemata jäänud, teisi parem ei hakkagi... ei Uber ega Taxify pole siiani veel kordki saadaval olnud sellistel aegadel).
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005




sõnum 29.07.2017 23:36:44 vasta tsitaadiga

Mis värk sellega on, et autot valida ei saa? Alles eile tellisin ja sain vanalt autode vahel scrollida?!
Kommentaarid: 956 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 761
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2017 23:59:13 vasta tsitaadiga

Tartus vist veel saad. Tallinnas juba mõnda aega ei saa
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.07.2017 06:19:15 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Marto. kirjutas:
Võrdleme siis Tulikaga.

Miks Tulikaga? Miks mitte nt Revaliga? Sõbra taksoga? Elektritaksoga?

Arvestades viimase aja Uberi ja Taxify autosid, millega tulnud Tallinnas kulgeda, siis pigem lükkaks võrdluse Sõbra, Bongo ja Q takso peale, siis aga läheb selline võrdlus metsa. Allakäik Taxify jaoks algas kui enam sõidukit valida ei saanud. Kui nt Uber pakuks sama autoparki ja hinna suhet nö. klassikalise taksoga, mis on saadaval Montrealis oleks jutt teine... aga ei paku.

Lisaks - kuniks Taxify/Uber ei suuda pakkuda kell 4 öösel sõitu lennujaama siis on tegemist kahjuks vaid peotransaga, st. kui vaja öösel baarist/pubist koju saada, ja seniks ei tasu väita, et pakutakse võrreldavat teenust...

Ainsad, kes siiani pole kordagi alt vedanud ettetellitud sõiduga on Tallink ja Tulika (Reval on ühel korral tulemata jäänud, teisi parem ei hakkagi... ei Uber ega Taxify pole siiani veel kordki saadaval olnud sellistel aegadel).


Reval 6.3eur
Takso24 7.6eur
Tavaline 1.5x taxify puhul 5.7eur - eile oli ju erandkõrge.
Baashind ehk tööpäeva päevad jms 4.5eur...
Jätkuvalt - väga odav. Ilmselt ainult bongo jms trumpavad üle.

Miks ei ole autopark nagu mujal? Vaadake hindu. Selliste hindadega ei saagi ülal pidada uusi mersusi jms. See on loogiline, et nädala sees äärelinna kl4 hommikul ei saa ilmselt eriti eraautot kuna kes see kurat tahab oodata seda ühte sõitu.

See oli fantastiliselt õige otsus, et autovalik ära kaotati ja tuleb lähim. Etteaüsidu vähenesid kordades. Enne tuli range suurem hoida ja telliti koguaeg 5-10km kauguselt kuna auto meeldib või vaaadati ettesõidu aega stiilis "oh mul ongi 13min pärast vaja autot". Nüüd on see piix kadunud õnneks.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hippokrates
HV kasutaja

liitunud: 13.12.2012




sõnum 30.07.2017 06:37:58 vasta tsitaadiga

ref kirjutas:
Ainsad, kes siiani pole kordagi alt vedanud ettetellitud sõiduga on Tallink ja Tulika (Reval on ühel korral tulemata jäänud, teisi parem ei hakkagi... ei Uber ega Taxify pole siiani veel kordki saadaval olnud sellistel aegadel).

Peab siinkohal ütlema, et korra on mul Tulikaga ikkagi juhtunud, et eelmisel päeval tellitud taksot pühapäeva hommikul ei tulnud. Sai siis "kiisule" helistatud ja tema mu eeltellimust ei suutnud nende süsteemist leidagi. icon_eek.gif Nii et juhtub ka neil.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ref
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.08.2003




sõnum 30.07.2017 10:51:38 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:

Reval 6.3eur
Takso24 7.6eur
Tavaline 1.5x taxify puhul 5.7eur - eile oli ju erandkõrge.
Baashind ehk tööpäeva päevad jms 4.5eur...
Jätkuvalt - väga odav. Ilmselt ainult bongo jms trumpavad üle.

Ma kilomeetreid ei viitsi arvutada ja kuna aeg tiksub pidevalt pole üksühele kerge võrrelda (sõltub liiklusest).
Anyway - vabakas -> mustamäe tagumine ots Taxify 1.5x oli ~6, Q (sai üle pika aja tänavalt võetud, sest nii Taxify kui Uber olid tühjad, õigemini "lubas" 5 minutiga aga peale tellimist ütles, et pole saadaval...) oli 4.90
Taxify-d alla 1.5 pole päris mitu aega näinud (mais äkki viimati?).

Mustamäe -> lennujaam, uberi/taxifyga 7 - 10 (sõltub liiklusest jms), reval 6, Tallink 9 (sh 15% alet, okei, see oleks ja kallim).

Marto. kirjutas:
Miks ei ole autopark nagu mujal? Vaadake hindu. Selliste hindadega ei saagi ülal pidada uusi mersusi jms. See on loogiline, et nädala sees äärelinna kl4 hommikul ei saa ilmselt eriti eraautot kuna kes see kurat tahab oodata seda ühte sõitu.

Votvot, hakkab vaikselt tulema - jah, hinnad ON liiga all ja seega veereb "taksona" ette mingi väikeauto või heal juhul väike keskklass. Tutikas mersu polegi oluline, peamine, et ei oleks väikeklassi ja väikest keskklassi. Viimase kuu jooksul tulnud nii Toyota Corolla, Mazda 3 (eelviimane mudel, sinna mina oma 186cm tagaistmele normaalselt ei mahu) kui ka Volvo V40.......

~12a tagasi oli vabakas -> mustamägi (tagumine ots, kus elan) 25.- krooni "lasnamäe vasjaga" (igasugused huvitavad firmad olid sel ajal, odavaimad sõitsid vaevu vaevu liikuvate 300-ste mesadega, jäi ka tee äärde); korralik firma küsis ~60 sama otsa pealt.
Võrdluseks - õlu oli pubis 25 - 35 krooni, küte ca 10 ja palgad oluliselt madalamad.

Täna on üks keskmine kehv õlu mingi 4.50 - 5.- pubis, seega jätkuvalt saan "ühe õlle eest" koju, samas selle aja jooksul on tõusnud nii palgad kui kulutused, seega taksondus on reaalselt päris mehiselt odavamaks läinud.

Ei, mulle meeldib see äppi majandus ja automaatne maksmine - kuramuse mugav, ei pea kusagil pimedas autos mingit raha lugema ja arvutama ja asjad; eriti mugav on turistil/endal turistina.

Aga kuniks hindu nii räigelt madalal hoitakse ja lastakse juhil maksta (mul pole midagi korraliku seisu vastu kus taksojuht saab normaalse/viisaka palga ja firma maksab omast taskust need "kampaaniahinnad" kinni) siis see viib selleni, et juhte/autosid on järjest vähem ja vähem. Seda on juba tunda - kui nt aasta eest polnud erilist probleemi suvisel õhtul autot saada, siis täna, isegi mingite karmide kordajatega, läheb kauem kui vanasti mitmeid kiisusid läbi helistades.

Omakorda viib see selleni, et takso on sul lõpuks vahend, mis su kusagilt pubituurilt koju viib ja kui vaja imelikel kellaaegadel kuhugi kindla aja peale jõuda - pead omama head sõpra või pargid auto karmi raha eest lennujaama paariks nädalaks...

Loomulikult, kliendi poolelt, odav, tõsiselt odav, ei saa kurta. Aga pikemas plaanis ei ole selline odavus jätkusuutlik.

Marto. kirjutas:
See oli fantastiliselt õige otsus, et autovalik ära kaotati ja tuleb lähim. Etteaüsidu vähenesid kordades. Enne tuli range suurem hoida ja telliti koguaeg 5-10km kauguselt kuna auto meeldib või vaaadati ettesõidu aega stiilis "oh mul ongi 13min pärast vaja autot". Nüüd on see piix kadunud õnneks.

3 inimest, kõik ~180cm pikad, ette veereb Toyota Corolla... Ma ei tea kui pikk sa oled aga katsu aru saada, et selliselt "pakitud" auto pole just mugav.

hippokrates kirjutas:
ref kirjutas:
Ainsad, kes siiani pole kordagi alt vedanud ettetellitud sõiduga on Tallink ja Tulika (Reval on ühel korral tulemata jäänud, teisi parem ei hakkagi... ei Uber ega Taxify pole siiani veel kordki saadaval olnud sellistel aegadel).

Peab siinkohal ütlema, et korra on mul Tulikaga ikkagi juhtunud, et eelmisel päeval tellitud taksot pühapäeva hommikul ei tulnud. Sai siis "kiisule" helistatud ja tema mu eeltellimust ei suutnud nende süsteemist leidagi. icon_eek.gif Nii et juhtub ka neil.

Ja kindlasti on ka neid, kel Reval alati kohale tulnud... Ning arusaadavalt korra põletada saades üritab edaspidi vältida.

Tallinkil on webist tellimise võimalus, saadavad sama tellimuse e-mailiga kohale kah, tulikal vb ka, ei tea, viimasel ajal Tallinkit ette tellinud - sooduskaart teeb hinna paremaks kui Tulikal.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.07.2017 11:50:54 vasta tsitaadiga

Kindlasti ei ole mugav. Ma ise pakun teenust ju kalli märgiga corollaga icon_biggrin.gif Aga kui on 4ust ja 5 kohta ning pagasiruum vastab ka 370 liitri standardile siia on kõik jokk.
Täna öösel oli päris mitu korda 5 inimest autos. Ma ise olen 186 pikk ja istmed on sedasi sätitud, et ise mahun iga nelja koha peale kenasti ära kuid ma ei kaalu 90kg.
Pigem on häda selles,et suur osa eestlasi on pontsikud. Viiekesi ISis ei ole taga mugav nagunii vahet pole kui suur keegi on icon_biggrin.gif

Mustamäe - lennujaam pea 10eur on aga natukene müstiline hind. Ooteaeg pidi väga suur osa olema sellest.

Kui nv öösel võtad siis ega alla 1.5x polegi enne hommikut. Kuskil 5 ajal viskab 1.3x peale ja alla selle ma nagunii ei sõidagi.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2017 15:07:56 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:

See oli fantastiliselt õige otsus, et autovalik ära kaotati ja tuleb lähim. Etteaüsidu vähenesid kordades. Enne tuli range suurem hoida ja telliti koguaeg 5-10km kauguselt kuna auto meeldib või vaaadati ettesõidu aega stiilis "oh mul ongi 13min pärast vaja autot". Nüüd on see piix kadunud õnneks.


Kohe kindlasti ei ole see õige otsus. Kui on vaja üksi mõni lühem ots sõita, siis väga vahet pole mis auto tuleb, aga kui on rohkem inimesi ja asjad ka kaasas ja tuleb a'la toyota yaris, siis on juba probleem. Või kui on vaja midagi suuremat transportida, võib olla oluline, et oleks universaalkerega auto. Aga isegi kui pole väga oluline mis auto tuleb, ei tahaks ju põrsast kotis saada.
Ja lisaks on asi ka põhimõttes.... miks arvab mingi äpp, et teab paremini mida mul vaja on kui ma ise.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.07.2017 15:35:53 vasta tsitaadiga

Tellid kallima klassi kus ei saa olla väikest autot - lihtne. Premiumis on nö passati ja superbi klassi autod miinimum.

Lisaks äpp arvab, et nii on parem ja nii ongi juhtidele väga palju parem. Ilma juhtideta pole kedagi kes kliente tasiks. Kui kliendile ei meeldi siis on veel mõned muud valikud kus saab siis autot valida kui on soov.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dvd vader
HV Guru

liitunud: 26.09.2002




sõnum 30.07.2017 16:30:38 vasta tsitaadiga

tsitaat:

miks arvab mingi äpp, et teab paremini mida mul vaja on kui ma ise.

nagu google ju. takso maksab taxifyle natuke rohkem sulli ja äpp arvestab vastu, et ta on "kõige lähemal" kliendile. kes nii palju maksta ei taha, on seal kusagil "teisel lehel", ehk "kaugemal".
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 7 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 30.07.2017 16:41:33 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

miks arvab mingi äpp, et teab paremini mida mul vaja on kui ma ise.

nagu google ju. takso maksab taxifyle natuke rohkem sulli ja äpp arvestab vastu, et ta on "kõige lähemal" kliendile. kes nii palju maksta ei taha, on seal kusagil "teisel lehel", ehk "kaugemal".
icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.07.2017 17:15:34 vasta tsitaadiga

dvd vader kirjutas:
tsitaat:

miks arvab mingi äpp, et teab paremini mida mul vaja on kui ma ise.

nagu google ju. takso maksab taxifyle natuke rohkem sulli ja äpp arvestab vastu, et ta on "kõige lähemal" kliendile. kes nii palju maksta ei taha, on seal kusagil "teisel lehel", ehk "kaugemal".
Ja see on täiesti normaalne - nii käibki elu ja nii peabki olema!

Autode valiku kohapealt - mulle samuti meeldiks valida sõidukit margi/mudeli järgi, aga üldises pildis, kui ikka ei sobi (pagas ei mahu ära või midagi), siis panen hinnanguks 1 ja tellin uue.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.07.2017 17:24:12 vasta tsitaadiga

Aga näita kuidas sa mulle 1e paned kui sõitu pole alustatudki icon_biggrin.gif ma olen päris mitu korda mibgid 3 täissuure reisikohvri tegelased jätnud sinna kus nad olid ja soovitand xl tellida. Pole mingit juttugi, et maas vedelev kohver tuleb salongi istmele. Pagass on 375 liitrit ehk taksonõuetele vastav ja tegu on sedaaniga kus istmed ei ole allaklapitavad. Kui asjad pagassi ei mahu siis jäävad maha või jääb klient ise ka maha.

Ükskord taheti sopases lumehunnikus vedelevat suurt kineskoop telekat kaasa võtta. Uurisin nende vaimse seisukorra pihta veidi.

Autot tellides on nõue, et 4 reisijat peaks ära mahtuma ja kõik. Sedagi siiski normaalse kehamassiindeksiga.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.07.2017 17:30:49 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Aga näita kuidas sa mulle 1e paned kui sõitu pole alustatudki icon_biggrin.gif ma olen päris mitu korda mibgid 3 täissuure reisikohvri tegelased jätnud sinna kus nad olid ja soovitand xl tellida. Pole mingit juttugi, et maas vedelev kohver tuleb salongi istmele. Pagass on 375 liitrit ehk taksonõuetele vastav ja tegu on sedaaniga kus istmed ei ole allaklapitavad. Kui asjad pagassi ei mahu siis jäävad maha või jääb klient ise ka maha.

Ükskord taheti sopases lumehunnikus vedelevat suurt kineskoop telekat kaasa võtta. Uurisin nende vaimse seisukorra pihta veidi.

Autot tellides on nõue, et 4 reisijat peaks ära mahtuma ja kõik. Sedagi siiski normaalse kehamassiindeksiga.
Litraaž litraažiks, aga kui mu reisikohver sulle auto pagassi ära ei mahu, siis saad halva hinnangu.
Kui 1-ga hinnata ei saa (sest pole sõitu alustanud), siis pole ka mureks saata Taxify-le kiri, FB seinale kirjutada - numbrimärki näen ilusasti.

Seni pole õnneks midagi hullu olnud, peale selle, et taksojuhid vahivad vingus tiinekate nägudega otsa, kui peab pagassi lahti tegema.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.07.2017 17:40:31 vasta tsitaadiga

Mis mul selle vastu on, et pagassi peab avama? Ilusti alati kiirelt väljas kui kohvrit näen ja tõstan sisse/välja ise . Üks see hästi suur reisikohver läheb ilusti sisse - kõik. Mõne pisikese koti paneb ka siia-sinna. Kui aga on 2 väga suurt või mis iganes mägi asju kaasas siis pole sinu asi vinguda kuna oleks pidanud XL kat auto tellima. Sõitu ei alusta ja seega selline idioot hinnata ka ei saa.

Alguses tulin vastu ja tõstsin tagaistmele paar korda. Toredad kraapsud jöid alles - ei iial enam.

Mul keskmine hinne hetkel 5.0 seega mõistliku inimesega saab väga viisakalt ja kenasti käitutud.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007




sõnum 30.07.2017 17:51:28 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Mis mul selle vastu on, et pagassi peab avama? Ilusti alati kiirelt väljas kui kohvrit näen ja tõstan sisse/välja ise . Üks see hästi suur reisikohver läheb ilusti sisse - kõik. Mõne pisikese koti paneb ka siia-sinna. Kui aga on 2 väga suurt või mis iganes mägi asju kaasas siis pole sinu asi vinguda kuna oleks pidanud XL kat auto tellima. Sõitu ei alusta ja seega selline idioot hinnata ka ei saa.

Alguses tulin vastu ja tõstsin tagaistmele paar korda. Toredad kraapsud jöid alles - ei iial enam.

Mul keskmine hinne hetkel 5.0 seega mõistliku inimesega saab väga viisakalt ja kenasti käitutud.
Sa suhtud teemasse nagu ma räägiksin sinust isiklikult - see ei ole nii.

Vingumise kohapealt - kui klient tellib sõiduki, mille parameetreid tema valida ei saa ja tuleb välja, et tema pagas sõidukisse ära ei mahu, siis tegemist ei ole vingumisega, vaid mitte-sobiva teenusega. Seda siis Taxify näol, sest taksot ja juhti ju otseselt valida ei saa.
Siiski, kui taksojuht ebameeldivalt põrkama kukub, siis ei näe ka põhjust tagasihoidmiseks ja "tagasiside" e-kirja, FB postituse vms näol läheb teele.

Mind ei huvita, kui suur osa taksojuhi päevast kulub ebameeldivate klientidega tegelemiseks.
Mina ei ole ebameeldiv klient, pigem just vastupidi - viisakas ja positiivselt meelestatud. Samuti positiivse teeninduse korral jätan tippi, sest olen teadlik, kui palju peavad taksojuhid s*tta taluma.
Kuid kui on eelarvamustega taksojuht, kes suhelda ja teenindada ei oska, siis edaspidiselt proovin tema teenuseid tulevikus mitte tarbida.
Kui on ebameeldiv taksojuht (üleolev, ülbe, ebaviisakas), siis panustan veel omalt poolt nii palju, et sellest saaks teada ka peatöövõtja ehk minu silmis teenusepakkuja.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 30.07.2017 17:52:43 vasta tsitaadiga

Miks kohvrit istmele ei või panna?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 30.07.2017 17:57:15 vasta tsitaadiga

Sest suure tõenäosusega läheb kuskile ukseplastiku vastu ja kraabib või teeb seda istmega. Raske, suur ja tihti teravate nurkadega (kaitseplekid jms). Mul on beez nahk - tänan ei.
Iga suurem kott läheb pagasnikusse ning joogi ja söögiga autosse ei tule. Jood ära, jätad maha või tellid uue. Sellised valikud annan ja siinjuures ei tasu ülbet tooni välja mõelda (v.a. juhul kui klient on ülbe) vaid viisakalt.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.07.2017 18:01:58 vasta tsitaadiga

Huvitav jah kust need kraapsud tulevad. Ma ise tasulise reisijateveoga ei tegele, aga kui oma autos kõik asjad pagassi ei mahu panen küll vahel midagi tagaistmele ja autokülmik on vahel taotluslikult tagaistmel ning pole nagu kraapse tekitanud kui asju heaperemehelikult autosse paigutada. Reegel on muidugi see, et tagaistmele ja sealt ära peab asjad ikka tõstma mitte lohistama, aga see on ju elementaarne.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 112, 113, 114 ... 232, 233, 234  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.