Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 232, 233, 234  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2017 17:11:15 vasta tsitaadiga

Taksistid on suures osas taxigo-sse kolinud. Kui 2€ alustamine ja 40 senti kilomeeter taksosid otsid, siis need on nagunii väljasurev nähtus, arvuta ise natuke ja saad aru, et sellise hinnaga ei ole pikemas perspektiivis võimalik teenust pakkuda. Näidisarvutusi on siin teemas juba piisavalt toodud.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.03.2017 17:19:54 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
RustyZ, Taxigo oled proovinud? Ma olen seda kasutanud, kui Uber kallis või kättesaamatu.


mingi aeg kasutasingi koguaeg ainult seda Taxigo-d. Viimased korrad olid autod nii peldikud et tekitas veits bloki ette. Ei pea mingi überluks olema aga no kurat väga peldikut ka ei taha, mis seest pehmeltöeldes...lõhnab.

EDIT: ma ei otsi kõige odavamat aga taksomeeter vs taxifymeeter on vahe sees icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 12.03.2017 18:32:00 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Tanel kirjutas:
RustyZ, Taxigo oled proovinud? Ma olen seda kasutanud, kui Uber kallis või kättesaamatu.


mingi aeg kasutasingi koguaeg ainult seda Taxigo-d. Viimased korrad olid autod nii peldikud et tekitas veits bloki ette. Ei pea mingi überluks olema aga no kurat väga peldikut ka ei taha, mis seest pehmeltöeldes...lõhnab.

EDIT: ma ei otsi kõige odavamat aga taksomeeter vs taxifymeeter on vahe sees icon_wink.gif


Sa saad ju auto pildi Taxigo-s, aroomi tõesti veel ei edastata.

Praegusel hetkel on kõige kindlam hinna-kvaliteedisuhe Takso24, mida saab Taxofonist, aga - alati ei ole masinat saada, eriti väljaspool kesklinna ning see risk, et juht ise on "mr stinky" jääb alati, kõikjal.

Edit: vbla siia sobib vananenud soigumine, et ajal, mil ma Revalis palgaline olin - auto peal oli 3 juhti. Ja ma ei tea, kellel masin täis oksendati, aga põhjalikku keemilist ei tehtud (kallis ja raha peab jooksma), mul endal oli tõesti väga piinlik haisva autoga kliente korjata. Enamus ei öelnud midagi, aga ... see on see, kus koged palgatöötaja seisu, suutmata üldse midagi teha. Äpisüsteemi ja hindamisi siis ei olnud, aga neid ühtesid oleks vast lennanud. Ilma minu süüta. Sest nagu mind on haisva autoga tööle aetud, on seda ka mõlkis e mittekvalifitseeruva autoga tehtud, olen hoiatused saanud, mida palgaline ei peaks saama.

Mitte, et see nutulaul oleks, ei ole - ma olen ammu sellest kõigest väljas, liht see kõik oli, faktiliselt. Mul ei oleks olnud seda 100 € ja poolt vahetust, et masin korda teha.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.03.2017 19:08:48 vasta tsitaadiga

crackpot kirjutas:

Edit: vbla siia sobib vananenud soigumine, et ajal, mil ma Revalis palgaline olin - auto peal oli 3 juhti. Ja ma ei tea, kellel masin täis oksendati, aga põhjalikku keemilist ei tehtud (kallis ja raha peab jooksma), mul endal oli tõesti väga piinlik haisva autoga kliente korjata. Enamus ei öelnud midagi, aga ... see on see, kus koged palgatöötaja seisu, suutmata üldse midagi teha. Äpisüsteemi ja hindamisi siis ei olnud, aga neid ühtesid oleks vast lennanud. Ilma minu süüta. Sest nagu mind on haisva autoga tööle aetud, on seda ka mõlkis e mittekvalifitseeruva autoga tehtud, olen hoiatused saanud, mida palgaline ei peaks saama.

Mitte, et see nutulaul oleks, ei ole - ma olen ammu sellest kõigest väljas, liht see kõik oli, faktiliselt. Mul ei oleks olnud seda 100 € ja poolt vahetust, et masin korda teha.


Sellega on paraku muidugi nii, et kliendil on sellest suhteliselt ükskõik, miks auto haiseb ja kes selles süüdi on, haisvas autos ta ikka sõita ei taha. Samas mul on kogu elu jooksul vaid korra selline takso sattunud, kus juht ja/või auto haises, seega arvan et see haisvate autode probleem pole teab mis suur.
Mis "peldikuid" puudutab, siis see muidugi võib kohati kliendi probleem ka olla. Kui inimene tellib kõige odavama takso ja iga auto mis on vanem kui 2 aastat on peldik, siis on probleem pigem tema peakujus mitte taksos icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 12.03.2017 21:26:41 vasta tsitaadiga

Crackpot, pilt ei näita auto tegeliku seisukorra. Mul suva, olgu opel, aga no korralik...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 13.03.2017 21:56:54 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Crackpot, pilt ei näita auto tegeliku seisukorra. Mul suva, olgu opel, aga no korralik...


Seda küll, on väga OK vanemaid masinaid, sh Opeleid.
Vaata reg nr-i järele - vanad masinad tehakse korda enne TÜV-d, siis paar kuud ei kolise. icon_biggrin.gif

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 13.03.2017 21:59:12 vasta tsitaadiga

crackpot kirjutas:
Vaata reg nr-i järele - vanad masinad tehakse korda enne TÜV-d, siis paar kuud ei kolise. icon_biggrin.gif


Neid asju, mille kolisemise pärast TÜV läbimata jääks, keskmine klient vist ei tuvasta.... salongi kolisemine ja nagisemine ei ole probleemiks TÜV läbimisel icon_wink.gif
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013




sõnum 13.03.2017 22:17:20 vasta tsitaadiga

crackpot kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Tanel kirjutas:
RustyZ, Taxigo oled proovinud? Ma olen seda kasutanud, kui Uber kallis või kättesaamatu.


mingi aeg kasutasingi koguaeg ainult seda Taxigo-d. Viimased korrad olid autod nii peldikud et tekitas veits bloki ette. Ei pea mingi überluks olema aga no kurat väga peldikut ka ei taha, mis seest pehmeltöeldes...lõhnab.

EDIT: ma ei otsi kõige odavamat aga taksomeeter vs taxifymeeter on vahe sees icon_wink.gif


Sa saad ju auto pildi Taxigo-s, aroomi tõesti veel ei edastata.

Praegusel hetkel on kõige kindlam hinna-kvaliteedisuhe Takso24, mida saab Taxofonist, aga - alati ei ole masinat saada, eriti väljaspool kesklinna ning see risk, et juht ise on "mr stinky" jääb alati, kõikjal.

Edit: vbla siia sobib vananenud soigumine, et ajal, mil ma Revalis palgaline olin - auto peal oli 3 juhti. Ja ma ei tea, kellel masin täis oksendati, aga põhjalikku keemilist ei tehtud (kallis ja raha peab jooksma), mul endal oli tõesti väga piinlik haisva autoga kliente korjata. Enamus ei öelnud midagi, aga ... see on see, kus koged palgatöötaja seisu, suutmata üldse midagi teha. Äpisüsteemi ja hindamisi siis ei olnud, aga neid ühtesid oleks vast lennanud. Ilma minu süüta. Sest nagu mind on haisva autoga tööle aetud, on seda ka mõlkis e mittekvalifitseeruva autoga tehtud, olen hoiatused saanud, mida palgaline ei peaks saama.

Mitte, et see nutulaul oleks, ei ole - ma olen ammu sellest kõigest väljas, liht see kõik oli, faktiliselt. Mul ei oleks olnud seda 100 € ja poolt vahetust, et masin korda teha.


Spoiler Spoiler Spoiler

Võtame näiteks Reval takso:
Ole hea ja seleta nüüd lollikesele kes igapäevaselt revaliga ringi kärutab, kuis sina nendelt piltidelt välja loed, kas tuleb mingi peldik või mitte? Järgmised korrad kasutaks meeleldi su huvitavaid trikke, kui need ei nõua nõid Nastjale helistamist ega kohvipaksukeerutamist .. Arvesse võtaks ka selle asjaolu, et enamusel juhtidest on massinal kasutusel üks ja sama pilt, mitte pole igast massinast eraldi tehtud .. ning veel see huvitav nüanss, et vaatad pildi järgi, no peaks oopeldik zafira tulema - tuleb hoopis mingi avensis või kes teab mis muu imeloom icon_lol.gif
jah, üldjuhul on ikka kirjas vähemalt õige massin, mida kuvatakse kui tellitud on, aga piltide järgi sõidab enamus revalit ühe ja sama zafiraga icon_rolleyes.gif

Üldjuhul ise pole sellele väga tähelepanu pööranud, kui s*tane masin on .. jah, mingil täisropsitud künal laseks rehvivilina saatel minema kruiisida (pole siiamaani veel selliste otsa sattunud), kuid üksainus kord on sattunud juht kes hüppas rooli vist otse kusagilt maratonilt, higihais oli tappev .. see on ka üks vähestest kordadest kus olen revali mingisuguseid ägedamaid kalasid teavitanud, et miski säärane ringi sõidab ja kliente teenindab. Mingist kolinast-vilinast ei tee ka väga lugu, kui armatuuril punased ei sähvi nagu jõulukuusk icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 15.03.2017 20:44:52 vasta tsitaadiga

sweezy kirjutas:

Võtame näiteks Reval takso:
Ole hea ja seleta nüüd lollikesele kes igapäevaselt revaliga ringi kärutab, kuis sina nendelt piltidelt välja loed, kas tuleb mingi peldik või mitte? Järgmised korrad kasutaks meeleldi su huvitavaid trikke, kui need ei nõua nõid Nastjale helistamist ega kohvipaksukeerutamist .. Arvesse võtaks ka selle asjaolu, et enamusel juhtidest on massinal kasutusel üks ja sama pilt, mitte pole igast massinast eraldi tehtud .. ning veel see huvitav nüanss, et vaatad pildi järgi, no peaks oopeldik zafira tulema - tuleb hoopis mingi avensis või kes teab mis muu imeloom icon_lol.gif
jah, üldjuhul on ikka kirjas vähemalt õige massin, mida kuvatakse kui tellitud on, aga piltide järgi sõidab enamus revalit ühe ja sama zafiraga icon_rolleyes.gif

Üldjuhul ise pole sellele väga tähelepanu pööranud, kui s*tane masin on .. jah, mingil täisropsitud künal laseks rehvivilina saatel minema kruiisida (pole siiamaani veel selliste otsa sattunud), kuid üksainus kord on sattunud juht kes hüppas rooli vist otse kusagilt maratonilt, higihais oli tappev .. see on ka üks vähestest kordadest kus olen revali mingisuguseid ägedamaid kalasid teavitanud, et miski säärane ringi sõidab ja kliente teenindab. Mingist kolinast-vilinast ei tee ka väga lugu, kui armatuuril punased ei sähvi nagu jõulukuusk icon_biggrin.gif


Ma möönan, et mul on tõesti raske asjalikku nõu anda - ma pakkusin variante.
Ise olen harv taksokasutaja, aga tänu pikalt peetud ametile on minu lähenemine teine. Tavaklient nt tõesti ei tea (Nastja ka vist mitte), et sama Opeli pilt on Revali enda masinatel, mida nad välja rendivad. Taksojuhi enda Opel sageli õige pildiga, Avensis ka ja enda vara hoitakse pisut paremini.
Haisusensor äpinduses oleks tõeline innovatsioon.

Ainus, mida oskan soovitada - kui mingi jama saad, nii et see tõsiselt häiriv on ja meili motiveerib kirjutama, siis Taxigo reageerib kiiresti ja kui kaebus paika peab, siis ka kõrvaldatakse korrektsioonini.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 29.03.2017 09:34:59 vasta tsitaadiga

http://www.aripaev.ee/uudised/2017/03/28/uberit-tabanud-look-teeb-taxifyle-tuska
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
crackpot
HV kasutaja
crackpot

liitunud: 04.11.2015




sõnum 31.03.2017 19:37:56 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
http://www.aripaev.ee/uudised/2017/03/28/uberit-tabanud-look-teeb-taxifyle-tuska


Spoiler Spoiler Spoiler


http://cphpost.dk/news/business/taxify-eyeing-denmark-following-ubers-demise.html

Spoiler Spoiler Spoiler


Sõidujagamine: kliendile hea diil, kuldajad. Aga kui sina saad hea diili, saab keegi halva, vähemalt juhul kui kliendi hea on kestev e mitte kampaania.
Praegu on halva kaardi saanud taksojuhid, sõidujagajad, riik ja KOV - viimased on seda riigiti siin-seal taipama hakanud.

Ja sealt Äripäeva uudisest mõte, et sõidujagamine lahendab migrantide tööhõivet - alla min palga ja potentsiaalsete võlgade kogumisega, mis omakorda suurendavad kliendi turvariski seda küll ei lahenda.

_________________
I´m so uber this...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.04.2017 13:34:57 vasta tsitaadiga

https://geenius.ee/uudis/taxify-peab-plaani-londonisse-laieneda/
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.04.2017 14:15:48 vasta tsitaadiga

Kui nad kavatsevad hallil alal jätkata, läheb neil Uberiga konkureerimisel raskeks.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.04.2017 14:38:32 vasta tsitaadiga

Londonis on juba igasuguseid äppe http://www.brokeinlondon.com/top-5-london-taxi-apps/ (ja need on vaid top 5), ega ametlike taksode pole vahendamisega samuti lihtne jalga ukse vahele saada. Eriti veel kui nad oma pole-liha-pole-kala poliitikat praktiseerivad ehk vahendavad nii piraate kui ametlikke.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 08.04.2017 19:02:32 vasta tsitaadiga

Itaalia kohus keelas Uberi app-i (edasikaebamise võimalusega).
App tuleb sulgeda 10 päeva jooksul, trahvihoiatusega 10000e/ päev.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.04.2017 20:03:28 vasta tsitaadiga

p3000 kirjutas:
Itaalia kohus keelas Uberi app-i (edasikaebamise võimalusega).
App tuleb sulgeda 10 päeva jooksul, trahvihoiatusega 10000e/ päev.
Oleks ju võinud lingi panna - on HV avalehelgi olemas: https://geenius.ee/uudis/uber-peab-terves-itaalias-tegevuse-lopetama/
Oleks võinud siis ka muu info kirja panna - nagu, et Uber kaebab asja kohtu järgmisesse astmesse ja ei pea ta midagi sulgema.
Ja kas tõesti oli kohtustuseks sulgeda oma app? Kuidas see veel käima peaks? Minuteada oli kirjas, et tegevuse peab lõpetama.

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 08.04.2017 20:44:30 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Oikeus antoi Uberille kymmenen päivää aikaa lopettaa sovellusten käyttö Italiassa. Uberin on vielä mahdollista valittaa päätöksestä.
Jos Uber ei noudata päätöstä, sille voidaan määrätä sakko, joka on suuruudeltaan 10 000 euroa päivässä.
Uber on ilmoittanut olevansa järkyttynyt päätöksestä ja tekevänsä siitä heti valituksen.

http://www.is.fi/autot/art-2000005162239.html

link
Spoiler Spoiler Spoiler


tsitaat:
The judges ordered the block, within 10 days, the services offered by Uber group in Italy with the app Uber Black, or black sedans with active driver in Milan and in the capital, and similar app Uber-Lux, Uber-SUV, Uber-X, Uber-XL, UberSelect, Uber-Van, while setting these applications block with reference to requests from the Italian territory, and to carry out the promotion and advertising of such services on the national territory "

tsitaat:
Il giudici hanno ordinato il blocco, entro 10 giorni, dei servizi offerti dal gruppo Uber in Italia con la app Uber Black, ossia le berline nere con autista attive a Milano e nella Capitale, e le analoghe app Uber-Lux, Uber-Suv, Uber-X, Uber-XL, UberSelect, Uber-Van, disponendo il blocco di dette applicazioni con riferimento alle richieste provenienti dal territorio italiano, nonché di effettuare la promozione e pubblicizzazione di detti servizi sul territorio nazionale”.


...kohustab Uber Grupil blokeerida teenuste kasutamine läbi Appide Uber Black... ja analoogsete appide Uber-Lux, Uber-Suv, Uber-X, Uber-XL, UberSelect, Uber-Van..
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2017 13:47:23 vasta tsitaadiga

Uber põleb ikka üpris heleda leegiga, saades järjest pauke igast ilmakaarest. Investorid, kes sinna miljardeid on sisse tagunud, eriti rõõmsad pole.
Proovisin samuti seda Uberi äppi kasutada paar korda. Täiesti ulme - nädala pole mulle kordagi üle 5 auto kaardil näidanud ja needki on tavaliselt linna teises otsas võrreldes minu asukohaga.
Kommentaarid: 686 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 532
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2017 15:47:24 vasta tsitaadiga

Heino Seljamaa ikka sõidab veel? Oli ju kunagi lausa uue Octavia liisinud vist selleks.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.04.2017 18:06:06 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Uber põleb ikka üpris heleda leegiga, saades järjest pauke igast ilmakaarest. Investorid, kes sinna miljardeid on sisse tagunud, eriti rõõmsad pole.
Proovisin samuti seda Uberi äppi kasutada paar korda. Täiesti ulme - nädala pole mulle kordagi üle 5 auto kaardil näidanud ja needki on tavaliselt linna teises otsas võrreldes minu asukohaga.


Eks ta ole aja küsimus, millal pauk käib. Paljudes riikides on see juba kinni pandud ja paljudes riikides on juhid tänavatele protestima läinud, kuna neile lubatud pudrumägede asemel on üks rist ja viletsus. Aga küll tuleb ka meie taxify tund, kui nad usinalt uberit kopeerida üritavad.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 10.04.2017 17:52:35 vasta tsitaadiga

Uberi "pahad päevad jätkuvad", firma on kohtusse antud, sest väidetavalt näidatakse kliendile ja juhile erinevat hinda ja vahe pannakse oma tasku icon_smile.gif

https://nakedsecurity.sophos.com/2017/04/10/uber-showing-drivers-and-riders-different-fare-estimates-says-lawsuit/

tsitaat:
The software utilized in determining the upfront price is specifically designed to provide a route distance and time estimate based on traffic conditions and other variables but not to determine the shortest/quickest reasonable route based on those conditions.
Meanwhile, the software utilized in the driver’s application, which navigates the driver’s to the User’s destination, utilizes traffic conditions and other variables to provide the driver with a more efficient, shorter, or quicker route to the User’s destination, resulting in a lower fare payout to the driver.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003




sõnum 10.04.2017 18:30:15 vasta tsitaadiga

R2 PORTAAL. Kas Uber kihutab kraavi poole?
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 10.04.2017 18:34:16 vasta tsitaadiga

paneme veel uudiseid
Spoiler Spoiler Spoiler

http://www.err.ee/589191/uberi-ja-taxify-juhtidel-tuleb-krobedaid-kindlustusmakseid-tasuda
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 14.04.2017 01:38:19 vasta tsitaadiga

Baah, mingi uuendus on jälle olnud või? Kus ma näen mis autoga tegemist, ja miks neil on mingid kategooriad mida peab eraldi läbi ketrama, et näha vaid ühte autot oma piirkonnas või maisaa aru... thumbs_down.gif
_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p3000
Kreisi kasutaja

liitunud: 29.09.2008




sõnum 14.04.2017 21:30:03 vasta tsitaadiga

lõpu algus..

tsitaat:
Uber kinnitas, et 2016a puhaskahjum oli 2,8 miljardit dollarit (2,6 mlrd eurot).


viimati muutis p3000 15.04.2017 10:02:18, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Bolti ja taksonduse teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 96, 97, 98 ... 232, 233, 234  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.