Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo Ideapad Y510p märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 26.11.2013 17:14:16 vasta tsitaadiga

Jama jah selle SSD'ga, võtaks endalegi ligi sellise masina aga see 42mm pikk m2 NGFF pesa on üks spoileritest. Keegi oskab sinna mingit mõistliku suurusega (128/256GB) SSDd soovitada? Seni olen leidnud sinna pessa vaid ühe tundmatu loomanaha Amazonist. icon_confused.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ettan
HV kasutaja
Ettan

liitunud: 29.02.2004




sõnum 11.12.2013 00:53:10 vasta tsitaadiga

Otsin ka sarnast mängupilli, SSD tõmbas just selle isendi poole, nüüd enam mitte...

Kuidas konkureeriks MSI gt60 ja ehk ka alienware m14x nendega?(ise kaldun hetkel msi poole) Kuramuse kõvakettad on neil ikka kõigil. Kas vahetada ei anna neid nii et garantii püsima jääks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 11.12.2013 21:05:40 vasta tsitaadiga

Need m2 SSD tulevad üsna pea saadavale, Intel, Plextor, Sandisk, Crucial ja mõned veel on omad juba välja kuulutanud, Intelil on see Y510p jaoks sobilik 42mm versioon ametlikus speclistis juba olemas ka. Kannatust icon_cool.gif Ise olen masinaga hetkel igati rahul, ainult, et jube sõrmejäljemagnet on tõepoolest.
Lisaks on seda masinat saadaval eri konfiguratsioonides, hoiatan, et ilma selle 24GB SSD'ta versioonidel puudub osadel partiidel ka hilisemaks lisamiseks vajalik m2 pesa emaplaadilt.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.01.2014 16:22:07 vasta tsitaadiga

SlateR kirjutas:
Soetasin ka siis endale selle võimsa aparaadi. Kuuaja jooksul olin väga rahul masinaga, niikaua kui nvidia drivereid uuendasin... Nimelt, uutemate driveritega on suured probleemid SLI kasutusega, viskan tihti artifacte mängi ajal. Lõpuks siis kärsas masin üldse maha icon_biggrin.gif Panin ükspäev tööle siis viskas räiget kärsakat toite pesa juurest. Peale seda aku enam ei laadinud ega läppar võtnud pilte otse vooluvõrgust ette. Hetkel siis ootan garantii tulemusi.. icon_neutral.gif


Kuidas siis garantii lahenes. Endal ka plaanis arvutiparki täiendada, kuid tahaks teiste kogemustele tugineda, et kas tegemist on ikka oma raha väärt isendiga või sureb kohe maha?

Kas teemaalgataja oskab öelda, kust kohast leiaks sealt üles W8 võtme, kui tahaks olemasoleva ketta SSD vastu vahetada?
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 26.01.2014 20:03:51 vasta tsitaadiga

UB kirjutas:
SlateR kirjutas:
Soetasin ka siis endale selle võimsa aparaadi. Kuuaja jooksul olin väga rahul masinaga, niikaua kui nvidia drivereid uuendasin... Nimelt, uutemate driveritega on suured probleemid SLI kasutusega, viskan tihti artifacte mängi ajal. Lõpuks siis kärsas masin üldse maha icon_biggrin.gif Panin ükspäev tööle siis viskas räiget kärsakat toite pesa juurest. Peale seda aku enam ei laadinud ega läppar võtnud pilte otse vooluvõrgust ette. Hetkel siis ootan garantii tulemusi.. icon_neutral.gif


Kuidas siis garantii lahenes. Endal ka plaanis arvutiparki täiendada, kuid tahaks teiste kogemustele tugineda, et kas tegemist on ikka oma raha väärt isendiga või sureb kohe maha?

Kas teemaalgataja oskab öelda, kust kohast leiaks sealt üles W8 võtme, kui tahaks olemasoleva ketta SSD vastu vahetada?


Võti peaks BIOS'es olema, ketta vahetamisel kõige lihtsam kloonimise teed minna. Enda masina saatsin garantiisse, läks Saksamaale... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
urmas1
HV kasutaja

liitunud: 15.09.2005




sõnum 08.02.2014 23:50:31 vasta tsitaadiga

Mängimiseks sobib ainult korraliku videokaardiga lauaarvuti, või konsool. Sülearvuti mänguarvutina on minu arvates sama mis p..se kaudu silmaoperatsiooni teha.
Lenovo sülearvuteid kasutan ise , aga ThinkPad T ja X seeriat ja eriti mitte mängimiseks, kuigi vahel ka vanemate strateegiamängude mängimiseks. Ca 1000 EUR. eest Lenovo Idea Pad??? Seda ma ei ostaks küll mitte-iialgi.
IdeaPad on hiina Lenovo, millel polegi midagi ühist TinkPadi võrratu koostekvaliteedi ja töökindlusega. Läpakas ei suuda iialgi võimsaid videokaarte korralikult jahutada! Ülekuumenemisest hakkavad kohe jamad pihta, hea kui garantiiajagi vastu peab. Emaplaat hakkab ülekuumenenud videoprotsessorite all looka tõmbuma, aasta paari pärast hakkavad videoprotsessorite BGA joodised emaplaadi deformeerumise tõttu lahti tulema jne...
Lauaarvutil on suur korpus, PSU on alates 500W, videokaardil võimas jahutus ja laual korralik suur S-IPS paneeliga monitor.
Kui mobiilne mängimine, siis parem PS Vita, 3DS...
WINDOWSI võti , või kasutajalitsents, kui ametlik OP süsteem: siis on kleepsu peal kirjas arvutikorpuse põhja all.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 09.02.2014 15:51:12 vasta tsitaadiga

Kes mida arvutilt ootab. Mina ei viitsi teise tuppa kuhugi arvutilaua taha ronida. Praegu läppar kenasti elutoas lauapeal, vajadusel saab kiirelt kokku lappida ja jalust ära tõsta. Samas on piisavalt võimas, et vahepeal mõni RPG või RTS'i raund teha, mõnusalt netis brausida või filmi vaadata/telekasse serveerida.
Selge, et selline masin väga jahedalt ei käi ja kvaliteedi osas ka loomulikult Thinkpadi T ja X seeriatega võrreldav ei ole. Küll on aga väga hea bang for buck sülearvuti kohta.
Sain masina garantiist kätte, vahetati top cover, hiire anomaaliaid enam ei esine. Varasem Elantechi touchpad on asendatud Synaptics'i toodanguga.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
UB
HV Guru
UB

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2014 07:58:53 vasta tsitaadiga

urmas1, oponeerin sinu arvamusele, et läpakas ei sobi mängimiseks. Ise olen seda juba aastaid teinud ning ei ole ükski arvuti minu käes seetõttu ära surnud, et ma olen seal ühe või teise programmiga liiga kaua toimetanud, mis arvuti ära tapaks. Muidugi on kasutamiskogemus hoopis teine, sest mul on olemas ka lauaarvuti nagu sa profiilist näha võid ning ma tean mida võrrelda, kuid see läpakas on väga eduline.
Ja kui sa Windowsi võtmete kohta arvamust jagad, siis vii ennast enne kurssi selle läpaka iseärasustega - tal on peal täiesti legaalne Windows 8 ja kleepsu ei ole kusagil icon_smile.gif
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 11.07.2014 20:02:51 vasta tsitaadiga

Eesti kaubandusvõrku on esimesed sobivad M2 SSD'd tekkinud: http://www.galador.ee/t/62060041:308 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TauC
HV Guru
TauC

liitunud: 23.04.2007




sõnum 11.07.2014 20:45:19 vasta tsitaadiga

zaitz kirjutas:
Eesti kaubandusvõrku on esimesed sobivad M2 SSD'd tekkinud: http://www.galador.ee/t/62060041:308 thumbs_up.gif


Mingit Integral'i ja Plextor'i toodangut liigub juba tükk aega.
Kommentaarid: 328 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 11.07.2014 20:47:34 vasta tsitaadiga

TauC kirjutas:
zaitz kirjutas:
Eesti kaubandusvõrku on esimesed sobivad M2 SSD'd tekkinud: http://www.galador.ee/t/62060041:308 thumbs_up.gif


Mingit Integral'i ja Plextor'i toodangut liigub juba tükk aega.


Tõepoolest, olen maha maganud beer_yum.gif
http://www.datagate.ee/pc-components/ssd/plextor-ssd-128gb-m2-2242-sata-6gbs-mlc-trim-transfer-up-to-520mbs/
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinther
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2013




sõnum 04.08.2014 14:01:40 vasta tsitaadiga

Kuidas teil siiamaani Y510p on vastu pidanud? Rahul siiani? Ja mängimisel/full loadil jäävad tempid normaalsuse piiresse?

Mul endal on nüüd i5 prosega 755m sli versioon. Homme-ülehomme on plaan panna M2 slotti 128gb-256gb Cruciali SSD, 2.5" slotti jätta 1TB 5200rpm hdd data-failide jaoks, seni kuni mõne suuremahulise ssd odavamalt leiab.

Samuti tundub, et Ultrabay 755m'i termopasta on väga niru (lugesin netist, et seda on palju ette tulnud) - nõudlikumad mängud kuumendavad selle ca. 90-92 kraadini, primary 755m jääb umbes 83-87 kraadi juurde.

Valisin i5 versiooni, kuna voolu võtab vähem ja ei lisa ekstra kuumust juba niigi tundlikule süsteemile. Aga proovin järgi termopasta vahetust, kuna prose liigub ka 85 kraadini mängides. Termopasta tuleb tõenäoliselt vedel-metall Coollaboratory Liquid Ulltra nii CPUle kui ka mõlemale 755m'le.


Windows 7 64bit jookseb ilusasti, ei viitsinud isegi UEFI'na seda installida kuna ketas niikuinii vahetusse, kuid usun, et SSD ja UEFI mode's on asi kindlasti PALJU parem, kui seda 5200rpm ketast ragistada icon_razz.gif


Ainus viga mille ma leidnud olen (võib-olla ainult minul) on see, et equalizeriga muusikat kuulates on väga-väga halb kvaliteet kõrgematel nootidel, ehk kui treble't juurde panna, siis oleks muusika nagu kaevupõhjast läbi plekk-ämbri.


Homme siis plaan masin täielikult juppideks võtta (garantiist muidugi lahti saada icon_razz.gif) ja vahetada välja termopastad ja kõvaketas.



Samuti plaan osta Cooler Masteri Notepal U3, hetkel istub 4 tikutoosi peal, et saaks alt õhku icon_biggrin.gif Vast kui kõik operatsioonid tehtud saab tempid normi, hetkel selliste ilmadega ei tahagi läpparit pöördesse ajada, sest sellise sauna lööb sisse, et jube icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 12.08.2014 22:55:57 vasta tsitaadiga

Eks mängides läheb ikka korralikult kuumaks (endal 750 sli) aga enne garantii lõppu ei hakka mässama. Muidu on nbr foorumites mingi võrede lõikumise häkk ka, mis parandab tuntavalt õhu pealevoolu ventidele ja seega alandab ka tempe.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
traks
HV Guru

liitunud: 07.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 12.08.2014 23:24:38 vasta tsitaadiga

vinther kirjutas:


Mul endal on nüüd i5 prosega 755m sli versioon. Homme-ülehomme on plaan panna M2 slotti 128gb-256gb Cruciali SSD, 2.5" slotti jätta 1TB 5200rpm hdd data-failide jaoks, seni kuni mõne suuremahulise ssd odavamalt leiab.

ma arvan, et see m2 ssd ei mahu sul sinna.
y510p m2 sloti pikkus 42mm, cruciali ssd pikkus vist 80mm?

_________________
The greatest trick the devil ever pulled
was convincing the world glossy widescreen is the way to go.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 304
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinther
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2013




sõnum 13.08.2014 14:47:50 vasta tsitaadiga

Ei hakanud M2 slotti ketast võtma. Võtsin Evo 840 2.5" sloti jaoks ja terase taskuketta data jaoks, nii veelgi mugavam minu jaoks.

Vahetasin pastad ära, kui enne läks 90+ tempid juba mängides, siis nüüd on tempid 70 kraadi ringis, 80 VÄGA harva, kui tuba on saun ja õhku ei liigu. Eelnev pasta oli vist mõne pahtlimehe poolt lörsti peale visatud, seda oli igalpool ja seal kus vaja, minimaalselt, niiet no wonder.

Pastana kasutasin Coollaboratory Liquid Ultrat prose ja peakaardi jaoks, MX-4 läks Ultrabay kaardile (teine sai otsa, kuna teisel läpparil oli ka vaja:P).

Prime95 max heat testiga jääb prose temp 77 kraadi juures pidama. FurMark viimase versiooniga pärast 15 minti burn-in testi jääb prose temp 79 kraadi juurde ja GPU 81 kraadi.

Mängides Ultra settingutega ressursi-himulisi mänge on prose temp 70-77 vahel, peaGPU on 72-76, SLI läheb kuni 79 kraadini. (HWMonitor koguaeg lahti arvutiga)


Coolingpad'i peale ei hakanud raha raiskama, minu meelest pole väärt. Kui panna lihtsalt 4 tikutoosi nurkadele alla, siis see on TÄIESTI piisav, et õhku natukene paremini kätte saaks.


Siiani rahul ainult, et ei märganud enne vaadata aga parempoolne USB 2.0 ei tööta, kunagi kui viitsimist peab lahti võtma ja üle vaatama, milles asi.

Ja nüüd on Win7 ka SSD pealt UEFI'ga, boot-up aeg nullist kuni Desktopini kastuseni on ca. 5-6 sekundit. Täpsemalt siis Windows 7 Ultimate, Lenovo OEM. Pidi ainult Bios'ile SLIC2.1 peale laadima ja kõik tibens. Piraatlusest nagu poleks haisugi icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zaitz
Kreisi kasutaja
zaitz

liitunud: 08.07.2003




sõnum 13.08.2014 23:49:59 vasta tsitaadiga

Tempide kohta hea info. Miks ostetud win8 asemel aga pira win7 installida jääb häguseks icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinther
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2013




sõnum 14.08.2014 04:48:14 vasta tsitaadiga

Ostsin FreeDOS'iga selle, mitte Win8 litsentsiga. Win8't ei kasutaks niikuinii. OEM Win7 ei ole otseselt pira ka icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 16.08.2014 14:26:45 vasta tsitaadiga

Kas i5-l (http://www.klick.ee/lenovo-ideapad-y510p-gt755-dos.html) on ikka jõudu uuemaid mänge nt.Battlefield 4 high graafika peal välja mängida või mitte. Kuidas arvuti temperatuur ilma pastasid vahetamata surfates on?
_________________
Kivil istus väike konn, kus see Liisi Koikson on?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinther
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2013




sõnum 16.08.2014 16:36:20 vasta tsitaadiga

i5'ga on BF 4 keskmine FPS High settingutega 35-40. Ultra 18-34, ja Low/Min. settingutega vägagi mängitav.

Tempid niisama brausides jäävad 40-60 kraadi juurde default pastaga, olenevalt toa temperatuurist, brausimise mahukusest jms. Samas, kui plaanid BF4 mängida ilma undervoltimata/pastat vahetamata, siis võid kindel olla, et ka talvel on tuba soe thumbs_up.gif



Edit: Pmst. BF4 jaoks on praegu ikkagi lauaarvuti ainult tasemel. Isegi 880m koos high-end i7'ga ei saa Ultra/High peal stabiilset 60 fpsi kätte, kui suuremad actionid või stseenid. Lenovo oma SLI'ga teeb isegi päris head tööd ja mina proovisin seda Low/Min. settingutega, kuna endale graafika korda ei lähe ja pigem gameplay peal väljas, siis ei kurda siiani icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jorks
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2014




sõnum 16.08.2014 17:12:18 vasta tsitaadiga

ega isegi väga see graafika korda ei lähe. Kui medium kvaliteedi peal mäng ilma tõrkumata jookseb, siis on täiesti aksepteeritav vist sellis hinnaklassis arvuti kohta
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.08.2014 17:46:54 vasta tsitaadiga

vinther kirjutas:
Samas, kui plaanid BF4 mängida ilma undervoltimata/pastat vahetamata, siis võid kindel olla, et ka talvel on tuba soe thumbs_up.gif
Undervolt mõjutab toa soojust, pasta ei mõjuta vähimalgi määral.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinther
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2013




sõnum 16.08.2014 19:14:46 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
vinther kirjutas:
Samas, kui plaanid BF4 mängida ilma undervoltimata/pastat vahetamata, siis võid kindel olla, et ka talvel on tuba soe thumbs_up.gif
Undervolt mõjutab toa soojust, pasta ei mõjuta vähimalgi määral.


Stock pasta vs oma pandud pasta, tempide drop 20 kraadi puhtalt. Kuidas see ei mõjuta? Mul ei tule enam ultrabay'st sellist kuumust, et ei suuda hiirekätte ligidal hoida. Nüüd kui ilmad jahedamad, aken lahti, lähevad tempid max. 72 kraadini, enne panid 90+ välja nagu ka kõikdie teiste stock y510p'd, mida testidest/utuubist vaadata võid.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 16.08.2014 20:31:18 vasta tsitaadiga

vinther, protsessor kulutab energiat sama palju olenemata pasta efektiivsusest.
Kui kätt ei kannata ees hoida, siis liigub vähe õhku (vähem, kui ette nähtud), mis tähendab et radikas on lihtsalt umbes ja see väike õhk, mis sealt läbi käib, teeb seda üsna aeglaselt ja tulikuuma radika vastu.
Kehv pasta tähendab, et protsessor on kuum, aga radikas külm, seega ei saa väljatulev õhk kuum olla.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martin657
HV vaatleja

liitunud: 24.08.2014




sõnum 24.08.2014 15:35:12 vasta tsitaadiga

Sai hiljuti i5 protsessoriga sama masin soetatud, kuid õnnetuseks mõtlesid mõlemad nvidia kaardid pillid kotti pista ja oma töö lõpetada.
Olgem ausad, 2 nädalat suutsid nad vastu pidada....
Kuid, hetkel pole veel veale lahendust leidnud, kui SLI ( gt755m ) arvutisse pista, läheb arvuti tööle, kuid pilti ei suvatse kuvada, SLI välja võttes tuleb pilt ette, kuid töötab ainult Inteli graafika pealt ja sees olev gt755 näitab error 43-e.
Olen üritanud windowsi vahetus, driverite ülendamist/alandamist ja muidu imevigureid, kuid tulutult.
Viiks hea meelega masina diagnostikasse/garantiisse, kuid viibin Taanis ja pole plaanis enne jõule koju sõita, loodetavasti
Klick on nõus mu masina postiteel parandusse võtma....
Minu kogemused antud arvutiga icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vinther
HV vaatleja

liitunud: 25.09.2013




sõnum 24.08.2014 19:28:08 vasta tsitaadiga

Minul täiesti lambist enam ei tööta see USB2.0 auk ja mikkri+kõrvaklappide augud enam. Pole nagu reaalselt kasutanudki neid, lihtsalt ei tunnista/loe midagi, mis sinna pista. Softiga on möllatud, reinstallitud, testitud asju - miskit.

Googeldades paistis, et seal parempoolsel küljel on paljudel jamasid olnud, kas ei tööta üks või teine või mõlemad.

Mul nüüd garantiikleeps rikutud, ei teagi, mis teha...kui headseti ei saa isegi kasutada siis tundub läppar küll mõttetu.


Ah ja mingi jama on ka videokaartidega samuti. Tulevad vahepeal lambist mustad artifaktid ja siis draiver crashib. Olen samuti proovinud asja fixida, draiveritele clean installi tehes jms. - miskit abi.

Nüüd kui lõpuks hakkavad vead vällja tulema, siis olen ikka rämedalt pettunud Lenovo build qualitys, alates juba sellest termopasta feilist - ei ole normaalne, et asjad panevad pea 100 kraadini välja ja kui ise korralikult pasta panna siis üle 75 kraadi ei lähe midagi....
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Lenovo Ideapad Y510p mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.