Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.05.2017 21:20:07 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Ise mängin seda veel vahepeal ja proovisin siin üksõhtu üle tüki aja jälle ja proovisin sellist missiooni nagu Dragons Nest aga tuli välja et seda üksi küll ära ei tee icon_lol.gif see on ikka päris raske ... esiteks tuleb seal kaks suurt paksu leegiheitjatega venda... üks kord õnnestus üks maha saada, aga elud olid nii otsas et sain surma kohe ja seal pole kuhugi põgeneda ka alguses ... mõtlen siin nende relvade peale et huvitav kui suure damage peale annab minna ? et mis see max või kõige suurema damagega relv seal on ? endal mingi submachine gun 153 000 dmg ja Scar-H mille damage on 263 tuhat millegagi ? et huvitav kas on võimalik veel paremaid relvi kuskilt hankida ja kui siis kuskohast ? Selle dark zone -s olen ka ringi uitanud aga seal ma saan ka jube ruttu surma ma ei tea ju mul siis ei ole see gear kõige parem icon_rolleyes.gif endale veel mäng meeldib ja ei ole ära tüüdanud ... muidugi ostsin mängu alles eelmise aasta lõpus ja ei ole väga palju mänginud ka seda .... Kahju ainult et nad rohkem dlc ei tee sellele mängule vist.....saaks ju igast huvitavaid ideid arendada seal ameerikamaal ja huvitavaid missioone icon_cool.gif
On küll uut DLC-d. Selle nimeks on Wildlands. icon_lol.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 06.05.2017 11:58:01 vasta tsitaadiga

Dragon nest on tehtav grupiga,lõpus on kohad kus tuleb 2 nuppu korraga vajutada .
Relva DPS number ei näita suht mitte midagi oluline on relva baas dmg ja talendid mis seal küljes on ja viis kuidas sa relva kasutad (crit dmg või headshot dmg)

Millist geari kasutada sõltub suht koht mängijast endast,ise kasutan mitut erinevat kas Tactician või siis kollaste ja eksootikute segu.
Soovitan sul vaadata mingit build guide ja kus mida kalibreerida.

See mu enda build hoiatus suur pilt.
Barreti vest refreshed mask shortbow põlvekaitsmed Specialized seljakott mc kindad ja nimble holster

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 06.05.2017 13:04:45 vasta tsitaadiga

Dj-E, icon_lol.gif thumbs_up.gif

Lehys, Selge. ma ei ole selle mänguga päris kodus sest pole selliseid mäng väga mänginud ja ei saa nendest kõikidest numbrite jadadest veel hästi aru... eks ma tasapisi õpin.... Witcher 3 oli ka minu jaoks alguses nagu raketiteadus icon_biggrin.gif nüüd saan kõigest aru ... kui pole selliseid mänge mänginud siis ongi alguses raske veits.... ma lolli peaga mõtlesin et damage on kõige tähtsam aga eks ma vaatan siis seda crit dmg või headshot dmg aga kas see relva critical hit loeb siis varustusest ka ? et iga varustusega on see erinev ? eks ma uurin neid build guide ka ja ise olen siiamaani pannud suurt rõhku staminale ja
firearms tugevusele.. stamina endal hetkel 6085 ja firearms 6570 oli millegagi ? Tahaks enda buildist ka pilti teha aga ma ei oska ? kuidas te teete ? ma uplayd väga vähe kasutanud ei tunne seda veel.... ma tean et steamsi ja origins on vastvad vahendid olemas aga uplays ma ei oska icon_redface.gif ja millega neid Phoenix credite teenib ? mul endal alles 700 millegagi ? mingid vastavad missioonid ? teen neid kõik seal mängus muidu .. need sinised,kollased ja rohelise kolmnurgaga missioone ... dark zones olen paar korda käinud ... ma ei ole aru saanud kas seal on siis botid või mis ? need on kole tugevad ikka ... igast tüüpidega olen koos missioone teinud küll see oli päris fun...
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 06.05.2017 15:36:35 vasta tsitaadiga

Kui abi vaja siis lisa lehys007 ja liitu meie discord kanaliga https://discord.gg/BynXHMp
Pikalt ja laialt siin seletama ei hakka icon_wink.gif võtab liiga kaua aega icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.06.2017 12:59:06 vasta tsitaadiga

Gap, Tule sinna discord kanalile ja õhtuti mängitakse seda päris palju.

Ma ise enamasti ainult last standi.

E:

On tulemas varsti jälle mingi uuendus, mis muudab asja kas paremaks või veel halvemaks icon_biggrin.gif
Ma pole väga asja süvenenud ja neid SOTG videoid mis on 30 minutit ei viitsi vaadata.

Tegin ühe pildi ka, mida mulle DZ kaardil meenutab. American Dad Herbert


Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 17.06.2017 13:02:51 vasta tsitaadiga

lopes39, no ma püüan tulla thumbs_up.gif ... mul vahepeal selline periood et mingi mäng viskab koppa ette,siis ei puudu seda tükk aega seni kui jälle isu peale tuleb icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 17.06.2017 13:59:14 vasta tsitaadiga

Seal mängitakse muid mänge ka ja on juba eestlaste kogukond olemas.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 15.08.2017 07:26:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.08.2017 15:21:09 vasta tsitaadiga

Keegi mängib kah seda veel? icon_razz.gif
Ootaks pigem mingit uut story lisa. See, et asju lihtsalt raskemaks tehakse on jama. Igavaks muutub see samade ülesannete tegemine. Paras grindfest on see mäng. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 01.10.2017 11:17:17 vasta tsitaadiga

https://www.vg247.com/2017/08/30/the-division-update-1-8-coming-this-fall-with-resistance-and-skirmish-modes-new-area-and-social-hub/


See on vägev et nad teevad sellele mängule veel igast asju ja lisasi.ise eile õhtu ka mängisin natuke üle tüki aja,päris äge oli jälle icon_razz.gif Sinna on vahepeal ka mingeid uuendusi tulnud,mingid underground missioonid.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.10.2017 09:32:11 vasta tsitaadiga

Sain ka eile üle pika aja normaalselt mängida (varem olid netiprobleemid ja mängu soetasin alles u 2 kuud tagasi).
Vabandan kui teemast läbi käinud aga 36 lk lugemist tundub natuke palju.
Kuidas selle nänni üles korjamisega on. Kui mina tapan kellegi ära, kas siis nänn tekib ainult mulle või kõigi jaoks (ehk siis kui ma midagi üles korjan, kas ma siis võtan kellegi eest äkki midagi ära)?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pluto
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002




sõnum 02.10.2017 10:12:43 vasta tsitaadiga

PvE-s on nänn jagatud mängijatele automaatselt ja teiste nänni sull võimalik võtta pole
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 02.10.2017 12:10:09 vasta tsitaadiga

Survivalis on võimalik teiste eest nodi ära korjata.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 08.10.2017 23:40:18 vasta tsitaadiga

Oskab keegi palun mulle öelda kus kohast neid n.ö legendary või exotic relvasi on võimalik saada/leida ? nagu näiteks bullfrog jne ? seal ühe müüja juures mingi eksootilised relvad on aga suht vähe icon_rolleyes.gif seal mängus on võimalik saada veel igasuguseid Thompson ja Tommy Gun ja mingi WARLORD jne... Kas neid on võimalik saada siis sealt dark zonest ainult või on võimalik teha mingeid missioone et neid saada ? eriti huvitaks see bullfrog ? youtubest otsisin aga kuskil pole öeldud kust neid leida võiks äkki siit keegi oskab mulle natuke midagi öelda ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 08.10.2017 23:53:02 vasta tsitaadiga

Gap kirjutas:
Oskab keegi palun mulle öelda kus kohast neid n.ö legendary või exotic relvasi on võimalik saada/leida ? nagu näiteks bullfrog jne ? seal ühe müüja juures mingi eksootilised relvad on aga suht vähe icon_rolleyes.gif seal mängus on võimalik saada veel igasuguseid Thompson ja Tommy Gun ja mingi WARLORD jne... Kas neid on võimalik saada siis sealt dark zonest ainult või on võimalik teha mingeid missioone et neid saada ? eriti huvitaks see bullfrog ? youtubest otsisin aga kuskil pole öeldud kust neid leida võiks äkki siit keegi oskab mulle natuke midagi öelda ?


Legendary ja Heroic missioonid, ning bossid viskavad eneid.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 09.10.2017 05:17:53 vasta tsitaadiga

exotic kastidest,bossid võivad dropida legendary,heroric missioonides saad nädalas korra neid kaste ja weekly missioonidest.

PS need ei tule lihtsalt

Praegu veel päeva kestab ka global events kust on võimalik saada classified geari mis on 6 set bonustega ja kõrgemate statsidega.

1.8 uptade ka tulemas mis viskab veel uut contenti mängu mis täpsemalt siis google abiks.

eestlaste divisioni discord link: https://discord.gg/BynXHMp
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 09.10.2017 20:46:00 vasta tsitaadiga

Selge,suured tänud thumbs_up.gif Lihtsalt mõtlesin et oleks nagu huvitav kui oleks mingi kindel eesmärk st et nagu challenge mida püüda...et ühesõnaga neid relvi siis pole saada enam ja kui on siis meeletult raske jah ? icon_confused.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 09.10.2017 21:44:26 vasta tsitaadiga

Saada on ikka (ei ole ainult a'la 50tk neid olemas), lihtsalt raske on ja tuleb vaeva näha. Lisaks tubli kogus RNGd. Vahest mõni vana teeb nädal otsa mingit missiooni, kust on võimalik saada mingit kindlat eksootilist asja ja tutkit. Teine tüüp saab aga suure joppamisega esimesel korral kätte...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2017 11:39:26 vasta tsitaadiga

Keegi teab, kust praegu võib saada lv 34 extended magazine blueprinti või lv 30? Mul hetkel parim lv 16 sinine.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t6nn_k
HV kasutaja
t6nn_k

liitunud: 16.07.2004




sõnum 15.10.2017 12:35:40 vasta tsitaadiga

MMx kirjutas:
Keegi teab, kust praegu võib saada lv 34 extended magazine blueprinti või lv 30? Mul hetkel parim lv 16 sinine.


Blueprinte saab ainult Terminalist.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.10.2017 21:29:56 vasta tsitaadiga

t6nn_k kirjutas:
MMx kirjutas:
Keegi teab, kust praegu võib saada lv 34 extended magazine blueprinti või lv 30? Mul hetkel parim lv 16 sinine.


Blueprinte saab ainult Terminalist.


Kas ned blueprint'd seal mingi aja tagant vahetuvad või on pidevalt samad?
Mul lihtsalt hetkel extended mag bp seal ei näita, on vist olemas Quick Release mag ja Heavy mag.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 15.10.2017 23:43:52 vasta tsitaadiga

MMx, Iga nädal laupäeva öösel mingi kell vahetub see vendor. Siis kui tuleb osta ära.
Mängu käigus bottidelt tuleb neid tegelikult paremini ja paremate numbritega.
120 protsendi lähedale graftimisega saad heal juhul 10-st ühe.

Pealegi see mäng on heavy on farming igal juhul ja tuleb lihttsalt alles hoida ja jälgida neid mag-e mis saad.
PTS-is olev uus kaardi ala on ka botte piisavalt täis ja neid tuleb koguaeg juurde nagu DZ-is või isegi kiiremini uus seltskond botte.
Ja no siis on seal veel uued missioonid kus pead vastu pidama 50 wave-I mis ei ole üldse lihtne.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 16.10.2017 06:53:37 vasta tsitaadiga

DZ09 vedorilt saad salve osta kui tahad

http://rubenalamina.mx/the-division-weekly-vendor-reset/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MMx
Kreisi kasutaja
MMx

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.10.2017 07:28:03 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
DZ09 vedorilt saad salve osta kui tahad

http://rubenalamina.mx/the-division-weekly-vendor-reset/

Selle jaoks pole veel piisavalt palju DZ krediiti ja sealt saab ka ainult salve mitte joonise, et ise salve teha.
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 16.10.2017 08:17:13 vasta tsitaadiga

craftimise rng on piisavalt kehva 10-20st 1 on kasutatav,kas leiad maast või kuskilt vendorilt soetada on mõttekam.
DZ kolades saad pappi ja paremat manti ja rohkem,blueprinti tuleb sul ilmselt oodata tükkaega.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 35, 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.