Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 01.01.2017 21:38:04 vasta tsitaadiga

Et rogue-ks minna peab kellegi ära tapma, kuid jah see on nõme, et üks punt tegeleb bottidega ja on low elude peal, siis teine suvaline grupp saab rahus märkamatult sind ja su sõpru selja tagant maha võta.
Samas kui light zone's ka sedasi botte ringi tiirleks nagu seal DZ, kus nimelised sünnivad iga 10 minuti tagant, siis poleks sinna DZ asja.

Aga see PVP on tõesti nõme selles mängus. Mingit võrdsust pole ja siis on nii, et mingi grupp on rogue and 2 saad maha, kes siis sünnivad 30 sekundit hiljem ja jooksevad oma grupis crossfire vaenlastega, et need rogue-ks läheks.
Ja muidugi siis need tegelased, kes lähevad rogue ja jooksevad oma timeri ära ja neid kätte ei saa ka. Relvad pritsivad sulgi ka nende vastu enamvähem icon_razz.gif

Aga no mingi aeg on see fun, aga enamjaolt on tüütu jooksta mingite tegelastele järgi nii kaua kuni mäng hakkab segast panema ja ei jõua kaarti ära lugeda.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2017 21:56:47 vasta tsitaadiga

Rallih007 kirjutas:
Dj-E kirjutas:
Eks see üks tüütu grindimis mäng ole. Endal hakkab vaikselt siiber saama. icon_razz.gif Mingit erilist muud lõbu peale main story lõpetamist polegi. Lihtsalt tõmble ringi, et saada parem gear. Praegu veedan rohkem aega undergroundis. Dark Zone võib end põlema panna - mängu kõige igavam koht. icon_razz.gif

Võid ju Rogue minna ja inimesi kiusata. Aga jah DZ on suht cancer. Üksi väga pole mõtet käia seal, ikka leidub mingi punt kes oma arust teevad huumorit ja tapavad kõik ära.

Mul ei ole gear veel nii hea, et rogue-ks minna. Ja ega üksi nende puntide vastu saa kah. Kui rogue poleks siis viitsiks veel seal natuke grindida aga kui üksi olles suure vaeva ja ajakuluga saad mingit looti kokku koguda ja enne extractioni see sult röövitakse siis kaob igasugune tuju otsastpeale alata. icon_razz.gif Võiks olla DZ-s kah see "quiet mode" vms nagu on GTA V Onlines. icon_biggrin.gif Saaks rahus BOT-dega võidelda ja oleks suurem võimalus, et gear jääb ka alles. Aga nuh eks see ole ka DZ-ni mõte, et iga kell võid oma nodist ilma jääda ja see tekitab palju rohkem hirmu ja riski. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 02.01.2017 10:04:59 vasta tsitaadiga

Miks sa DZ üksi mängid siis,haara sõbrad ka kamba vähe julgem ja lõbusam ringi hulkuda.
Üksi saab suht edukalt hakkama DZ aga jah rouge agentidest tasub eemale hoida,nende vastu üksi ei saa kui just 1vs 1 pole.
Iga agent peaks olema kahtlust äratav you never no mis juhtub.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2017 13:24:25 vasta tsitaadiga

Lehys kirjutas:
Miks sa DZ üksi mängid siis,haara sõbrad ka kamba vähe julgem ja lõbusam ringi hulkuda.
Üksi saab suht edukalt hakkama DZ aga jah rouge agentidest tasub eemale hoida,nende vastu üksi ei saa kui just 1vs 1 pole.
Iga agent peaks olema kahtlust äratav you never no mis juhtub.
No nagu sa ise tead siis DZ-is kambaga mängides tuleb mikri kasutamine kasuks aga mul on see välistatud kuna imelik oleks pere ees omaette arvutis lobiseda. icon_razz.gif Tänapäeval tahavad kõik hirmsasti mikritega mängida. Pole eriti selliseid sõpru kah kes seda mängivad. Need, kes mängivad on alles madala leveli ja geariga ning surevad iga kuuliga. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.01.2017 16:01:49 vasta tsitaadiga

Dj-E, Aga see pole imelik, et sa pere ees arvutiga mängid ? icon_biggrin.gif
Pead meid siin omal friend listi panema, siis on kellega mängida DZ-i. Samas ega seal pole häda midagi kui ühel pole mikrit.
Kaasa saad ikka jooksta ja kuulata kuidas teised räägivad mida teha jne. Aga jah me in game voice ei kasuta väga.
Mul see mäng näiteks kalab sedasi, et kohati hakkab mu hääl laagima ja siis keegi ei saa midagi aru.

Esimene kuu või kaks seda viga seal mängus polnud või oli osadele ja osadele mitte.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 02.01.2017 16:16:15 vasta tsitaadiga

No kui kõik mängivad online mänge sõpradega siis jah suht totter üksteisega tõtt vahtida et mis nüüd siis icon_biggrin.gif
keegi ei tea mis keegi tahab või mõtleb icon_biggrin.gif aga võib öelda et suhtlus on edukuse võti,nt incursion-i tehes me lepime alati tiimiga kokku mis keegi kasutab et maksimaalse edukusega missioon lõpule viia.
Kõik teavad mida kõik teevad sama ka DZ,seal nagu eriti oluline.


Mitte et ma midagi peale surun aga tiimiga suheldes vähe lõbusam alati icon_wink.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2017 17:41:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Dj-E, Aga see pole imelik, et sa pere ees arvutiga mängid ? icon_biggrin.gif
Pead meid siin omal friend listi panema, siis on kellega mängida DZ-i. Samas ega seal pole häda midagi kui ühel pole mikrit.
Kaasa saad ikka jooksta ja kuulata kuidas teised räägivad mida teha jne. Aga jah me in game voice ei kasuta väga.
Mul see mäng näiteks kalab sedasi, et kohati hakkab mu hääl laagima ja siis keegi ei saa midagi aru.

Esimene kuu või kaks seda viga seal mängus polnud või oli osadele ja osadele mitte.
Mul siin The Crew-i ajast on osad listis, sina kah aga mängus olen neist näinud vaid Lehys-t ja üks oli veel kelle nime hetkel ei mäleta. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 02.01.2017 19:08:40 vasta tsitaadiga

Meil terve kaader kellega mängime aga üldjuhul on jah grupp alati täis icon_lol.gif

10 min alates läks põnevaks meil DZ

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.01.2017 21:35:56 vasta tsitaadiga

Dj-E, Ma mängin viimasel ajal väga vähe. Pole väga viitsimist ja no mäng paneb mul pidevalt segast ka.
Probleeme on nii palju et jube. Kas mäng laagib, kas mäng jooksek 10 sekundiks kinni või crashib desktopile või kaart ei jõua ennast ära lugeda jne jne jne icon_biggrin.gif

Aga no viimasel ajal olen ma kas nimelise bosse LZ-s jooksnud või missioone üksi, et saada increase kill xp mida mul on 119% ja ühe Hutson Refugee Camp läbi jooksetes challenge peal saan 2 field cache-et.
Lootes saada nendega neid nimelist geari. Tahan saada põlve kaitsmeid ja vesti. Vest tegelt väga ei huvita, kuna kuulujuttude järgi saab see nerfi 1.6-ga.

Põlvekaid on PVP jaoks vaja et saaks neid granusid loopida nii et need plahvatav 0.2 sekundiga maha kukkudes.
Kill xp jaoks on vaja teisi põlvekaid mille talent on all accolaids are tripled vms. Kahe botti headshotiga maha võtmisega saab mingi 9300 xp ja ilma nende põlvekateta saaks mingi 3000 umbes.

Seda videot mida Lehys tegi ma just umbes siis lõpetasin nimeliste jooksu ja panin mängu kinni.

Ma olen oma kill xp buildiga ära rikkunud PVP buildid ja enam ei mäleta millised need olid icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2017 21:58:35 vasta tsitaadiga

Te vist võtate seda mängu ikka väga tõsiselt. icon_biggrin.gif Nii kaob ju fun element ära. icon_razz.gif

Vaatasin, et m1crobrain-i mul enam pole listis. icon_razz.gif Ju läks peale listipuhastust või peale seda kui The Crew end ammendas. icon_biggrin.gif

PS! Imelikud probleemid sul. Mul ei ole küll eelmainitud probleeme. Siiani pole ühtegi probleemi märganud. Ainus asi on vast see, et kui mehel riideid vahetan siis mehe kuju on musta värvi nii, et riideid ei näegi. icon_razz.gif Aga savi see.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 03.01.2017 09:30:47 vasta tsitaadiga

See barreti vest nii väga op ka pole et peaks nerfima seda icon_biggrin.gif aga no eks näis mis tulevik toob.
Aga seda mängu tasakaalus hoida on ilmvõimatu kuna pvp ja pve on koos,alati tekib mingi asi mis metaks muutub,need kaks asja peaks lahutama.
Neid töötavaid builde on küll mida teha,aga praegune alfabridge on selline metaks muutunud oma 6 relva talendi tõttu,ma ise hetkel alfa buildi ei kasuta läksin üle tactician build-ile.
Kui LZ farmida siis kasutan alfabridge kill xp buldi millel 126% xp boonust koos accolaids are tripled põlvekatega+ sniper(väga efektiivne kollaste kastide saamiseks.

See kuu siis saavad kokku ka elite taskforce kes nüüd usas lähevad arendama ja katsetama PVP mänguosa mis millalgi 1.6 update-iga välja tuleb,ehk suudavad selle kuidagigi normaalseks teha.
DZ saab ka üldiselt overhauli arvestades viimaseid dataminingut mis kätte saadi kellegi poolt.
Hetkel see pvp teema on nendele kes on top tier mängijad.

Siit järeldaks et uus PTS on mingi hetk tulemas ka.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 05.01.2017 00:11:10 vasta tsitaadiga

DZ grupiga on väga tore, ärge nokkige mobe, kui teised läheduses, kelle "headuses" te kindel pole ja kardate poole fighti ajal kolki saada icon_smile.gif Väga tore mäng.. kellel pole siis cdkeys.com - seal on juba mõnda aega ainult 16€ eest PC versioon.
_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 05.01.2017 12:17:04 vasta tsitaadiga

Ostsin siis steam sale ajal koos season passiga ja üldiselt täitsa hea mäng ju. 15h kokku mänginud praegu ja level 23 vist. Main missione on küll vähe, aga see-eest väga nauditavad. Üritan teha hardiga kui on oma levelil mission ja vahel saan ikka mingi 10x surma vähemalt icon_biggrin.gif. Kahju et varem ei pannud silma peale sellele mängule. Eks näeb mis siis saab kui pve osa läbi.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 06.01.2017 12:07:04 vasta tsitaadiga

Marx112, pve ei saagi läbi icon_biggrin.gif võid seda vabalt teha terve igaviku ja nautida.. ala PVE Survival kohe kui 30 saad, varem vist teha ei saa. Ja noh siis on lihtsalt missioonide grindimine või siis Underground, mis päris okei. Ise pole nüüd pikka aega jälle pelanud kui oma AlphaBridge valmis sain icon_biggrin.gif ootan uut contenti.. patch 1.6 peaks tulema päris korralik ning, kes teab mida uus expansion endaga kaasa toob. Datamine näitas, et mingid capture the flag vms stiilis PVP MP tulemas thumbs_up.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.01.2017 23:00:48 vasta tsitaadiga

Keegi võiks paari lausega seletada kas vanilla mängu omanikel ehk siis ilma tasuliste lisadeta mäng nii nagu ta alguses välja tuli oleks kah mingit selget põhjust uuesti mängima hakata? Survivalit jms lisakraami juurde muretseda (vähemalt esialgu) ei soovi.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 393 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 340
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 08.01.2017 23:09:53 vasta tsitaadiga

Nüüd juba 256 alphabridge gear käes famasiga. Vaja veel aint min-maxida ja enam vist polegi nagu midagi teha? icon_biggrin.gif Nüüd läks natuke tüütuks juba asi. Ainuke lahe asi on veel survival mida saab ikka kõvasti lastud. Underground on täielik crap.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 08.01.2017 23:57:35 vasta tsitaadiga

Alphabridge on praegu selle famas-ga metta ja nagu ajalugu selle mängu puhul on näidanud, siis see saab kndlasti nerfi, kuna Massive ei ole suuteline teisi gear sette buffima selliseks et need võrdsed oleks alpha-ga.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 09.01.2017 12:24:29 vasta tsitaadiga

Nad võivadki nerfima ja buffima jääda alati tekib uus meta eriti just kohas kus pvp ja pve koos on.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renq
HV veteran
Renq

liitunud: 21.12.2003




sõnum 09.01.2017 17:18:52 vasta tsitaadiga

On sedant praegu üldse mõtet enam osta? Või peaks jääma Wildlands'i jääma ootama?
_________________
Steam: Renq Origin: Renq86 Uplay: Renq86
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
klOun
Kreisi kasutaja
klOun

liitunud: 12.06.2002




sõnum 09.01.2017 21:59:09 vasta tsitaadiga

Renq kirjutas:
On sedant praegu üldse mõtet enam osta? Või peaks jääma Wildlands'i jääma ootama?


Igastahes!

_________________
🥫 Experience is one thing you can't get for nothing.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 17.01.2017 19:22:27 vasta tsitaadiga

mingi kala jälle. eile tegu uplay update. nüüd eile ja täna õhtul üritasin mängida. kõik nagu sujus kuid bäääm mingi crash tal ning kui uplay tõmbab end kinni siis mäng samuti. jättis küll mõlemast korrast dump failid kuid mis mul sellest enam kasu kui lihtsalt tõdeda, et uplay crashis mitte mäng.
ok, panen tööle mängu ja peale mängu laadimist vajutan start game (vahest kui mängus hooldustööd siis ees selline valik). tuleb ette kiri, et kulla sõber sul ju survival pooleli kas tahad jätkata - ikka tahan ja panen OK.
Kuid kuna pooleli jäi kohas kus kopter pidi tulema - õigemini kopter tiirutas peakohal juba - siis antud sequence katkestatud ja ei mingit kopterit. Kopter oli plaanitud 1-2min varuga enne surma. kuna kopteri tulek on 3min ja sinna sisenemine veel lisa 30sek siis ei jäändki muud üle kui istuda ja oodata surma - ajaga 1:57...
pole looti icon_evil.gif
pole midagi icon_rolleyes.gif
wasted 2 tundi aint... icon_lol.gif
aint ving on... seda ka lõhnast tunda icon_redface.gif icon_lol.gif

_________________
Inflation Nation
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.01.2017 03:42:17 vasta tsitaadiga

mul on hakanud ka mäng crashima ... täna õhtu jooksul 2 korda lausa ... lihtsalt jookseb kinni ja viskab desktopile ja uplay ütleb et oops seems like game is crashed vms ?? icon_neutral.gif ma ei ole midagi muutnud ei drivereid ei midagi... ennem ei crashinud kõik töötas suurepäraselt ? mis tal siis viga on nüüd ?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 19.01.2017 06:38:14 vasta tsitaadiga

Mingi hetk hakkas mul ka,alt tab crash niisama crash,keerasin kõik clockid maha see muutis vähe stabiilsemaks.

DX12 jamab? DX11 toimib ilusti?
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 19.01.2017 14:05:37 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renn
HV vaatleja
renn

liitunud: 31.03.2005




sõnum 19.01.2017 15:25:57 vasta tsitaadiga

Sai loodud eesti divisioni mängijatele discordi server. Kui sul üksi igav ja otsid eestlasi kellega koos mängida siis astu aga läbi. Õhtuti ikka keegi online on.
Link: https://discord.gg/hazSuNM
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 33, 34, 35, 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.