Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas ostad mängu?
Pole otsustanud.
17%
 17%  [ 38 ]
Juba ostetud.
20%
 20%  [ 43 ]
Ootan hinna langemist.
20%
 20%  [ 43 ]
Ei osta.
35%
 35%  [ 75 ]
Olen piraat!
6%
 6%  [ 14 ]
hääli kokku : 213

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 23.12.2016 01:44:59 vasta tsitaadiga

Järgmine kord hätta jääd küsi abi,meil siin GS256 tegelasi küll kes bottidele kabaga pähe võib panna.

Seni võta üks beer_yum.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-myyr-
HV kasutaja
-myyr-

liitunud: 11.08.2011




sõnum 23.12.2016 03:05:52 vasta tsitaadiga

Pelan ka regulaarselt paari sõbraga aga muidu kasutaja " izmyyr "
_________________
Autovaruosad Pärnus/kuni -30%
www.mardigarage.eu
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Naysayer
HV kasutaja
Naysayer

liitunud: 14.12.2011




sõnum 26.12.2016 19:48:13 vasta tsitaadiga

Olen solonud enamasti, ka GS256 nüüd. Teeks hea meelega kambaga survivalit või undergroundi. Add: Nayseyer
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 26.12.2016 20:13:58 vasta tsitaadiga

Täna õnnestus pundiga PVP-d päris edukalt lasta icon_biggrin.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 26.12.2016 22:12:23 vasta tsitaadiga

Ma siiani selle D3FNC buildiga ringi lasknud, igati korralik aga dämm ikka tiba low, kogun, et AlphaBridge teha icon_smile.gif
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.12.2016 00:30:21 vasta tsitaadiga

Väike guideline mida jälgida geari otsinguil.(pilt spoileris)

Paraku jah see kilbi sett ei tasu väga ära kui just ei ole hästi töötava grupiga.
Praegu 1.5 tasub kasutada ainult kiire rpm assaulte ja ajada enda armor ja armor dmg nii kõrgeks kui võimalik.

Spoiler Spoiler Spoiler


lisa lugemist:
https://www.reddit.com/r/thedivision/comments/5fyphl/the_good_the_bad_and_the_max_gear_on_15_what_to/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 27.12.2016 00:59:52 vasta tsitaadiga

Lehys, mis sellest skillpowerist vaja on?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.12.2016 01:46:13 vasta tsitaadiga

Ehk mõnel on vaja icon_biggrin.gif kui headshoti peale ennast ülesse ehitada siis ekstra skill kulub alati marjaks ära.
Kuna ma rohkem tank/dps siis Specialized seljakas aitab hädast välja kui skilli vähe.

Aga ma panen ise tavaliselt crit chance kuna ma olen teinud crit dmg peale oma relvad.

Skill power on tähtis aga kui teha dmg ja elus püsida siis seda peab ohverdama .
nt mul on 170k skilliga karakter kes on tugev ja teeb ka läbi skilli päris hästi dmg õigete relva talentidega.

kes skillidega kursis pole siit saab näha mis midagi teeb

https://division.zone/skill-calculator/skills/pulse/
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2016 04:04:39 vasta tsitaadiga

Ka see AlphaBridge on parim nendest rohelistest?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 27.12.2016 09:20:12 vasta tsitaadiga

PVE jaoks suht suva mis setiga teed,PVP jaoks on alfa kõige tugevam.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.12.2016 14:06:23 vasta tsitaadiga

Mängin momendil siis seda üksikosa ja siiamaani väga meeldib.Tekkis küsimus et äkki keegi oskab öelda et kas need dlc-id mis praegu juba väljas annavad palju contenti juurde või on lühikesed ? sellesmõttes et ma suht vähe mängind momendil mingi 17 tundi näita uplay ja peastoori on juba 43% et ei tahaks et läbi saab, väga äge on seal ringi uidata ja kraami koguda/lootida icon_razz.gif Muidugi on väga palju kõrvalmissioone ka.see season pass on uplay shopis päris hea hinnaga momendil muidu..

ühte missiooni ma ei saa teha momendil icon_confused.gif seal on vaja seda näo v n.ö gaasimaski,mis peab olema lvl2 .. mul seda ei ole,ei saa sinna minna ,seal see punane mingi kiirituse tsoon ja see mask mul siis madalama leveliga kui vaja oleks ? huvitav kus ja kuidas ma neid näomaske saaks kõrgema leveliga vms ? nagu ma aru saan siis see darkzone on võrgumängu osa ? seal mingid ma ei tea max level vennad kes su ühe lasuga ja läbi seinte pikali tõmbavad icon_biggrin.gif sinna ma ei julge minna,ma alles lvl17 saan seal kohe nii põske et vähe pole icon_biggrin.gif ühe sõbraga tegime ükspäev ka mingeid missioone sp osas siis,kuna temal oli kõrgem lvl kui mul siis olid vastased ka lvl30 ja mina mingi lvl 9 siis olin ühe lasuga kohe pikali icon_biggrin.gif aga muidu tegime mingi suvalistega veel mingeid missioone siis oli mitmekesi päris äge.


viimati muutis Gap 31.12.2016 14:23:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.12.2016 14:16:41 vasta tsitaadiga

darkzone oli vähemalt vanasti vastavalt levelile olid miskit bracketid, et kui oled level 17 siis on seal kuni 20 vennad vms paar levelit siia sinna, level 30 vendi sa seal vähemalt vanasti ei näinud kui ise low level olid.
Kommentaarid: 486 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 394
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.12.2016 14:46:01 vasta tsitaadiga

DLCd on enamasti mitmikmängu jaoks Undergroundi ma väga ei fänna aga survival on päris tore. Missioone ongi muide tark kõrge leveliga sõbraga teha- nii teenid ise kordades rohkem kogemuspunkte. Püüa vaid vaenlaste tule alt eemal olla icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.12.2016 15:10:40 vasta tsitaadiga

Maski filtrit saad Base of operation medical wingi ära tegemisel. Tuleb jooksta need medical wing side missioone kaardilt, et punkte saada. Filtrid vist olid kõik need mis maksavad 200 punkti sela baso of operation.
Või oli tech wing ma ei mäleta. Pole ammu neid teinud ja mul on 3 karakterit level 30 ja neljas on level 29

Dark zone pole vaja karta. Sa saad seal oma level 17-ga hakkama küll. Teisi mängijaid väga ei ole alla level 30 dark zone-s ja kogu ulatuses dz ei saa saa niikuinii. Kõrgemad tsoonid on kõrgema leveliga botid mis niidavad sind mööda jooksmise tekitatud tuulega ka maha icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Gap
HV Guru
Gap

liitunud: 20.03.2006




sõnum 31.12.2016 15:11:45 vasta tsitaadiga

Valvejoodik, punkte tuli jah päris korralikult,kui olin level 9 siis paari missiooniga olin juba lvl15 icon_biggrin.gif ma olin küll seinte taha varjunud,seal mängu on ju ka see n.ö cover system et saad seina vms tulistada ,iseasi muidugi kas pihta saad,aga jah kõrgema leveli vastu olles ei maksa nina üldse välja pista ... kahju jah et need dlc on siis ainult võrgu ehk mitmik mängu osale... aga lugesin et üks dlc peaks veel tulema last stand vms ? iseasi kas see on viimane või on lootust et tulevikus teevad veel midagi,kuna minu arvates esiaalgu ju see kaart vähemalt mulle tundub kuidagi väike icon_rolleyes.gif võrreldes reaalselt et ameerika on ju väga suur riik... ma ei mõtle nüüd et nad peaksid seda mängu lausa ma ei tea miami beachile või kuhugi californiani seda kaarti laiendama icon_biggrin.gif aga võiks ju veel näiteks mingeid linnasi ja contenti juurde teha icon_rolleyes.gif

lopes39, selge! Tänud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.12.2016 15:33:16 vasta tsitaadiga

Gap, Sa saad neid DLC mängida üksi ka. Undergroundi saad üksi mängida, aga pead olema level 30.
Survival saad üksi mängida aga see on suhteliselt raske. Ma olen seda survival ainult üksi mänginud ja mitmeid kordi läbi teinud.
Aga no survival üks jooks kestab oma 1 tund rahus ja kui tahad rohkem punkte saada, siis isegi võib kesta üle 2 tunni.

Aga no survival on üksi lihtsam, kuna ei pea gruppi kaaslastega looti jagama ja no seda vist saab mängida ka siis, kui pole level 30, kuna seal alustad iga jooksu nullist ainult püstol käes.

Survival oleneb kõik sellest, kui hästi sul joppab lootiga. Kui kiirelt saad oma geari üles ja kui kiirelt saad DZ sisse. Ma olen isegi rank 5 master saanud mängu ajaga tund ja 10 minutit.
Lihtsalt oli hea jooks, kus sain mitu light zone landmarki maha võetud ja paar landmarki ka dark zone's.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtz
HV kasutaja

liitunud: 22.09.2009




sõnum 31.12.2016 17:17:02 vasta tsitaadiga

Tuli selline küsimus, et kas kellelgi on veel nii või teab asjale ravi...
Nimelt kui Survivalit teen siis iga kord kui extractin ja kopteriga ära lendan ja tuleb cutscene väike vms ning kui peaks tulema ette kokkuvõtte tabel jooksu kohta ütleb, et on mingi connectioni serveriga (c...-...-.. midagi moodi error) jama.. vajuta space ja laeb (connecting) uuesti mängu ning tegelane ilmub Survivali ukse ette... teisisõnu ei näe ma kokkuvõtvat tabelit ja ei tea palju punkte tuli jne.
Asi juhtub ainult kui extractimiseni jõuan. Kui suren on kõik ok. Ainult esimene "run" millal sain extractimiseni oli kõik ilusti kuvatud.
Olen teinud ka "vertify files" paar korda aga ja ei ole aidanud. icon_rolleyes.gif

Underground - selline kitsastes oludes ja tehniline, kus ajameelsus sutskab suht ootamatult seljatagant (eriti 3phase tehes)

Survival - minu silmis huvitavaim lahendus või vaatenurk mängule siiani. Kõvasti tuleb kasuks kui teab kaarti ning kui asju rahulikult ja tasapisi võtta, samas mitte muneda kuna taimer on kukil icon_smile.gif

Enamuses olen olnud solo mees. Nüüd ka sõber soetas seasoni passi omal lisaks siis nüüd vahest jämmime kahekesi ringi.... Pole eriline pläkutaja tüüp kuskil mikri otsas icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 31.12.2016 18:25:07 vasta tsitaadiga

Ise pole juba tükkaega survivalit ega undergroundi puutund icon_biggrin.gif enamus ajast laseme grupiga DZ ja ajame rouge kasti ja kui otsa saavad lähme ise rouge-i.

Aga suuresti lahingu tulemus sõltub millise tiimi otsa satud,kui hästi kokku töötanud tiim siis suht raske vastu astuda.
Kuna tiimis olid kõik dmg dealerid siis võtsin kätte ja tegin omale skill buildi et toetada tiimi ja läks parasjagu huvitavaks ka endale,crowd control peab ikka ka kaasas olema muidu saab suht kiirelt suuska seal.

Default skill
Spoiler Spoiler Spoiler


Boosted skill
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kriist
HV veteran
kriist

liitunud: 07.05.2008




sõnum 31.12.2016 18:46:26 vasta tsitaadiga

Lehys, kas skill power 65k peal ära ei capi?
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 31.12.2016 18:47:38 vasta tsitaadiga

Miks peaks?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 31.12.2016 20:21:00 vasta tsitaadiga

jtz, Jah seda juhtus vahepeal pidevalt. Ja ainult siis kui tegin extract ära või olin survival olnud kuskil tund aega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lehys
Kreisi kasutaja
Lehys

liitunud: 15.07.2011




sõnum 31.12.2016 20:37:04 vasta tsitaadiga

kriist kirjutas:
Lehys, kas skill power 65k peal ära ei capi?


Sellist asja nagu skill cap puudub,küll aga mingist punktis skilli stackimine annab vähesel määral juurde mingi 250 tuuri oli see.
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 01.01.2017 18:01:34 vasta tsitaadiga

Survivalit proovinud ka 1 ja ka mitmekesi. Täielik NRG on see ikka. Alustades Spawn pointist kuni relvade ja asjadeni välja. Mitmekesi on tore kuni extractioni alguseni, siis kargavad hunterid kuskilt välja ja ongi korras. Mitu korda nende pärast lõpetamatta jäänud. Ükskord olin randomitega 6 tüüpi extrcaktion alas ja siis oli ka 6 hunterit. 3 pääses ainult koperile, kuna nii ammo kui ka med sai kõik otsa.
Buge leidsin ka survivalist, näiteks elustamine nii enda kui sõbra, see F jääbki loopima ja cover to cover movement ei taha ka mingites olukordades kunagi esimese korraga toimida.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2017 19:05:43 vasta tsitaadiga

Eks see üks tüütu grindimis mäng ole. Endal hakkab vaikselt siiber saama. icon_razz.gif Mingit erilist muud lõbu peale main story lõpetamist polegi. Lihtsalt tõmble ringi, et saada parem gear. Praegu veedan rohkem aega undergroundis. Dark Zone võib end põlema panna - mängu kõige igavam koht. icon_razz.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rallih007
Kreisi kasutaja
Rallih007

liitunud: 01.06.2009




sõnum 01.01.2017 20:27:41 vasta tsitaadiga

Dj-E kirjutas:
Eks see üks tüütu grindimis mäng ole. Endal hakkab vaikselt siiber saama. icon_razz.gif Mingit erilist muud lõbu peale main story lõpetamist polegi. Lihtsalt tõmble ringi, et saada parem gear. Praegu veedan rohkem aega undergroundis. Dark Zone võib end põlema panna - mängu kõige igavam koht. icon_razz.gif

Võid ju Rogue minna ja inimesi kiusata. Aga jah DZ on suht cancer. Üksi väga pole mõtet käia seal, ikka leidub mingi punt kes oma arust teevad huumorit ja tapavad kõik ära.
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Division mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 32, 33, 34 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.