Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Zopo C2 Platinum märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 10.12.2013 14:03:51 vasta tsitaadiga

Tundub, et Zopo ostmine on nüüd lihtsam ja odavam http://www.zopomobilestore.lv
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
last
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2004




sõnum 10.12.2013 22:21:43 vasta tsitaadiga

c3 tuleb zopo.com lehelt odavam koos transaga
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
krist2an
HV veteran
krist2an

liitunud: 24.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 10.01.2014 02:28:01 vasta tsitaadiga

Nonoh, uuendatud versioon kohe-varsti väljas: http://www.gizchina.com/2014/01/08/zopo-zp980-octacore-leaked-ahead-launch/

8-tuumaline prose on küll tore, aga enim huvitab just uus kaamera. Loodetavasti on tegu ikkagi parema sensoriga kui praegune. Kaamera on üks väheseid asju, mis reedab, et tegu on ca 200€ maksva telefoniga. Aga muidu töötab telefon väga hästi, isegi nõrga GPSi vastu sai lahendus uue ROMi näol leitud (kuigi päris ideaalne see siiski pole, kohati paneb hetkeks asukohaga mööda: nt. maanteel sõites võib telefoni järgi kiirus hetkeks kõvasti langeda või kõvasti tõusta). Muidugi oleks 2GB RAMi ka tore... icon_rolleyes.gif aga ei julgenud ju toona kallimat versiooni tellida.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henrit
Kreisi kasutaja
henrit

liitunud: 15.02.2004




sõnum 11.01.2014 14:06:54 vasta tsitaadiga

Olen kasutanud Zopo C2te oma kolm kuud nüüdseks ja kirjutaksin ka enda mõtted siia teemasse, äkki kellelegi on abiks. Korrutan, et kõik arvamused on minu enda omad, ning kõike ei ole mõtet võtta tõepähe. Mõned anomaaliad võivad olla põhjustatud minu konkreetse isendi tõttu.




Ekraan
Tõsiselt parim omadus telefoni juures minu vaatevinklist. ~200 euri eest FullHD ekraan, suurepäraste värvide ja vaatenurkadega. Siit kehvema ekraani peale tagasiminek oleks väga valuline. Kindlasti pakub konkurentsi sadade eurode võrra kallimatele telefonidele.

Koostekvaliteet
Annab siit-sealt tunda ikkagi minu arvates. Kuna telefoni nn raam on selline õhukesem plastik ning ekraani äärtest toetubki kogu raam ainult sellele plastile siis nuppe vajutades ja külgedele rõhudes on tunda kuidas plast paindub ja nagiseb. Ma loodan, et mu seletus on arusaadav - inimesed, kes korpuse lahti on kruvinud saavad mu probleemist aru ma arva. Oleksid küljed kuidagi metallraamist tehtud tunduks telefon kordades kindlam. Nurkadest painutades on tunda kuidas raam flexib, seda tunnet näiteks HTC One või iPhone-de puhul tunda pole, aga kas peakski nendega võrdlema - pole kindel. Häirib samuti selline hääl, nagu oleks mingi plastikjublakas korpuse ülemises osas lahti. Olen üritanud sellest lahti saada ning jälitada probleemi asukohta, siiamaani pole aru saanud kust see tuleb - minu pakkumine on seotud mingisuguse kaamera osaga, nii et iga kord telefoni lauale asetades on kuulda seda häält ning jätab väga ebameeldiva jälje üleüldisele tundele. Nupud on samuti kuidagi liiga pika ja pehme käiguga.

Ühendused
Wifi on küllaltki nõrk. Kui eelmiste telefonidega sai Wifis oldud ka majast väljas ja autosse istudes veel pikalt olid telefonid Wifi võrgus siis Zopoga tekivad probleemid juba teises toas kinnise uksega. Signaal on nõrk ning andmed ei liigu pea üldse. 3G signaal linnas on väga bueno, maal on probleeme küllalt, tihti leian ennast maal olevast EDGEst viimast võtmas ning üritan ikkagi kuidagi oma tegemised ära teha, aga see on põhimõtteliselt võimatu. Leidsin ka sellise anomaalia, et linnas hotspotiga netti jagades, kuigi kiiruseks näitab Speedtest kuskil 7-8M, on vahest probleeme striimide edastamisega. ETV-d striimides jäävad lüngad vahele. Samal hetkel teisest telefonist, millel oli aeglasem pakett, netti võttes toimis kõik vigadeta. Kuna kasutan netiraadioid pidevalt, siis on probleeme ka TuneIn raadioid kuulates. Pidevalt jäävad millisekundideks tühjad kohad sisse, mis on eriti häiriv. Korralikult töötavat netiraadio striimi ei olegi saavutanud, eriti liikudes (kõndides). Kõned on pigem hea kvaliteediga. GPS-iga oli probleeme kohe algusest. Esialgne satelliitide lukustus võtab aega ca 5 minutit siiamaani, kuigi olen lugenud igasuguseid abivahendeid selle eemaldamiseks, ei ole ikkagi korralikult tööle saanud ning olen loobunud. Jooksma minnes panen telefoni aknalauale satelliite otsima niikaua kuni riidesse panen ja siis lähen välja ning lukustus olemas. Alguses selle peale ei tulnud ning pärast 1km jooksmist ilma GPS-iga sain signaali tööle alles. Endomondo jt programmid ei saanud alguses üldse aru selle kiibistiku signaalidest. Kilomeetrid kogunes 8 km-sel jooksul oma 70 ning selle probleemi eemaldas build.prop int:fast väärtuse määramine mingile määrajale. Kindlat linki ei hakka otsima, kellel see probleem saab antud märksõnadega selle kergesti üles leitud. Mina ei võta jooksu lõppedes marsuuti ikkagi tõepähe sest korduvalt viskab GPS 500meetriseid vimkasid sisse.

Kaamera
Nagu eelnevaltki mainitud on kaamera üpris halb. Eriti video. Kui päevavalgust on natukenegi vähem, kui päikesepaistelisel päeval, on väga raske ilusat 24-30 fps videot saavutada, eriti pimedates tingimustes on pilt väga mürane ja fps jääb tõsiselt madalaks. Korralikult teravat pilti kätte saada on tüütu. Pidevalt leian ennast tegemas 4-5 võtet enne kui suudan telefoni korralikult paigal hoida. Samas jällegi päevavalguses piltide üle mina isiklikult väga ei nurise.

Soft
Puhas android on ikka puhas android. Kui vaatan oma sõprade Samsungi interface-e tuleb kohe irve näole. Nende hiinalembelisi igavaid ikoone ja koledaid liideseid ei anna puhtaga võrreldagi. Kahjuks 4.2.1-st edasi liikumist lähemal ajal loota ei ole ma arvan ning kõige suurem probleem on minu arvates MTK kiibistiku kasutus, nagu kõigil hiinakatel. Pole võimalik fläshida asju nagu Cyanogenmod ja nii edasi. MTK ei saa minu arvates väga hästi hakkama Androidi runtime-i händlimisega. See probleem tuleb välja ka igasugustes benchmarkides, kus Dalviku testides on skoorid kordades madalamad, kui enamlevinud nutikatel. Igasugused transitionid tunduvad läägivat ning tavapärased tegevused nagu launcheri kasutus jne tunduvad teiste telefonidega võrreldes väga mannetud.

RAM ja ROM
Minu isendil on 1GB rammi, mis jällegi minu arust jääb väheseks tänapäeval, kuigi olen kuulnud kuidas inimestel on netis surfates mälu täis saanud, siis minu isendil on ka kõige raskemal kasutusel ikka kuskil 100MB vaba siis ikkagi umbe tõmmata telefoni on päris kerge. 4GB ROMi on samuti kuidagi vähe. Pärast installi jääb selles alles alla 2GB ning kuigi äppe saab SD peale ümber tõsta, siis oleks ikkagi meeldiv kui nad paikneksid ROMi peal. Minu telefonil oli alguses vana soft ning sisseehitatud update-imise softiga jooksis uuenduse installimine kokku. Pärast viimase installi fläshimist käsitsi, tundub, et telefon saab äppide jooksutamisega kuidagi paremini hakkama ning aeglaseks enam ei jää. Alguses jooksutades paljusid äppe samal ajal tekkisid ikka väga suured läägid. Mängida on minu arvates suht võimatu. RealRacing näiteks läägib kohutavalt, mingeid vähemnõudvaid mänge on võimalik mängida, parema graafikaga mänge jooksutab väga madalates fps-idel. Isegi näiteks Bike Race mäng läägib suurematel mäppidel.

Üleüldist juttu
Kuna ROMi millegi laheda vastu fläshida ei ole võimalik, siis on tehtud mitmeid lahedaid tweake ikkagi kasutajaliidese muutmiseks. Üks parimaid on Xposed framework, kust saab omakorda tõmmata näiteks Gravityboxi, millega siis olengi saavutanud KitKati taolise välimuse, aga kuna see kasutab ära mingite sügavamal tasemel asuvate operatsioonisüsteemi kihtide muutmist, siis võibolla kõigile ei soovitaks selle kasutamist. Rootinud olen kergesti Framarootiga. Kui kedagi huvitab miks mu telefoni küljed mustad on, siis võtsin lihtsalt liivapaberi appi ning eemaldasin selle jubeda läikiva hõbedase värvi korpuselt.

Kokkuvõtteks soovitaksin seda telefoni kõigile, kes on natuke rohkem geekimad ning keda pealub see mida telefon odava hinna eest pakkuda võimaldab. Kuna olen natuke ekraanifriik siis on suurepärane võimalus saada endale telekatäis piksleid praegusel ajal veel üpris suurele 5 tollisele ekraanile. Puhas android teeb telefoni kasutamise väga mõnusaks ning pakub suurepärast võimalust Androidimaailma sukeldumiseks.

Kiledest olen proovinud igasuguseid. Zopo lehelt tellitud glossy kile oli kuidagi kole ja kulus kohe ära. Matt kile tegi ekraani säbruliseks ning silmad hakkasid pärast kasutamist valutama. Praegu kasutan http://www.ebay.co.uk/itm/111214065811?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1497.l2649 kilet mis parim mida üldse kunagi ostnud olen. väga hea liikuvusega ning väga selge. Soovitan soojalt. Kuludes muidugi kaotab mingi aeg oma sära ning näpujäljed tekivad kiiremini, aga mõte jääb samaks.

Kordan, et need on minu arvamused ning kui kellelgi on küsimusi/kommentaare, ootan huviga.[/url]
Kommentaarid: 55 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 50
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Zopo C2 Platinum mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.