Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 388, 389, 390  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2017 22:39:45 vasta tsitaadiga

Aegir kirjutas:
hei

olen õhtu otsa lugenud neid hiinakaid. kui B20 pole.. palju siis ma kaotan?

Oleneb kus elad

Savisaare linnaku ääres vast ilma b20 on kehvasti....(ilma katsetamata raske öelda, ennustasin vaid teooria pealt) 800mhz

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 19.04.2017 22:45:58 vasta tsitaadiga

aga soovitusi kuni 225€ ... millega terves eestis saab videosi vaadata.. mobiil id tugi. mõni mäng ka jookseks.

aga nt http://www.chinaecarts.com/iphone-7-plus-55inch-helio-x30-deca-core-25ghz-retina-screen-4g-lte-32gb-128gb-256gb-p-9781.html

_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2017 23:46:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Aegir kirjutas:
hei

olen õhtu otsa lugenud neid hiinakaid. kui B20 pole.. palju siis ma kaotan?

Oleneb kus elad

Savisaare linnaku ääres vast ilma b20 on kehvasti....(ilma katsetamata raske öelda, ennustasin vaid teooria pealt) 800mhz


Ma Redmi 4 Primega tegin testi, Keilast Tallinna rongiga sõites oli terve tee 4G ühendus olemas (kiiruses märgatavaid erinevusi võrreldes B20 olemas ei näinud). Ainus probleem mis avastasin oli tööjuures WCs kus 4G ära kadus, B20/800Mhz bandi omaval telefonil oli leviga kõik OK.

Ehk et paksemate seintega WC korral on B20 oluline linnas, muidu saab hakkama. icon_wink.gif
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.04.2017 23:59:58 vasta tsitaadiga

Ütleme nii , et Tallin on nagu teine Eesti icon_wink.gif
Ps...minu käest seda ei kuulnud

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 09:14:33 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi THL-i ja Lenovo mudelitega? Päris huvi pakkuvad, aga ei tea kuidas kestavad :/

Endal on Lenovo vibe shot kestnud juba poolteist aastat. Alguses oli tükk tegemist, et normaalne soft sinna peale leida aga kui see õnnestus siis on täitsa korralik telefon.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 09:54:01 vasta tsitaadiga

Mind nüüd huvitab, mis softi sa sinna peale panid. Mul on täiesti pakendist tulnuna jooksnud ka poolteist aastat, kui ise poleks esiklaasi ära lõhkunud, siis laseks edasigi. Minu kriitikat jaguks järgmistele punktidele
- kõlar on helistamisel ka maxi peal vaikne
- ekraan on üsna pime. Tundub, et läheb ajaga hullemaks. Vahepeal ei taha automaatselt end heledamaks keerata, kiire lock-unlock ja siis on jälle hele
- kaameratelefon, aga kaamerast galeriisse minek võtab telefoni oigama. Võib-olla on nali selles, et ega ma galeriid kunagi tühjendanud ka pole.
- nurgeline ja servaline disain lõhub teksasid päris hästi
- levi on kuidagi veider. b20 on olemas, speedtest näitab ilusaid aiateibad, reaalne netikiirus on üsna küsitav
- USB pesa ja klapiühendus algusest peale kuidagi väga õrnad tundunud, nüüd on USB dataklemm jukerdama hakanud, seinast laeb ilusti, arvuti küljes käib vahepeal connect-disconnect reiv, telefon teeb laual ur-ur-ur-ur iga uue ühenduse peale, windows loobib "mis sa uue seadmega teha tahad" aknaid.
- kaamera väsib. kõigest tuleb 2 pilti teha, alati on esimene udune, teine hea. + aga see teine pilt on tihti väga heal tasemel.
+ aku nagu loom, 2 päeva tuimalt
+ parajalt väike
+ pole kordagi kokku jooksnud, uimerdanud (v.a. see kaamera-galerii üleminek)
+ sain kasutatult 175 euriga. ei kujuta sama hinna eest paremat asja ette

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 10:26:13 vasta tsitaadiga

silver010 kirjutas:
Vabandan, et pole väga hoolikalt teie teemaarendust jälginud. Aga keegi, kes hästi kursis on, ehk oskab rääkida, millist telefoni tasuks võtta, kui huvitab lihtsalt, et telefonil oleks OLED tüüpi ekraan ja 5" suurus umbes, millist võtta. Võrgu ühilduvus ei ole prioriteet, kuid tuleks kasuks.


Aga muidu - kui üldiselt otsid sellist siis Samsung Galaxy A3 või A5 2017 isendid.
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.04.2017 10:27:24 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Mind nüüd huvitab, mis softi sa sinna peale panid.

Kui sa nüüd mind mõtlesid siis telefonil oli mingi hiina omalooming peale lastud. Kaamera jms ei kannatanud kriitikat. B20 mul ei ole ja neid probleeme, mida sa välja tõid, ka ei esine. Ainus häda on see nurgeline ja suhteliselt terav disain tõesti. Ilma silikoonkondoomita ei kujuta ette kuidas seda kasutada saaks.
Aku kestab tõesti hästi, 2 päeva vabalt. icon_smile.gif
Kaameraga tuleb tööd teha, siis saab ka hea pildi. Video tegemisel on automaatne teravustamine parajalt cancer ja see rikub kogu video ära. Manuaalselt saab määrata fookuspunkti kuid no võiks kohe korralikult toimida.


viimati muutis pyrex 20.04.2017 12:18:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aegir
HV veteran
Aegir

liitunud: 05.01.2003




sõnum 20.04.2017 11:30:00 vasta tsitaadiga

kumb oleks parem variant
link

või

link

_________________
HV teeb ka ahvist inimese.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 80
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 20.04.2017 12:25:06 vasta tsitaadiga

Kui UMIDIGI, siis siin on odavam

http://www.gearbest.com/cell-phones/pp_613314.html?wid=11

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 11:10:52 vasta tsitaadiga

mul kah nüüd Umidigi Z pro sõelale jäänud, aga kuna niikuinii ei ole "täna" tellimisel mõtet, sest ladu on tühi, siis kas oskab keegi veel mõnd konkurenti kõrvale panna? Endale küll ühtegi silma pole jäänud.

Kas need gearbesti ja muude hiinakate Flash sale'id, limited offerid, sünnipäevakampaaniad jne kunagi otsa ka saavad? Mulle on mulje jäänud, et kampaania nimi vahetub, hinnakõikumine max 2-3 euri kampaaniate vahel.

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 11:47:17 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
mul kah nüüd Umidigi Z pro sõelale jäänud, aga kuna niikuinii ei ole "täna" tellimisel mõtet, sest ladu on tühi, siis kas oskab keegi veel mõnd konkurenti kõrvale panna? Endale küll ühtegi silma pole jäänud.

Kas need gearbesti ja muude hiinakate Flash sale'id, limited offerid, sünnipäevakampaaniad jne kunagi otsa ka saavad? Mulle on mulje jäänud, et kampaania nimi vahetub, hinnakõikumine max 2-3 euri kampaaniate vahel.


Eile õhtul pikalt mõtlesin ja kaalusin, mina sinna kõrvale muud ei näe, kui Xiaomi Mi5 ja Lenovo Zuk Z2 Pro mudel, millel B20 ja parem kaamera. Muid nagu ei olegi enam kõrvutada, päeva lõpuks tuleks vaadata ka neid asju, millele on saada custom rome ja mis valikuid on. Lineaege OSi olemas olek on näiteks suur boonus.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 12:26:53 vasta tsitaadiga

Väiksel zukil pole B20, suur zuki maksab 332/365€. Väike mi5 213 ja suur 328, kummalgi pole B20 tuge. Ehk siis üsna nadi konkurents.
Äkki on minu peakuju vale, et telefon peaks eelkõige võrgus käia oskama, mitte Antutus benche suruma

Tuleb see Pro Z ära tellida

_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 12:30:12 vasta tsitaadiga

RandomHero kirjutas:
Väiksel zukil pole B20, suur zuki maksab 332/365€. Väike mi5 213 ja suur 328, kummalgi pole B20 tuge. Ehk siis üsna nadi konkurents.
Äkki on minu peakuju vale, et telefon peaks eelkõige võrgus käia oskama, mitte Antutus benche suruma

Tuleb see Pro Z ära tellida


Ma isiklikult valin hiinakat juba puhtalt kaamera järgi aga eks see ole individuaalne, kes mida telefonist otsib. Ma ise väga pilte ei tee aga nende osad kaamerad on ikka kohutavad.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004




sõnum 21.04.2017 15:14:00 vasta tsitaadiga

Mina ka tänasest Umidigi Pro Z omanik. Tellisin Banggoodist 01.04 ja täna sain kätte. Tolli ei läinud, peale oli märgitud Gift, kirjeldus mp4 player ja väärtus 21.91 USD.
Tegin ka antutu, tuli ca 88000. Nii palju kui näppida olen jõudnud ei oska veel midagi ette heita.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 21.04.2017 15:35:12 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Mina ka tänasest Umidigi Pro Z omanik. Tellisin Banggoodist 01.04 ja täna sain kätte. Tolli ei läinud, peale oli märgitud Gift, kirjeldus mp4 player ja väärtus 21.91 USD.
Tegin ka antutu, tuli ca 88000. Nii palju kui näppida olen jõudnud ei oska veel midagi ette heita.


hmm, vedas siis tolliga. Mul läks tiba rohkem maksma icon_smile.gif Aga tahtsin kiiremini kätte ka saada ja võtsin DHL-iga.

_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.


viimati muutis namstoop 21.04.2017 15:56:56, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005




sõnum 21.04.2017 15:44:44 vasta tsitaadiga

tsitaat:

võtsin DHL-iga

see paneb otse tolli jah, kui kasutad mõnda teist kiiruga varianti siis ei ole läinud mul.
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
November
HV vaatleja

liitunud: 19.11.2012




sõnum 21.04.2017 17:07:03 vasta tsitaadiga

Just sain Leeco max2 kätte. Jube labidas, aga esmapilgul kiire ja tubli. Maksis 212 euri.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
C1rca
HV veteran
C1rca

liitunud: 05.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 19:21:59 vasta tsitaadiga

November kirjutas:
Just sain Leeco max2 kätte. Jube labidas, aga esmapilgul kiire ja tubli. Maksis 212 euri.


Muljeta ja, enda hinna eest päris hea riistvaraga, kuidas ehituskvaliteet ja muu tundub?
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 90
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 22:54:30 vasta tsitaadiga

Mul Zuk Z2 käes, banggoodist. Nüüd tuleb vaid soft ära vahetada, peal on poe Android 6.0.1. Hea puhas ja eesti keelega, aga see on trikk, sellele rommile update ei ole.
Proovin ühe õpetuse järgi 7 peale panna, siis hakkab rohkem kogemusi tulema.

Siiani muidugi väga kiire, sõrmejäljelugeja töötab nagu mõte.
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.04.2017 22:59:37 vasta tsitaadiga

Kribage väikseid ülevaateid siis kogukonna hüvanguks icon_razz.gif -> https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php?f=45
Kommentaarid: 317 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 271
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 20:22:15 vasta tsitaadiga

C1rca kirjutas:
Tuleb ilmselt ligi võtta, kui saab selle rahaga kätte, enne muidugi tahaks näha ka kaameraga reaalseid pilte. Selle Band20 võibolla isegi neelab alla.


https://www.forbes.com/sites/bensin/2017/04/23/camera-shootout-xiaomi-mi-6-vs-samsung-galaxy-s8/#73918d312c93
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 212
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RandomHero
HV veteran
RandomHero

liitunud: 30.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.04.2017 20:34:43 vasta tsitaadiga

täna sai siis Gearbestist Umidigi Z pro ära tellitud. välja saatmine pidi küll alles 8. mai hakkama, aga mulle tundub et Gearbest nendest hiina poodidest kõige asjalikum + mujal oli kallim ka. Küll see vana luts selle kuu aega veel üle elab.
_________________
Kui sa ei kirjelda, mida sa müüd, kus sa asud või palju sa selle eest raha tahad, siis jätan endale õiguse pakkuda kauba eest 3 kummikana ja eeldan, et sa tood mulle kauba koju ära ka.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 124
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
namstoop
HV Guru
namstoop

liitunud: 05.11.2001




sõnum 23.04.2017 20:36:44 vasta tsitaadiga

RandomHero, mulle ka Gearbest meeldima hakanud. Isegi kui on mõne asjaga jama olnud, siis lahendatakse kiiresti. thumbs_up.gif
_________________
verba volant, scripta manent
Hoiatus! Olen sinu postituses olevate lolluste ja nõmeduste vastu allergiline. Lolluste ilmnemisel võib kaasneda raskekujuline sarkastiline reaktsioon.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cola1
HV vaatleja

liitunud: 18.06.2013




sõnum 24.04.2017 20:39:06 vasta tsitaadiga

Rääkige veits hiina telode kaameratest.
Täpsemalt manuaal seadetest nagu kui palju säri ja iso panna saab?
Ise kasutan hetkel oneplus 2 ja käin sellega öösiti vahest virmalisi pildistamas kui neid parasjägu on , kuid tahaks telefoni mingi parema telo vastu vällja vahetada.
Hetkel mõte et ootan kuni oneplus 5 vällja tuleb ja ostaks selle kuigi
Samas xiaomi mi6 tundub ka hea telo olevat aga ei tea kas xiaomidel saab vabalt iso ja säri muuta, ehk keegi oskab täpsemalt öelda kas ja kui palju saab kruttida neid manuaal seadmeid .
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 183, 184, 185 ... 388, 389, 390  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.