Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Huawei hakkab Eestis müüma maailma kõige õhemat nutitelefoni märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002




sõnum 29.07.2013 19:04:09 vasta tsitaadiga

Tal pole siis korralikku ekraani, et kilet vaja?
_________________
People have been calling for a month and we've been sold out for a week or so.
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Siim159
HV Guru
Siim159

liitunud: 16.08.2010




sõnum 29.07.2013 19:18:52 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et pigem ta lihtsalt harjunud kiletama enda telefoni ekraani. Pole vb lihtsalt enam testinud, kuidas seesugused ekraanid vastu peavad ja nii igaksjuhuks paneb peale.

Aga igatahes andmeid vaadates, siis aku tundub võib-olla liialt väike sellise telefoni kohta?
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2013 22:04:59 vasta tsitaadiga

Töö on vähe rajumates tingimustes ja kiles kindlam, Samsungi Ative S-ile tuli kergelt mitu sügavamat kriimu, aku 2000mAh aga suht vahet pole, igapäev peab tänapäeva nutitelefone laadima...
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.07.2013 23:38:47 vasta tsitaadiga

Huvitav, kus ma küll peaaegu sarnast disaini juba näinud olen...

Tanel kirjutas:
Tele2 Eesti tootesortimendi juhi Risto Taliaru sõnul on homsest Eestis müügile jõudev Huawei P6 nutitelefon iPhone 5-st õhem, kiirem ja pea poole kauem kestva akuga. “Ka Huawei metallist korpuse koostekvaliteet on sama hea kui iPhone’il, kuid hind hoopis mõistlikum,” ütles Taliaru.

“Kui mõlemat telefoni kõrvuti käes hoida, siis ma ei näe palju põhjuseid, miks peaks Apple’ile 300 eurot rohkem kasumiks maksma,” lisas Taliaru.

Sellised väljaütlemised panevad pisut selle tüübi kompetentsuses kahtlema.

trip kirjutas:
klappide augu asukoht=fail

Ikkagi parem, kui seal üleval servas.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.08.2013 21:31:49 vasta tsitaadiga

Sai täna tüdrukule sama isend ostetud, valge, kõik ilus ja tore kuid tagumine kaas pole lihvitud alumiinium nagu mustal, st. ta on alumiinium aga lihtsalt värvitud valgeks ning näeb välja nagu tavaline A4 leht tagant, aga kuna 99% ajast oma silikoon kestas mis sobib talle ideaalselt, pole hullu, kuid siiski oleks võinud olla samasugune mustaga.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
statistik
HV vaatleja
statistik

liitunud: 28.09.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2013 10:59:01 vasta tsitaadiga

Käisin telefonimüüja esinduses seda Huawei Ascend P6 telefoni näppimas. Huvitav on veel see, et Elisal on ta igas esinduses näppimiseks väljas, aga teistel müüjatel on ainult klaasi taga.

Väga hea ja soliidse mulje jättis. Ilus, kiire ja mugav. thumbs_up.gif Ainus asi, millega ma tahaks vinguda, on ekraani maksimaalne võimalik heledus. Võtsin taskust oma paari aasta vanuse LGP970 ja panin kõrvale ja timmisin mõlemad telefonid maksimaalsele ekraani heledusele ja mu LGP970 (Optimus Black) oli veidi heledam. Õue päikse kätte ma seda Huaweid viia ei saanud, nii et heleda päikse käes ekraani nägemise kogemust pole.
Üks asi, mida on kirjeldustes kritiseeritud, on kõrvaklapiaugu ees oleva punni kadumise võimalus. Kinnitan seda probleemi, sest see punn oli ka minu näpitaval telefonil juba ära kadunud.

Kahju, et sel telefonil NFC-d ei ole, bussipeatustes on juba olemas NFC tagid ja tulevikus lubatakse nende kaudu ka piletiostmise võimalust.
Jah, 4G-d ka ei ole, aga selleks ajaks, kui 4G hinnakirjad muutuvad inimsõbralikuks, on juba ammu uued ja paremad telefonid saadaval, nii et täna ei takista 4G puudumine selle telefoni ostmist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ppg
HV Guru
ppg

liitunud: 14.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.08.2013 14:15:25 vasta tsitaadiga

Ei kao see kõrvaklapi augus olev julla kuskile, suht jäigalt istub seal. ning kui seda poleks olemas poleks seda kriitikatki, seega positiivne et ta üldse olemas on, teistel ju lihtsalt 3,5mm auk ja asi ants.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 5 :: 137
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Pressiteated »  Huawei hakkab Eestis müüma maailma kõige õhemat nutitelefoni mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.