Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2015 00:50:53 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Tore kui sul töötab, aga minu pordid on avatud ja suunatud, ning ma ei ole paraku ainukene kellel kõik tehtud on ja ikka on leidmisega probleeme.
1 olen saanud kogu mängu jooksul teha aga siis sõidupealt kadusid vennad ära ja üks vist jooksis üldse kokku ja seega sõitsin üksi. Vähemalt sain selle 16k kätte
elion? tg784/789?
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=8484622#8484622
seda oled proovinud?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rastaman
Kreisi kasutaja
rastaman

liitunud: 27.02.2011




sõnum 14.01.2015 02:23:13 vasta tsitaadiga

minul tolle rea telneti sisestamine igatahes aitas, tõsistest ühendusprobleemidest sai lahti ja nüüd töötab perfektselt
libe, thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 14.01.2015 14:41:38 vasta tsitaadiga

Selle käsuga viskas mingi interface errori, et seda ära saada pidi veel mingit huinjaad tegema, siis veel miskit kuni lõpuks läks asi juba väga segaseks.
Lõpptulemusena saatsin asja pikalt, võtsin kaabli ja lükkasin otse arvutisse ja voilaa.
Nüüd lasen pvp-d
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2015 16:30:01 vasta tsitaadiga

Nimetu112 kirjutas:
Selle käsuga viskas mingi interface errori, et seda ära saada pidi veel mingit huinjaad tegema, siis veel miskit kuni lõpuks läks asi juba väga segaseks.
Lõpptulemusena saatsin asja pikalt, võtsin kaabli ja lükkasin otse arvutisse ja voilaa.
Nüüd lasen pvp-d
sama jutt, mille rastamanile kirjutasin
libe kirjutas:

mõlemad ip'd muudad vastavaks
see suur, et enne võiks veenduda, et sul on interface Internet, vastasel juhul ei toimi - elioni optikal peaks nüüdseks kõigil olema

telnetis vaja sisse logida ja siis kohe alguses paste ja enter ning pärast saveall



pärast kontrollida saad nii, et
juurkausta all kirjutad vastava käsu
{Administrator}=>:nat maplist

seejärel loetleb kõik suunatud pordid listina üles ning sealt peaksid leidma sellise rea, nagu:
"järjekorra number" NAT Internet "väline IP" "sisemine IP

juhul, kui too peaks probleeme pakkuma, siis saab kasutada sarnaselt maplistile
kasutada madelete, misjärel küsitakse järjekorra numbrit, mida kustutada soovid
igal pool seal liideses saad kasutada käsku /?, mis siis kuvab sulle võimalikud käsklused, mida kasutada õnnestub

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 14.01.2015 17:54:54 vasta tsitaadiga

Ma üritasin neid pvp sõite teha, 5/8 players found kuni 7/8 vahel kõikus edasi tagasi 40minutit, rohkem ei jaksanud oodata. Proovisin paari teist sõitu ka 15 mini lasin oodata aga sama asi.
_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2015 18:08:54 vasta tsitaadiga

scarface kirjutas:
Ma üritasin neid pvp sõite teha, 5/8 players found kuni 7/8 vahel kõikus edasi tagasi 40minutit, rohkem ei jaksanud oodata. Proovisin paari teist sõitu ka 15 mini lasin oodata aga sama asi.


Aegajalt tee restart neile aja jooksjatele. Pane pvp peale ja vali public/free-for-all või proovi vajutada see korraks otsimine kinni ja siis uuesti otsima panna. Saad seda lihtsamini teha kaardi pealt ja ei pea kohale ise sõitma.
Mõitslik oleks ka story läbi mängida algul ja siis neid pvp-si teha. Kuna siis on sul level 50 ja kõik on lahti, ehk siis saad teha S,D,P,R ja C sõite ja omad nende autosid. Leiab vast kiiremini servereid ka nii.
Siis sul ei ole vahet, kas sa oled serveris kus on mängijad level 30 ja kaardi valikus on ainult S, D ja P.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
scarface
Kreisi kasutaja
scarface

liitunud: 08.06.2005




sõnum 14.01.2015 19:25:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
scarface kirjutas:
Ma üritasin neid pvp sõite teha, 5/8 players found kuni 7/8 vahel kõikus edasi tagasi 40minutit, rohkem ei jaksanud oodata. Proovisin paari teist sõitu ka 15 mini lasin oodata aga sama asi.


Aegajalt tee restart neile aja jooksjatele. Pane pvp peale ja vali public/free-for-all või proovi vajutada see korraks otsimine kinni ja siis uuesti otsima panna. Saad seda lihtsamini teha kaardi pealt ja ei pea kohale ise sõitma.
Mõitslik oleks ka story läbi mängida algul ja siis neid pvp-si teha. Kuna siis on sul level 50 ja kõik on lahti, ehk siis saad teha S,D,P,R ja C sõite ja omad nende autosid. Leiab vast kiiremini servereid ka nii.
Siis sul ei ole vahet, kas sa oled serveris kus on mängijad level 30 ja kaardi valikus on ainult S, D ja P.

Tänan info eest : )

_________________
[img:]https://foorum.hinnavaatlus.ee/images/200x40_HV.gif[/img:]
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 14.01.2015 19:37:28 vasta tsitaadiga

mul teinekord ei kipu kuidagi pvp'sse mängijaid leidma, siis olen teinud pelale lihtsalt restardi ning peale seda on kahe sekundiga lobby täis
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 14.01.2015 23:49:12 vasta tsitaadiga

Võiks proovi teha miski 3-4-kesi olla crew ja sõita soola järve vasak poolsel alal ja raha teha.
Pmst sõidad järve vasak ääres 240+ km/h üle kruusa tee auto hüppesse ja peale seda siksak drifti.
Ma üksi olen saanud seal 1450 x2.0 bucks mis teeb seal 2700 kandis raha. Miski tegelasega eile tegime seda ja koos olles sain ma miski 3800 bucks iga sõidu eest.
Huvitav oleks teada palju selle 1300 x3.5 creaw-s olles saaks. Võib-olla oleks nii kiirem raha teenimis viis, kui pvp ja crew-s olemist on ka vaja mängus asjade lahti saamiseks.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 15.01.2015 01:17:35 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Võiks proovi teha miski 3-4-kesi olla crew ja sõita soola järve vasak poolsel alal ja raha teha.
Pmst sõidad järve vasak ääres 240+ km/h üle kruusa tee auto hüppesse ja peale seda siksak drifti.
Ma üksi olen saanud seal 1450 x2.0 bucks mis teeb seal 2700 kandis raha. Miski tegelasega eile tegime seda ja koos olles sain ma miski 3800 bucks iga sõidu eest.
Huvitav oleks teada palju selle 1300 x3.5 creaw-s olles saaks. Võib-olla oleks nii kiirem raha teenimis viis, kui pvp ja crew-s olemist on ka vaja mängus asjade lahti saamiseks.
milleks mingi mõttetu kraamiga raha farmida
PvP's saad ka ühtlasi reppointe ja saad vähemalt lõpuks 10k salary achievementi kätte icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 23.01.2015 21:11:00 vasta tsitaadiga

Küll selle saab ja on viimased 10 punkti mis sellest mängust saab. Mul veel selleni väga pikk maa. Päeva salary on miski 4300 vms.
Ma ei viitsi koguaeg neid pvp sõite ka teha. Kaarte on üli vähe ja vahet pole millises pvp eventi lähed ühes regioonis.
Täna mängisin ühes regioonis ja vahetasin pvp asukohta samas regioonis ja ikka samad rajad ja täpselt samad mängijad, kellega ma eelmises pvp event asukohas olin.
Mõtlesin, et järsku neis teistes on teised rajad jne. aga kus sa sellega.

Teha võiks kasvõi seda privaat sõite ja oleks vähemalt huvitav ja saaks collision on panna, kus tead et sind keegi välja ei rammi meelega, et esimest kohta saada, kuna muidu sõita ei oska.
See sõbraks panemine on praegu nagu moe pärast, kuid on täiesti kasutu.

Paar päeva ainult sõite teha, siis saab oma paar miljonit kätte millest saab paar autot ära osta ja kõikide specidel level50 jupid osta.
Ma eile ja täna tegin kokku miski 700k ja ostsin murcielago. Sain sellel C speki ostedud peaaegu kõik level50 osad ja kolm osa sai hüppekatest tehtud.
Kui kõik autod käes ja 1299, siis saab raha kulutama hakata juba muude juppide ära ostmiseks jne.

E:

Sain asjale pihta lõpuks, et mis teema selle Chatiga on.
Kuna mulle ei istu kuidagi kätte see xkasti pult, siis mängin klaveriga.
Kui netis mängides keegi minuga serveris läägib või tuleb see tume hall kast sekundeid lugema, siis peab ju gaasi ja asju põhjas hoidma.
Ja sealt siis lähebki see putukas sinna chatti ja jooksevad kas 8-d, 4-d või 6-d. See on mängu putukas mis vajab parandamist ja ei mina usu, et see minu klaveri/softi viga oli.
Pealegi kui ma seda viga otsisin, siis oli ka teistel jutuka probleeme, kus nad ei saanud üldse kirjutada.
Mul ei lase isegi jutukas midagi kirjutada, kui kellelgi on lag.
Huvitav et ma näen teid pidevalt online ja mängite, aga ühte serverisse teiega sattunud pole.

E: Unustasin mainida, et kasutan numpad nuppe mängimiseks, kuna nii on mugavam kui nooltega ja sealt ka tuleb see, miks just jutukas neid numbreid jooksutab.

E:

Osades ringi tutvustavates videotes näitab just neid kurve, kus wallride teha ja siis kõik räägivad et see on putukas või glitch jne.
Siis hiljem avastan end sõitmas rada kus neid metall kurvi ääri palju on ja saan 20 sec pähe silverado-de käest, kes kõik mõnuga seinu sõidavad.
Proovisin siis ise ka ja tõesti kastikatega on seinasõit parem kui mingi nitro boost. See silverado P-s on üldse päris kiire ja teeb ilma seinte sõiduta lambodele ja muudele loomadele pähe icon_biggrin.gif

E:

See RAID on ikka eriline S***. Juppe osta ei saa mis on level50 ja skill sõitudes on ainult hill climb mida saab sellega teha ja et saaks üldse neid juppe.
Tegin praegu oma 100 hüpet järjest käigukasti jaoks, et saaks level50 juppi. Aga ei, kus sa sellega. Jagas mulle maksimum 49 ja siis ainult convert rahaks kõikidele juppidele, aga 50 ei anna.
Osadele juppidele ei ole isegi level 40 pronksist paremat poest osta. Mul on see RUF 3400 raid miski 1254 punkti ja ma ei viitsi neid krt skill sõite spämmida terve päeva, et saaks 1299 peale.
Kõikides teistes tuuning poodides saab level50, aga raidile lihtsalt ei saa.

E:

Huvitav, et ma panin tööle shadowplay ja siis mängus tuli mingi hea sõit ja vajutasin siis alt+f10 ja ei teinud seda save last 5 minutes ära.
Collision ja traffic oli maas, aga mul vahet pole. Eile mängisin mingite noobidega, kes mind pidevalt üritasid rammida.
Vahepeal oli olukord, kus kahelt poolt proovisid korraga rammida ja ma sõitsin sirgelt edasi ja nad mõlemat panid sellise matsu et 5sec must maas.
Samas jälle vahepeal panin crashi ja mõtlesin, et kui järgi jõuan siis teen tagasi, aga võimalust ei saanud, kuna nad crashisid juba ära.
Eriti nalajakas on kui sai dirti tehtud ja üritasid oma skyline-ga mu kastikat rammida ja pidevalt panid pange.

Keegi oskab soovitada häid kohti kus saab RAID-i autodele lihtsalt ja kiirelt skille grindida ?
Ma kohe üldse ei viitsi nendele teha ja poest juppe ei saa osta ka level50 omi.
Vist peab olema vähemalt üks auto 1299 peal, et saaks poest juppe osta sellele siis.
Ma pigem grindin raha pvp sõite tehes, kui neid skille, et autod üles ehitada.
RAID autod peaksid ju olema kerged ja hästi hüppavad, kuid skillid kus saab sumpsi, seal vaevu hüppab hõbeda isegi ära.

Kas te mängite veel üldse, et see teema siin nädala jagu vaikus olnud ? Mängus näitab pidevalt kaardil et te olete online, aga ainult ühes punktis koguaeg.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.01.2015 21:34:35 vasta tsitaadiga

lopes39, Raidiga neid hill climbe on jubelihtne teha, platinum tuleb, nagu circuitiga hüppeid teha

ja ei ole pelanud, kuna hetkel meeldib pigem fifat pelada icon_lol.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markz
HV kasutaja

liitunud: 22.06.2011




sõnum 23.01.2015 22:34:17 vasta tsitaadiga

Steamis mäng hetkel -33% (maksab 33,49€)

Soodukas kestab kuni 26. jaanuarini.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 24.01.2015 00:59:41 vasta tsitaadiga

Markz kirjutas:
Steamis mäng hetkel -33% (maksab 33,49€)

Soodukas kestab kuni 26. jaanuarini.


Võti on 24 euri ja isegi see on kaks korda üle makstud.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2015 06:46:59 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
Markz kirjutas:
Steamis mäng hetkel -33% (maksab 33,49€)

Soodukas kestab kuni 26. jaanuarini.


Võti on 24 euri ja isegi see on kaks korda üle makstud.
jälle sa ohid siin, ise pole proovinudki seda
varem rääkisid siin kindlalt veel, et tegu on pay to win pelaga - võin kihla vedada, et sa ei suuda sellele ühtegi vettpidavat näidetki tuua

mis sul selle pela vastu on icon_question.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 24.01.2015 12:55:36 vasta tsitaadiga

Eile oli mul ühel RAID autol 1248 punkti ja hakkasin neid skille tegema siis. Täna lõpetasin ja kokku sain raha selle ajaga 171k ja aega kulus mingi 5-6 tundi, et lõpuks saada 1299 punkti peale.
Nüüd saan ka RAID tuning poest juppe osta, aga ikka mitte kõigile ja ei ole valiku võimalust, millist level 50 juppi osta.

Jube nõme on tund aega ühte asja teha 30 korda või rohkem, et saaks seda 1% andvat level 50 juppi.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 24.01.2015 22:29:41 vasta tsitaadiga

1299 masinad otseselt vaja ei ole, et sõite võita

salaryt on mõttekas kuu alguses, peale reseti, koguma hakata
praeguseks hetkeks on mul juba lootusetu see 10k kätte saada, kuna iga päevaga nihkuvad kõik need lieutenant ja thug piirid kõrgemale.
nüüd pole poolteist nädalat pelanud ja salari 7k pealt 4k peale varisenud

vaatasin, et ka daily ja weekly challenged on lõpuks üleval,
weekly challengest on veel mõned police starid puudu, aga neid suht lihtne teha thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.01.2015 02:01:42 vasta tsitaadiga

Teine sõit peale seda kui RAID 1299 peale sain. Nüüd juba 2 autot 1299 peal.
Peale seda sõitu panin ma collision on peale ja on veel mõni video mida ma veel mõtlen kas üless ripputada või mitte.
Üks sõit on kus mind stardist viimaseks rammitakse ja ma teen ka sellele samale tegelasele tagasi ja mõni süütu saab ka rammi.
Ma üldiselt väldin seda rammimist ja seinasõitu ja nitrot ei kasuta pea üldse. Või siis osaliselt kasutan palju. Kui ma esimesel kohal olen ja 3 sec ees, siis väga ei kasuta.

Mõni video siis.


Spoiler Spoiler Spoiler


Üks rammis mind kohe stardis välja ja sai ka tagasi selle teo eest. 2 süütut said ka pisut rammimist kuid polnud tahtlik.

Spoiler Spoiler Spoiler


Samas serveris ja üks või kaks sõitu varem. Sõitsin korralikult ja panin ka matsu ja rammimist ei otsinud.
Viimases näeb minu chat bugi ka.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2015 02:03:00 vasta tsitaadiga

Miks sa nitroga niimodi jõnksutad? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.01.2015 15:04:21 vasta tsitaadiga

Vahel käigu üles panemiseks.
Vahel ka et autot sirgeks saada ja seda juhtub harva mis ma siin ühes videos tegin.
Tavaliselt sirtsutan vähe rohkem, et pöörded kiiremini üles läheks ja saaks käiku üles.
Samas jälle vahel tundub, et ilma nitrota kiirus ei kasva. Ja ühes videos on näha kuidas mäest alla raid auto nitro põhjas finnish poole sõites kiirus vähenes kiiresti.
Nitrot pole vaja palju anda ja see sekund kaks mis sa sees hoiad ei ole väga kasulik. Käik üles ja siis pisut peale.
Korraga ühte või kahte käiku nitrot tühjaks lasta pole mõtet. Vaikselt sirtsutades jätkub kauemaks ja kogub ka kiirust rohkem kui otse pool tühjaks lasta.


E:

See wallride on lubatud mängus ja pmst on lausa Ivory Tower poolt loodud, et kõik kasutaks seda meeleldi.
Kuidas muidu selgitada seda challange teemat, kus saad võita neid CC punkte.
Esimene challange jaanuaris oli pikk jäine rada, mis praktiliselt oli täis neid ääri kus seina sõite teha.
Nüüd 23 kuni 26 jan. on jälle mingi slip and slide sõit kus enne esimest checkpointi saad teha korraliku lõikamise, kus saad kohe botidest ette 8 sekundit.
Ja siis on jälle tohutult palju neid kohti kus saad seina sõitu teha.

Kui sedasi järjest on 2 challange-it olnud, siis võib ju järeldada, et seina sõitmine on lubatud ja lausa toetatud mängu tegijate poolt.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.01.2015 15:51:19 vasta tsitaadiga

sa järeldad liiga palju
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Nimetu112
HV kasutaja

liitunud: 06.08.2008




sõnum 25.01.2015 16:20:25 vasta tsitaadiga

wallriderid ei saanud, nii palju kui mina lugesin
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 25.01.2015 21:12:14 vasta tsitaadiga

Keegi ei saanud neid CC punkte, nii palju kui mina aru sain.
Nimed pidid kirjas olema kes said ja pidid millalgi saama.

Täna 2 korda mängust välja visanud ja ühe korra load ekraanile kinni jäänud.
Mõlemal korral viskas mängust välja, just siis kui pvp-st välja läksin.

E:

Täna jäi miski laagiv noob minuga viimasesse sõitu, kellele andsin võimaluse ette minna jne ja lõpuks viskas kopa ette ja sõitsin lõpuni ilma nitrota.


Spoiler Spoiler Spoiler


Peale seda sõitu läksin pvp-st välja ja mäng pani pange.
Milline see sisu mclarenil panna, et rollcage oleks valget värvi. Ma lihtsalt ei leia seda õiget ja ei lase väga vaadata ka mäng.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 25.01.2015 23:50:42 vasta tsitaadiga

nüüd hakkas uplay nöökima ja ei lase enam sissegi logida
kellegli veel?

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.01.2015 23:55:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
nüüd hakkas uplay nöökima ja ei lase enam sissegi logida
kellegli veel?

Error #0_35 thumbs_down.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 24, 25, 26 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.