Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 36, 37, 38  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 09.12.2014 13:06:33 vasta tsitaadiga

Kui aus olla, siis on hakanud ammendama mul. End game on rohkem grind ilma mingi erilise tulemuseta.

Kuna MP ei tööta hetkel korralikult ja politsei eesmärk arendajate poolt on olla ülimobiilne tsement plokk suvalisel maastikul siis ma ise vist panen selle kõrvale, kuni loen, et on tehtud uuendusi, millest kasutajad leiavad, et on ka kasu + contenti ka juurde lisatud.. Sõpradega ikka teinekord tunnikese võib kihutada, aga muus suhtes tundub, et oli rohkem selline nädalane kähkukas.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
deFt
HV kasutaja
deFt

liitunud: 23.06.2008




sõnum 10.12.2014 12:07:53 vasta tsitaadiga

Sai naljapärast see kõige pikem sõit ette võetud.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.12.2014 00:42:48 vasta tsitaadiga

Miskis uuenduses võiks panna sisse iga autole oma race ka. Terve story missioonid sai läbi sõidetud kas siis 370z-ga või challengeriga.
Neid selliseid sõite kus autot valida ei saanud, oli ikka jube vähe ja minu arust isegi ei olnud kõrgema klassi autosi nagu mersud bemmid porsched jne.
Mängus on isegi üks jeep grand cherokee, kuid ka pole lahti, kuna plekki tiksub nii aeglaselt. See igapäev sisse logimise eest viskab ka solvavalt vähe seda plekki,
mille saad pmst ühe või kahe kurvi drifti eest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 11.12.2014 00:46:50 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Miskis uuenduses võiks panna sisse iga autole oma race ka. Terve story missioonid sai läbi sõidetud kas siis 370z-ga või challengeriga.
Neid selliseid sõite kus autot valida ei saanud, oli ikka jube vähe ja minu arust isegi ei olnud kõrgema klassi autosi nagu mersud bemmid porsched jne.
Mängus on isegi üks jeep grand cherokee, kuid ka pole lahti, kuna plekki tiksub nii aeglaselt. See igapäev sisse logimise eest viskab ka solvavalt vähe seda plekki,
mille saad pmst ühe või kahe kurvi drifti eest.


Ära muretse. Ubil on paari aasta jagu autode DLCsid pipelines.
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.12.2014 00:51:46 vasta tsitaadiga

Esimene tuleb jaanuar, siis veebruar, märts ja aprill. 4 kuud on 1/3 aastast. Vaevalt et nad rohkem kui 4 auto pakki teevad.
Pigem siis juba tuleb sügisel teine osa.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 11.12.2014 00:54:58 vasta tsitaadiga

Kas keegi mängib ainult Sp ka seda mängu või kõik online?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2014 01:02:34 vasta tsitaadiga

Scart kirjutas:
lopes39 kirjutas:
Miskis uuenduses võiks panna sisse iga autole oma race ka. Terve story missioonid sai läbi sõidetud kas siis 370z-ga või challengeriga.
Neid selliseid sõite kus autot valida ei saanud, oli ikka jube vähe ja minu arust isegi ei olnud kõrgema klassi autosi nagu mersud bemmid porsched jne.
Mängus on isegi üks jeep grand cherokee, kuid ka pole lahti, kuna plekki tiksub nii aeglaselt. See igapäev sisse logimise eest viskab ka solvavalt vähe seda plekki,
mille saad pmst ühe või kahe kurvi drifti eest.


Ära muretse. Ubil on paari aasta jagu autode DLCsid pipelines.
jälle turtsud oma pettumust siin

lopes39, pappi saab puhtalt nende landmarkide avastamise eest
kokku 242tk ja 2k igaühe eest
faction missioonide eest saab ka suht okeilt
täitsa okei, et parima masina hankimiseks tuleb ka vaeva näha

see, et sa sama mudeliga kõik sõidud tegid, on ju su enda valik
ise olen kasutanud nii nissan 370z, bmw m5, mercedes amg sl63, ferrari 458, ford mustang GT 2015 + nood rodsterid ja bagid

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.12.2014 01:23:12 vasta tsitaadiga

Dave20, ei ole ja ainult mp on. Et mängida pead olema internetis ja ei ole siiani veel mängu kräkkitud.
Kas sa kunagi ise ka midagi ennem uurid läbi sellise imelise asja nagu interneti ja googli, kui sa siia küsima tuled ?


libe mul on ka m5 ja ford focus ja mustang gt, Ferrari 456, mclaren jne lahti.
Ma pole lihtsalt rahaga niikaugele jõudnud, et neid mersusi ja muid ahvatlevaid autosi lahti osta icon_biggrin.gif
CC punktid läksid ka põhiliselt autode tuunimisele jne icon_biggrin.gif Ma mõtlesin, et neid tuleb mängides juurde ikka, aga kus sa sellega.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 11.12.2014 01:30:56 vasta tsitaadiga

Raha saab lõdvalt lihtsate faction missionitega.


Siin veel üks review välja tulnud, meie arvamused kipuvad kattuma:

http://www.polygon.com/2014/12/10/7363397/the-crew-review-xbox-one-ps4-PC
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2014 07:23:53 vasta tsitaadiga

karvane kirjutas:
Raha saab lõdvalt lihtsate faction missionitega.


Siin veel üks review välja tulnud, meie arvamused kipuvad kattuma:

http://www.polygon.com/2014/12/10/7363397/the-crew-review-xbox-one-ps4-PC
jutt jutuks, kuid 4,5/10st
tõsiselt huvitab, kuidas need numbrid arvutatakse

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DumptyLook
HV vaatleja
DumptyLook

liitunud: 10.11.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 11:22:33 vasta tsitaadiga

Kui keegi lisada soovib PC: Dumptylook
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 11.12.2014 11:40:42 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
karvane kirjutas:

http://www.polygon.com/2014/12/10/7363397/the-crew-review-xbox-one-ps4-PC
jutt jutuks, kuid 4,5/10st
tõsiselt huvitab, kuidas need numbrid arvutatakse


Antud juhul tundub, et vend mängis läbi asja ja tuvastas olulisi valukohti, mida ka mina mainisin. Võin siin saladuskatte all tunnistada, et ka ise mitmel korral leidsin ennast mõtlemas (okei, üksi toas, suht kõvasti ütlesin välja) "t*ra mis mõttes!" kui AI taas korralikult cheatis või nagu magnet 4-5 autoga mulle sisse sõitis või kui ma ajasin kedagi taga ja oli tõega vaja oodata neid võtmehetki seal taga ajamises, kui ma tean, et ta keerab kuhugi, et teda rammida.

Kui sa vaatad neid häid asju mängus, siis avatud maailm, mis toimib kenasti on mitmekülgset sõiduelamust erineva maastiku kujul.

Nice oli ka neid eri spece tuunida natukene. Natukene seepärast, et sa peagi avastad, et osasid autosid/spece ei saagi eriti tuunida, vist mingi autotootja nõue ,et tema visiooni ära ei lurtsitaks.

Autosid on vähe hetke, saan aru, et tuleb juurde, aga tunnistagem fakti, palju kasutajaid tn annavad peale paari nädalat alla, kuna nende jaoks lihtsalt on sisu vähe.

Samas kui nüüd tõega vaatame seda MMO nurga alt (jah me saame aru, et ta ei ole seda, aga sellisena seda reklaamiti, seega sellisena seda tuleb hinnata) siis max 8 pleierit ühes instansis, et kutsuda sõpru crewsse pead tänama oma õnne, kui sul pole ISPi poolt mingit portide blokeeringut peal (mida sa ei saa ka maha võtta, osadel mu tuttavatel nii oli), multiplayerisse saamiseks peavad osad inimesed (mina ning tundub ka et antud review autor) ootama tunde ja kokkuvõttes ei ole see midagi erilist.

Missioonide peale vihastab vahepeal + siin seal missioonides ja skillide juures on ka teinekord sellised pisikesed takistused, mis hävitavad su auto (üks on idarannikul poolel teel miamisse linnas, kus hüpekas on üle silla, liiga paremalt läheneda sellele ja ma ei tea mis seal on, aga eile 2x auto "purunes" ja siis vaatasin death camist kuidas ta üle jõe hüppas.

+ siis need pikad rallid, kus tead, et AI cheatib nagu mofo. Mulle vist ei meeldi selline põnevus, et tundide viisi pean olema totaalselt varvastel, sest iga vääratus võib mulle koha maxta. Koha, sest järgmise km juures võib taas AI'st mööda sõita, aga sa ei saa sellest mingit rahuldust, kuna sa tead, et ta cheatib nii hullult, see polnud mingi skill, temast mööda saada, see oli lihtsalt see "põnevuse tunde loomine".

Sõber küsis, et kas on mõtet sebida hetkel, kui meie juba lvl50 oleme mängu ja ütlesin ausalt, et ei näe suurt mõtet praegusel kujul, kuna ei ole lihtsalt midagi erilist praegu teha.

Kokku võtvalt launch läks neil aia taha. MMO'st pole haisugi, RPG... no kui see krdi juppide leveldamine on seda, siis so be it. Selle asemel, et sa näeks palju rahvast mängimas, kiireid PVP matche (sest alguses on s*taks rahvast ju mängimas) näed suht hõredat pleierite massi. Ma pole näinud kunagi kedagi midagi kirjutamas ingame chattides. See mäng on arkaad ralli, kus on vaenulik AI ja see väsitab osad rahvast kiiresti ära. Rallisõit peaks olema fun, siin enamasti ple.

Seega mäng praegusel kujul on vabalt selline 4-5 /10st. Ja see võib tunduda imelik, kuna seal on nii palju näiliselt head, aga puudub totaalselt tahtmine teatuid asju uuesti proovida (+ pole näiteks võimalik restartida oma campaigni, et uuesti läbi mängida, saad ainult uuesti teha stoorilaini, kui järjekord on meeles ja ma ei tea, kas cut-scened ka siis enam näed). Kui arendajad võtavad kuulda, siis aasta pärast võib see olla hoopis midagi muud ja loodetavasti paremat. Lihtsalt hetkel sakib.

Ma loodan, et peale auto DLC'de tuleb ka uusi featured + fixitakse ära igasugust jama. AI võiksid teha ausamaks, andku lihtsalt neile kiiremad masinad, ise saad saad stardis valida, mis taseme vastased tahad ja vastavalt sellele saad ka auhindasid.

Tee põrgusse on kaetud heade kavatsustega, kehtib ka mõnes mõttes hetkel siin.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.12.2014 16:51:29 vasta tsitaadiga

Ma mõnega olen suhelnud läbi selle ingame Chati, kui enamustel on see Chat F3-ga ekraanilt eemaldatud, kuna see sellisel kujul on kohati väga häiriv.
PVP eventides ei ole mõtet oodata kui oled juba oma 5min oodanud. Tuleb sulgeda ja uuesti proovida ja siis iga 1-2min tagant.
Vahest on mul isegi joppanud kui ma olen auto vahetanud ja siis kohe hüppab serverisse sisse.

Minu arust võiksid nad teha korda kohe esimesena selles mängus see kõige põhilisem, et MP töötaks kõigile. Ma tegin pordid lahti selle mängu jaoks jne, kuid vahet pole ikkagi.
Mäng on ikka samasugune nagu pordid kinni olid.
See hüppekate teema on ka jah selline jabur asi. Hüppeka ees on tavaliselt mingit träni mis ei tohiks kiirust sul langetada 100km/h võrra kui neist läbi sõidad.
Kruusa teede happekad on ka sellised imelikud. Miks näiteks S autodega ei saa sõita kruusal kiiremini kui 200km/h ? Sõidad hüppesse kruusa teel nitro põhjas ja hüppeka kohale jõudes on juba 100km/h maha läinud ja auto saab vaevu rattad maast lahti.
See on nagu järsult poole tee pealt sõidad läbi basseini.

Kõige haigem on jällegi see, et mäng on tehtud sama stuudio poolt, kes tegid TDU ja siiamaani pole värdjad õppinud MP-d tegema ja et see ka töötaks ka.
TDU ajastul 2006 või 7 juba ei saadudki seda sõpradega ühinemist ja sõite korda.
Mul pole aega olnud paar päeva mängida ja see nv mul pole ka aega mängida.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2014 20:31:47 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Kõige haigem on jällegi see, et mäng on tehtud sama stuudio poolt, kes tegid TDU ja siiamaani pole piixud õppinud MP-d tegema ja et see ka töötaks ka.
TDU ajastul 2006 või 7 juba ei saadudki seda sõpradega ühinemist ja sõite korda.
Mul pole aega olnud paar päeva mängida ja see nv mul pole ka aega mängida.
mul sama ühendus olnud kõik need aastad ja erinevalt TDU'st, ei ole ma näinud veel ühtegi vilkuvat ja hüplevat masinat ning sisuliselt kogu aeg on mul 8 mängijat kaardil näha
multiplayerit pole hetkel teinud kuna lõpetan enne rahulikult story missioonid ära, kuid closed beta ajal pelasin quick coope ja sai väga edukalt ühenduse
karvane kirjutas:
libe kirjutas:
karvane kirjutas:

http://www.polygon.com/2014/12/10/7363397/the-crew-review-xbox-one-ps4-PC
jutt jutuks, kuid 4,5/10st
tõsiselt huvitab, kuidas need numbrid arvutatakse


Antud juhul tundub, et vend mängis läbi asja ja tuvastas olulisi valukohti, mida ka mina mainisin. Võin siin saladuskatte all tunnistada, et ka ise mitmel korral leidsin ennast mõtlemas (okei, üksi toas, suht kõvasti ütlesin välja) "t*ra mis mõttes!" kui AI taas korralikult cheatis või nagu magnet 4-5 autoga mulle sisse sõitis või kui ma ajasin kedagi taga ja oli tõega vaja oodata neid võtmehetki seal taga ajamises, kui ma tean, et ta keerab kuhugi, et teda rammida.

Kui sa vaatad neid häid asju mängus, siis avatud maailm, mis toimib kenasti on mitmekülgset sõiduelamust erineva maastiku kujul.

Nice oli ka neid eri spece tuunida natukene. Natukene seepärast, et sa peagi avastad, et osasid autosid/spece ei saagi eriti tuunida, vist mingi autotootja nõue ,et tema visiooni ära ei lurtsitaks.

Autosid on vähe hetke, saan aru, et tuleb juurde, aga tunnistagem fakti, palju kasutajaid tn annavad peale paari nädalat alla, kuna nende jaoks lihtsalt on sisu vähe.

Samas kui nüüd tõega vaatame seda MMO nurga alt (jah me saame aru, et ta ei ole seda, aga sellisena seda reklaamiti, seega sellisena seda tuleb hinnata) siis max 8 pleierit ühes instansis, et kutsuda sõpru crewsse pead tänama oma õnne, kui sul pole ISPi poolt mingit portide blokeeringut peal (mida sa ei saa ka maha võtta, osadel mu tuttavatel nii oli), multiplayerisse saamiseks peavad osad inimesed (mina ning tundub ka et antud review autor) ootama tunde ja kokkuvõttes ei ole see midagi erilist.

Missioonide peale vihastab vahepeal + siin seal missioonides ja skillide juures on ka teinekord sellised pisikesed takistused, mis hävitavad su auto (üks on idarannikul poolel teel miamisse linnas, kus hüpekas on üle silla, liiga paremalt läheneda sellele ja ma ei tea mis seal on, aga eile 2x auto "purunes" ja siis vaatasin death camist kuidas ta üle jõe hüppas.

+ siis need pikad rallid, kus tead, et AI cheatib nagu mofo. Mulle vist ei meeldi selline põnevus, et tundide viisi pean olema totaalselt varvastel, sest iga vääratus võib mulle koha maxta. Koha, sest järgmise km juures võib taas AI'st mööda sõita, aga sa ei saa sellest mingit rahuldust, kuna sa tead, et ta cheatib nii hullult, see polnud mingi skill, temast mööda saada, see oli lihtsalt see "põnevuse tunde loomine".

Sõber küsis, et kas on mõtet sebida hetkel, kui meie juba lvl50 oleme mängu ja ütlesin ausalt, et ei näe suurt mõtet praegusel kujul, kuna ei ole lihtsalt midagi erilist praegu teha.

Kokku võtvalt launch läks neil aia taha. MMO'st pole haisugi, RPG... no kui see krdi juppide leveldamine on seda, siis so be it. Selle asemel, et sa näeks palju rahvast mängimas, kiireid PVP matche (sest alguses on s*taks rahvast ju mängimas) näed suht hõredat pleierite massi. Ma pole näinud kunagi kedagi midagi kirjutamas ingame chattides. See mäng on arkaad ralli, kus on vaenulik AI ja see väsitab osad rahvast kiiresti ära. Rallisõit peaks olema fun, siin enamasti ple.

Seega mäng praegusel kujul on vabalt selline 4-5 /10st. Ja see võib tunduda imelik, kuna seal on nii palju näiliselt head, aga puudub totaalselt tahtmine teatuid asju uuesti proovida (+ pole näiteks võimalik restartida oma campaigni, et uuesti läbi mängida, saad ainult uuesti teha stoorilaini, kui järjekord on meeles ja ma ei tea, kas cut-scened ka siis enam näed). Kui arendajad võtavad kuulda, siis aasta pärast võib see olla hoopis midagi muud ja loodetavasti paremat. Lihtsalt hetkel sakib.

Ma loodan, et peale auto DLC'de tuleb ka uusi featured + fixitakse ära igasugust jama. AI võiksid teha ausamaks, andku lihtsalt neile kiiremad masinad, ise saad saad stardis valida, mis taseme vastased tahad ja vastavalt sellele saad ka auhindasid.

Tee põrgusse on kaetud heade kavatsustega, kehtib ka mõnes mõttes hetkel siin.
okei võtame asja siis nii kokku, avatud maailm koos mp mängijatega (MOOR - massively open online racing, nagu EDEN games TDU'ga ennast positsioneeris), paraku küll 8, kuid kui semudega kokku saab, siis on kuhu kütta - erineva loodustikuga maastikke jätkub sadu kilomeetreid. Ei leia, et peab ilmtingimata mingi 60 rullnokka üksteisele ummikut korraldama, kuid see nõuaks ilmselgelt ka NFS world graafikat, mis on piix - 16 sõitjat oleks siiski lahedam, kui 8.
proovisin PvP sõite ka teha, võttis 4 sekundit, et lobby rahvast täis saada ning sõidud olid väga sujuvad. Minu masinast oli hulka võimsamaid seal, samas on ka piisav motivaator, et skill sõite teha ja masinat timmida. PvP sõitude tegemiseks on ka põhjus, kuna saab iga sõiduga mingi 10k mängusisest raha, sõidud jäid mul mingi 3 minuti pikkusteks.
Faction sõidud on pikemad üritused

skill sõite on sadu, arvestades veel, et igat skill sõitu saad mõlemas suunas väravaid läbides sõita ja nende abil saab sisuliselt rahavabalt oma masinaid arendada, samas kui mõnega hakkama ei saa, siis on 10, 20, 30, 40 levelitel võimalik osta perf pakke, mis siis avavad upgraded

mis puudutab neid glitche, kus nagu mainisid, lõhub ehk auto ära või kasvõi langed "maa alla", siis neid juhtub absoluutselt igas suure kaardiga pelas - masina lagunemise vastu on sul võimalik kasutada kasvõi mobile mechanicut ning remontimine ei ole kallis tegevus. samas kui masin on ikka päris puruks, siis ei saavuta masin ka enam oma tippkiirust, seega päris pilbasteks masinaga võistlusi ei võida

AI on kummipaelaga, kuid kaugeltki mitte nii agressiivne, kui NFS undergroundist mäletan, samas see kummipael töötab mõlematpidi ja see tasub kõrvataha panna, nimelt kui oled näiliselt lootusetult maha jäänud, siis ootab AI sind järele ning positsioon sõltub eelkõige sellest, kuidas lõpukilomeetrid läbid, kas puhtalt sõites või närviliselt rabeledes - muidugi, kui parimaid medaleid soovid saada, siis on vaja sõita hästi ja see kummipael ei oma isegi rolli
need takedown missioonid on muidugi omamoodi huvitavad - äärmiselt frustreerivad on nad siis, kui ajad masinaid sama trajektoori pidi taga, nagu nood eest põgenevad, samas kogu point ongi, et õpid nende sõidu selgeks ja lõikad ette või sisse sealt, kus kõige targem - see on avatud maailm ja mitte kuskil ei panda sulle kätt ette, et nüüd oled masinast liialt kaugel
sama tegelt kehtib ka teiste sõitude kohta, kuna lõikamisteks on väga palju kohti, kus saad AI vastu cheatida

graafiliselt on pela ilus, mitte just kõige ilusam üldse, kuid racing pela kohta väga hea sooritus, lisaks jookseb ka vanema raua peal hästi
rooli, pulti saab seadistada suht pädevalt ja driving modeleid on ka einevatele maitsetele

isiklikult leian, et selles pelas oli story väga tugev racing genre kohta ning väga sarnane nfs most wantedile

ja noo takkapihta ei mõista, miks sõbrale seda pela ei soovitanud - see, et ta ei ole lev 50 ei muuda midagi - saate kambas kasvõi fullstockidega sõita ja nähes, et sul võttis vaid paar päeva 50 level välja sõita, siis miks ei peaks teised suutma, kui aega ja tahtmist

ise pelan ehk mõned tunnid seda päevas, ei ole veel missioonidega west coastigi jõudnud, lev on nüüd nonde PvP missioonidega 48 peale roninud
ja peale story missioone viitsin kindlasti lõõgastuseks õhtul mõned sõidud teha, et lõpuks kõik skill sõidud kasvõi over powered masinaga kulla peale sõita - missioonide osas ma nii kannatlik ei ole, kuna puldiga sõita suurt ei oska ja rool on perses
muide iga sõidu kohta salvestatakse su enda parima aja ghost, mida saad siis hiljem järk järgult parandada thumbs_up.gif

mina sain sellest pelast positiivse elamuse ning naljalt polegi teist arcade racerit kõrvale panna, mis samal pulgal või kõrgemal oleks
igalühel on omad vead ja head, kuid selles pelas on tegevust ja vaheldusrikkust senistest kõige rohkem ja ei ole kordagi vanduma ajanud
kõva 8/10 minu silmis

gamespot revüü
http://www.gamespot.com/reviews/the-crew-review/1900-6415988/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bitCON
Aeg Maha 2n

liitunud: 12.11.2005




sõnum 11.12.2014 20:50:00 vasta tsitaadiga

No Libe sinumeelest on kõik Ubi mängud puhas kuld. Äkki on sul hindamisega probleeme hoopis?

ma annaks 1/10 juba selle eest kui värdjalt kaamera liigub sõites
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mteachx
HV Guru
mteachx

liitunud: 23.03.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 21:02:25 vasta tsitaadiga

Pagan. Beta oli kui kirss koogitükil. Olgugi, et mulle vili koogil ei maitse aga siiski.

Täna siis sai full tööle pandud. 30 min ja tegin rage quiti. Ilmselt täna närv must. Nv uuele ringile, ehk läheb paremini. Praegu lihtsalt beta sõitude kordus algfaasis.

Usutavasti küll nad online korda saavad, siis pole AId vajagi enam aga jah, praegune AI.. andke andeks.

_________________
Vahetan tabletite/telefonide ekraane.Küsi lisa!
https://www.facebook.com/NutiPartner
SisNok OÜ
- Sinu isiklik nutipartner
Kommentaarid: 586 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 476
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2014 21:03:05 vasta tsitaadiga

bitCON kirjutas:
No Libe sinumeelest on kõik Ubi mängud puhas kuld. Äkki on sul hindamisega probleeme hoopis?

ma annaks 1/10 juba selle eest kui värdjalt kaamera liigub sõites
erm kaamera liikumist saab seadetes muuta icon_rolleyes.gif
ning su sõnavõtt näitab, et oled pigem ise hädas

ma olen eelarvamuste vaba mängude puhul ja olen oma elu jooksul näinud nii mõndagi
mälu pole mul samuti väga nüri
küll aga näen mingit ühiskondlikku vimma ubi vastu - konkreetset pela pean mina siiski eden gamesi omaks ja võrreldes TDU ja TDU2'ga näen ma positiivset arengut ning selgelt on märgata, et projekt oli paremini finantseeritud, kui Atari oleks seda suutnud

kui selle mängu oleks tootnud ja publishinud mingi poola independent stuudio, siis oleks see pela olnud aasta üllatus, aasta parim ja dekaadi parim racing game, millest kõik võiksid õppust võtta

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 11.12.2014 21:10:26 vasta tsitaadiga

libe, elu võid sa tõesti näinud olla, sest väga vähenõudlik tundud. Meil kohati sarnased argumendid ühes või teises asjas kuid sa lepid kuidagi kergemini.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, lahedad kingitused jpm vajalikku hea peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 11.12.2014 21:24:03 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
libe, elu võid sa tõesti näinud olla, sest väga vähenõudlik tundud. Meil kohati sarnased argumendid ühes või teises asjas kuid sa lepid kuidagi kergemini.
noo mingid tühised elemendid mind ei häiri jah
või siis teadvustan endale, et ma ei ole nii osav racer, nagu enamus siin icon_rolleyes.gif
selle pela puhul paistabki, et alguses on palju sõite avatud ning mõnel on päris suur hüpe upgrades, inimesed muutuvad ahneks, kuid ei olegi ette nähtud, et need sõidud kohe võidetaks, selle ka pronksi puhul saab viisakaid upgrade ja teinekord ei tasu seda pronksi peale panna, kuna võtab mõned väärtuslikud statsid masinast maha


kui assassins creedi puhul tegin rahuloluks kõvasti mööndusi ja toetun vaid stsenaariumile, siis selle pela puhul ei suuda ma midagi teist võrdluseks võtta, millele saaks pärja kaela panna

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 11.12.2014 22:30:42 vasta tsitaadiga

Ma stoori tegin ka selle sama mõttega läbi, et ei ole vaja mul kohe kulla peale teha. Saan story läbi on auto parem siis hiljem külastan uuesti.
TDU-st tunnen mina puudust ainult tsiklitest. Selles mängus oleks võinud ka need olla. Ikkagi Ameerika mander kus on see mootorrattas väga kultuuris kinni juba.
Juba tdu2-s enam polnud tsikleid ja üldse tdu2 oli nagu normaalne dlc.


viimati muutis lopes39 11.12.2014 23:11:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
HV veteran
Dj-E

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.12.2014 22:47:59 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma stoori tegin ka selle sama mõttega läbi, et ei ole vaja mul kohe kulla peale teha. Saan story läbi on auto parem siis hiljem külastan uuesti.
TDU-st tunnen mina puudust ainult siklitest. Selles mängus oleks võinud ka need olla. Ikkagi Ameerika mander kus on see mootorrattas väga kultuuris kinni juba.
Juba tdu2-s enam polnud sikleid ja üldse tdu2 oli nagu normaalne dlc.

Tsikkel icon_wink.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
s4rk4
HV kasutaja
s4rk4

liitunud: 09.06.2007




sõnum 11.12.2014 23:41:41 vasta tsitaadiga

kellelgi challengitega samamoodi? http://www.upload.ee/image/4406378/The_Crew2014-12-11-20-24-3.jpg
_________________
(Est)Rufu
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 12.12.2014 02:51:40 vasta tsitaadiga

Mul oli viimati vist ainult see, et pead olema most wanted 100 korda ja 3 nädalat on jäänud vms.
Mõned sain tehtud, kuid ei tea mis seis praegu on. Ma pole paar päeva mänginud.

E:
Tegin mingi tund poolteist ainult sport mode-is ainukeses jäises linnas tänavate vahel drifti ja raha sain selle ajaga kuskil 200 000 juurde.
Veel vaja saada miski samapalju juurde, et siis see RUF osta millel on R ka.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 13.12.2014 20:31:29 vasta tsitaadiga

tegin oma circuit sl63 mersu suht ladvikusse ja max kiirus soolajärvel oli 405km/h
performance bmw m5 sai 380km/h icon_razz.gif

pela andis täna ka teada, et olen kokku juba 48h seda pelanud ning selle jooksul 2000 erinevat mängijat kohanud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 13.12.2014 22:43:45 vasta tsitaadiga

libe, kuidas need 8 teist mängijat siis ikkagi nähtavad on? Näitab kaardil rohkem mängijaid ja siis kui ligidale jõuad näitab 8tk reaalselt?
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 632 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 494
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  The Crew mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 17, 18, 19 ... 36, 37, 38  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.