Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dreamfall Chapters: The Longest Journey märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
JohnLonger
HV vaatleja

liitunud: 09.02.2013




sõnum 09.02.2013 23:42:00 Dreamfall Chapters: The Longest Journey vasta tsitaadiga

http://www.kickstarter.com/projects/redthread/dreamfall-chapters-the-longest-journey

tsitaat:
Dreamfall Chapters: The Longest Journey is an adventure game for the PC that continues the epic journey that began in the critically acclaimed and award-winning adventures The Longest Journey and Dreamfall: The Longest Journey.

Independently produced and funded by Red Thread Games, this project brings back the core team behind Dreamfall, including Ragnar Tørnquist, creator of The Longest Journey saga.




Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 10.02.2013 00:19:44 vasta tsitaadiga

Take my money, now. thumbs_up.gif

Siia projekti ei teki kahtlustki raha matta. See mees on end piisavalt minu silmis tõestanud, et annaksin talle raha mängu tegemiseks kasvõi ausõna peale. icon_biggrin.gif - Arvestades, et ta on suutnud pärleid vormida ka traditsiooniliste publisheride all, siis võin vaid ette kujutada seda, mis tuleb tema käe alt, kui igasugu sellised third party piirangud puuduvad. icon_smile.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-FoX-
HV Guru
-FoX-

liitunud: 26.04.2007




sõnum 13.02.2013 22:34:31 vasta tsitaadiga

Keegi spilerisse viitsib panna mis teemal see pela on ja kas peab esimest ja teist osa ennem pelama, kui kolmanda kallale asuda?
_________________
Aita suve, söö lund!
Kommentaarid: 364 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 3 :: 305
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 13.02.2013 22:56:07 vasta tsitaadiga

-FoX- kirjutas:
Keegi spilerisse viitsib panna mis teemal see pela on ja kas peab esimest ja teist osa ennem pelama, kui kolmanda kallale asuda?


Noh mis siin ikka spoilerdada, eelmised osad on väga vanad juba ning usun, et youtube annab sulle niipalju gameplay inffi kui vaja.

Aga lühidalt öeldes on tegu Point-Click baasil fantasy/sci-fi - adventure/puzzle/story mängudega. Esimest osa peetakse üheks parimaks selles stiilis mänguks läbi aegade. Kui ei usu siis metacritic lahti näiteks:

http://www.metacritic.com/game/pc/the-longest-journey

Teine osa päris nii viimistletud ei olnud, aga ka siiski väga hea mäng ise-enesest. See, kas sa nüüd neid mängima pead enne kolmandat - ma soovitaks küll. Kuna story jätkab sealt kus eelmine mäng pooleli jäi - ning kuna peategelane samuti eelmise osa peategelane nagu ma aru olen saanud siis usun, et ilma esimesi osasid mängimata võib veidi segadust küll olla ning palju võlu läheb kaduma.

Eks nii vanu mänge on tänapäeval kohati suht raske mängida. GOG.com'st saad küll töötava versiooni kergelt kätte aga igivana graafika jms võib veidi eemale alguses peletada küll. Rääkimata sellest, et tänapäeva mõistes on tegemist suhteliselt raskete mängudega. Ei mingit üleliia käest kinni hoidmist - Usun, et tänapäeva generatsioon ilma Guide kasutamata neid küll läbi ei teeks. Liiga palju ajutööd puzzlete kallal vaja vaeva näha. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
1dumbpcuser
HV Guru

liitunud: 05.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.02.2013 22:57:20 vasta tsitaadiga

http://www.kickstarter.com/projects/redthread/dreamfall-chapters-the-longest-journey
tsitaat:
$1,058,500 pledged of $850,000 goal

thumbs_up.gif

_________________
Kommentaarid: 96 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 91
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 30.09.2014 16:42:44 vasta tsitaadiga

Viimased uudised:

Link

Esimese osa relase on
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.10.2014 09:07:42 vasta tsitaadiga

See on hea uudis thumbs_up.gif
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.10.2014 16:22:01 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei mäleta enam kuidas see eelmine osa sellest seeriast lõppes icon_biggrin.gif
Peab vist mingi youtube-st läbi tegemis õpetuse viimase video ära vaatama meelde tuletuseks icon_biggrin.gif
Kuna räägib et see nais peategelane on koomas.

Edit:

Kahju et see mäng chapteritega tuleb. Eriti nõme on see minu arust.
Kõigepealt mängid esimese chapteri läbi, siis ootab paar kuud järgmist jne.
Peab vist ootama millal kõik välja tulevad ja ennem ei puutu.
Mul jäik Broken Sword viimane mäng pooleli tänu selle krt ajuvaba kahe osa pärast.
Tahaks ikka miskit mängu mille saab otsast lõpuni mängida ja ei pea ootama järge mis tuleb ei tea millal.
On järjekordne viis kuidas tapetakse mänge tänapäeval.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 21.10.2014 17:23:50 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Ma isegi ei mäleta enam kuidas see eelmine osa sellest seeriast lõppes icon_biggrin.gif
Peab vist mingi youtube-st läbi tegemis õpetuse viimase video ära vaatama meelde tuletuseks icon_biggrin.gif
Kuna räägib et see nais peategelane on koomas.

Edit:

Kahju et see mäng chapteritega tuleb. Eriti nõme on see minu arust.
Kõigepealt mängid esimese chapteri läbi, siis ootab paar kuud järgmist jne.
Peab vist ootama millal kõik välja tulevad ja ennem ei puutu.
Mul jäik Broken Sword viimane mäng pooleli tänu selle krt ajuvaba kahe osa pärast.
Tahaks ikka miskit mängu mille saab otsast lõpuni mängida ja ei pea ootama järge mis tuleb ei tea millal.
On järjekordne viis kuidas tapetakse mänge tänapäeval.


See on üks viise mida mängustuudiod kasutavad, et jääda oma visioonile truuks. Mängu esimese osa müügid finantseerivad järgmiste osade valmistamist ja viimistlemist. Väga vähestel on võimalus 100% enda rahadest täismäng valmis toota. Nõuab see ju sageli mitmeid, kui mitte mitmeid kümneid miljoneid dollareid mitme aasta vältel.

Kas võtad publisheridelt suure rahapataka, et oma mängu teha ning töötad nende taktikepi all, võid proovid ilma hakkama saada ning pead "trikke" kasutama.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.10.2014 18:22:10 vasta tsitaadiga

Archangel, Ei ma saan sellest aru küll. Osad teevad ka seda puhtalt ainult raha pärast. Mäng on tegelikkuses valmis, kuid müüvad juppi kaupa, et sedasi rohkem teenida.
Mõtle ise kui mäng on tehtud miski 4-5 juppiks ja iga osa maksab kuskil 20 euro, siis iga mängu ostja maksab kokku 100 euro ühe mängu eest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 21.10.2014 18:29:48 vasta tsitaadiga

lopes39 kirjutas:
Archangel, Ei ma saan sellest aru küll. Osad teevad ka seda puhtalt ainult raha pärast. Mäng on tegelikkuses valmis, kuid müüvad juppi kaupa, et sedasi rohkem teenida.
Mõtle ise kui mäng on tehtud miski 4-5 juppiks ja iga osa maksab kuskil 20 euro, siis iga mängu ostja maksab kokku 100 euro ühe mängu eest.

Jah... thumbs_down.gif Kurb. Aga mis teha. Eks väikestel tegijatel ka natuke raskem seis selles suhtes. Minu silmis see siiski ei õigusta säärast äripraktikat.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 268
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007




sõnum 22.10.2014 01:41:38 vasta tsitaadiga

Eelmine osa on vähemalt "story" põhjal ilmselt üks mu kõigiaegade lemmikumaid mänge. - Seda uut sai nüüd tunnike mängitud ja väga peale ei lähe. Lõpuks otsustasin ikka kõik episoodid ära oodata ja siis alles läbi teha.

Kõige häirivam asi minu jaoks on uue Zoë hääl, mõjub võõrana ja robotliku/emotsioonituna, näoga ei lähe eriti kokku ka. Terve Chapter 1 tundub lõpuks ikka kuidagi VÄGA pealesurutuna/ebavajalikuna.. Chapter 2 tegelane ei lähe lihtsalt korda.
Mängu ennast on ka vähe, ainult jutt jutt ja jutt, paar sammu, valikut ja veel rohkem juttu.


Optimiseerimisega paistab ka väheke probleeme olevat.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 01.11.2014 19:40:29 vasta tsitaadiga

Mõtlesin ka et proovin ja proovimise käigus tegin esimese "raamatu" kogemata läbi - mitte et niivõrd hea oli, kuid lõpp tuli väga kiiire üllatusena, kuna oli tõesti väga väike.
Ootasin ja ootasin millal mäng ennast üles kütab ja millal stoorist mingi selgema arusaama saab või midagi välja koorub, aga sain nagu korraks kahe või kolme erineva tegelasega mängida, inimestega rääkida ja kõik.
Ei saaks kuidagi seda võrrelda mingi raamatuga, pigem siiski tutvustava demoga, mille eest 25€ küsida on nagu...eks igaüks ise teab, kui palju ta demo eest välja käia tahaks icon_biggrin.gif
Ma isiklikult ei soovitaks kellelgil seda ühte osa osta, pigem oodata tõesti kunis kõik episoodid väljas ja siis ehk peale väikest uurimustööd osta mingi soodukaga viis-pakk.

Esialgu ei paistnud selles mängus midagi, mida lootsin ja ootasin...graafika, ülesehitus, näitlemine, mängitavus ja minu jaoks kõige tähtsam, stoori, olid kõik kuidagi kergekäeliselt löödud, nagu "küll käib" käegalöödud muljega.
Üldmulje seega väga vilets ja kesine. Kuna episood oli nii väike, siis muigugi on väga kohatu midagi ka arvustada, eriti stoorit.

Natuke võiks rahul olla keskkonnaga, mis on loodud üsna hea ja vahest nagu aitas sündmustesse sisseelada, kuid siiski detailide vähene kasutus ei tõsta ka seda niivõrd esile, et kipuks mängu ostma ega mängima.
Hinnet 4 siit kuskilt ei tule, pigem koolipoisi 3 +'ga.
Enam ei looda järgmistest episoodidest midagi - ehk siis see veel päästab midagi icon_smile.gif

Mängu läbisin ilma uuendusi kasutamata, seega ei tea, mida praeguseks juba 2 uuendust seal parandada võisid.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 01.11.2014 21:19:56 vasta tsitaadiga

corvette kirjutas:
Mõtlesin ka et proovin ja proovimise käigus tegin esimese "raamatu" kogemata läbi - mitte et niivõrd hea oli, kuid lõpp tuli väga kiiire üllatusena, kuna oli tõesti väga väike.
Ootasin ja ootasin millal mäng ennast üles kütab ja millal stoorist mingi selgema arusaama saab või midagi välja koorub, aga sain nagu korraks kahe või kolme erineva tegelasega mängida, inimestega rääkida ja kõik.
Ei saaks kuidagi seda võrrelda mingi raamatuga, pigem siiski tutvustava demoga, mille eest 25€ küsida on nagu...eks igaüks ise teab, kui palju ta demo eest välja käia tahaks icon_biggrin.gif
Ma isiklikult ei soovitaks kellelgil seda ühte osa osta, pigem oodata tõesti kunis kõik episoodid väljas ja siis ehk peale väikest uurimustööd osta mingi soodukaga viis-pakk.

Minumeelest saad sa selle 25€ selle ja ka kõik järgnevad chapterid.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
corvette
HV veteran

liitunud: 17.02.2003




sõnum 02.11.2014 18:35:49 vasta tsitaadiga

sukelduja kirjutas:

Minumeelest saad sa selle 25€ selle ja ka kõik järgnevad chapterid.

doh.gif Oeh, kui nii, siis leevandab oluliselt valu.
Aga heakene küll, jään siiralt lootma, et nad järgmised episoodid vähemalt 100x pikemad teevad.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 13.03.2015 01:20:49 vasta tsitaadiga

Kui pikk see esimene osa oli ajaliselt selles mängus ?
Vaatasin et teine osa on ka juba välja tulnud ja see mahult 4 korda suurem.
Mitu osa selles seerias lubatud on ? Ootaks ära ja ostaks komplektina. Broken swordiga oli juba nii, et kui teine pool välja tuli,
siis ei viitsinud mängida ja vaatasin youtube-s läbitegemis õpetusega nagu filmi icon_razz.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Dreamfall Chapters: The Longest Journey
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.