Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
mr.h
HV kasutaja
mr.h

liitunud: 25.12.2004




sõnum 12.12.2018 00:01:23 vasta tsitaadiga

Tere, ma ei tea, kas õige koht, aga äkki saab abi! Teema siis selles, et mängin xbox one gta 5 ja mäng jääb stoppama, sest Michael ja Trevor ei saa linna minna, kohe gängid kallal ja muidugi kiri tuleb ka mängu, ei ole ootatud linna st Martini mehed gängid. Ilmselt nali hakkas sellest, kui oli mingi mission Mic. Tre. kus lõpus video klippis näitas, et Tre varastas Martini naise ära, nüüd istub naine seal vagunis ja teeb toimetusi, aga mäng seisab ja linnas käia ei saa. Muidugi on Mic maja ka lukus ja mapilt kadunud, elab tre juures. Hetkel ainult üks mission ja see on B (Federal Investigation Bureau) kuid ka seda ei saa teha, ükskõik millise mehega lähed, tuleb mingi kiri ette ja kaob märk mapilt. Mängu mängitud 51,6%

Välismaa foorumist olen külastanud, aga ilmselt jääb minu vähese inglis keele oskuse taha, oleks väga tänulik abi eest!!
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
r2ndom
HV vaatleja
r2ndom

liitunud: 31.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.12.2018 20:30:59 vasta tsitaadiga

Hei,

Kellelgi konsoolil onlines mängides võrguprobleeme ka olnud? "Connection lost due to unknown network error" Mul pidevalt ainult seda loobibki, vahest saab tunni mängida, vahest 5 minutit. Kõik soovitused rockstari poolt juba läbi proovitud (Portide edastus jne), aga miski pole aidanud. Äkki kellelgi kogemusi sellega rohkem?

_________________
Logod/Disain
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 27.12.2018 10:58:34 vasta tsitaadiga

Kuidas vahetada xbox 360 meili.Nimelt tahaks konsooli õe lastele anda aga meili ja nime võiks ära muuta nii et mängud ei kaoks.
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006




sõnum 27.12.2018 11:22:08 vasta tsitaadiga

sandvik, tee lastele konsooli uus konto - sellega saab ka kõvakettal olevatele mängudele ligi.
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
M: Uus/pakendis Fjern Fjork Titanium Forked Spoon - 10€
Kommentaarid: 359 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 276
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sandvik
HV kasutaja
sandvik

liitunud: 23.02.2006




sõnum 27.12.2018 14:32:56 vasta tsitaadiga

Aga need mis netist on ostetud
Kommentaarid: 38 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 28.12.2018 00:48:54 vasta tsitaadiga

Netist ostetud ja alla laetud mängud koos enda kontoga jätadki konsooli alles.
Seda ma ei mäleta, kas kohalikku kontot sai ka parooli alla panna, aga kui ise samat konsooli edasi ei kasuta, siis vahet pole. Live-st logi välja.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.h
HV kasutaja
mr.h

liitunud: 25.12.2004




sõnum 22.01.2019 14:59:19 vasta tsitaadiga

Tere ,mure selline, et olen suhtelist algaja gta5 online (XB one), sooviks teada seda, et mul on motoclubi, aga ma seal ei saa midagi teha, et kuidas ärisi teha, mis ma tegema pean, kuidas ma sõpra enda alla tööle saan kutsuda? Keegi võiks veel seleteda mida erinevad märgid ja lühendid tähendavad. Kas keegi oskab ka mulle ära seletada mis mulle annab criminal enterprise starter pack? Tänud ette.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chuckie1
HV vaatleja

liitunud: 12.11.2013




sõnum 24.01.2019 09:52:31 vasta tsitaadiga

mr.h kirjutas:
Tere ,mure selline, et olen suhtelist algaja gta5 online (XB one), sooviks teada seda, et mul on motoclubi, aga ma seal ei saa midagi teha, et kuidas ärisi teha, mis ma tegema pean, kuidas ma sõpra enda alla tööle saan kutsuda? Keegi võiks veel seleteda mida erinevad märgid ja lühendid tähendavad. Kas keegi oskab ka mulle ära seletada mis mulle annab criminal enterprise starter pack? Tänud ette.

https://gta.fandom.com/wiki/Criminal_Enterprise_Starter_Pack vaata siit, mida see tähendab ja mida sa saad tasuta. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mr.h
HV kasutaja
mr.h

liitunud: 25.12.2004




sõnum 19.03.2019 12:44:55 vasta tsitaadiga

Tere, kas keegi on proovinud mõnda raha glitched, kes need toimivad? Kui kellekil on mõnda tagasidet, siis võiks jagada ja õpetada, kuidas kasutada. . kas sellega kaasnevad mingid ohud nt. spam vmt
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MOP
HV vaatleja

liitunud: 11.10.2011




sõnum 18.08.2019 09:52:10 vasta tsitaadiga

Alustasin paar päeva tagasi online ja tuleb välja, et üksi on päris tüütu järjekordades seista.
Kui keegi x1 peal mängib võib mind lisada.
DR Wizard MDz
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rauli
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.03.2022 23:05:34 vasta tsitaadiga

1h pärast saab PS5 versiooni mängida, alla saab juba laadida icon_wink.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
tofay
HV kasutaja

liitunud: 24.03.2009




sõnum 03.04.2022 16:09:05 vasta tsitaadiga

Dave20 kirjutas:
Kuidas ma seda gta5 ps5 versiooni saan osta? Tõmbasin selle gta online fin poest alla, aga siis seal eraldi peab ostma, kas krediitkaardiga või mingi teine valik oli. Neid variante mul pole võimalik. Tahaks osta psn rahaga, nii ei saagi??? Kuidas oleks teine võimalus ps5 versioon muretseda?

Segane veidrus on sellega küll, konsooliväliselt osta ei saa ja konsoolis gtav poelehel pakub ps5 online varianti. Vali mängi/tõmba kõrval olev ... nupp > view product > uuesti ... > gtav (ps5)
Juuni keskpaigani on ps 75% ja xb 50% soodukas. Vahe tuleb ilmselt ajalisest diilist, gta online eraldi on ps5 omanikele tasuta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dave20
HV veteran

liitunud: 18.01.2005




sõnum 04.04.2022 15:16:36 vasta tsitaadiga

tofay kirjutas:
Dave20 kirjutas:
Kuidas ma seda gta5 ps5 versiooni saan osta? Tõmbasin selle gta online fin poest alla, aga siis seal eraldi peab ostma, kas krediitkaardiga või mingi teine valik oli. Neid variante mul pole võimalik. Tahaks osta psn rahaga, nii ei saagi??? Kuidas oleks teine võimalus ps5 versioon muretseda?

Segane veidrus on sellega küll, konsooliväliselt osta ei saa ja konsoolis gtav poelehel pakub ps5 online varianti. Vali mängi/tõmba kõrval olev ... nupp > view product > uuesti ... > gtav (ps5)
Juuni keskpaigani on ps 75% ja xb 50% soodukas. Vahe tuleb ilmselt ajalisest diilist, gta online eraldi on ps5 omanikele tasuta.


Ok proovon nii. Muidu oli nii, et tõmbasin selle tasuta online alla ja siis selle siseselt pakkus single player versiooni krediitkaardiga osta. Online muidu huvitav? Mis seal üldse teistega teha saab, kui ostad klubid jne.?
Kommentaarid: 26 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SKG
HV Ihaldatuim Poissmees
SKG

liitunud: 27.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2023 11:12:21 vasta tsitaadiga

icon_arrow.gif Et keegi sama reha otsa ei astuks, onneks oli minu jaoks rahaline kaotus ainult ~9 eur.

See on Xbox One & Series S/X versioon:
https://www.xbox.com/en-IE/games/store/grand-theft-auto-v/BPJ686W6S0NH/0001
Mang tootab ka Series X peal, kuid graafika seadetes puudub Fidelity, Performance ja Performance Ray Tracing valikud.

See on ainult Xbox Series S/X versioon:
https://www.xbox.com/en-IE/games/store/grand-theft-auto-v-xbox-series-xs/9NXMBTB02ZSF/0010
Graafika seadetes on olemas Fidelity, Performance ja Performance Ray Tracing valikud.

See on minu jaoks esimene Xbox mang, kus vanem versiooni ostes, Smart Delivery kaudu uuemat versiooni tasuta ei saa thumbs_down.gif
https://support.xbox.com/en-IE/help/games-apps/game-setup-and-play/smart-delivery-faq


Teised ka sama vea teinud:
https://www.reddit.com/r/GTAV/comments/uqrp5z/gta_v_no_performance_settings_xbox_series_x/
https://www.reddit.com/r/GrandTheftAutoV/comments/12gt05x/help_me_find_graphics_mode_it_is_missing_in_my/


_________________
17/1/2023, Scart: "Selle sajandi senise möödunud aja üks suuremaid skandaale on hetkel lahti rullumas..."
Kommentaarid: 373 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 313
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [X360/X1/PS3/PS4] Grand Theft Auto V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 102, 103, 104
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.