Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 27.12.2016 13:30:26 vasta tsitaadiga

A.S., oota... kas ma saa õigesti aru, et sellist formaati kasutades on võimalik telekanaleid läbi Kodi vaadata Elioni (Telia) võrgus? Need ei ole ju M3U playlisti tagid.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2016 13:52:04 vasta tsitaadiga

Ei noh, M3U playlisti tekitad huvipakkuvatest kanalitest ise. See eelnev oli nüüd lihtsalt see kanalite nimekiri, filtreeritud kujul, mida Telia mulle koju digiboksile saadab.
Spoiler Spoiler Spoiler
Umbes niimoodi näeb välja VLC .m3u faili näidis vaid telekanalite kohta (ilma testkanaliteta), Kodi formaati ei oska kommenteerida, ei kasuta.
Või mida sa küsisid?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 28.12.2016 16:27:01 vasta tsitaadiga

Jajaa... Ma mõtlesin või lootsin, et sa ikkagi kuidagi oled suutnud neidsamu Telia telekanaleid läbi Kodi vaadata aga siis ikkagi mitte. Eks me siin Kodi teemas proovime selle müsteeriumi siis ka kuidagi lahendada.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2016 16:35:21 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Jajaa... Ma mõtlesin või lootsin, et sa ikkagi kuidagi oled suutnud neidsamu Telia telekanaleid läbi Kodi vaadata aga siis ikkagi mitte. Eks me siin Kodi teemas proovime selle müsteeriumi siis ka kuidagi lahendada.


Vaatamine on lihtne, dekrüpteerimine aga juba midagi muud... icon_lol.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2016 18:48:07 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Jajaa... Ma mõtlesin või lootsin, et sa ikkagi kuidagi oled suutnud neidsamu Telia telekanaleid läbi Kodi vaadata aga siis ikkagi mitte.

Ai-ai, ma sain alguses jah natukene valesti aru, justkui paar Telia kanalit siiski töötaks, sorry. Poleks mitte uskunud, et programm, mis absoluutselt mitte midagi tehes võtab poole arvuti CPU ressursist, ei suuda isegi nii lihtsat asja.
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 28.12.2016 18:52:15 vasta tsitaadiga

Etz, ma ei mõtlegi näha krüpteeritud kanaleid. Kui ETV ja ETV2 näeks oleks juba täitsa hea tulemus.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 28.12.2016 21:08:00 vasta tsitaadiga

-Koppel- kirjutas:
Etz, ma ei mõtlegi näha krüpteeritud kanaleid. Kui ETV ja ETV2 näeks oleks juba täitsa hea tulemus.

Ma pole jupp aega proovinud, aga ETV-de vaatamine toimis edukalt, kui teha näiteks sellise juhendi järgi
http://eestitvjaraadiokanalid.blogspot.com.ee/2015/12/kuidas-vaadata-eesti-tv-ja-raadio.html

Vahepeal sai neid tv liste igasuguseid koostatud ja saab neid tööle ka asjale natuke teistmoodi lähenedes.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2016 21:34:38 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
-Koppel- kirjutas:
Etz, ma ei mõtlegi näha krüpteeritud kanaleid. Kui ETV ja ETV2 näeks oleks juba täitsa hea tulemus.

Ma pole jupp aega proovinud, aga ETV-de vaatamine toimis edukalt, kui teha näiteks sellise juhendi järgi
http://eestitvjaraadiokanalid.blogspot.com.ee/2015/12/kuidas-vaadata-eesti-tv-ja-raadio.html

Vahepeal sai neid tv liste igasuguseid koostatud ja saab neid tööle ka asjale natuke teistmoodi lähenedes.

Enamus ei töötanud, just katsetasin.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 100
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2016 23:24:07 vasta tsitaadiga

Proovisin igavuse peletamiseks, telia.m3u fail peab netis asuma, kettalt lugema nõus pole. Mida krt? Tõstsin netti, klõpsasin prooviks ETV PIP (udp://@239.3.200.1:1234) ja HD (udp://@239.3.1.106:1234) käima, mõlemad mpeg4. Siis proovisin Kanal2 (udp://@239.3.1.2:1234), see on mpeg2. Striim igal juhul arvutisse ilusasti sisse jookseb, XBMC (v12.3, uuem XP peal ei tööta) pilti ei näita, ketrab oma lollakat "Working..." rõngast. Äge.

Ja tahate väita, et uuemad versioonid samuti striimi ei näita? Et siis nagu arengut vahepeal toimunud pole?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.12.2016 23:28:52 vasta tsitaadiga

Working rõngas käib nagu vanakuradi vanaema vokiratas jah, A.S
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 28.12.2016 23:29:49 vasta tsitaadiga

Ise olen suutnud tööle saada minu.tv kanalid kodis. Kuid ei toimi täielikult, et vaadata peab olema koguaeg sisse logitud minutv'sse. Järelvaatamine ja filmiriiul on ka võimalik tööle saada aga sama probleem. Kes natuke minu.tv lehel koodis järge viitsib ajada, saab kõikide striimide adred kätte ja sealt juba ainult mõtlemise asi kuidas ja mis. Kui nüüd saaks kuidagi teliale tünga teha, et ma sisse ka olen logitud kui tahan vaadata, siis beer_yum.gif ja telekat kodis nautima thumbs_up.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MaitK
HV veteran
MaitK

liitunud: 14.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2016 05:24:37 vasta tsitaadiga

fr3nzy kirjutas:
Ise olen suutnud tööle saada minu.tv kanalid kodis. Kuid ei toimi täielikult, et vaadata peab olema koguaeg sisse logitud minutv'sse. Järelvaatamine ja filmiriiul on ka võimalik tööle saada aga sama probleem. Kes natuke minu.tv lehel koodis järge viitsib ajada, saab kõikide striimide adred kätte ja sealt juba ainult mõtlemise asi kuidas ja mis. Kui nüüd saaks kuidagi teliale tünga teha, et ma sisse ka olen logitud kui tahan vaadata, siis beer_yum.gif ja telekat kodis nautima thumbs_up.gif


Alguses seda sai, nüüdseks (ma pole seda küll mitu kuud vaadanud mis karul kõhus on) on aga nad sidunud php sessiooniga kanalite aadressid ja asjad. Esialgu sai terve maailm vaadata.

_________________
Võidab see, kellel on surres kõige rohkem asju!
Kust tuleb tolm ja kuhu kaob raha?
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 29.12.2016 12:45:03 vasta tsitaadiga

Paar kolm kuud tagasi toimis, tänase seisuga ei tea ise ka. Krt telia võiks ju midagi välja mõelda sellega, kodile mingi plugin striimide adred sisse, teed omale minutv kasutaja, plekkd viieka kuus ja saad vaadata. Räigelt häirib see digiboksi teema ikka.

"How keeruline see on?" - A. Kivisaar
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.12.2016 22:34:36 vasta tsitaadiga

SirShark kirjutas:
Working rõngas käib nagu vanakuradi vanaema vokiratas jah, A.S

Kas sinna siis FFmpeg asemele mingit muud pleyerit sisse sokutada ei anna, VLC-d näiteks?
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2016 14:04:03 vasta tsitaadiga

Huvitav - kas nii saab, et kodi sööb seda mis digiboksist tuleks - krüpteerimata kujul?
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2016 14:34:05 vasta tsitaadiga

Kas HDMI korral ka vabakanalitel mitte HDCP kasutuses pole? Või kuidas sul see sealt digiboksist siis tuleb? Ja miks see striim üldse läbi mingi Kodi peaks käima?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirShark
HV kasutaja

liitunud: 23.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2016 17:43:45 vasta tsitaadiga

Kõik oleks ühestkohast, Kodi No Limits build, eesti telekanalid..
Kommentaarid: 35 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2016 18:40:16 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
SirShark kirjutas:
Working rõngas käib nagu vanakuradi vanaema vokiratas jah, A.S

Kas sinna siis FFmpeg asemele mingit muud pleyerit sisse sokutada ei anna, VLC-d näiteks?
 


Saab ikka...playercorefactory.xml mudimine abiks... icon_wink.gif

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 223 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2016 19:01:06 vasta tsitaadiga

MaitK kirjutas:
fr3nzy kirjutas:
Ise olen suutnud tööle saada minu.tv kanalid kodis. Kuid ei toimi täielikult, et vaadata peab olema koguaeg sisse logitud minutv'sse. Järelvaatamine ja filmiriiul on ka võimalik tööle saada aga sama probleem. Kes natuke minu.tv lehel koodis järge viitsib ajada, saab kõikide striimide adred kätte ja sealt juba ainult mõtlemise asi kuidas ja mis. Kui nüüd saaks kuidagi teliale tünga teha, et ma sisse ka olen logitud kui tahan vaadata, siis beer_yum.gif ja telekat kodis nautima thumbs_up.gif


Alguses seda sai, nüüdseks (ma pole seda küll mitu kuud vaadanud mis karul kõhus on) on aga nad sidunud php sessiooniga kanalite aadressid ja asjad. Esialgu sai terve maailm vaadata.


Iseenesest pole raketiteadus kirjutada väike skript, mis käitub nagu proxy ehk logib ise sisse ning siis annab soovitud striimi. Seda muidugi eeldusel, et minu.tv kasutaja on olemas, pirada loomulikult nii ei saa.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 30.12.2016 22:15:16 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
A.S. kirjutas:
SirShark kirjutas:
Working rõngas käib nagu vanakuradi vanaema vokiratas jah, A.S

Kas sinna siis FFmpeg asemele mingit muud pleyerit sisse sokutada ei anna, VLC-d näiteks?
 


Saab ikka...playercorefactory.xml mudimine abiks... icon_wink.gif

No näed sa, siis pole ju Telia kanalite vaatamisega mingit probleemi, inimesed on lihtsalt laisad. icon_razz1.gif
 
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-Koppel-
Kreisi kasutaja
-Koppel-

liitunud: 01.04.2009




sõnum 31.12.2016 00:02:11 vasta tsitaadiga

Äkki teadjamad oskavad siis väikese kokkuvõtte teha, et mida täpselt on vaja teha selleks, et UDP (Telia/Elioni) vabade kanalite striime läbi KODI vaadata saaks?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fr3nzy
HV kasutaja
fr3nzy

liitunud: 02.02.2008




sõnum 31.12.2016 07:39:05 vasta tsitaadiga

http://hls-streamer-1-2.minutv.ee/<session_id>_<timestamp>web/input/<kanal>/index.m3u8

session_id - vaja sul kätte saada kui sisse logid
timestamp - tundub, et genereerivad striimi kehtivuseks 1h
kanal - kanali id (näiteks etv on ch01)

Mina näen ainukese lahendusena teha mingi bot, logib sisse ja avab korraks striimi mida vaatama tahad hakata (et link genereerida) ja siis uuendab sinu kodi kanalite playlistis selle striimi urli ära. Siis peaks ilmselt iga tunni aja tagant striimi uuesti avama, et linki uuendada. Mis tähendaks aga seda, et sul peab olema 2 vaatamis kohta, kuna samal ajal kui bot listi uuendab ja sina telkut vaatad kodist, tekiks kaks vaatajat. Vb kellelgi parem lahendus?

Telia võiks mingi API selle jaoks arendada. Teed omale minutv kasutaja, kodi laienduses viskad kasutaja andmed sisse ja siis hakkab teliast küsima striimi urle a'la iga 1h tagant.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2017 21:29:38 vasta tsitaadiga

See Kodi plugina+minutv teema oleks küll ülikõva. Suht kindel, et Telia ei tee seda kunagi. Parem on ikka oma karbikesi müüa koguaeg uuesti ja uuesti. Mul salvestavad 2 dvb-t pulka vabasid kanaleid 24/7, aga SD vaatamine 4k tv-ga on ikkagi kohutav.
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.01.2017 21:48:28 vasta tsitaadiga

Asi on pigem selles, et Telia ei taha sulle striimi kätte anda. Kui läbi plugina striimi kätte saad, siis põhimõtteliselt saad seda nii salvestada kui edastada. Jah, selle striimi kättesaamine ei pruugi plugina puhul päris elementaarne olla, kuid kindlasti leidub keegi kes selle plugina juppideks lammutab ja teiste jaoks step by step juhendi kuhugi postitab, kuidas striim kätte saada.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 59
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
spezwend
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2017 16:25:17 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Asi on pigem selles, et Telia ei taha sulle striimi kätte anda. Kui läbi plugina striimi kätte saad, siis põhimõtteliselt saad seda nii salvestada kui edastada. Jah, selle striimi kättesaamine ei pruugi plugina puhul päris elementaarne olla, kuid kindlasti leidub keegi kes selle plugina juppideks lammutab ja teiste jaoks step by step juhendi kuhugi postitab, kuidas striim kätte saada.

Mis selles Telia striimi salvestamises nii halba (või head?) on, DVB-T striimi "võid" ju iga kell salvestada ja/või edasi striimida...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.