Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.10.2013 11:47:37 vasta tsitaadiga

mul vana xboxi peal see icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 333 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 278
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 24.10.2013 17:44:10 vasta tsitaadiga

Kas XBMC saab kuidagi pidevalt kella näitama? Kuhugi ekraani serva või nurka kell käima.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
harakas
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2004




sõnum 26.10.2013 16:05:07 vasta tsitaadiga

Philipsi telekas on sisene satituuner. XBMC-ga sülearvuti on üle wifi koduvõrgu ühendatud telekaga. Kui ma klikin Süsteem>failihaldur>UPnP Media Servers>PhilipsTV>TV>Watch Satellite, siis on mul võimalik näha tähestiku järjekorras kõiki telekasse salvestatud satikanaleid. Saan neid ka arvutist valida. See on mulle kuskil mujal teemas juba selgeks tehtud, et teleka pilti ma arvutisse ei saa, kuna telekas ei lase midagi välja. Kuidas siis XBMC satikanalite nimekirja arvutisse saab, kui telekas midagi välja ei saada? Teiseks huvitab, et kas XBMC-l on mingi lisa, millega oleks võimalik kanalite andmeid täpsemalt näha (satelliit, sagedus, signaalitugevus jne).
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 26.10.2013 16:43:25 vasta tsitaadiga

Tahvlika peal oleks suht mugav asi..
Kommentaarid: 343 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 293
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
viljar
HV kasutaja

liitunud: 05.06.2005




sõnum 28.10.2013 17:27:03 vasta tsitaadiga

Mul kasutuses paar kuud mk808B android tv-pulk + XBMC (ACE skin)+ qwerty RF/IR õppiv pult.
XBMC-s peamiselt kasutuses 1Channel add-on koos sarjade subscription-iga (annab märku kui uus episood väljas). Muusika ja pildid tulevad läpaka jagatud kaustadest. Mugavad add-on´id on ka ERR, kanal2 ja tv3 veebi arhiivid ja World News Live

MK808b - kuumeneb kõvasti aga saab hakkama, puudub sleep/shut down nupp seega töötab pidevalt http://dx.com/p/reko-mk808b-dual-core-android-4-1-mini-pc-google-tv-player-w-bluetooth-1gb-ram-8gb-rom-black-207501
XBMC - vahest viskab välja ja teeb muid trikke aga enamus aega ok - http://xbmc.org/ ; add-on´id http://www.xbmchub.com/
fl102 pult - teleka puldi õppis selgeks, kuid ressiiveri heli ja poweri nuppu kuidagi selgeks ei saa; vahel edastab topelt klahvivajutusi (RF); kasutab tavalisi patareisid, ei ole vaja pulti laadida vms http://dx.com/p/fl-102-2-4ghz-mouse-keyboard-remote-control-white-silver-2-x-aaa-214107

Üldkokkuvõttes väga rahul thumbs_up.gif Digiboxi käivitan nüüd väga harva.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
eShelobik
HV Guru
eShelobik

liitunud: 01.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2013 01:37:59 vasta tsitaadiga

kas icefilmsist sarju vaadates saaks ka subclubist supakad külge pookida?

edit: ise küsin, ise vastan, sain ilusti streamitavale seriaalile eesti supakad subclubist külge.
Kommentaarid: 292 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 259
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2013 14:36:06 vasta tsitaadiga

Menus olles on mul pidevalt kell paremas nurgas ja ilm hetkel. See võib olla seoud skinniga. Ise kasutan Aeon Nox'i.

tcumen kirjutas:
Kas XBMC saab kuidagi pidevalt kella näitama? Kuhugi ekraani serva või nurka kell käima.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 29.10.2013 16:14:56 vasta tsitaadiga

karuke kirjutas:
Menus olles on mul pidevalt kell paremas nurgas ja ilm hetkel. See võib olla seoud skinniga. Ise kasutan Aeon Nox'i.

tcumen kirjutas:
Kas XBMC saab kuidagi pidevalt kella näitama? Kuhugi ekraani serva või nurka kell käima.

Menüüs on jah, kell olemas. Aga ma tahaks, et oleks ka video ja telepildi vaatamise ajal kell näha.
Ideaalis oma soovi järgi sisse-välja lülitatav. Nagu DVBVieweril on.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karuke
Kreisi kasutaja
karuke

liitunud: 14.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.10.2013 17:15:30 vasta tsitaadiga

Kõige lähem asi, mida ma XBMC foorumist leidisn.

When you're watching a movie, if you press "M", the current time is displayed in the OSD.

Või osta selline odav kell teleka kõrvale icon_biggrin.gif

tcumen kirjutas:
karuke kirjutas:
Menus olles on mul pidevalt kell paremas nurgas ja ilm hetkel. See võib olla seoud skinniga. Ise kasutan Aeon Nox'i.

tcumen kirjutas:
Kas XBMC saab kuidagi pidevalt kella näitama? Kuhugi ekraani serva või nurka kell käima.

Menüüs on jah, kell olemas. Aga ma tahaks, et oleks ka video ja telepildi vaatamise ajal kell näha.
Ideaalis oma soovi järgi sisse-välja lülitatav. Nagu DVBVieweril on.
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007




sõnum 31.10.2013 18:13:29 vasta tsitaadiga

Nojah, umbes samale tulemusele jõudsin ise ka. Tuleb siis leppida sellega.
Krt, kui oskaks, kirjutaks ise miski addoni või plugini. icon_idea.gif
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KyBer
HV veteran
KyBer

liitunud: 28.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.11.2013 12:17:40 vasta tsitaadiga

TV3 addon all eesti saadete vaatamine ei toimi, muude riikide saateid näen, milles viga võib olla?
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 05.11.2013 05:07:46 vasta tsitaadiga

Minul eile veel töötas...
_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2013 19:23:30 vasta tsitaadiga

Mul siis Win 7 peal asi järele proovitud ja esialgne mulje on super. Ainuke häda selles, et Bluray ja üldse 2gb+ filme ei taha hästi jooksutada. Masinal nagu võimu peaks olema küll, VLC player ei ole kunagi hätta jäänud. Siit siis küsimus: kas XBMC'd annab ka video maha mängimiseks peenhäälestada nigu VLC'd?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.11.2013 19:39:32 vasta tsitaadiga

Rix kirjutas:
Mul siis Win 7 peal asi järele proovitud ja esialgne mulje on super. Ainuke häda selles, et Bluray ja üldse 2gb+ filme ei taha hästi jooksutada. Masinal nagu võimu peaks olema küll, VLC player ei ole kunagi hätta jäänud. Siit siis küsimus: kas XBMC'd annab ka video maha mängimiseks peenhäälestada nigu VLC'd?

Üldiselt pole nagu tuuningut teha vaja olnud, kõik mängib maha kui prose on vähemalt quad core või i3, i7 jms.
core2duo ja dualcore jääb 1080p'ga kohati jänni vist.
Kusagilt menüüst sai kuvada ekraanile süsteemi kasutuse, et näha mis kooma kisub.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 23.11.2013 20:25:03 vasta tsitaadiga

Atom prosega masin suudab ka 1080 resoga filmi jooksutada. Seda muidugi juhul, kui on vastavat tuge omav GPU.

Tarkvara peal 1080p jooksutamine eeldab kahetuumalist ja minimaalselt 2Ghz prose olemasolu.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 133 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004




sõnum 23.11.2013 20:35:19 vasta tsitaadiga

jägaja kirjutas:
Atom prosega masin suudab ka 1080 resoga filmi jooksutada. Seda muidugi juhul, kui on vastavat tuge omav GPU.
Tarkvara peal 1080p jooksutamine eeldab kahetuumalist ja minimaalselt 2Ghz prose olemasolu.


Õigus, kasutasin isegi mõnda aega Xtreamer ultra2 atom prosega (nvidia graafika) meediamängijat ja toimis nii openelec xbmc kui win7 xbmc'ga
Samas Core2Duo prosega Mesiro Merium ei saa kumbagi tarkvara all 1080p videotega korralikult hakkama, ilmselt on asi graafikas mis antud kastil mingi prosta intel on.
Kommentaarid: 253 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 223
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2013 20:44:33 vasta tsitaadiga

Millega oleks hea XBMC'd arvutist/Androidist hallata? St Androidi jaoks ma isegi olen leidnud mõne sobiva programmi aga arvuti jaoks pole söödavat veebiliidest veel leidnud. Tahaks siis arvuti kaudu näiteks mp3'e valida (XBMC on mul kasutusel peamiselt muusikamängijana, ekraani ega klaverit pole Raspberry Pi'l küljes). Default liides ja veel mõni proovitu (Home Row, Pimaxplus, AWX) on kõik kuidagi... halvad ja ebamugavad. Enamasti on puudu just mingi keerlev ratas või muu "loading..." tüüpi indikaator, GUI on ka uskumatult puine.
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 23.12.2013 16:03:59 vasta tsitaadiga

Kuidas/millega ETV arhiivile ligi pääseb?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3891
HV veteran
K3891

liitunud: 18.01.2003




sõnum 23.12.2013 17:23:18 vasta tsitaadiga

tomm2n kirjutas:
Kuidas/millega ETV arhiivile ligi pääseb?

Üllar tegi väikse proge -> https://github.com/yllar

_________________
lapsesuu: "kui sa surnud oled, siis ei saa sa ise sellest aru, ainult teistel on raske. samamoodi on siis, kui sa loll oled"
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 49
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 25.12.2013 01:18:36 vasta tsitaadiga

KimsSky kirjutas:
tomm2n kirjutas:
Kuidas/millega ETV arhiivile ligi pääseb?

Üllar tegi väikse proge -> https://github.com/yllar
Rumal küsimus aga kudias installida seda? St ma sikutasin "download zip" alt ära (kui täpne olla siis ssh'ga Raspberry's olles tegin wgeti aga ei tohiks ju vahet olla) ning XBMC kasutajaliideses otsisin add-on'ide alt üles "install from zip", läksin zip'i peale aga.... midagi ei juhtu.

Heh, ma olen ikka rumal. Installis ära küll, ma ei pannud lihtsalt ekraani all paremal nurgas tähele kirja, et "tehtud". Samuti tegelikult saab ka ssh'ga installida - tuleb vaid õigesse kohta see zip lahti kopeerida. Mul siis /home/xbmc/.xbmc/addons
Kommentaarid: 177 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 143
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tomm2n
Kreisi kasutaja
tomm2n

liitunud: 08.11.2005




sõnum 27.12.2013 15:22:08 vasta tsitaadiga

KimsSky, tänud. Toimivad kenasti.
Hetkel huvitavamad pluginaprojektid minu jaoks iStream ja XBMCtorrent.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 142
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
CommandsRef
HV kasutaja

liitunud: 04.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 05.02.2014 12:13:11 vasta tsitaadiga

Mul jookseb xbmc RaspberryPi (Openelec) peal.
Nimelt on mul 1 video, mis peab järjest korduses mängima. Paha lugu on see, et iga kord kui videot uuesti alustatakse, siis näidatakse mingit lühikest aega ka Now playing infot:
Spoiler Spoiler Spoiler

Vaja oleks saada sellest aknast üldse lahti või siis vähemalt eemaldada kõlari ja noodi pilt.
Failis advancedsettings.xml on öeldud, et tuleks kõik vahemällu ajada. Olen proovinud ka failinimi.mpg kõrvale panna failinimi-poster.jpg faili panna, aga seda pilti ei asendata.
Pakkuge ükskõik milliseid lahendusi RPi peale.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2014 13:06:23 vasta tsitaadiga

indrekp kirjutas:
Rix kirjutas:
Mul siis Win 7 peal asi järele proovitud ja esialgne mulje on super. Ainuke häda selles, et Bluray ja üldse 2gb+ filme ei taha hästi jooksutada. Masinal nagu võimu peaks olema küll, VLC player ei ole kunagi hätta jäänud. Siit siis küsimus: kas XBMC'd annab ka video maha mängimiseks peenhäälestada nigu VLC'd?

Üldiselt pole nagu tuuningut teha vaja olnud, kõik mängib maha kui prose on vähemalt quad core või i3, i7 jms.
core2duo ja dualcore jääb 1080p'ga kohati jänni vist.
Kusagilt menüüst sai kuvada ekraanile süsteemi kasutuse, et näha mis kooma kisub.


Vot probleem oli hoopis kõvakettas. Süsteemis nii vana ketas, mis rippus PATA ühenduse küljes, mis siis lugemiskiiruse alla tõmbas... kogu moos. Välistelt USB3.0 ketastelt loeb väga viisakalt välja, niiet Athlon 64 X2 5000+ ei jää siin hätta küll.

Nüüd aga tundub, et Kanal2 video lisamoodul on otsad andnud. Kas Üllaril uus versioon ka peagi välja tulemas!?
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MannyEric
HV vaatleja
MannyEric

liitunud: 18.02.2013




sõnum 16.04.2014 19:09:26 vasta tsitaadiga

Tere. Mul on selline küsimus, et XBMC's on aktiveeritud subtiitrite plugin ja teenustena nii opensubtitles.org kui ka subclub.eu. Opensubtitles'ist saab subtiitreid kenasti alla laadida, kuid subclub'it ei saa, kuigi näitab, et subtiiter on olemas. Tekst "Downloading subtitles..." jääbki ette. Äkki kellelgi sama kogemus olemas ja teab aidata...
XBMC versioon on 12.2 ja XBMC Subtitles versioon on 3.9.18
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rix
Kreisi kasutaja
Rix

liitunud: 01.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 16.04.2014 22:40:03 vasta tsitaadiga

Mäletan, et mul oli ka SubClubiga mingi jama algul. Aitas vist selle lisamooduli eemaldamine ja uuesti paigaldamine. Kui sellest tolku pole, võid ju ka proovida XBMC 13.0 Betat, kus subtiitrite süsteemi oluliselt täiendatud.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Tarkvara »  KODI (XBMC) on tasuta ja avatud lähtekoodiga Media Player mine lehele eelmine  1, 2, 3, ... 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.