Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2013 kardisarja VII etapp, FK Keskus, 11. august kell 12 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 14.04.2013 19:44:25 vasta tsitaadiga

eee... äkki saaks selle hobi ja proffide tähistamise tavalises kui ka üldtabelis üle vaadata - "ERRID" on ühes ühte moodi ja tesises teistmoodi tähistatud beer_yum.gif
_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Riivo77
HV Guru
Riivo77

liitunud: 20.11.2006




sõnum 14.04.2013 19:52:37 vasta tsitaadiga

Enda sõidust nii palju, et mõlemas kvalifikatsioonis võtsin asja ilmselgelt liiga ettevaatlikult, raja "iseloom" ei olnud täna tegelikult nii märg, kui mulle tundus icon_cool.gif Otsisin liiga palju kuiva trajektoori ning olin üleüldse liiga tagasihoidlik. B-finaalis sain loosiga päeva parima kardi ning lisaks sõitsin ise ka paremini (vähemalt mulle endale tundus nii:). Enamuse finaalsõidust pusisin Ruslaniga, kes hoidis mind selgelt kehvema kardiga selja taga. Korra tegin ka ise boksikurvis (pool)pirueti, kartide tasemevahe oli täna aga nii suur, et püüdsin Ruslani uuesti kinni ning suhteliselt lõpus õnnestus enne boksikurvi lauges S-is tast lõpuks ka mööda saada. Arvestades karte oleksin pidanud selgelt varem juba mööduma, aga üritasin asja rahulikult võtta (vahest liigagi) - samas lõpp hea, kõik hea. icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jkddp
HV veteran
jkddp

liitunud: 22.12.2004




sõnum 14.04.2013 19:53:20 vasta tsitaadiga

Kah siis ka paar sõna sõidust.
1.klavi sõitsin nr 2-ga mis mulle tundus just sobivalt jooksvat. isegi üleüldise libedusega tundus see väga ok. Rassiga võrreldes tundus, et kõige kehvemini ei kulgegi.
2.kvali sain 8 mis esimesed pool ringi niimodi puterdas, kui lõpuks ikka sõitma hakkas - ja oli kuulda heli järgi ka, et õigete pööretega. Lihtsalt liiga libe tundus see rada selle jaoks. üle sekundi ka kehvem aeg võrreldes eelmisega.
...

_________________
Kui vaja joonistada/saagida/hööveldada midagi, võib alati küsida thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Andre
HV Guru
Andre

liitunud: 31.08.2004




sõnum 14.04.2013 20:13:30 vasta tsitaadiga

Palju õnne võitjatele ja kahju, et ei saanud täna konkurentsi sekkuda.
HV sari on järjekordselt saanud uue etapivõitja! thumbs_up.gif

Väike OT minu tänastest tegemistest Tabasalu rajal oleks ehk siinkohal sobilik.
Valmistusime järgmisel nädalal toimuvaks EKL-i treeninglaagriks ja kes ei tea, siis sel aastal keeran polte Rotax Juniori sõitjal Andre Abelil.
Päev läks igati täie ette ja saime sõita nii endast kiiremate- kui ka aeglasemate konkurentsis. Arengut on ja loodame, et saame pilti nüüd, kus just sel hooajal tuleb Junioris konkurents, mida ei ole Eestis aastaid nähtud (kui üldse kunagi).
Tabasalus oleks võinud täna vabalt alternatiivset HV sarja etappi korraldada. Võistluskartidega olid rajal The Stig, akw, pistrik11, RudiTurbo, ummi101 ja lisaks mulle keerab EMV sarjas ühele sõitjale polte kasutaja Rotax. Vbl unustasin kellegi ära.
Järgmisel nädalavahetusel saab samas teoks treeninglaager, kust HV kardihuvilised võiksid julgesti läbi astuda.
Vbl hakkab nii mõnigi huviline seda spordiala uue pilguga vaatama. thumbs_up.gif

_________________
HAKKA KARDIKOOLI FÄNNIKS!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rass101
HV vaatleja

liitunud: 24.12.2009




sõnum 14.04.2013 22:53:53 vasta tsitaadiga

2013 III etapp http://youtu.be/_wc3B6fPkUE (ca 1 tunni pärast peaks video üleval olema)

Eelmisest sajandist ka üks klipp http://youtu.be/mdYUEWGA1fM

_________________
RT
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
stack
HV vaatleja

liitunud: 16.11.2008




sõnum 16.04.2013 20:09:58 vasta tsitaadiga

rass101 kirjutas:
2013 III etapp http://youtu.be/_wc3B6fPkUE (ca 1 tunni pärast peaks video üleval olema)

Eelmisest sajandist ka üks klipp http://youtu.be/mdYUEWGA1fM


Rass tegi väga korraliku sõidu, tehniliselt väga heal tasemel icon_smile.gif

Ütleme nii, et mina oma kardiga selliselt kurvi ei saanud kohe kindlasti siseneda - seda videot vaadates tundus kartidel ikka väga suur vahe olevat. Aga muidu sellistes oludes alati väga põnev võistelda - postiivne !icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
henry300
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2007




sõnum 16.04.2013 23:22:41 vasta tsitaadiga

Väga lahe kogemus oli jah! Polnud vist kunagi märjal rajal korralikult sõita saanudki. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  HV kardisõit »  HV 2013 kardisarja VII etapp, FK Keskus, 11. august kell 12 mine lehele eelmine  1, 2, 3
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.