Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 79, 80, 81  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas mängid Hearthstone'i?
Jah
71%
 71%  [ 5 ]
Ei
28%
 28%  [ 2 ]
hääli kokku : 7

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 24.02.2015 18:13:17 vasta tsitaadiga

kusti85 kirjutas:
brokenarm kirjutas:
Kuidas avada pakke - Massan style.

Link


4 winniga arenal + dailyga sa küll teist runi ei saa, kuna avg gold on 66.
Kui tahad mängida arenat dailyga, siis on 6 wins + daily.
5 wins + 60nese daily saad ka, aga siis pead 3-6 wini veel otsa mängima 10-20 kulla jaoks.

Inf arena on 7+ wins.

Mu avg gold on siis parem kui su oma ma arvan.
Alternatiiv oleks see, et sa tead paremini, kuidas ma mängin, aga no seda ma ei usu.
Kuigi... vb on seal tõetera sees kuna noh, iga päev ka ei ole aega, et kaarte mängida, paar päeva nädala peale on raudselt 2 dailyt tekkinud.

EDIT: Ofc, i see it now. Tee daily quest 2 mänguga ära, harilikult daily tegemine võtabki 3 ja rohkem mängu. (siis ei võtnud kui ma casuali kasutasin questide tegemiseks, aga casual on liiga veider koht kus mängida, omab sarnasust rank 22 vms-ga)

Sinu avg gold? Jutt käib ikka üleüldisest statistikast, mis on sadade tuhandete auhindade põhjal.
http://www.arenamastery.com/sitewide.php
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 24.02.2015 18:38:26 vasta tsitaadiga

Arena on liiga random minu jaoks ja pole viitsimist kah et 5+ mängu järjest teha. Teen oma 100 kulda ja paki kaarte ja rohkem ei viitsi. Tavaliselt kogun 2 päeva daiylid ja teen need korraga. Vahest regullin decke siis teeb rohkem. Aga yldiselt läheb mäng huvitavaks alles siis kui on kogunenud paremaid kaarte.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marx112
HV kasutaja

liitunud: 09.01.2006




sõnum 25.02.2015 00:00:38 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
Arena on liiga random minu jaoks ja pole viitsimist kah et 5+ mängu järjest teha. Teen oma 100 kulda ja paki kaarte ja rohkem ei viitsi. Tavaliselt kogun 2 päeva daiylid ja teen need korraga. Vahest regullin decke siis teeb rohkem. Aga yldiselt läheb mäng huvitavaks alles siis kui on kogunenud paremaid kaarte.

Kes sul käsib 5 mängu järjest teha? Ma olen ühte arena runni teinud vist mingi nädal aega. Igapäev 1 mäng icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 01.03.2015 07:42:39 vasta tsitaadiga

HS saab endale LCS taolise iganädalase suurliiga.

Pole veel teada kas EU ka võita saab, aga igatahes CN vs EU kinni panete, siis võidate Ferrari icon_biggrin.gif

///

Kuu alguses pole mõtet ladderit peladagi kui normaalset decki pole. Iga teine vend mingi 10k+ dusti handlock või cwarrior... ja siis enamus ka vajavad võitmiseks topdicki.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-kasutaja-
Kreisi kasutaja
-kasutaja-

liitunud: 21.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2015 21:57:54 vasta tsitaadiga

Sain just kaks kaotust järjest arenas, kuna ATI draiver kräsib kopp.gif Minu viimane ati kaart igatahes. Siga-hea paladini deck läheb aia taha. Lihtsalt T*RA küll

Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.03.2015 22:34:25 vasta tsitaadiga

mis odavaid decke te soovitate icon_rolleyes.gif
see on täiega lahe minu jaoks - http://www.hearthpwn.com/decks/189598-top-20-put-your-faith-in-the-shock-s11
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2015 01:30:10 vasta tsitaadiga

Mäng on ikka korralikult pay to win ülesehitusega..ei austa ühtegi mängijat kellel on massiivselt epicuid või legendare..lihtsalt teen koheselt auto quit mängust..ei ole mõtet enda närve kulutada. Kogu Blizzard on nii üles ehitatud. kärista lõputult..parem tehku mäng 20 euri ja kõigil võrdsed tingimused. Olen kümneid kaardi pakke tasuta saanud võitude näol..ja ainult ühe epicu saanud. Selge on, kes investeerib sellel ka suurem võimalus ka tulemust teha.

viimati muutis virx 03.03.2015 01:32:01, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 03.03.2015 01:31:46 vasta tsitaadiga

Rumal jutt.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2015 01:35:31 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
Rumal jutt.

Milline see mõistlik siis on? Ära mängi?
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002




sõnum 03.03.2015 01:57:24 vasta tsitaadiga

Alustades sellest pay-to-win jutust.
Paljudel on kõvasti legenday kaarte, seda sentigi kulutamata. Samuti on mitmed populaarsed ning legendary rankini grinditavad deckid äärmiselt odavad olnud.

E:
vastikud pursuid tõmbavad daily-kulla eest ka hästi:
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 03.03.2015 03:01:11 vasta tsitaadiga

ma pole mängus ühtegi senti kulutanud ja legendary kaarte on pea 20 tk käes.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2015 10:23:38 vasta tsitaadiga

virx kirjutas:
Mäng on ikka korralikult pay to win ülesehitusega..ei austa ühtegi mängijat kellel on massiivselt epicuid või legendare..lihtsalt teen koheselt auto quit mängust..ei ole mõtet enda närve kulutada. Kogu Blizzard on nii üles ehitatud. kärista lõputult..parem tehku mäng 20 euri ja kõigil võrdsed tingimused. Olen kümneid kaardi pakke tasuta saanud võitude näol..ja ainult ühe epicu saanud. Selge on, kes investeerib sellel ka suurem võimalus ka tulemust teha.

on ju küllalt odavaid decke, mis ei lasegi vastast nii kaugele, et ta kallite legedeni üldse jõuab icon_smile.gif
ja kui jõuabki on lõbus vaadata kuidas lased neid odavate kaartidega pilbasteks thumbs_up.gif

ja mis ajast ostmine nii häbiväärne tegevust on icon_eek.gif

et sa ise siis lähed jahile võserikus meisterdatud vibuga ja sõidad metsa serva vanaisa mossega
ning põlastad pika püssi ja optikaga varustatud mehi kes vuravad metsa 4x4 maastur-blaasturiga vä icon_rolleyes.gif icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 03.03.2015 10:27:32 vasta tsitaadiga

ega kerge pole jah alustajatel. Võtab aega enne kui tuleb kogemus deck'i koostamiseks ja kogunevad paremad kaardid. Kuid siiski saab ka ilma hunniku legenditeta mängida. Kui deck on koostatud hästi siis on võimalus teha tulemust ka nende vastu kellel on kaarte jalaga segada. Ära ei tasu unustada ka seda et alati pole asi sinu deckis ja mänguoskuses. Kui ikka kaardid tulevad halvasti(alguses kõik suured mida ei saa kasutada või siis support kaardid, jne) siis tuleb asjaga lihtsalt leppida mitte arvata et ilma suure rahata ei saa hakkama. Vahest ju võidad ise ka vastast kui omal kaart libiseb ja vastasel mitte.

Väga suur osa tulemusest on siiski puhtalt skillis kinni.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2015 12:28:58 vasta tsitaadiga

kr6ll kirjutas:
ega kerge pole jah alustajatel. Võtab aega enne kui tuleb kogemus deck'i koostamiseks ja kogunevad paremad kaardid. Kuid siiski saab ka ilma hunniku legenditeta mängida. Kui deck on koostatud hästi siis on võimalus teha tulemust ka nende vastu kellel on kaarte jalaga segada. Ära ei tasu unustada ka seda et alati pole asi sinu deckis ja mänguoskuses. Kui ikka kaardid tulevad halvasti(alguses kõik suured mida ei saa kasutada või siis support kaardid, jne) siis tuleb asjaga lihtsalt leppida mitte arvata et ilma suure rahata ei saa hakkama. Vahest ju võidad ise ka vastast kui omal kaart libiseb ja vastasel mitte.

Väga suur osa tulemusest on siiski puhtalt skillis kinni.


Kindlasti on tegemist rohkem õnne kui skilli mänguga. Kuidas kaardid tulevad on puhtalt random nii endal kui vastasel. Selliseid tulemusi on tihti näha kui ühel või teisel jäävad elud puutumata, samas kui üks pool kasutab maksimaalselt supporti ära ja lajatab 100ga. Ei pea ennast päris algajaks, Mage on kullaks tehtud..teisi tegelasi proovinud pole..eile natuke Druidi tegin ehk ongi mu järgmine klass icon_smile.gif. E: pokkeris saad vähemalt bluffida, siin kui kaardid tulevad nagu eelpool mainitud, ongi kööga.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003




sõnum 03.03.2015 12:37:57 vasta tsitaadiga

jah aga sa koostad ju ise oma decki. Vaata netis ringi kuidas on koostatud mõne kõvema mehe deck. Ma paar päeva tagasi tuhnisin warlocki decke. Tegin muudatuse deckis ja kohe tulemused paranesid kuigi yhtegi kaarti ma juurde ei teinud.
Väga oluline on kaardivalik. Randomit on aga siiski skillil on suurem osa. Nii decki koostamisel kui olemasolevate kaartidega toimetamisel. Ja sa ei saa mängida nii et võtad yhe tegelase ja mängid sellega. Sa pead vaatama millisel tegelasel on sul paremad kaardid sattunud. Vaatad paremini varustatud tegelase decki üle, vaatad kuidas paremad mängijad decke koostavad ja annad hagu.
Sa ära yrita algul jõuda ma ei tea kuhu. Oluline on vaikselt omale koguda kaarte, see võtab aega. Paljud ei kuluta palju pappi vaid vaikselt teevad mängusisest kulda ja vahetavad need poes kaartide vastu. Aga see võtab natuke rohkem aega kui raha välja köhida. Kannatust vaja, muud midagi

Ja pealegi pole need legendid nii tähtsad kui sa arvad. Paljud valged, sinised jne kaardid on veel olulisemad. Kui dusti on siis tee neid mitte ainult legende. Veelkord vaata tegijate decke. Kindlasti on seal palju odavaid kaarte kasutatud mida võiksid omale teha ja tulemusi parandada
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
virx
HV Guru

liitunud: 23.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2015 13:00:09 vasta tsitaadiga

Mage tulemused on mul OK..osad kaardid on veel saamata, mida saaks edukalt kasutada nagu Mad Scientist või see legend, kes spelle pillub.
Kommentaarid: 353 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
B6
HV Guru
B6

liitunud: 13.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.03.2015 15:10:03 vasta tsitaadiga

ja kuidas sa üldse tead, et vastane on kaarte ostnud icon_rolleyes.gif
mäng on ju kestnud juba aasta.

ma mängin hetkel warloci, hunteri ja paladiniga.
ainuke lege 2 deckis on Loatheb ja seda pole võimalik isegi osta, mängid naxxrama ära ja olemas.
paladini deckis on parandamine sees ja see, et lõpetan 30 eluga pole harv juhus, 4 käiguga on ka mäng tihti läbi
Kommentaarid: 181 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 154
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 03.03.2015 15:25:15 vasta tsitaadiga

ostsin kolm pakki kulla eest eile. saak: üks legendary (King Mukla), üks epic (Pyroblast) ja 3 raret kah, a neid ei mäleta
ei kurda

_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
brokenarm
Kreisi kasutaja
brokenarm

liitunud: 23.01.2007




sõnum 03.03.2015 17:50:12 vasta tsitaadiga

Tänu GvGle on jah HS ikka suht epicult RNG based läinud. Seda on näidanud ka viimased paar-kolm turniiri. Massanil oli eriti korralik RNG jumal saapasääres siin mõned päevad tagasi veel turnal.

viimati muutis brokenarm 04.03.2015 05:53:54, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 03.03.2015 19:25:06 vasta tsitaadiga

brokenarm, nagu paari päeva tagune võit... vastasel oli laud täis creatureid, mul paar elu alles.. tal oli 6... mul oli laual Ragnaros... ja muidugi kui end turn vajutasin pani Ragna kümpi icon_lol.gif GG
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
Kommentaarid: 633 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 3 :: 495
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 04.03.2015 00:57:48 vasta tsitaadiga

Pea täiuslik Mage aren deck tuli



Ülemised kaardid on raptor, zombie ning frostbolt.

Lõppseis jäi 12-1, läks meelest screen teha. Üks kaotus tuli Paladinile, endal alguses ei tulnud väikseid kaarte ja tagasi enam ei jõudnud, elusid jäi väheks.

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 04.03.2015 10:47:59 vasta tsitaadiga

Peaks constructedis katsetama.
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plin500
HV piljardihai
Plin500

liitunud: 15.01.2002




sõnum 05.03.2015 15:15:54 vasta tsitaadiga

flake kirjutas:
Peaks constructedis katsetama.


Kogu võitude rada tuli siiski 5x fireballist icon_lol.gif

_________________
icon_razz1.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zeso
HV vaatleja

liitunud: 26.11.2011




sõnum 05.03.2015 16:46:40 vasta tsitaadiga

Constructed on huvitav asi: üks päev kasutan taunt druidi ja saan rank 16, järgmine päev sama deck, kuid langen tagasi rank 20. Sama asi oil roguegiga. Panen decki kezan mystiku ja järsku ei kasuta keegi secreteid, jätan välja ja kõikidel kohe secretid olemas.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
flake
HV veteran

liitunud: 01.05.2003




sõnum 05.03.2015 18:41:23 vasta tsitaadiga

jah... ma endiselt müttan 18-20 vahel... vahepeal läheb nii ilusti, aga no krt.. siis tuleb jälle totaalne kuiv rida..
_________________
..||..
Kommentaarid: 62 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Hearthstone: Heroes of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 54, 55, 56 ... 79, 80, 81  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.