Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 451, 452, 453, 454, 455, 456  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
karusloom
HV kasutaja

liitunud: 11.11.2004




sõnum 08.01.2018 08:28:08 vasta tsitaadiga

HDTanel kirjutas:
Kui etherumi kaevandust kinni ei panda ..


icon_eek.gif

HDTanel kirjutas:
..nagu bitcoin pandi ...


WHAT

HDTanel kirjutas:
...2019 high end kaart nagu 1080 või 1080ti... vabalt 5000€ minimum hind... hea kui 800€ eest omale mingi 1030 taolise pasa saad.
Aga oh well, alati jäävad konsoolid, kuni leitakse viis nendega kaevata, kui juba pole leitud


beer_yum.gif what a wonderful morning
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.01.2018 01:30:59 vasta tsitaadiga

tundub, et vana on mingit kangemat kraami kätte saanud kuskilt icon_lol.gif beer_yum.gif ether+rum...ma olen üsna kindel. tasub ettevaatlik olla sellise kokteiliga, nagu jutustki selgelt järeldada võib!


mingi aja pärast ilmselt liigub ethereum "kaevandamine" POS peale ja lõpeb vaikselt ära see gpu'de kokku hordimise saaga. vat siis saad 2019 osta siukseid highend gpu'sid 1 dollariga tk. gamerid ostavad oma kapid igaksjuhuks varukaarte täis monkey.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.01.2018 01:33:48 vasta tsitaadiga

Seda ma mõtlengi, kaevata ikka saab jah aga mitte tavainimene.. vaid miljonäärid, suured firmad.. kellele kõige ennem müüakse ja siis ehk midagi jääb üle, mis koheselt ära ostetakse. Igatahes minuarust on ÜSNA loogiline, et Etherumi kaevandus pannakse kinni nn tavainimestele.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
riaak
HV Guru
riaak

liitunud: 22.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 01:38:50 vasta tsitaadiga

Oh seda Tannut küll icon_lol.gif thumbs_up.gif
Palun loe, mis on proof-of-stake. Seos miljonäride ja suur firmadega puudub.

_________________
¯\_(ツ)_/¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.01.2018 03:14:54 vasta tsitaadiga

tannu, ka praegu saab täiesti tavaline inimene kaevandada bitcoini. lihtsalt entry-price on pisut suurem. samas saad tasuta uue kütteallika oma majale, ja kokkuvõttes ka tasuta kütte thumbs_up.gif aga niipalju need minerid ka ei maksa, kui tavainimesed eestis suudavad iga aasta osta omale uusi ja uhkeid autosid, maksta nende eest liisingut 1000 tükist KUUS (ja peres on ju ikka vähemalt 2 autot ometi) siis mis eriline probleem see peaks olema osta näiteks samasuguse hinnaga minerit? kasvõi siis iga kuu ühte juurde kui isu suur on. https://asicshop.eu/antminer-s9-jan25

ma küll ei mäleta praegu, mis nende profitability täpselt hetkel oli, aga olemas see igatahes on! vist suurusjärgus umbes 1000 doltsi kuus. nii et mitte midagi ei ole kinni pandud, mitte midagi ei ole tavainimesele kättesaamatu, ka bitcoini minemise juures. iseasi on muidugi täpsemad eesmärgid ja riskid, rewardid, spekuleerimine jne kõik selle murdu kokku arvutamine enda jaoks.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.01.2018 05:31:10 vasta tsitaadiga

Wiltz, wiltzu, probleem on selles, et bitcoini masinad lähevad nagu soe sai, neid pole MITTE KUSAGILT võimalik osta.. peab ikka eriline õnn olema, et üks kätte saada üldse sest nõudlus on nii suur ja müüakse enamus kõik suuremas koguses miljokatele maha.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
h3rr
HV kasutaja

liitunud: 28.09.2010




sõnum 09.01.2018 08:03:51 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
tundub, et vana on mingit kangemat kraami kätte saanud kuskilt icon_lol.gif beer_yum.gif ether+rum...ma olen üsna kindel. tasub ettevaatlik olla sellise kokteiliga, nagu jutustki selgelt järeldada võib!


mingi aja pärast ilmselt liigub ethereum "kaevandamine" POS peale ja lõpeb vaikselt ära see gpu'de kokku hordimise saaga. vat siis saad 2019 osta siukseid highend gpu'sid 1 dollariga tk. gamerid ostavad oma kapid igaksjuhuks varukaarte täis monkey.gif


Seda POS-ile minekut on aastaid juba räägitud ja mida pidevalt liigub eeldatav ülemineku kuupäev edasi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HDTanel
Overclocker
HDTanel

liitunud: 15.12.2002




sõnum 09.01.2018 10:12:07 vasta tsitaadiga

h3rr, hetkeseisuga oleks ehk turul jube crash sellise liigutuse pärast ja ehk ei julgeta enam kinni panna sedasi asja.
_________________
Krüpto
Minu Youtube - HDTanel
Minu Instagram - HDTanel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.01.2018 14:20:29 vasta tsitaadiga

ei pandagi nii kinni, ära oleta, uuri elu icon_biggrin.gif

miks või kelle jaoks täpsemalt see probleem on, et need masinad lähevad? sinu? mina selles probleemi ei näe...ja väide, et ei ole võimalik osta on küll päris imelik. vaata kasvõi ebaysse, seal liigub neid nii uusi kui kasutatuid. ma ei tea muidugi, kust täpselt sa neid üldse osta oled proovinud...vist siis ABSOLUUTSELT IGALT POOLT, et julged nii resoluutseid väiteid esitada?! mina olen reaalselt teinud pakkumisi paaril oksjonil, mitte, et ma niiväga kindlalt oleks tahtnud neid masinaid osta (või noh, tehtud pakkumiste hinnaga muidugi oleks võinud) aga tahtsin jälgida, mis hinnaga üldse müügiks lähevad. seega ma ütleks, et mul on üsna factual data, et võimatu neid osta ei ole. muidugi eks suured kaevandajad teevad suuri tellimusi ja sisuliselt läheb lõviosa vastavast toodangust neile...aga no see on ju iseenesest mõistetav. business as usual. aga põmst see kõik on juba beside the point sest sinu rumal väide oli, et bitcoin kaevandus pandi kinni. oma viimases jutus aga räägid juba täiesti ilmselgelt ju sellele väitele vastu...sest miks peaksid bitcoin minerid minema kaubaks nagu SOOJAD SAIAD kui kaevandus on kinni pandud icon_lol.gif midagi ei ole kinni pandud mitte kellelegi, lihtsalt mining resource on koondunud suurtesse farmidesse. ja samas kui need suured farmid oma suure võimsusega ei kaevandaks siis vist ei oleks bitcoinil praegu ka sellist väärtust, nagu tal on.

h3rr, üleminek on järkjärguline lihtsalt. kuupäev liigub edasi ilmselt põhjusel, et asja mastaabid on juba sellised, kus niisama lihtsalt enam mingeid "mõtlematuid" otsuseid teha ei saa ja tuleb võtta "ez into it" strateegia.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 09.01.2018 14:48:10 vasta tsitaadiga

Ei teagi mis selle eetriga saab, sellele järk-järgulisele tõmmati pidurit ja jääaeg pöörati tagasi: https://etherscan.io/chart/ethersupply
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 09.01.2018 17:42:42 vasta tsitaadiga

jääaeg peaks saabuma siis kui mingil hetkel jälle eksponentsiaalne järk-järguline tööle pannakse. praeguse seisuga nagu aru saan toimub POS testperiood, mis kestab väidetavalt üsnagi mõnda aega. peale seda mõnda aega siis vist käivitub taas järk-järguline ja eetri kaevandamine vaikselt sureb välja
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 14:27:51 vasta tsitaadiga

Vähe tehnilisem küsimus juurde: SATA -> 8-pin tegemine on totaalne no-go või võiks kahest SATA otsast selle siiski kokku panna (load per plug on väiksem ? Kaardiks rx 480 @ monero) ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 15:01:23 vasta tsitaadiga

pyrex kirjutas:
Vähe tehnilisem küsimus juurde: SATA -> 8-pin tegemine on totaalne no-go või võiks kahest SATA otsast selle siiski kokku panna (load per plug on väiksem ? Kaardiks rx 480 @ monero) ?


Selle järgi nagu võiks, ca 2x50W.
https://www.moddiy.com/pages/Power-Supply-Connectors-%26-Pinouts.html
Monero puhul jääb üsna piiripeale ( ca 90w per kaart ).
Puudu oleva sikutab riserist juurde.
Kõik on hea niikaua, kuni selle setupi ära unustad ja lükkad eetriga majandama või dual miningusse. icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyrex
Aeg Maha 2a
pyrex

liitunud: 05.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 15:45:20 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
pyrex kirjutas:
Vähe tehnilisem küsimus juurde: SATA -> 8-pin tegemine on totaalne no-go või võiks kahest SATA otsast selle siiski kokku panna (load per plug on väiksem ? Kaardiks rx 480 @ monero) ?


Selle järgi nagu võiks, ca 2x50W.
https://www.moddiy.com/pages/Power-Supply-Connectors-%26-Pinouts.html
Monero puhul jääb üsna piiripeale ( ca 90w per kaart ).
Puudu oleva sikutab riserist juurde.
Kõik on hea niikaua, kuni selle setupi ära unustad ja lükkad eetriga majandama või dual miningusse. icon_smile.gif


Seda muret pole, et see setup ETH-i näeb. Konkreetne rig ongi krüptoniidi jahvatamiseks mistõttu seda teed üldse läksin. Aga hea teada, et teooria poolel võiks justkui ok olla.
Sattusin muidugi kehva PSU otsa ka, ainult 6x8pin otsad, mõned ühendused omavad 3x üleminekuid.. icon_biggrin.gif

Sealjuures sai ära proovitud ka PCI-e expander kaart, sest M.2 riserid osutusid tõrkuvateks. Linuxi all probleeme pole, töötab. icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 15.01.2018 15:45:56 vasta tsitaadiga

Yerba, aga kuidas sul on lahendatud 1070ti kaartide(kõigi 6 kaardi) vooluga toitmine?
Küsin, kuna loodetavasti tulevad lähipäevadel minu kaardid kohale ning vaja ära ühendada. Ise kasutan Corsairi hX1200 ning 8+6 otsikuga videokaarte.
Müügikuulutusest panin tähele, et sina kasutad oma kaevurites. HM1000-t.
Piltide pealt tundus, et Peripheral & sata ja 6+2PCIe &4+4 CPU pistikute arv ning kaasas olevate juhtmete arv on neil mõlemal toiteallikal sama, seega saab võrrelda.
Googles soovitati mingi vahetükiga ühe voolujuhtme külge panna 2 videokaarti, kuid seljuhul läheb ju asi lubatust üle.
https://www.moddiy.com järgi peaks riser maksimaalselt voolu tõmbama 80w. Videokaardid ise võtavad 180w
Alles jääb 180-80=100w
Kuna 8 pistikuga PCI-e juhtmed kannatavad maksimaalselt 150w, siis ei tohiks ma kahte kaarti ühe juhtme külge panna ju.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 15:55:46 vasta tsitaadiga

mariokgo kirjutas:
Yerba, aga kuidas sul on lahendatud 1070ti kaartide(kõigi 6 kaardi) vooluga toitmine?
Küsin, kuna loodetavasti tulevad lähipäevadel minu kaardid kohale ning vaja ära ühendada. Ise kasutan Corsairi hX1200 ning 8+6 otsikuga videokaarte.
Müügikuulutusest panin tähele, et sina kasutad oma kaevurites. HM1000-t.
Piltide pealt tundus, et Peripheral & sata ja 6+2PCIe &4+4 CPU pistikute arv ning kaasas olevate juhtmete arv on neil mõlemal toiteallikal sama, seega saab võrrelda.
Googles soovitati mingi vahetükiga ühe voolujuhtme külge panna 2 videokaarti, kuid seljuhul läheb ju asi lubatust üle.
https://www.moddiy.com järgi peaks riser maksimaalselt voolu tõmbama 80w. Videokaardid ise võtavad 180w
Alles jääb 180-80=100w
Kuna 8 pistikuga PCI-e juhtmed kannatavad maksimaalselt 150w, siis ei tohiks ma kahte kaarti ühe juhtme külge panna ju.


Ma tegin enda jaoks elu lihtsamaks.
a) Kasutasin ära üleliigse PSU CPU toitepesa, lükkasin sinna PCI-e toitekaabli ( neid on varuks selliste juhtumite jaoks ). Nii sain ühe kaardi lisaks toidetud.
b) Jagasin ühe toiteotsa 8 pin ja 6 pin toiteks eri videokaartidel. Puuduoleva kompenseerisin molex to 8pin ja molex to 6pin üleminekuga. Ehk siis üks kaart sai toitekast 8 pin otsa ja molexist 6 pin ja teine sai toitekast 6 pin ja molexist 8 pin ülemineku.

Aga mis Sa teed selle masinaga, et videokaart võtab 180w? Dualit rõõmsasti?
Mul on equihash ning kaart on 110-120w vahemikus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokgo
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2012




sõnum 15.01.2018 15:59:24 vasta tsitaadiga

Selle 180w võtsin arvestusse, kuna see kaardi maksimaalne voolutarve.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 16:02:48 vasta tsitaadiga

Ma kasutan kah üleliigse prose toite jagamist, see ju sisuliselt kasutamata rail, kui emaplaadil on 8-pin siis selle pistiku võib julgelt pooleks keerata, plaadi poolt on need klemmid nagunii kokku ühendatud. Vaba otsa külge läheb 4-pin to 2x 8-pin.
Kui toitel on kaks 8-pin prose juhet siis saab lausa 6x 8-pin otsa juurde thumbs_up.gif

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.01.2018 16:36:49 vasta tsitaadiga

kui toite garantii pärast muresid ei ole siis võid selle rahulikult lahti kruvida, võtta paksu kõlarikaablit a'la 4mm2 ja surada otse lisajuhe juurde plaadi külge +12 jaoks. kui single rail on siis eriti lihtne sellega minumeelest. väljaspool toidet võid sellest jämedast juhtmest võtta kokku vist miski 100A läbi rahulikult. ehk teisisõnu ühendada sinna külge näiteks klemmliistud ja viia misiganes arvu pcie või misiganes muid otsi sealt 12v peale kaartidele.
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 18:53:22 vasta tsitaadiga

Paistab et vanaraud on pildilt kadumas ja expanse on juba mõnda aega suht sarnase tootlikkusega nagu ether. Peab 280x kolahunnikust üles otsima ja rx580 stock hashiga käima laskma icon_biggrin.gif

Wiltz, ei tasu vaeva, liiga palju tuleb juhtmeid ehitada. Ja ühest kõlarijuhtmest võib väheks jääda, mul on üks toide 2.5mm2 peale ehitatud ja 35A juures hakkas juhe värvi muutma.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 15.01.2018 21:50:10 vasta tsitaadiga

no eks poest saab ju 6'st ka osta meetri kui vaja, hinnavahe on vist pool eurot icon_biggrin.gif kuigi ma ei tea, minumeelest paljud auto käivitusjuhtmed on umbes 4mm ja käib läbi ikka väga suur vool. muidugi see on lühiajaline, aga siiski. aga 2.5mm ongi natuke hädine jah, selle taga paneks vb max 2 mitte väga õgardit kaarti. 4mm siiski on sedavõrd palju jämedam, et ilma igasuguse probleemita kannatab sealt pidevat 50A läbi võtta näiteks.

kas tasub või ei tasu vaeva, ma ei oska öelda. minu jaoks suhteliselt lihtne toiming ja midagi seal nagu erilist ehitada just ei ole. probleem on pigem selles, kaardiga reaalselt ära ühendamiseks on neid pagana pcie otsikuid juhtmejupiga ikka tarvis. sellegipoolest oleks palju puhtam ja ilusam kui kõik kaardid on lihtsalt väikeste juhtmeotstega ühe klemmliistu alla kokoku toodud ja seal ümber ei ole mingit meeletut juhtmete pusa.

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 15.01.2018 21:54:55 vasta tsitaadiga

Vist rohkem siia kui üldisesse teemasse... Jaapanlaste kaevandusest lugedes tekkis küsimus. Kuidas maksuamet või kes iganes kaevajaid kontrollib ehk siis veendub, et nad radikatega merekonteinereid ei soojenda (elektrikulu peab ju näitama) ja hoopis mustalt teenitud raha eest hangitud krüptoraha ei "kaevanda" ja puhast raha tekita?

Küsimus täpsemalt - kas kaevur saab näidata, et tema rahaks tehtud 10, 500 või 1000 bitcoini/midaiganes on just tema käest pärit? Kas ja kuidas värskelt "tekkinud" krüptoraha autor fikseeritakse?


viimati muutis sooty 15.01.2018 21:55:18, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 21:55:14 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
no eks poest saab ju 6'st ka osta meetri kui vaja, hinnavahe on vist pool eurot icon_biggrin.gif kuigi ma ei tea, minumeelest paljud auto käivitusjuhtmed on umbes 4mm ja käib läbi ikka väga suur vool. muidugi see on lühiajaline, aga siiski. aga 2.5mm ongi natuke hädine jah, selle taga paneks vb max 2 mitte väga õgardit kaarti. 4mm siiski on sedavõrd palju jämedam, et ilma igasuguse probleemita kannatab sealt pidevat 50A läbi võtta näiteks.

kas tasub või ei tasu vaeva, ma ei oska öelda. minu jaoks suhteliselt lihtne toiming ja midagi seal nagu erilist ehitada just ei ole. probleem on pigem selles, kaardiga reaalselt ära ühendamiseks on neid pagana pcie otsikuid juhtmejupiga ikka tarvis. sellegipoolest oleks palju puhtam ja ilusam kui kõik kaardid on lihtsalt väikeste juhtmeotstega ühe klemmliistu alla kokoku toodud ja seal ümber ei ole mingit meeletut juhtmete pusa.


Jah, aga väga tõenäoliselt ei ole kõik kasutajad sellised, kes hakkaks toiteplokke ümber ehitama. Kindlasti on siin tegelasi, kelle jaoks on helikopteriga lendamine või ülipika haagisega tagurpidi vigursõit käkitegu. Kas ka Sinu jaoks? icon_cool.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.01.2018 22:04:27 vasta tsitaadiga

Ülipikaga ongi käkitegu, proovi sa zubrjonokiga tagurdada icon_biggrin.gif

Aga juhtmejutust, otsad ploki sisse tinutada polegi mingi probleem, aga just see et sobiva pikkuse ja otsikutega lõpptulemus saada. Sai neid 8-pine ise kokku pandud, aga lõpuks läksin lihtsama vastupanu teed ja võtsin Y-jagajad ja lõikasin isased otsad maha.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 16.01.2018 04:17:14 vasta tsitaadiga

yerba, seda loomulikult. pakkusin vaid välja ühe võimaliku alternatiivi. eks kõigil jääb võimalus vabalt valida, mismoodi nad asja lahendavad. see moodus oleks kindlasti mitte kõige lihtsam ja kindlasti mitte igaühele, kuid see-eest üsna lollikindel (kuna võid kasutada põhimõtteliselt kasvõi keevituskaablit kui on hirm, et kas ikka veab välja..) ja ilmselt ka kõige odavam lahendus.

samas olgem ausad, ühe juhtme lisamine toitesse ei ole ka nüüd kuskilt otsast toiteka ümber ehitamine. mul on ikka nipetnäpet reaalset elektroonika kogemust, aga ma ilmselt ei hakkaks ka ühtegi toitekat reaalselt ümber ehitama icon_rolleyes.gif minumeelest see minerite ehitamine iseenesest on juba selline tegevus, mis eeldab teatavat valmisolekut mõelda out of the box (või on see antud juhul siis hoopis thinking inside the box) ja vajadusel ka tegutseda, mitte ainult mõelda.
minule meeldib kõlarijuhtmega 12v välja toomise juures see (olen seda nimelt kunagi ammu muudel eesmärkidel teinud), et siis sul on üks konkreetne PEHME juhe, mille saab kenasti vedada nii pikalt kui ja täpselt sealtkaudu kust vaja selle komponendini kus sul seda suurt voolu on vaja. iseenesest muidugi ka see, et kui ühendustest rääkida siis ükskõik mis ühendusi me võrdleme, siis üldiselt need kõik on kehvema kvaliteediga ja vähem usaldusväärsed kui vasest liistu sisse, jämedate kruvide alla keeratud paljad juhtmed. hea võrdluse saab tuua otse helitehnika maailmast kus nüüd juba vist aastakümneid mitte ÜKSKI endast lugupidav võimendi ei kasuta taga põhiklemmidena nö. vedruklemmi kuhu juhtmejupp sisse torgatakse ja see siis loodetavasi ilusti seal toimetab. kõik on kruvitavad postid või siis alternatiivina paksud banaanpulgad

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Krüptorahade tehniline arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 451, 452, 453, 454, 455, 456  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.