Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Heli arvutist kõlaritesse juhtmevabalt märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2013 14:44:40 vasta tsitaadiga

Ilmselt läheb käiku ikkagi widi, praegu vaatan millega oma Pioneer X-HM20 ära vahetada, et optiline liides saada.
Profiilis on läppar ununenud ära vahetada. Tegelikult kasutan juba pikemat aega T430s-i millel on widi olemas. icon_cool.gif
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2013 14:48:40 vasta tsitaadiga

Vaheta siis tänapäevase ressiiveri vastu, mis suudab võrgust kõike mängida. Või mellesse saab striimida soovitut.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2013 14:56:58 vasta tsitaadiga

DLNA minuteada ei toeta direct soundi, mistõttu langeb ta ära. Võrgust mängimine mind ka ei kõiguta, sest 100gb muusikakogust on miskise pisikese ekraani pealt midagi üles otsida piin kuubis.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 29.03.2013 15:00:28 vasta tsitaadiga

Jeez, kui WiDi on olemas, siis ofc kasuta seda.
Puhtalt heli lõikes on BT ka väga ok, kui seadmed on korralikud.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 29.03.2013 15:10:22 vasta tsitaadiga

kuskil mingit tehniliselt pädevat tõestust, et BT jama on?
millest see jama seal tekib?
olen A2DP kõrvikuid ja vastuvõtjat kasutanud, pole nagu väga sellele jamale pihta saanud ...

muidu kasutuses eraldi arvutiront+EMUkaart teleka ja võimendi vahel, kus saab RDC-ga läpakast toimetada ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 29.03.2013 15:34:17 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ilmselt läheb käiku ikkagi widi, praegu vaatan millega oma Pioneer X-HM20 ära vahetada, et optiline liides saada.


Optilise liidese saamiseks ei ole vaja hakata seadmeid välja vahetama, on olemas sellised asjad
tsitaat:
http://www.soundshop.ee/index.php?id=1889&toode=FiiO%20D03K%20TAISHAN
Kusjuures kvaliteetne DAC ja seda saad mille iganes taha tõsta.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 29.03.2013 17:33:09 vasta tsitaadiga

WiDi pole nüüd küll kvaliteetne lahendus muusikagurmaanidele.
http://www.soundshop.ee/index.php?id=1645&toode=Pioneer%20N-50

Selline muusikastriimer on tõsisel huvilisel ilmselt kodus olemas. See on selline odava otsa pill. On ka paremaid- loe: kordades kallimaid.

Windowsi helide kuulamiseks on see muidugi liiast .

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 31.03.2013 18:35:12 vasta tsitaadiga

tsitaat:
miks sa arvad, et edastada saab ainult muusikat, aga mitte mingil juhul näiteks windowsi kõlle

See oli suunatud neile, kes Airporti siin promosid.
Airport tundub olevat väga super asi, aga ainult kui tahad muusikat maha mängida.
(kehvema alternatiivi leidsin ka http://soundbridge.roku.com/soundbridge/features.php)

tsitaat:
kuskil mingit tehniliselt pädevat tõestust, et BT jama on?
millest see jama seal tekib?
olen A2DP kõrvikuid ja vastuvõtjat kasutanud, pole nagu väga sellele jamale pihta saanud ...



Mul on sarnane mure teemaalgatajaga. Ma tahan läppari helikaardi outputi suunata juhtmeta võimendajasse. Siiamaani pole rahuldustpakkuvat lahendust veel leidnud. Widi-t mul pole:(
Muidugi mul tekib küsimus, kui ma streamiks heli üle wifi, siis palju see seda ummistaks. BT võib saada häireid kui on kõrval suured segajad, wifi ruuter/bt hiired jne.
A2DP tundub olevat hetkel parim lahendus, üritan otsida kellegilt laenuks mingi korralikuma seadme(see minuarust ikkagi tähendab, et ma pean rahuldavaks heliks olema vähemalt samas ruumis vastuvõtjaga?)

EDIT:
tsitaat:
WiDi pole nüüd küll kvaliteetne lahendus muusikagurmaanidele.
http://www.soundshop.ee/index.php?id=1645&toode=Pioneer%20N-50

Selline muusikastriimer on tõsisel huvilisel ilmselt kodus olemas. See on selline odava otsa pill. On ka paremaid- loe: kordades kallimaid.

Windowsi helide kuulamiseks on see muidugi liiast .

Ma lugesin välja et väline helikaart töötab ainult üle usb juhtme. Ning üle võrgu saab ainult muusikat mängida. Nii et jällegi, pole parem kui teised lahendused.
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 31.03.2013 20:23:32 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Selline muusikastriimer on tõsisel huvilisel ilmselt kodus olemas. See on selline odava otsa pill. On ka paremaid- loe: kordades kallimaid.


Ei pühenda abinõud paraku. http://www.arcam.co.uk/products,rseries,wireless-dacs,rBlink.htm on see toode.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mina2t
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.04.2005




sõnum 01.04.2013 20:28:05 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
tsitaat:
Selline muusikastriimer on tõsisel huvilisel ilmselt kodus olemas. See on selline odava otsa pill. On ka paremaid- loe: kordades kallimaid.


Ei pühenda abinõud paraku. http://www.arcam.co.uk/products,rseries,wireless-dacs,rBlink.htm on see toode.


tundub thumbs_up.gif
Kommentaarid: 124 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 118
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 01.04.2013 20:48:42 vasta tsitaadiga

Kuna BT A2DP tehnoloogia on siin mittesoovitud toode, siis samalaadset 30 raha eest UKst tellitavat toodet ei hakanud mainimagi.

Sama tootja reklaamis juba 2011 vist WiDi tehnoloogial põhinevat ainult audio edastamise seadet. Turul seda aga mitte kusagil ei ole silma hakanud.

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2014 19:40:00 vasta tsitaadiga

Tundub õige koht olevat. Kas täna on arvutiheli jaoks mõeldud ka juhtmevaba lahendust ? Panen lauaarvutist mussi mängima ja voilaa. Näiteks praegu on mul lauaarvuti küljes Logitech X-230 ja olen täiesti rahul. Küll aga ei ole rahul selle juhtmerägastikuga, mis ühendamisel kaasneb, kus kaht väikest kõlarit ühendab omavahel kaabel, siis ühest kõlaris liigub järgmine kaabel supaka külge ning supakast toide seina. Jah, variant oleks kaablid ära peita, kuid kuna klaviatuur ja hiir lähiajal juhtmevabaks minemas, siis sooviksin ka muusika poolt võimalikult juhtmevabaks saada. Küll aga tahaksin laual näha kaht kõlarit, et heli tuleks mõlemaltpoolt ekraani ja subwoofer võiks ikka alles jääda kui võimalik. Seega küsimus asjatundjatele, mis variandid on täna üldse hakkama saada minimaalsete kaablitega koduses arvutihelis ? WiFi on kodus olemas, bluetooth valmidus ei oleks takistuseks jne. Kui keegi mingit head varianti juba kasutab, siis jaga muljeid ja soovitusi, tahan ka! icon_smile.gif thumbs_up.gif

Lühidalt näeks asja nii, et on 2 kõlarit, mis EI OLE omavahel juhtmetpidi ühendatud + supakas, mis on samuti iseseisev ja saab voolu seinast... icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.01.2014 19:57:50 vasta tsitaadiga

Lauaarvuti küljest, mis asub kõlaritega samal laual pole mõtet küll mingit juhtmevaba lahendust aretada, sest igal juhul see vigur, mis hakkab kõlarite jaoks signaali vastu võtma tahaks nihkeinaa kuskilt pistikust voolu saada. Pigem osavalt juhtmed laua jalgade/plaadi külge teipida ja rahu majas. Võidad kvaliteedis ka.

Mina kasutan läptopi puhul Arcam rBlinki, mis võtab muusika üle bluetoothi APT-x koodekit kasutades vastu. Levib üks ilusti teisele korrusele ka. Muidu ei saanud diivanil trükkides mugavalt muusikat kuulata.. Tegemist on suht hi-end viguriga, niiet kvaliteet läks nõksukene paremaks, sest läptopi helikaart oli ikka omajagu juust.
Kommentaarid: 98 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 23.01.2014 20:00:28 vasta tsitaadiga

miga kirjutas:
... jaga muljeid ja soovitusi, tahan ka! ... icon_rolleyes.gif
tellisin mingi odavama otsa julla http://www.ebay.com/itm/390700302175?ssPageName=STRK:MEWNX:IT&_trksid=p3984.m1439.l2649
varemalt olemas a2dp kõrvaklapid, akuga väike vastuvõtja ja ühe kõrva telefoni HF
pole mina veel avastanud , et helist miskit kaotsi läheks
arvan , üle 5€ pole mõtet vaid läpatsi ja kõlarite juhtmevabaks heliülekandeks maksta, kivid ja protokoll on võrreldes kallimatega samad, hinna tingib koostekvaliteet ja müügikanal

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
HDvurle
HV pensionär
HDvurle

liitunud: 03.04.2002




sõnum 26.01.2014 22:02:56 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
http://www.amazon.co.uk/2-4GHz-Wireless-Transmitter-Receiver-Distance/dp/B009VWN29E/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1363357997&sr=8-1

Eestis peaks ka selliseid asju müügis olema, aga praegu ei leia.

See lingikomplekt on eestis illegaalne kui sul just "sagedusluba" pole. Loata max väljundvõimsus on 100mW.

_________________
Teie küsimused on vastatavad, kuid meie vastused on küsitavad.
IT uudissõnad. Pihuarvuti - pihkar, pihuarvuti kasutaja - pihkur.
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 27.01.2014 19:56:14 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
Optilise liidese saamiseks ei ole vaja hakata seadmeid välja vahetama, on olemas sellised asjad
tsitaat:
http://www.soundshop.ee/index.php?id=1889&toode=FiiO%20D03K%20TAISHAN
Kusjuures kvaliteetne DAC ja seda saad mille iganes taha tõsta.


Oled ise proovinud, antud konkreetset toodet? Ma kasutan analoogset konverterit, aga heli on nõrga võitu ehk siis suht madal nivoo ja tuunida ei saa. Eriti rahul ei ole.
Sellest ka huvi

_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 15.02.2014 00:02:24 vasta tsitaadiga

Mitte ainult proovinud, aga kasutan igapäevaselt. Nivoo madaluse üle ei kurda, vähemasti ei erine see teiste seadmete liiniväljundite omast kõrvaga kuulates, ossiga ei ole põhjust olnud üle kontrollida. Ega see analoogne konverter ei ole midagi Lindy sulest ?
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocki
Kreisi kasutaja
rocki

liitunud: 15.01.2003




sõnum 16.02.2014 13:47:00 vasta tsitaadiga

mul on königi oma mingisugune.
_________________
Asju saab kah teisiti teha!
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
TEcH
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004




sõnum 01.03.2014 00:13:15 vasta tsitaadiga

tervitust,

seda et Bt vanemad seadmed on jamad, olen päri.
natuke aega tagasi ajasin sama asja taga et kuidas saada heli resiiverisse, mitte ainult arvutist vaid ka muudelt seadmetelt.
lahenduse leidsin vaevaliselt, aga siiski, ja leidsin et BT 3.0 ja mis on ainult optimeeritud heli vastuvõtjaks ongi lahendus.
kahjuks ei leidnud sellist toodet millel oleks ka kest ümber vaid ainult plaat, tegin ise pisi korpuse ymber.
praegu on siis ni et saan ni arvutist,telefonist,tahvelarvutist oma signaali läbi bt 3.0 läbi õhu saadetud, testisin ka kuidas seinad mõjuvad, jõutsin läbi kahe seina lifti ruumi töötas.
heli oli tunduvalt lahedam kui yamaha kylge käiv bt vastuvõtja, no ei saagi võrrelda, seal oli pidev kahin või mamei tea , heli nagu 96kbit
bt 3.0 side on 3mb ,kahe kanali edastamiseks sobib, maksis 26 $
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 01.03.2014 17:56:06 vasta tsitaadiga

TEcH kirjutas:
... bt 3.0 läbi õhu saadetud, ... heli oli tunduvalt lahedam ... bt 3.0 side on 3mb ,kahe kanali edastamiseks sobib, maksis 26 $
kiirus ikka 3MB/s või 24Mb/s (ega ma ise ka viitsi süveneda tglt. numbritesse)
midagi nagu http://www.ebay.com/itm/Bluetooth-V3-0-A2DP-Car-Handsfree-Stereo-Audio-Receiver-Adapter-Transmitter-Mic-/191084402429 ? aga selles karbis võib midaiganes sees olla ...
kuidas selle bt3.0 ära tunda?
pistsin mingi imepisikese bt saatja läpatsi taha, luges terve rea drivereid sisse ... kuskohast device managerist välja loeb, mis chipiga tegemist?
Bluetooth Music Receiver Adapter A2DP V1.2 , seda arvuti ära ei tundnud, ilmselt vaid vastuvõtja, USB-pistik toiteks vaid, DAC-ga otse ühendus puudub ; üle õhu mängib probleemideta ...

huvi tekkis õpetusele, kuidas BT3.0 ja kvaliteet DAC kokku keevitada ... pole veel googeldama hakanud

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
TEcH
HV kasutaja

liitunud: 28.01.2004




sõnum 01.03.2014 18:45:17 vasta tsitaadiga

tere taas,

kfl, need asjad mis sa postitasid, on suht tavalised BT seadmed, neil polegi kirjelduses eriti midagi lugeda.

siin kohal pean vabandama kuna natuke eksisin numbriga, BT .3.0 ,
vaid tegelikult on tegemist BT 4.0 , ei tea miks ma eksisin,
seade mida kasutan on see
http://www.ebay.com/itm/APT-X-Bluetooth-4-0-Audio-Receiver-Board-Wireless-Music-Stereo-for-iphone-PC-/350855252568?pt=LH_DefaultDomain_0&hash=item51b09a4a58
alt leiad ka manuali kui vaja rohkem in informeerida.

kfl, on olemas sellised DACid millele saad liita BT seadmed kylge, ka selle sama,
kuid ise pead manuali järgi otsima PINid üles, ja oleneb muidugi mis kivi on DACil jne digi signaalid ju erinevad
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 01.03.2014 20:28:01 vasta tsitaadiga

TEcH kirjutas:
... http://www.ebay.com/itm/APT-X-Bluetooth-4-0-Audio-Receiver-Board-Wireless-Music-Stereo-for-iphone-PC-/350855252568? ...
et selline http://www.sure-electronics.net/rf,audio/AA-AB41136/AA-AB41136_3_b.jpg ja ongi bt 4.0 BTM98-8AA
... aga DAC kivi siis eraldi pole, samas BTmoodulis: .Integrated DSP, Stereo Codec ... .High-quality Audio 95dB SNR on DAC
Playback ...

E: kokkuvõtlik artikkel, just vastus teemapealkirjale: http://hometheaterreview.com/bluetooth-airplay-dlna-whats-the-best-streaming-format-today/

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100


viimati muutis kfl 01.03.2014 22:51:47, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 01.03.2014 20:53:23 vasta tsitaadiga

Siin pole sul võlusõna 3 või 4, vaid Apt-X koodek, mida see vastuvõtja toetab. Kõik teised a2dp koodekid on lossy ja ei suuda ahtat bt bandi efektiivselt ära kasutada. Apt-x on lossless, aga see peab nii saatja, kui vastuvõtja poolt olema toetatud, muidu tast tolku ei ole. Mingi väike list on http://en.wikipedia.org/wiki/AptX. On pakendatud variante ka, http://www.arcam.co.uk/products,rseries,wireless-dacs,rBlink.htm.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SSD
HV Guru
SSD

liitunud: 18.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.08.2015 20:49:21 vasta tsitaadiga

Loen ja loen aga selgust ja kindlust ei teki.
Kui hea siis on heli läbi BT ajada?
Mul on HK 3770 ressiiver millel BT vastuvõtja ja MBP läpakas. Muusika on striim, spotifi ja juutuub.
Peamiselt olen kasutanud BT aga proovisin täna ka juhet. Erinevust mu meelest ei olnud. Ja ega see läpaka helikaart pole ka ju mingi tipptase.
Seega segadus jäi endiseks, et kuidas ikkagi kõige parem oleks. Läpakal digi aut-i pole, on hdmi. Ressil jälle pole hdmi-d.
Kommentaarid: 307 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 261
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kureke
HV kasutaja

liitunud: 24.04.2011




sõnum 03.08.2015 21:28:54 vasta tsitaadiga

SSD kirjutas:
Loen ja loen aga selgust ja kindlust ei teki.
Kui hea siis on heli läbi BT ajada?
Mul on HK 3770 ressiiver millel BT vastuvõtja ja MBP läpakas. Muusika on striim, spotifi ja juutuub.
Peamiselt olen kasutanud BT aga proovisin täna ka juhet. Erinevust mu meelest ei olnud. Ja ega see läpaka helikaart pole ka ju mingi tipptase.
Seega segadus jäi endiseks, et kuidas ikkagi kõige parem oleks. Läpakal digi aut-i pole, on hdmi. Ressil jälle pole hdmi-d.

spotify ja yt on nii lahja kvaliteediga, et ilmselt ei saagi vahet kuulda. Ja "juhe" tähendab mida? RCA? Siis ei saagi kvaliteedi tõusu olla nii või naa antud koosluse juures. Ja lõpuks veel kõlarid - mis kvaliteediga need on?
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Multimeedia- ja helifoorum »  Heli arvutist kõlaritesse juhtmevabalt mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.