Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Chrome brauseri kasutus on tõusnud üle 40% künnise märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
xpander
HV veteran
xpander

liitunud: 24.10.2005




sõnum 22.02.2013 05:02:15 vasta tsitaadiga

LiivaneLord, 300-500MB aint?
mul kipub operaga 2GB peale tiksuma. muidugi mul tavaliselt ~60 tabi lahti ka.


chromega oli üldse 3GB+ sellise koguse juures.

samas ei ole vahet 8GB rammi arvutis.

_________________
Linux Gaming Videos: Xpander69
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alliance
The Transporter

liitunud: 23.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 06:30:37 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
Firefox jah enda käe järgi nii ära muditud, et ei pea vajalikuks vahetama hakata, kuna praktiliselt probleeme sellega ei ole esinenud. Kokku pole jooksnud, kuid vahepeal mingil ajal juhtus, et korraks nagu hangus. See oli hästi hetkeline ja muidu poleks tähelegi pannud, aga kui oli kaks FF akent kõrvuti lahti, siis nende järjekord läks taskbaril sassi, kuid minu jaoks on see järjekord oluline, sest vastasel korral on väga häiriv midagi toimetada.

Sama siin, FF peamine probleem ongi lõputu versiooni uuendus. Ja mõned neist vahest on jebinud. Aga üldiselt mulle hetkel parim. Vajalikud lisad jne. Chrome proovisin, ei meeldinud. Opera jooksis pange iga jumala kord, kui proovinud olen. Ju ei sobi mulle. Vahest harva olen kiviaegset mikisohti kasutanud
_________________
---
Kommentaarid: 531 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 5 :: 431
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 08:47:44 vasta tsitaadiga

xpander kirjutas:
LiivaneLord, 300-500MB aint?
mul kipub operaga 2GB peale tiksuma. muidugi mul tavaliselt ~60 tabi lahti ka.


chromega oli üldse 3GB+ sellise koguse juures.

samas ei ole vahet 8GB rammi arvutis.

100 tabi ja kuskil 1GB kuni 1.5GB kandis FF mälukasutus. Üsna normaalne thumbs_up.gif

alliance kirjutas:
LiivaneLord kirjutas:
Firefox jah enda käe järgi nii ära muditud, et ei pea vajalikuks vahetama hakata, kuna praktiliselt probleeme sellega ei ole esinenud. Kokku pole jooksnud, kuid vahepeal mingil ajal juhtus, et korraks nagu hangus. See oli hästi hetkeline ja muidu poleks tähelegi pannud, aga kui oli kaks FF akent kõrvuti lahti, siis nende järjekord läks taskbaril sassi, kuid minu jaoks on see järjekord oluline, sest vastasel korral on väga häiriv midagi toimetada.

Sama siin, FF peamine probleem ongi lõputu versiooni uuendus. Ja mõned neist vahest on jebinud. Aga üldiselt mulle hetkel parim. Vajalikud lisad jne. Chrome proovisin, ei meeldinud. Opera jooksis pange iga jumala kord, kui proovinud olen. Ju ei sobi mulle. Vahest harva olen kiviaegset mikisohti kasutanud

Kui pidev uuendamine pinda käib, siis selleks on Extended Support Release: http://www.mozilla.org/en-US/firefox/organizations/all.html
Sellest ei tasu ennast heidutada, et väidetavalt on firmadele mõeldud. Sisult on ta minuteada täpselt sama mis tavaversioon. Lihtsalt uuendusi tuleb hulga harvem. Esimene oli ESR 10. Järgmine oli/on on ESR 17. See peaks aimu andma kui suur vahe uuenduste vahele jääb.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.02.2013 09:08:29 vasta tsitaadiga

Firefoxi kasutus on mul täielik äärmus - aeglasem kui Opera ja Chrome. Lisaks oli vahepeal miski leak sees või ei suutnud mingit java mem leaki ära tappa.
Ironi kohta:
http://www.srware.net/en/software_srware_iron_chrome_vs_iron.php
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renekas
HV kasutaja
renekas

liitunud: 25.03.2004




sõnum 22.02.2013 09:25:15 vasta tsitaadiga

Oh teid lihtsameelseid, arvate, et ainult chrome kasutades nuhib google teie järgi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 22.02.2013 09:30:47 vasta tsitaadiga

renekas kirjutas:
Oh teid lihtsameelseid, arvate, et ainult chrome kasutades nuhib google teie järgi icon_biggrin.gif
See nuhkfirma teeb seda loomulikult kõigi vahenditega icon_wink.gif see ongi ju nende äri icon_wink.gif icon_wink.gif
Oluline nüanss on siiski see, et kas jagad neile infot oma soovi järgi (kodulehed klientidele mõeldud infoga) või krabavad nad kõike ja teevad sellega mis tahavad, et sind ennast lollitada, sinuga manipuleerida....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 22.02.2013 09:42:56 vasta tsitaadiga

W!ngs kirjutas:
jtamm kirjutas:
Kasutasin ka pikka aega firefox-i, kuid nüüd olen juba mitu kuud chrome-i kasutanud. Firefoxi puhul viskas üle, et brauseri sulgemise järel ei saanud seda kohe uuesti avada, ütles, et (firefox is already running vms) ja pidi pikka aega ootama või siis task managerist protsess sulgeda. Sama probleem on uuel lauarvutil ka (arvasin algul, et minu D630-s viga) ning google-st selgus, et see viga on paljudel. Olen chrome-ga väga rahul thumbs_up.gif

+1. Peale Chrome'i esmakordset avamist avaneb Chrome peale uuesti sulgemist silmapilkselt. See Firefoxi munemine ja task manageris jagelemine ajas lihtsalt närvi. High-end arvuti nagu eeldaks kiiret tööd, aga Firefoxiga see ei õnnestu.

Miks te seda mitu korda sekundi jooksul kinni-lahti lahmite, kui kiiret tööd teha soovite? Pole muud teha või ei oska aadressiribale uut url'i kirjutada?

Mina olen ikka peamiselt Firefoxi peal, kuigi Chrome on ka teise brauserina lahti - 1 aken, kus tavaliselt 1-2 tab'i. FF aga tavaliselt mingi 10-20 aknaga, millest igaühes 1 kuni mitu tab'i. Mõne nädalaga võib mälukasutus giga kanti kasvada (lisaks veel plugin container, kui kuskil mõni flash video lahti on ununenud) ja hakkab lõpuks kergelt lag'ima, siis teen brauserile restardi. Muidu igati kiire ja korralik. Chrome'i tabindus on minu jaoks ebaloogiline ega ole isegi lisade abil õigeks konfitav. FF puhul saan asja vähemalt Tab Mix Plus'iga korda. Muid olulisi lisasid on ka FF jaoks rohkem ja parema kvaliteediga.

Chrome'i aknas mul on näiteks gmail - googeldamiseks kasutan FF-i ja ei soovi seal google'i kontoga sisselogitud olla, et nad mu otsinguid liiga lihtsa vaevaga profileerida saaks. Samas mõnda muud lehte kasutan jälle Chrome'iga sisselogimata või muu identiteediga, et ei peaks FF-s välja logima. Drive'i ja kalendrit kasutan ka seal. Kui juba sisselogitud on.

Opera on installitud, aga kasutusel üsna harva. Kunagi kasutasin "reload every ..." pärast, nüüd on see variant ka FF-s by default olemas.

Automaatne update on mul alati igal pool kinni keeratud. Nii OS'i kui rakenduste puhul. Uuendan, kui uus on selgelt etem või olemasolev on selgelt ebaturvaline.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tahanteada
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 04.04.2003




sõnum 22.02.2013 10:05:30 vasta tsitaadiga

Üks tootegrupp siis veel, millest pole juttu olnud, kuid mis ka kindlasti Chrome osakaalu kasvatab - Androididega igasugu Tahvlid, kus brauserina Chrome kaasa tuleb.
Kommentaarid: 284 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 11 :: 211
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jtamm
HV kasutaja
jtamm

liitunud: 24.07.2007




sõnum 22.02.2013 10:35:47 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
W!ngs kirjutas:
jtamm kirjutas:
Kasutasin ka pikka aega firefox-i, kuid nüüd olen juba mitu kuud chrome-i kasutanud. Firefoxi puhul viskas üle, et brauseri sulgemise järel ei saanud seda kohe uuesti avada, ütles, et (firefox is already running vms) ja pidi pikka aega ootama või siis task managerist protsess sulgeda. Sama probleem on uuel lauarvutil ka (arvasin algul, et minu D630-s viga) ning google-st selgus, et see viga on paljudel. Olen chrome-ga väga rahul thumbs_up.gif

+1. Peale Chrome'i esmakordset avamist avaneb Chrome peale uuesti sulgemist silmapilkselt. See Firefoxi munemine ja task manageris jagelemine ajas lihtsalt närvi. High-end arvuti nagu eeldaks kiiret tööd, aga Firefoxiga see ei õnnestu.

Miks te seda mitu korda sekundi jooksul kinni-lahti lahmite, kui kiiret tööd teha soovite? Pole muud teha või ei oska aadressiribale uut url'i kirjutada?
a
Mul tavaliselt ainult 1-2 akent lahti ja vahepeal siis näiteks panen kogemata akna(d) kinni või siis näiteks sulgesin enne kodust välja minekut, ja tuli kohe meelde transpordi aegu vms vaadata. Sellel viimasel juhul viskas eriti üle, kuna tahaks nagu kiiruga sellist asja teha, mitte task manageriga jamada jms.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.02.2013 20:57:55 vasta tsitaadiga

R A T kirjutas:

Kahju on ainult sellest, et Firefox pekki keerati :/
(vb nüüd juba paremaks fixitud)

Helget aega oli seal kuidagi vähe jah icon_biggrin.gif

Kuigi koduarvutis jookseb mul Opera 12 tuimalt kokku....
//
Windows 8 ajal töötab nii Chrome, kui Opera hästi...ainult meie geniaalne ID-kaart ajab asja Chromes lolliks, kui oled võtnud sessioni ajal kaarti välja, et kuhugi kiirustada thumbs_down.gif
Ehk pärast timeouti asi konkreetselt panges
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2013 00:23:03 vasta tsitaadiga

lasin selle teema pärast korra IE9 käima - terve masin oli mõneks hetkeks kinni icon_lol.gif (oma osa kindlasti sellel, et igast puhastvahenditega kõik IE jäänukid eemaldatud ja ta asus neid uuesti looma)
üsna kole meenutus minevikust...
40.9% klubi thumbs_up.gif ainult telefonis Opera (Mini), kuna bada-le keegi teine brausereid ei tee icon_razz.gif

_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LiivaneLord
Sõpradele "Olavi"

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2013 00:28:27 vasta tsitaadiga

arm2004, ei tea, ei ütleks, et IE aeglane on. Võib-olla seepärast, et on SSD, aga ikka päris kiiresti avaneb. icon_smile.gif

Aga IE on jah nagu ta on - vähe enda jaoks seadistatav.
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.02.2013 00:48:19 vasta tsitaadiga

LiivaneLord kirjutas:
arm2004, ei tea, ei ütleks, et IE aeglane on. Võib-olla seepärast, et on SSD, aga ikka päris kiiresti avaneb. icon_smile.gif

Aga IE on jah nagu ta on - vähe enda jaoks seadistatav.

kui ma 7sse boodiks ja seal IEd avaks (kus ma seda olen teinud vaid chrome.google.com sisse toksimiseks), siis ei pirtsutakski, mu 7 SSD-l. aga jutt 4,5a väsinud Vista IE-st 16MB cache ja 400GB Hitachil.

ühtlasi saadaks ka 7 urruauku taaskord oma saamatuses millegi pädevamaga hakkamasaamises kui int audio, jälle icon_evil.gif jäta või SSD seisma sest Win 7 on lihtsalt nii loll icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 23.02.2013 08:59:40 vasta tsitaadiga

Vana IE eri koom jah...proovisin ka korra. Uusim Windows 8 all päris ok, iseasi tolle kasutusmugavus icon_razz.gif
Kommentaarid: 234 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 200
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erki338
HV vaatleja

liitunud: 30.10.2013




sõnum 30.10.2013 17:34:25 a vasta tsitaadiga

chrome thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amilo
HV kasutaja
Amilo

liitunud: 05.05.2012




sõnum 03.11.2013 23:59:31 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
Gap kirjutas:
Tomorrow kirjutas:



*Google nuhib su järgi. (pole küll miski suur turvalisuse friik aga häirib ikka).


Mismoodi ta siis nuhib ? uus incognito aken ka nuhib ?
Kui tahad nuhkimisvaba versiooni, siis pööra pilk Ironi poole - sama lähtekood aga nuhkimist on välja roogitud.

Googeldades seda näitab küll, et Iron turvalisuse poolest pole hea, ei teagi mida uskuda. Samas RAMi võtab küll vähem.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Hinnavaatluse uudised »  Chrome brauseri kasutus on tõusnud üle 40% künnise mine lehele eelmine  1, 2
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.