Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 174, 175, 176  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 07.05.2017 19:55:33 vasta tsitaadiga

aff198. Oculus Homes peaks alguses piisavalt vaadatavat materiali olema. Hiljem oleks tore teada, mille eest oled valmis maksma jne.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.05.2017 08:39:52 vasta tsitaadiga

Keegi meil siin Pimaxi 4k headseti ka proovinud on?
Paaritada touchidega või mõne tracking asjaga?

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 15.05.2017 13:00:34 vasta tsitaadiga

Käige hääletamas! thumbs_up.gif

http://www.roadtovr.com/half-life-2-vr-mod-coming-to-oculus-rift-and-htc-vive/

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=923491647
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Goon
Kreisi kasutaja
Goon

liitunud: 12.06.2005




sõnum 17.05.2017 08:02:57 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
Käige hääletamas! thumbs_up.gif

http://www.roadtovr.com/half-life-2-vr-mod-coming-to-oculus-rift-and-htc-vive/

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=923491647


Tundub norm thumbs_up.gif aga äkki saavad käed ka panna käelabadale külge ... icon_lol.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 30.05.2017 19:36:23 vasta tsitaadiga

Päris hästi võtab kokku minuarust icon_lol.gif
Link: (25.05.2017) http://www.dorkly.com/post/82964/the-problem-with-waiting-for-the-perfect-game-system

Edit (30.05.2017) Samsungilt uus VR display thumbs_up.gif
Link: http://www.roadtovr.com/samsungs-new-vr-display-nearly-3-5x-pixels-rift-vive/
* suurus: 3.5"
* värskendussagedus: 90Hz
* resolutsioon: 2024 x 2200 pikslit
* PPI: 858PPI-d

Vive/Rift 461PPI-d versus uus Samsungi 858PPI-d display võrdlus:





Star Trek:Bridge Crew VR tuli ka täna välja. Esmaproovinud muljetavad positiivselt thumbs_up.gif
Link: http://store.steampowered.com/app/527100/Star_Trek_Bridge_Crew/

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sooty
HV veteran

liitunud: 12.06.2004




sõnum 30.05.2017 20:20:41 vasta tsitaadiga

Liigub õiges suunas. Kahjuks ei julge vist keegi seda masstoodangusse panna, keskmised arvutid lähevad põlema. icon_sad.gif

Starbreeze ehitab ka õiget VR headsetti, aga jällegi ainult "elamusteks" ja ei ole tarbijatele müügiks mõeldud. Või olen valesti aru saanud?
http://www.starvr.com/
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.05.2017 13:48:39 vasta tsitaadiga

sooty. Kahjuks massidesse ei ole VR headsettidel veel midagi asja. Sisu puudumine + kõrge hind + ebamugav kasutmine ja üldse VR heaseti vajaduse puudumine tavainimesele, on oma töö teinud. Mina kaldun arvama, et räägime minimi viiest aastast ja isegi see jääb ainult õrnaks oletuseks, et tavalised inimesed VR headsetti üldse kasutada tahavad.
Lühidalt VR headsetid on praegu ja lähitulevikus minusuguste pioneeride kallis hobi, ei rohkem, ega vähem. Kõige kurvem aga, et isegi paljudel VR pioneeridel kogub VR headset juba ammu tolmu, sisu oodates ...
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 17:19:45 vasta tsitaadiga

The PlayStation VR has proven to be a huge success for Sony, with the company selling over 700,000 units by the end of 2016 and reaching over a million during the 1st quarter of 2017. Now we also know just how well the PSVR has been doing this year so far, as a new report by market research firm SuperData has revealed that 375,000 PSVR units were sold during the Q1 2017.
While the number of PSVR units sold during the first quarter of 2017 are a far cry from the sales numbers from the last quarter of 2016 when the VR headset launched, they’re still incredibly impressive and is significantly more than its competitors in other platforms, namely the Oculus Rift and HTC Vive.
SuperData also expects the PSVR to do well this year, saying that it’s on track to sell over 2.6 million units in 2017 in spite Sony not actively promoting the headset and slightly steering away from it being just a games platform.

Read more at http://www.playstationlifestyle.net/2017/05/09/psvr-sales-in-q1-2017-hit-375000-units/#UtDa5bSvHfq5L8LL.99

http://www.trustedreviews.com/news/psvr-sales-figures-oculus-rift-vive
Noh, installbase kasvab, mitte nii tormiliselt kui oodati, aga esimese geni kohta on suht ok.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.05.2017 18:51:53 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
sooty. Kahjuks massidesse ei ole VR headsettidel veel midagi asja. Sisu puudumine + kõrge hind + ebamugav kasutmine ja üldse VR heaseti vajaduse puudumine tavainimesele, on oma töö teinud. Mina kaldun arvama, et räägime minimi viiest aastast ja isegi see jääb ainult õrnaks oletuseks, et tavalised inimesed VR headsetti üldse kasutada tahavad.
Lühidalt VR headsetid on praegu ja lähitulevikus minusuguste pioneeride kallis hobi, ei rohkem, ega vähem. Kõige kurvem aga, et isegi paljudel VR pioneeridel kogub VR headset juba ammu tolmu, sisu oodates ...


Jura. Su enda mingist eelarvamusest tulnud jutt.
Mul on palju näiteid VRi kasutusest suht laias tarbes. Btw - vanainimestele meeldib eriti. GearVR ja samsungi föön on ideaalne näide.

Aga veel näiteid on.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 18:56:17 vasta tsitaadiga

Aeron, RustyZ, No teie oletegi pioneerid nagu Avot näite tõi. Loomulikult teil see ei kogu tolmu. Proovite uusi asju, demote tuttavatele/pereliimetele jne. Jutt käib ikka tavakasutajast. Minul jääks see kah hetkeseisuga seisma. Juba ainuüksi rooli ja pedaale automängude jaoks ei viitsi üles sättida rohkem kui kord/paar kuus. Rääkimata, siis VR headsetist.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.05.2017 20:38:03 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Aeron, RustyZ, No teie oletegi pioneerid nagu Avot näite tõi. Loomulikult teil see ei kogu tolmu. Proovite uusi asju, demote tuttavatele/pereliimetele jne. Jutt käib ikka tavakasutajast. Minul jääks see kah hetkeseisuga seisma. Juba ainuüksi rooli ja pedaale automängude jaoks ei viitsi üles sättida rohkem kui kord/paar kuus. Rääkimata, siis VR headsetist.


Ma ei ole mingi pioneer. Ma räägingi täitsa tavainimestest kes kasutavad. See maailm on väga kiirelt arenev. Kindlasti nt õppimise valdkonnas. Ärge vaadake nii kitsalt kuibaint mingi mängimine...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.05.2017 21:37:01 vasta tsitaadiga

RustyZ. Kui sa oled esimese ametliku VR headseti kasutaja, mis massidesse ei läinud, ega ka ei lähe, oled sina ajaloo silmis pioneer. Seda sõna positiivses mõttes. See, et sa proovid asja positiivselt näha on tore. Tõde on aga natuke teine ja me teame seda tegelikult ju kumbki!
Muide ka minu tutvusrinkonnas ja ka siinsetest tegelastest paljud on oma VR edasi müünud ja kogu huvi on lükatud kaugesse tulevikku. Nagu öeldakse, lootus sureb viimasena. icon_smile.gif

PS. Naljakas näide mis puudutab ainult Soomet, aga millestki räägib ta ikkagi. Uute Samsung telefonidega topiti kaasa ILMA RAHATA Gear VR headsette, aga suureks üllatuseks paljud tavalised inimesed ei olnud enam sellest üldse huvitatud ja pakid jäid lihtsalt operaatorite poodidesse vedelema. Pieoneerid on aga teine asi. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 31.05.2017 21:44:11 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et siin tuleb eristada gaming ja muud VR kasutust. Gear VR ja analoogsed on ikka suht suured juba.
Igast looduspiltide/filmide ja muu meedia tarbimine olevat "suurel ekraanil" ja "parema immersiooniga" etc.
Mingi hetk siin oli igast videosid, kuidas halvatutele gear VR mingit allveemaailma demo näidatati ja tädid nutsid, et nad ei uskunud,et neil õnnestub elus kunagi midagi sellist veel näha...

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 31.05.2017 22:44:56 vasta tsitaadiga

Aeron. Nagu kindlasti tead, olen mina üks nendest pioneeridest, kes enda lõbuks aktiivselt VR-ga tegeleb. Et nüüd keegi valesti aru ei saaks, siis täpsustan. Praegused VR headsetid kõlbavad demo tööriistadeks ja pioneeride hobiks hästi. Tava rahvale aga mitte, põhjuseid ei hakka uuesti esile tooma, kuna need on "siililegi" teada. Vaatame olukorda viie aasta pärast uuesti ja hoiame pöijalt, kuidas VR-i massidesse minek edeneb. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.06.2017 07:52:08 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
RustyZ. Kui sa oled esimese ametliku VR headseti kasutaja, mis massidesse ei läinud, ega ka ei lähe, oled sina ajaloo silmis pioneer. Seda sõna positiivses mõttes. See, et sa proovid asja positiivselt näha on tore. Tõde on aga natuke teine ja me teame seda tegelikult ju kumbki!
Muide ka minu tutvusrinkonnas ja ka siinsetest tegelastest paljud on oma VR edasi müünud ja kogu huvi on lükatud kaugesse tulevikku. Nagu öeldakse, lootus sureb viimasena. icon_smile.gif

PS. Naljakas näide mis puudutab ainult Soomet, aga millestki räägib ta ikkagi. Uute Samsung telefonidega topiti kaasa ILMA RAHATA Gear VR headsette, aga suureks üllatuseks paljud tavalised inimesed ei olnud enam sellest üldse huvitatud ja pakid jäid lihtsalt operaatorite poodidesse vedelema. Pieoneerid on aga teine asi. icon_wink.gif


Tõde on teine? Kust sa võtad seda? Enda tutvusringkonnast? Käi natuke maailmas ringi.
Kuna tegutsen teatud valdkonnas siis näen seda vr teemat palju ning just seda osa mida sa ei oska ette kujutada. Seda kasutatakse paljudes valdkondades ja see on juba pm massides.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2017 10:02:22 vasta tsitaadiga

http://www.pwc.com/us/en/industrial-products/next-manufacturing/augmented-virtual-reality-mainstream-adoption.html
http://www.futuremarketinsights.com/press-release/augmented-reality-and-virtual-reality-market
http://www.gamasutra.com/blogs/MaxShields/20170315/293751/Technology_Adoption_and_the_State_of_Virtual_Reality.php (päris veidrad numbrid)
https://www.technologyreview.com/s/607903/google-thinks-it-has-cracked-the-vr-adoption-problem/ (10 milj cardboardi , 5 milj gear vr'i etc)

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.06.2017 11:21:43 vasta tsitaadiga

RustyZ. Tore, et püüad asja positiivses valguses näha. Vastus sinu küsimusele: "Kust sa seda võtad" , peitub sinu enda väites :" seda kasutatakse paljudes valdkondades". Tõsiasi on see, et tavainimestel ei ole isegi mitte sellist arvutit, mis vastaks VR nõutele. Teiseks mida tavainimene VR headsetiga praegusel momendil üldse peale hakkaks, inimene kes ei mängi, inimene kes kasutab fotode vaatamiseks tavalist pildialbumit ja vaatab tv kaudu seebikaid jne? Arvutis käib eposti lugemas ja FB sõpru tervitamas, pc mida selline inimene kasutab maksab umbes 500 Euro ringis (max). Rõhk sõnale massid/tavalised inimesed. icon_wink.gif
Saan väga hästi aru, et VR pioneerid nagu minagi, püüavad asju teisiti näha. Reaalsus on aga ikkagi see, kui me VR roosad fanyprillid peast ära võtame ja avatud silmadega reaalset maailma oskame vaadata, ning seda objektiivselt hinnata.


viimati muutis Avot 01.06.2017 14:43:36, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 01.06.2017 11:23:56 vasta tsitaadiga

Avot'i arvates peab olema igas perekonnas vähemalt 3 VR peakomplekti, kaasa arvatud koeral, enne kui seda saab edukaks nimetada. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.06.2017 13:07:36 vasta tsitaadiga

agen008. Lihtsalt labase mölaga ei ole mõtet teemat solkida. thumbs_down.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 01.06.2017 14:41:38 vasta tsitaadiga

Avot arvates on oculus rift ainus VR seade.

Aga meil on ka veel GearVR jne. Arvutit ei olegi kõigeks vaja. Ma ei viitsi enam seinaga vaielda. Ma tean millest ma räägin ja tüübil kes on keskendunud ainult arvutimängudele ei ole siin midagi vastu väita.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Aeron
HV Guru
Aeron

liitunud: 11.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 01.06.2017 14:42:47 vasta tsitaadiga

Avot, no kui meil on gamingus mitmetes miljonites userbase juba olemas ning investeeringud valdkonda on endiselt tugevad + teised tööstused, mis sama tehnoloogiat kasutavad + uue teenused, mis koguaeg kerkivad, siis ei ole nagu põhjust kurvastuseks.
Kuna tarkvara arendamise tsüklid on pikad, siis contentiga läheb paratamatult aega nagu ka uute mängureeglite õppimisega (mis töötab ja mis mitte VR'is) + ofc adekvaatse raua hind peab ka paika loksuma, et installbase kasvaks... GTX970 on esimene kaart mis kind of võimaldab seda ja see on päris levinud...

Loe neid artikleid millele viitasin.

_________________
Võib öelda,et ma olen liigselt enesekeskne,aga mind see ei häiri
Tulge kõik HV rahvaga jalkat mängima!
|
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 01.06.2017 20:18:09 vasta tsitaadiga

Aeron, kas olen sellele vastu vaielnud, et kõik võtab aega? Mainisin, et vaatame VR-i massidess minekut viie aasta pärast uuesti. Ennustasin juba ammu, et esimesed VR headsetid ei lähe massidesse ja nii ka asi on - fakt.

PS. Muide ka sina ise loobusid Oculus Riftist CV1-st mille minu kaudu endale Oculukselt said! Kas ei ole selle loobumise peamiseks põhjuseks, et sellega ei ole veel midagi õieti teha ja on lihtsalt üleliigne kallis mänguasi, mille kasutamiseks lihtsalt aega ei leita!? Pikk jut on sitt jut. icon_wink.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
agen008
HV kasutaja
agen008

liitunud: 05.01.2005




sõnum 02.06.2017 01:49:49 vasta tsitaadiga

Avot kirjutas:
agen008. Lihtsalt labase mölaga ei ole mõtet teemat solkida. thumbs_down.gif


Iroonia siin on vapustav.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.06.2017 10:54:03 vasta tsitaadiga

Avot kas otsin sulle palju maailmas müüdud gearvre? Kui julged kirjutada sõna fakt siis pane ka allikas. Hetkel on see sinu mingi umbluu.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scart
HV Guru
Scart

liitunud: 04.02.2002




sõnum 02.06.2017 11:56:30 vasta tsitaadiga

Keegi oleks võinud ka ju mainida, et esimene tõeline killer app on VR-le väljas icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 119 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 2 :: 101
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  Oculus Rift, HTC VIVE, PS VR ja teised virtual reality headsetid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 121, 122, 123 ... 174, 175, 176  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.