Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Kuhu minna äriideega märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 13:03:58 vasta tsitaadiga

Tänan.


Kirjutaks ühe appi idee lahti, äppi mõte ei ole mulle raha teenida vaid mind natuke vaesemaks teha kinkides raha ära. Seega mul oleks hea meel kui keegi selle ära teeks.
Hetkel ma sellist äppi või lahendust leidnud ei ole.

Probleem: Koju kogunev taara, mida ära viia ei viitsi. Mul koguneb seda meeletutes kogustes 100+ pudelit kuus ( beer_yum.gif )

Lahendus: Taara äpp + live veeb. Võtad äpi või veebisaidi lahti ja kirjutad, et koju tekkinud ootamatult 1+n tühja pudelit millest tahaks lahti saada. Tudeng, raskustes vms inimene saab äppi lahti võttes minu aadressi ja tel nr ja võib taarale järgi tulla.

Seni olen tassinud maja taha prügi kasti juurde pudelid. Selle lahenduse viga on see, et peab maja taha prügikasti juurde minema. icon_biggrin.gif

Pole küll mingi imeidee aga vähemalt on põhimõte paigas, kõigil läheb elu natukene paremaks icon_smile.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.01.2013 13:13:59 vasta tsitaadiga

Kui armas.
Täpselt sama mõte on ka endal resideerunud. icon_razz.gif thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 13:17:23 vasta tsitaadiga

Mõnitad või ausalt räägid?

Ise arvan, et EMT äppi konkursil oleks see mõte tähelepanu pälvinud küll. Kahjuks tuli idee pärast seda.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran
NightStriker

liitunud: 24.07.2007




sõnum 11.01.2013 13:18:07 vasta tsitaadiga

Siit tuleb ka esimene kriitikanool: Kortermajas: kas sinu naabrid oleks nõus sellega, et sa oma korteris aktiveerid taaramajaka? Sellega meelitad sa oma maja ümbrusesse teoreetiliselt keskmisest suurema kontentratsiooni hädalisi/pudelihuvilisi. Kuigi taarat jätkub ainult ühele, ootab mitu pirokunni koridoris järjekorras.
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.01.2013 13:18:17 vasta tsitaadiga

Ausalt.
Kuna ma tassin samuti suuremas koguses taarat igakuiselt automaatidesse, siis on ka see mõte tulnud, et vabalt teavitada ära andmiseks veebis.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 13:22:29 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Siit tuleb ka esimene kriitikanool: Kortermajas: kas sinu naabrid oleks nõus sellega, et sa oma korteris aktiveerid taaramajaka? Sellega meelitad sa oma maja ümbrusesse teoreetiliselt keskmisest suurema kontentratsiooni hädalisi/pudelihuvilisi. Kuigi taarat jätkub ainult ühele, ootab mitu pirokunni koridoris järjekorras.


Tänan kriitika eest. Mind ei koti kui kord kuus või kaks käib keegi mul uksetaga ja palub võimalust minu taara ära viia. Samamoodi ei oleks ma pahane ka naabrite peale. Väga haisvatel pompsidel ei ole muidugi ka nutitelefoni ega interneti.
Äkki väheneks see, et prügikastid majaeest laiali kistakse ja prügi maas on. Selle üle naabrid rõõmustaksid.

Kriitika minu enda poolt. A sotsiaalsetel läheks elu natuke raskemaks, mis on väike miinus äppi poolt.

Mario. kirjutas:
Ausalt.
Kuna ma tassin samuti suuremas koguses taarat igakuiselt automaatidesse, siis on ka see mõte tulnud, et vabalt teavitada ära andmiseks veebis.


Laiskusel on ka häid külgi ilmselt icon_biggrin.gif

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates


viimati muutis Noname 11.01.2013 13:23:37, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.01.2013 13:23:21 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Väga haisvatel pompsidel ei ole muidugi ka nutitelefoni ega interneti.
Asi see leida/varastada on kui kuuldus säärasest teenimisvõimalusest levib.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.01.2013 13:23:43 vasta tsitaadiga

Noname ja Mario., et siis teie jätadtegi igale poole taarat vedelema, lootuses, et keegi teine viib selleks ettenähtud kohta icon_lol.gif icon_lol.gif icon_lol.gif

Ja nutikat käes olen ma juhtunud nägema lausparmudelgi.......... sellele ei saa küll enam lootma jääda icon_wink.gif


viimati muutis Mnator 11.01.2013 13:25:23, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 11.01.2013 13:24:05 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
Ärge mind nüüd päris saamatuks ka pidage, ma ei ole tavaline nn itmees. Olen eraettevõtja juba aastaid, lisaks töötan 3 koha peal veel. Tutvusi on vägagi piisavalt. Aga tuttavate juurde ei tasu iga ideega minna, oled ilma nii ideest kui tuttavast. Tanel, tänud hea pakkumise eest, olen garaazi kohta palju kuulnud aga pole sellesse süvenenud, millegipärast arvasin, et mingi ülikooli projekt.
Juriidika pärast ei muretse, mul on 4 juristi kohe varnast võtta.

MelesMeles, kas enamus teostused polegi siis idee ise? Mina arvan, et on.

Siin teemas millegipärast eeldatakse, et mul on mingi loll mõte pähe tulnud ja tahan nüüd selle läbimõtlemata lolluse pealt raha teenida. Ärge nii palun mõtelge, siis ei ole sellel teemal mõtet.


Teostus on teostus. Võidab julgem, kes esimesena teostab ja riskib. Seejärel võidab teine teostaja, kes esimese versiooni vead ära parandab. Edasi kopeeritakse julmalt. Nagu aru saan, siis seda üritadki vältida, jäädes ideede kirjeldamisel napisõnaliseks. See toob siia läbu ja liigagi palju erinevaid kommentaare.

Me, lugejad, eeldame ja kommenteerime liigagi palju. Teemapüstitus on juba selline, et eeldab loovat lähenemist.

"Kirjutaks ühe appi idee lahti, äppi mõte ei ole mulle raha teenida vaid mind natuke vaesemaks teha kinkides raha ära. Seega mul oleks hea meel kui keegi selle ära teeks.
Hetkel ma sellist äppi või lahendust leidnud ei ole.
Probleem: Koju kogunev taara, mida ära viia ei viitsi. Mul koguneb seda meeletutes kogustes 100+ pudelit kuus ( )
Lahendus: Taara äpp + live veeb. Võtad äpi või veebisaidi lahti ja kirjutad, et koju tekkinud ootamatult 1+n tühja pudelit millest tahaks lahti saada. Tudeng, raskustes vms inimene saab äppi lahti võttes minu aadressi ja tel nr ja võib taarale järgi tulla.
Seni olen tassinud maja taha prügi kasti juurde pudelid. Selle lahenduse viga on see, et peab maja taha prügikasti juurde minema.
Pole küll mingi imeidee aga vähemalt on põhimõte paigas, kõigil läheb elu natukene paremaks "

Kes ja kuidas sellelt raha teeniks? Sellisel hulgal, et progemise tellimine ära tasuks? Tundub pigem näpuharjutus algajale progejale, kes teeks selle ajaviiteks ära. Pikka eluiga ja miljoneid minu jaoks sellisel kujul ei paista. vt ka Freecycle list ja muud sellised.

_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 13:24:26 vasta tsitaadiga

Ho Ho kirjutas:
Noname kirjutas:
Väga haisvatel pompsidel ei ole muidugi ka nutitelefoni ega interneti.
Asi see leida/varastada on kui kuuldus säärasest teenimisvõimalusest levib.
Seda me ei saa kahjuks välistada jah.

Meles, nagu ka vb lugesid siis taaraäpi mõte polnudki raha teenida. Feimi ja tutvusi võiks sellega saada küll.

_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates


viimati muutis Noname 11.01.2013 13:29:35, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mario.
HV Guru

liitunud: 25.07.2004




sõnum 11.01.2013 13:27:08 vasta tsitaadiga

radist87 kirjutas:
Siit tuleb ka esimene kriitikanool: Kortermajas: kas sinu naabrid oleks nõus sellega, et sa oma korteris aktiveerid taaramajaka? Sellega meelitad sa oma maja ümbrusesse teoreetiliselt keskmisest suurema kontentratsiooni hädalisi/pudelihuvilisi. Kuigi taarat jätkub ainult ühele, ootab mitu pirokunni koridoris järjekorras.

Minu mõte sellele, et mitu kandidaati ühele kaubale järgi ei jookseks, on lihtne broneering, millega kinnitad, et ilmud taarale näiteks kahe-kolme tunni piires äraandja märgitud ajavõtmes kaubale järele.
Kui peale seda pole märgitud ära antuks, avaneb pakkumine uuesti.

Spunk on ilmne näide, kuidas mitu matsi võivad spämmida ühte kaupa e puudub automaatne distsiplineerimine (loe: ülaltoodud näidegi).


viimati muutis Mario. 11.01.2013 13:28:52, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 11.01.2013 13:27:32 vasta tsitaadiga

"Ma arvan, et on ka teisi võimalusi, ei pea kõike sisse ostma. Selline asi on olemas nagu riskiinvestor."

Soovitan vältida. Sama teema ka suurkliendiriskiga. Kui kaasad kellegi teise raha, pead rahaandja reeglitele alluma. Kas tahad ise asja teha, või tahad alluv olla?

_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 13:36:44 vasta tsitaadiga

MelesMeles kirjutas:
"Ma arvan, et on ka teisi võimalusi, ei pea kõike sisse ostma. Selline asi on olemas nagu riskiinvestor."

Soovitan vältida. Sama teema ka suurkliendiriskiga. Kui kaasad kellegi teise raha, pead rahaandja reeglitele alluma. Kas tahad ise asja teha, või tahad alluv olla?
Sellised asjad on võimalik alati kokku leppida kes kuhu allub.
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 11.01.2013 14:00:29 vasta tsitaadiga

Teadtud piires siiski. Raha andja tahab alati mingit kontrolli teha, kui just kingitusest pole jutt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2ndalpha
HV kasutaja
2ndalpha

liitunud: 03.11.2004




sõnum 11.01.2013 14:17:46 vasta tsitaadiga

Miks kohe mingit äppi vaja teha on?
Kõik ei pea olema iOS/Androidi appina, veebilehte on kordades odavam teha.
Kui kedagi tõesti ka see asi lõppkokkuvõttes "kotib", siis võib appid juurde teha.

Kui see app/veebileht vahendamise eest taara äraviijalt X summa võtaks, siis oleks asjal isegi jumet.
Seda muidugi siis, kui see ei jää vaid Eesti-siseseks lahenduseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 11.01.2013 14:20:04 vasta tsitaadiga

2ndalpha kirjutas:
Miks kohe mingit äppi vaja teha on?
Kõik ei pea olema iOS/Androidi appina, veebilehte on kordades odavam teha.
Olgem ausad, lõviosa appidest polegi midagi muud kui üliõhukese soustikihiga üle kallatud veebirakendused icon_smile.gif
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
hentz
HV Guru
hentz

liitunud: 12.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 14:53:05 vasta tsitaadiga

ehk see - http://lmgtfy.com/?q=ettev%C3%B5tlusinkubaator
_________________
www.internetikaubamaja.ee - Müüa LIIVAKASTE ja PEENRAKASTE!
www.xdalys.lt -> üle 20 miljoni kasutatud varuosa!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MelesMeles
HV Guru

liitunud: 26.12.2002




sõnum 11.01.2013 15:20:30 vasta tsitaadiga

Noname kirjutas:
MelesMeles kirjutas:
"Ma arvan, et on ka teisi võimalusi, ei pea kõike sisse ostma. Selline asi on olemas nagu riskiinvestor."

Soovitan vältida. Sama teema ka suurkliendiriskiga. Kui kaasad kellegi teise raha, pead rahaandja reeglitele alluma. Kas tahad ise asja teha, või tahad alluv olla?
Sellised asjad on võimalik alati kokku leppida kes kuhu allub.


Raha saad 3-lt F-lt headel tingimustel. Friends, Family, Fools. Ülejäänud juhtudel ei dikteeri Sina tingimusi.

_________________
Allkiri
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2tu
HV kasutaja
p2tu

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 19:33:20 vasta tsitaadiga

Nagu sa nägid, oli sama idee juba teisel HV kasutajal ka peast läbi käinud. Kui nüüd mõelda, et juba siin suhteliselt nishifoorumis on 2 inimest samale asjale mõelnud, siis mis rääkida Eestist või maailmast. Kui selle ära teed, siis oled esimene ja tubli icon_smile.gif
Samas see taaraäppi idee on täpselt selline näide mugavusprobleemist, mida võib hakata lahendama, aga mis investoreid elaes ei paelu, reaalselt teeniks kopikaid vb reklaamirahaga.

Aga üritama peab! Tasub midagigi ära teha, see on kindel. Tegemise rõõmu ei ületa miski icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
emty
HV Guru
emty

liitunud: 16.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.01.2013 19:54:04 vasta tsitaadiga

p2tu kirjutas:
Nagu sa nägid, oli sama idee juba teisel HV kasutajal ka peast läbi käinud. Kui nüüd mõelda, et juba siin suhteliselt nishifoorumis on 2 inimest samale asjale mõelnud, siis mis rääkida Eestist või maailmast. Kui selle ära teed, siis oled esimene ja tubli icon_smile.gif


just siin peitubki t6de - ei pea olema esimene, kes selle peale tuleb vaid esimene, kes selles potentsiaali n2eb ja asja 2ra teeb...ja siis, kui asi juba miljoneid teenib, ronib kapa-kohilast v2lja feedja, kellel on patent samale asjale, dateeritud m6ni aeg enne sinu idee dokumenteerimise algust...tough luck - ka nii saab raha teenida...

_________________
ei tea, kas netisõltuvuse vastu ka miskiseid plaastreid on?...
m/v: challenger, sportage
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Taavi_R
HV Guru
Taavi_R

liitunud: 30.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 14.01.2013 11:38:45 vasta tsitaadiga

See idee sobiks väga hästi Garage48 üritusele. Seal leiad kiiresti meeskonna ja nädalavahetusega on asi valmis. icon_wink.gif
_________________
raamatupidamine | laadakalender
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
izzo
HV kasutaja
izzo

liitunud: 09.05.2003




sõnum 17.01.2013 16:45:57 vasta tsitaadiga

Kui ei ole raha Taisse minna, siis mine pekki!

Aga mäherdunegi kickstarteri internatsionaal indiegogo ei tõmba?
Kuna ideid sul mitmeid siis proovi seal ühtegi?
Käsi kullas või pepskin mullas icon_biggrin.gif, kui raha kokku ei saa siis oled vähemalt ühest ideest vabanenud, ja tunne kohe rahulikum.

_________________
elisa: saad viie euro eest kuus nokia telefoni!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Noname
HV Guru
Noname

liitunud: 26.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 18.01.2013 23:42:17 vasta tsitaadiga

Uurin, tänud
_________________
"Olukord on sitt, aga see on meie tuleviku väetis." - Lennart Meri
"Edu on kehv õpetaja. See ahvatleb tarku inimesi mõtlema, et nad ei saagi kaotada" - B. Gates
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iceincube
HV veteran
iceincube

liitunud: 18.11.2005




sõnum 19.01.2013 04:47:45 vasta tsitaadiga

Viskan selle lingi ka siia- äkki kellelgi annab ideid.
Vaatan, et pole siin hetkel kiire ctrl + f järgi.

http://tehnopol.ee/et/startup/prototron

Ehk siis saab rahhi küsida proto tegemiseks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M3-Marek
HV kasutaja

liitunud: 03.01.2004




sõnum 19.01.2013 12:24:21 vasta tsitaadiga

http://www.arengufond.ee/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  StartUp/ IT ettevõtluse foorum  »  Kuhu minna äriideega mine lehele eelmine  1, 2, 3  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.