Avaleht
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nanoxia Deep Silence 1 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2012 08:00:15 Ülevaade: Nanoxia Deep Silence 1 vasta tsitaadiga


Ilmselt on paljude jaoks Nanoxia tundmatu firma, kuid tegemist on Saksa firmaga kes on nüüdseks tegutsenud juba kuus aastat. Alles see aasta tulid nad välja oma korpustega, ning siiamaani olid nad peamiselt tegelenud ainult ventilaatoritega. Täna ongi mul testimiseks Nanoxia Deep Silence 1. Nimi ütleb juba ise, et korpus peaks olema äärmiselt vaikne. Kuid kas see vastab ka tõele, näeme juba ülevaate jooksul.


Nanoxia Deep Silence 1
Koduleht

Andmed:


  • Case Type: Midi Tower
  • Form Factor: ATX, XL-ATX, Micro-ATX, Mini-ITX
  • 5.25 inch drive bay external: 3 x
  • 3.5 inch drive bay external: 1 x (optional)
  • 2.5/3.5 inch drive bay internal: 8 x
  • Case Fan (Front): 2 x 120 mm
  • Case Fan (Rear): 1 x 140 mm
  • Case Fan (Top): optional 2 x (120/140 mm)
  • Case Fan (Bottom): optional 1 x (120/140 mm)
  • Case Fan (Left Sidepanel): optional 1 x (120/140 mm)
  • Height (Approx.): 517 mm
  • Width (Approx.): 220 mm
  • Depth (Approx.): 532 mm
  • Material: steel, plastic
  • Weight (Approx.): 11.34 kg
  • Maximum installation height of CPU coolers: 185 mm
  • Maximum VGA Card Length: 315 (445) mm



Pakendi sisu:

  • Nanoxia Deep Silence 1
  • Kasutusjuhend
  • Kruvid
  • Vesijahutus aukude katted
  • 5.25 > 3.5 esipaneeli kate
  • Kaablivitsad
  • Protsessori toitejuhtme pikendus


Pakend ja pakendi sisu:


Pakendi esi ja tagakülg on äärmiselt informatiivsed, kuna ära on toodud peaaegu kõik põhiomadused koos piltidega. Kuid üldiselt on põhijutt siiski vaikusest ja madalatest temperatuuridest, mida see korpus suudab pakkuda. Esiküljel on ka pilt korpusest, mis minu puhul Anthracite versioon. Peale selle saab veel valida kolme versiooni vahel, millel kõigil on erinevat värvi esiuks. Üks versioon on ka üleni täiesti valge. Pakendi külgedel on erinevates keeltes ära toodud korpuse andmed, mis on ka minul ülal välja toodud.


Korpuse pakend on jällegi traditsiooniline. Esmalt on korpus kilekoti sees ja siis omakorda kahe penoplasti tüki vahel. Mis natukene erinev teistest on see, et pehmendused olid ka korpuses ees ja taga. Kuid pildistamise ajaks võtsin ma need eest ära.


Kõik peale kasutusjuhendi on ära pakitud väikesesse pappkarpi. Peale korpuse leiab veel päris huvitavaid asju pakendist. Alustades vasakult, on tegu kasutusjuhendiga mis on äärmiselt hästi illustreeritud. Isegi arvutivõõras inimene peaks selle abil arvuti suutma kokku panna. Veel leiab kotitäie kruve, mille sees on ka paar kaablivitsa. Nende alt leiame neli kummikatet. Need saab ära vahetada olemasolevate vesijahutus aukude katetega. Nendel puuduvad augud, ning seega pääseb vähem tolmu korpusesse. Täiesti paremal on veel 5.25 > 3.5 esipaneeli kate, ning täiesti all on protsessori toitejuhtme pikendus.

Korpus väljast:


Korpuse esiosa meenutab meeletult Fractal Design'i korpuseid, kuid siiski on olemas ka väike erinevus. Nimelt on Nanoxia esiuks jaotatud kaheks, kuid Fractal Design'il on see kõik üks ühine uks. Uks jätab jälle mulje, nagu see oleks alumiiniumist. Tegelikkuses on tegu lihtsalt plastmassiga, millel on alumiiniumi imitatsioon. Teisel pildil on näha, kui mõlemad uksed on avatud. Üldiselt jään ma siinkohal neutraalseks, et kas üks või kaks ust. Kuna erilist vahet pole. Siit on näha, et korpusel on kolm 5.25 tollist dokki ja nende ülal on ka taaskäivitusnupp kui ka ventilaatori kontrolleri nupud. Fractal'i pealt on siinkohal õpitud ja taaskäivitusnupp on piisavalt suur, et seda ei pea nõelaga vajutama. See, et ventilaatori kontroller on lõpuks korpusesse sisse ehitatud on üks äärmiselt suur pluss. Kokku on kaks nuppu ja iga nupu taha saab ühendada kolm ventilaatorit. Kui Define R3'l ja Arc Midi Tower'il oli ventilaatori kontroller laienduspesas. Siis Define R4 on see ventilaatori kontroller samuti ette toodud. Ise pole kahjuks veel Define R4 näppinud, et selle kohta väga kommentaare anda. Aga minnes edasi, siis alumises osas on ka kaks kohta 120 mm ventilaatorite jaoks. Tehase poolt on juba kaks ventilaatorit ka kaasa pandud.


Äärmiselt lihtne on sellel korpusel ventilaatoreid ette paigaldada või neid sealt ära võtta. Avad lihtsalt ukse ja ventilaator on kinni kõigest nelja klambri vahel. Seega tegu täiesti kruvivaba süsteemiga. Sama lugu on ka tolmufiltritega, mis ventilaatorite ees on. Need käivad ära kõigest paari sekundiga, mis teeb puhastamise eriti lihtsaks.


Pealt näeb korpus välja täiesti tavaline peale paari asja. Korpuse pealmine osa tuletab mulle mõnda filmi, kus autol tulid kuskilt kapoti alt mingid vägevad asjad välja. Sama käib ka selle korpuse kohta. Korpuse peal asuvad pordid tulevad sujuvalt välja kui nendele peale vajutada. Tagumises osas on kate, mis tuleb samuti välja kui külje peal asuvat nuppu liigutada. Sellisel juhul pääseb õhk korpuse pealt välja. Kui pealmine kate kinni on, tuleb õhk korpuse tagant välja. Selle katte all on jällegi mürasummutusmatid, et korpus võimalikult vähe müra välja laseks.


Täiesti ees asub korpuse sisse- ja väljalülitamisnupp, ning sellest omajagu tagapool asuvad erinevad pesad. Alustades vasakult, siis on olemas kaks USB 2.0 pesa, sellest paremal on kaks USB 3.0 pesa ja lõppude lõpuks on veel mikrofoni ja kõrvaklapi pesa. Kõik pesad asuvad 45 kraadise nurga all, mis tähendab, et kes plaanib seda korpust osta peaks sellega kindlasti arvestama.


Korpuse vasakpoolne külg näeb välja päris tavaline ja ainukene erinevus teistest korpustest on see nupp ülal. Külje peale on võimalik ka üks 120 või 140 mm ventilaator paigaldada. Kuid kui ei soovi sinna ventilaatorit paigaldada, on selle koha ees mürasummutusmatt. Korpuse parempoolne külg näeb välja täiesti tühi. Positiivne on jällegi see, et mõlema küljekaane siseküljel on mürasummutusmatid. Huvitav on ka see, et mürasummutusmatid näevad välja täpselt samasugused nagu Fractal Desgin'i korpustel.


Korpuse tagumine osa näeb välja päris tavaline. Kindlasti mis natukenegi teistest eristab on 8 laienduspesa olemasolu. See tähendab omakorda ka seda, et toetatud on XL-ATX emaplaadid. Siin taga on ka need vesijahutus augud, mille katted saab ära vahetada suletud katetega. Taga on tehase poolt juba ka üks 140 mm ventilaator olemas, kuid kellel soovi siis saab sinna paigaldada ka 120 mm ventilaatori. Täiesti ülal on näha ka ava kust pääseb õhk välja, kui pealmine kate peaks olema suletud. Täiesti all on koht toiteploki jaoks, mis on igati positiivne.


Korpusel on kokku neli jalga, mis läigivad ja hakkavad päris korralikult kaugelt silma. Ees asetsevad suuremad jalad ja taga väiksemad. All on ka üks hästi pikk ja suur tolmufilter, mille saab korpuse tagant välja libistada.

Korpus seest:


Korpus näeb seest välja nagu ikka, tänapäevaselt juba standardiks saanud musta värvi. On olemas ketta kohad nii 2.5 kui ka 3.5 tolliste ketaste jaoks. Ära mahutab see korpus vastavad emaplaadid: ATX, XL-ATX, Micro-ATX ja Mini-ITX. Ventilaatorite osas saab kokku paigaldada korpusesse kuni seitse ventilaatorit. Siinkohal peab ära mainima, et kaasasolev kontroller toetas kuni kuute ventilaatorit. Kui ka peaks kõik ventilaatori avad ära kasutama, saab selle ühe ventilaatori ühendada emaplaadi külge. Kaablite vedamiseks on samuti palju kohti, ning õnneks on kõik augud piisavalt suured. Maksimaalne protsessori jahutus mis ära mahub on 185 mm. See tähendab, et ära peaks mahtuma kõik hetkel turul saadaolevad jahutid. Videokaardi osas mahub ära kaart pikkusega kuni 315 mm. Kui kõvaketta boks ära võtta, siis mahub ära kuni 445 mm pikk videokaart. Aga täpsemalt erinevatest korpuste osadest räägin ma juba järgnevate piltide juures.


Võrreldes seda osa nüüd Define R3'ga siis sarnasused peaaegu, et puuduvad. Nanoxia'l on esiteks juba rohkem kaablivedamis kohti, ning lisaks on need ka suuremad. Korpuse taga on ka piisavalt ruumi, et sinna kõik oma kaablid ära peita. Olemas on ka auk, et saaks protsessori jahutit kiirelt ja lihtsalt paigaldada.


Korpuse pakendil oli ära toodud, et tegu on täismodulaarsete kõvaketta boksidega. Kokku on bokse kolm - kaks tükki on kolme sahtliga ja üks on kahe sahtliga. Kaks pealmist boksi tulevad ilma kruvideta ära ja alumine on kinni kruvidega. Kui kaks pealmist ära võtta, on need võimalik asetada veel alumise ketta boksi kõrvale ja siis omakorda teine veel selle peale.


See on nüüd küll üks osa sellest korpusest mis on identne Fractal Design'i korpustega. Nimelt on kettasahtlid täpselt samasugused, ning ainuke erinevus on nende värv. Paigaldus on muidugi lihtne, keerad ketta kruvidega sahtli külge ja lükkad sahtli kettaboksi.


Kuna ma ammu enam ei kasuta ühtegi 5.25 tollist seadet, siis väga ma selle juures ei peatu. Paigaldus tundub muidu igati lihtne olevat. Võtad eest katte ära, lükkad näiteks lugeja oma kohale, ning siis ainult lükkad kiirkinnitused kinni. Huvitav on muidugi see, et kiirkinnitused on mõlemal poolel. Tavaliselt on kiirkinnitus ainult ühel pool ja sellega peab seade kinni jääma. 5.25 tollise boksi sees on ka üks üleminek 3.5 tollisele seadmele. See võimaldab paigaldada kas esipaneeli või ventilaatori kontrolleri.


Lakke saab paigaldada kaks 120 või 140 mm ventilaatorit. Vaadates pilti, siis neid auke on hoopis rohkem kui kahele ventilaatorile. Kuid tegelikkuses on neid nii palju, et sa saaks oma ventilaatorit täpselt sinule vajalikku kohta. Muidugi ei saa ka mainimata jätta, et lakke saab paigaldada ka 240 mm vesijahutus radiaatori.


Ennem sai juba ka mainitud, et korpusesse on tehase poolt juba üks 140 mm ventilaator paigaldatud. Ning ventilaatori ülal on ka kaks auku vesijahutuse jaoks.


Kuna sellel korpusel on kokku 8 laienduspesa, siis see tähendab, et toetatud on ka XL-ATX emaplaadid. Laienduspesadesse paigaldamine käib samuti lihtsalt - kõigest keerad pöidlakruvi lahti ja uuesti kinni. All on muidugi ka koht toiteploki jaoks ja laienduspesade kõrval on ka augud vesijahutuse jaoks.


Korpuse põhja peale on pandud ka kaks kummist jalga, mille peale toiteplokk saab toetuda. Need hoiavad toiteplokki ka kõrgemal, et toiteplokk saaks korpuse alt paremini õhku võtta. Pildi parempoolses osas on moodul, mille peale saab kõvaketta boksid paigaldada. Kui see kruvidega ära keerata, saab põhja peale paigaldada ühe 120 või 140 mm ventilaatori.

Lõpptulemus:

Süsteem:

Emaplaat: Asus M4A89GTD PRO
Protsessor: AMD Phenom II X6 1090T 3.2 GHz
Jahutus: Antec Kühler H20 620 (Push-pull, Gelid Wing 12 PL 120 mm @ 750 RPM ja Silverstone 120 mm)
RAM: G.SKill Sniper 8 GB DDR3 PC-12800 1600MHz
Videokaart: Asus HD 6870 DirectCU 1GB
SSD: Intel SSD 320 Series 120GB SSDSA2CW120G310
HDD1: Hitachi 250GB HDP725025GLA380 7200rpm SATA
Toiteplokk: Jou Jye BW-B620JL
OS: Windows 7 Ultimate 64-bit
Korpus: Nanoxia Deep Silence 1


Kuna ma olen hiljuti toiteplokki vahetanud, siis oli kaableid natukene raskem peita kui Silverstone toiteplokiga. Nimelt oli Silverstone toiteplokk modulaarne ja praegune Jou Jye ei ole seda. Rääkides paigaldusest siis kõik oli lihtne ja tuttav. Ühegi asja paigaldamine ei olnud vaevanõudev, ning sai tehtud kõigest paari minutiga. Pigem on kõige vaevanõudvam tegevus juhtmete vedamine, kui neid on meeletult palju. Pildilt on ka näha, et kui kõvaketta boksid ära võtta, peaks korpusesse ära mahtuma kõik tänapäevased videokaardid. Millest ma väga veel rääkinud pole on selle korpuse vesijahutus võimekus. Nimelt mahutab see korpus ära lausa kaks vesijahutus radiaatorit. Nimelt saab lakke paigaldada ühe 240 mm radiaatori. Ja ette saab paigaldada teise 240 mm radiaatori. Kuid see ilmselt eeldab kõvaketta bokside eemaldamist. Korpuse taha kogunes lõpuks päris palju juhtmeid, ning see tähendas palju juhtmete sättimist. Peale natukest sättimist läks ka küljekaas peale, ning võiski ka juhtme majandusega rahule jääda.

Rääkides veel kaasasolevatest ventilaatoritest, siis minu arvates on need küll väga vaiksed. Kui need töötavad täispööretel, ei ole neid ikka kuulda. Tavaliselt tuleb korpustega ikka sellised ventilaatorid kaasa, mis teevad lärmi alles täispööretel. Kuid need ei tee lärmi ka täispööretel. Põhjus on ilmselt ka selles, et 140 mm ventilaator pöörleb 1100 pööret minutis ja 120 mm ventilaator 1300.


Pannes arvuti tööle, hakkab nupu taga põlema ka roheline LED.

Lõppsõna:


thumbs_up.gif Mürasummutus
thumbs_up.gif Esipordid saab ära peita
thumbs_up.gif Kruvivaba ventilaatorite paigaldus ees
thumbs_up.gif Tagasihoidlik välimus
thumbs_up.gif Võimalused vesijahutuse jaoks
thumbs_up.gif 3 ventilaatorit kaasas
thumbs_up.gif Võimalik paigaldada kuni 6 ventilaatorit
thumbs_up.gif Tolmufiltrid sissevõtu kohtades
thumbs_up.gif 2 x USB 3.0 pesa
thumbs_up.gif 2.5 tolliste ketaste tugi
thumbs_up.gif 3.5 tollise seadme tugi
thumbs_up.gif Ventilaatori kontroller sisseehitatud
thumbs_up.gif Kaheksa 2.5/3.5 tolliste ketta kohta
thumbs_up.gif Mahutab ära kuni 445 mm pika videokaardi
thumbs_up.gif Mahutab ära kuni 185 mm kõrge protsessori jahuti
thumbs_up.gif Paigaldamine laienduspesadesse kiire ja lihtne
thumbs_up.gif Protsessori toitejuhtme pikendus kaasas
thumbs_up.gif Kaheksa laienduspesa
thumbs_up.gif Modulaarsed kõvaketta boksid



thumbs_down.gif Uks avaneb ainult ühele poole
thumbs_down.gif Kallis mõne jaoks
thumbs_down.gif Esipordid võiks asuda rohkem eespool




Hind ja saadavus:

Korpust pole veel Eestis kuskil müügil näha, kuid soovituslik hind on 110€.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2012 08:30:47 vasta tsitaadiga

Pisut segaseks jäi see erinevate ägedate luukide süsteem. Samuti oleks tore ära mainida mm vahe tagumise kaane ja emaplaadi kinnitusplaadi vahel(pilt oleks boonuseks nurga alt koos paigaldatud juhtmetega, annab hea ülevaate). Muidu tundub ulme asine korpus, nagu reaalselt oleks seekord asja läbi mõelnud, just nimelt kasti sees. Väliselt tekitab küsimusi lollilt kauge portide paigutus, kahjuks tavaks saanud viimasel ajal sääraste korpuste seas. 45 kraadi nurga alla olevana on portides seadmetele parem ligipääs, kui kast laua all, kuigi võib tekkida oht väänata üles või alla suunas välja võttes.
Mul on tunne et kui kvaliteet on hea ja igast no-screw plastik kinnitused kah asised, siis ma vist leidsin endale uue korpuse thumbs_up.gif
German engineering in da hause, ja.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2012 08:38:47 vasta tsitaadiga

Killerwave,


Link


Siit videost saab hästi aru, mismoodi need luugid toimivad. (alates 6:20)

Korpuse taga on juhtmete jaoks 1.5 cm ruumi. Olenevalt kohast, mõnes mõni millimeeter rohkem, teises vähem.

Sai ka räägitud, et Eestisse tuleks need müügile, kuid eks uurin lähipäevadel järgi kas mingeid uudiseid.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 20.11.2012 09:00:36 vasta tsitaadiga

Tundub päris adekvaatne ja mõnusalt tagasihoidliku/šiki välimusega korpus olevat thumbs_up.gif Enne tundus CORSAIR 550D asjalik valik, aga nüüd pole selles enam nii kindel.

Keegi võiks teavitada kui kuskil müügis näeb kas siinmail või veebipoe mis ka meile tarnib...

Ebay pakkus saatmisega hinnaks ~135€...mis pole ka nii väga hull
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 20.11.2012 13:12:44 vasta tsitaadiga

Tundub päris asine kast olema. Ise soetasin hiljuti Corsair Carbide R500. Kaalusin ka Fractalit, aga ostmata jäi just sel põhjusel, et esipaneel käib ainult tervikuna lahti, aga mul spets arvutilaud, kus ainult ülemisele poolele korpusest ligi saab.
Seega kaheosaline esipaneel igati tore.
Praegu tundub, et ka Corsairi kast jääb sellele siin märksa alla- tolmufiltrid on Corsairil komplektis ainult osaliselt, tuli juurde osta. Lisaks tuli need kruvidega kinnitada, puhastamine ja vahetamine seega tülikas.
Küll aga on nii Corsairil (õrn plastraam) kui ka Nanoxial (kruvidega) kettasahtlite lahendus kehv. Võrdluseks Chiefteci uuemate kastide oma- kaks tugevat plastrelssi vajutad kettaservadesse ja lükkad sahtlisse, ilma kruvideta.

_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft


viimati muutis ibndaud 24.11.2012 00:55:58, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 20.11.2012 15:44:43 vasta tsitaadiga

K3ndu, ega rohkem tulukesi peale selle Power nupu LED'i pole?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.11.2012 16:17:33 vasta tsitaadiga

renhoelder, minule küll neid rohkem silma ei hakanud. Kuid vaatan homme hommikul üle, kui on annan teada.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Auron
HV Guru
Auron

liitunud: 19.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 06:32:04 vasta tsitaadiga

Selle rahaeest on kasti sitaks thumbs_up.gif Nagu aru saan siis reset nuppu pole üldse ja samuti pole iga saja asja jaoks mingit ledi tekitatud a'la HDD activity light jne. mis on aint pluss.
Kommentaarid: 149 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
K3ndu
HV Guru
K3ndu

liitunud: 25.10.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 23.11.2012 07:44:01 vasta tsitaadiga

Auron kirjutas:
Selle rahaeest on kasti sitaks thumbs_up.gif Nagu aru saan siis reset nuppu pole üldse ja samuti pole iga saja asja jaoks mingit ledi tekitatud a'la HDD activity light jne. mis on aint pluss.


Restardi nupp asetseb ees siiski. Aga jah kõvaketta aktiivsus led'i ei ole.
Kommentaarid: 120 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 110
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 23.11.2012 13:40:48 vasta tsitaadiga

Lõpuks ometi korpus, millel üks paremale avaneb. Kuigi kahele poole avanev oleks veel parem.

ibndaud kirjutas:
Küll aga on nii Corsairil (õrn plastraam) kui ka Nanoxial (kruvidega) kettasahtlite lahendus kehv. Võrdluseks Chiefteci uuemate kastide oma- kaks tugevat plastrelssi vajutad kettaservadesse ja lükkad sahtlisse, ilma kruvideta.


Kas Chieftecil nende plastrelsside küljes ikka kummipuksid ka on?
Vibratsiooni summutamise osas on Nanoxial/Fractal/Antec korpustel kasutatav lahendus kõige parem.
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ibndaud
HV kasutaja

liitunud: 14.06.2003




sõnum 24.11.2012 01:02:44 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
Kas Chieftecil nende plastrelsside küljes ikka kummipuksid ka on?
Vibratsiooni summutamise osas on Nanoxial/Fractal/Antec korpustel kasutatav lahendus kõige parem.

Ei ole, aga kummipuksid on vajalikud ainult lärmavate ketaste puhul.
Endal praegu näiteks üks ketas SSD, teine uue põlvkonna WD Raptor- nende puhul poleks kummipuksist mingit tolku.

_________________
dumb...dumber...dumbest.......................................................microsoft
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killerwave
HV Guru
Killerwave

liitunud: 04.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 13:59:33 vasta tsitaadiga

Samas ise ei ütleks ära kummipuksidest, endal vanemaid kettaidki. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
von Wu
HV Guru
von Wu

liitunud: 11.10.2007




sõnum 24.11.2012 18:15:10 vasta tsitaadiga

ibndaud kirjutas:
Endal praegu näiteks üks ketas SSD, teine uue põlvkonna WD Raptor- nende puhul poleks kummipuksist mingit tolku.


Raptori puhul siis sellepärast, et selle vibratsiooni ei summuta nagunii miski? icon_razz.gif
Kommentaarid: 864 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 652
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ThedEviL
HV Guru
ThedEviL

liitunud: 13.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.11.2012 20:03:24 vasta tsitaadiga

von Wu kirjutas:
ibndaud kirjutas:
Endal praegu näiteks üks ketas SSD, teine uue põlvkonna WD Raptor- nende puhul poleks kummipuksist mingit tolku.


Raptori puhul siis sellepärast, et selle vibratsiooni ei summuta nagunii miski? icon_razz.gif

Neil pole märkimisväärset vibrat. Küllaga mootor neil iniseb
Kommentaarid: 108 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tere112
Kreisi kasutaja
tere112

liitunud: 08.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 19.02.2013 19:16:58 vasta tsitaadiga

Eestis pole seda ikka saada? icon_rolleyes.gif
_________________
BMW
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 19.02.2013 19:25:11 vasta tsitaadiga

tere112 kirjutas:
Eestis pole seda ikka saada? icon_rolleyes.gif


Pole veel silma hakanud, kuigi olen aegajalt otsinud, aga ~115€ koos postiga pole ka paha http://www.ebay.de/itm/Nanoxia-Deep-Silence-1-/370744864221?pt=DE_Computer_Sonstige&hash=item56521daddd#ht_4217wt_1140
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Marxx20
HV vaatleja
Marxx20

liitunud: 30.10.2008




sõnum 10.04.2013 15:25:17 vasta tsitaadiga

Siit peaks ka saama Eestisse tellida. Enda jaoks alles hiljuti avastasin selle koha, ning mõtlen sama kasti tellimisele koos veel mõne vidinaga. Küll mitte Eestisse aga vähemalt oli meeldiv näha, et toimetatakse meite maale kah icon_smile.gif
_________________
Don't be so open minded, your brains will fall out
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
renhoelder
HV veteran
renhoelder

liitunud: 19.06.2003




sõnum 10.04.2013 15:56:44 vasta tsitaadiga

Marxx20, valik on seal tõesti korralik, aga viimati olid postikulud ka päris korralikud. Vähemalt korpus millest siin teemas juttu oli maksaks koos posti ja saatmisega ~132€ vs ~110€ Ebayst.

On muidu keegi veel soetanud ka?
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Uudised »  Ülevaated, kasutajate hinnangud »  Ülevaade: Nanoxia Deep Silence 1
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.