Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
KrisVr
HV Guru

liitunud: 27.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 20.08.2016 02:12:10 vasta tsitaadiga

Coming Soon in Alpha 2.5
Spoiler Spoiler Spoiler

ARGO Astronautics MPUV
Spoiler Spoiler Spoiler

MISC Reliant KORE
Spoiler Spoiler Spoiler



Gamescom Live Game Demo
Spoiler Spoiler Spoiler

icon_cool.gif
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 20.08.2016 20:07:58 vasta tsitaadiga

See mis 3.0 Alpha demolt vastu vaatas, ütleme nii, et on mida oodata icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 23.09.2016 17:07:34 vasta tsitaadiga

probleemidest arendusega:
http://www.pcgamer.com/eight-month-investigation-lifts-the-lid-on-star-citizens-troubled-development/

hea lugemine.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 23.09.2016 19:38:34 vasta tsitaadiga

Ja siin on veel pikem artikkel mida lugeda. Päris hea tükk, realistlik kokkuvõte sellest, kuidas siiani on arendus käinud.

http://www.kotaku.co.uk/2016/09/23/inside-the-troubled-development-of-star-citizen
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 24.09.2016 13:51:52 vasta tsitaadiga

Eelduse kohapealt sq42 2016 lugedes artikleid ja muud infot on ebatõenäoline, et see ilmub aasta lõpp sest starmarine pole veel testimis järgus. Seda vaja just sq42 jaoks. Pole nad testinud veel NPC toimetusi mis tuleb alles v3.0+

Miks see kõik veninud on kindlasti CE mootoris kinni. Teine asi illfonic.

Viimaseid videosid vaadates tehakse kõik ,et lasta starmarine välja. Siit tekib küsimus miks seda ennem ei tehtud. See PTU kindlasti neile suureks piduriks. v3.0 demo oli tore mis töötas ok seda kindlasti treiti päris mitu kuud selleasemel ,et keskenduda sq42 peale.

Video comm on muidugi vajalik sq42 jaoks kuid demos üteldi ära video comm tuleb ümber teha. Igast asjast tekib alati küsimus.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 24.09.2016 23:59:44 vasta tsitaadiga


Link


Roberts räägib Star Citizeni protseduurilisest sisuloomisest.

tl;dr. luuakse erinevad bioomid, mida saab siis "värvida" planeedi peale ja see võib olla alates paari meetristest aladest kuni sadade kilomeetriteni. Võtab arvesse ka bioomide puute piirkondasid ja loob sobiva variatsiooni.

Ala nagu Crysise looduse kaardid, aga maailma skaalas. Ja mootori kohta nad enam ei nimeta seda cryengineks, aga starengine, kuna ta on nii kardinaalselt ümber tehtud.

Ei hakka arutama, kui reaalne see on hetkel, ootaks selle CitizenConi ja 3.0i ära. Ta ise väitis, et kui assetid on valmis, siis planeet valmib paari päevaga, kuid aga äkki 5-7tk nädalas..

Ehk tööriistad hakkavad vaikselt valmis saama ja see kõlab hästi.



Margus kirjutas:
Eelduse kohapealt sq42 2016 lugedes artikleid ja muud infot on ebatõenäoline, et see ilmub aasta lõpp sest starmarine pole veel testimis järgus. Seda vaja just sq42 jaoks. Pole nad testinud veel NPC toimetusi mis tuleb alles v3.0+

Miks see kõik veninud on kindlasti CE mootoris kinni. Teine asi illfonic.

Viimaseid videosid vaadates tehakse kõik ,et lasta starmarine välja. Siit tekib küsimus miks seda ennem ei tehtud. See PTU kindlasti neile suureks piduriks. v3.0 demo oli tore mis töötas ok seda kindlasti treiti päris mitu kuud selleasemel ,et keskenduda sq42 peale.
Video comm on muidugi vajalik sq42 jaoks kuid demos üteldi ära video comm tuleb ümber teha. Igast asjast tekib alati küsimus.


Ma oleks varem pakkunud, et 2.6 tuleb citizenconiks välja, aga hetke tempo juures tundub, et parimal juhul teatab, et see on selleks hetkeks PTUs esimese laine testida.Ja sedasi 3.0 nihkub veebruari-aprilli kanti.

Olles läbi lugenud selle pikema artikli, siis võtaks selle kokku sedasi, et Illfonicuga läks kokkuvõttes suht perse koostöö. Kuskil vahepeal tuli mingi miskommunikatsiooni lõik ja kõik mis nad valmis tegid ei sobinud kokku ülejäänud star citizeni assetitega. Robertsil on probleeme olla aus ja keerutamata, kui on probleeme. See tuli sealt artiklist välja, et nad lihtsalt ei kommunikeerinud seda rahvale (mis oli ka suht aru saada kokkuvõttes). Mingi X miljonid korstnasse, samas pole midagi parata parata, see on osa sellise skoobiga projekti arendusest. Tegemist pole ideaalse success stooriga, vaid eheda joppamisega, et nad hetkel nii kaugele on saanud. Ehk kui Crytekil poleks tekkinud majanduslikke probleeme poleks CIG saanud endale praegust arendusmeeskonda.

See erinevate buildide supportimine aeglustab tn oluliselt nende arendus tempot, aga kui väga aus olla, siis ma ei kujuta ette ka seda, kuidas nad teist moodi seda arendada suudaksid. Siin pole tegemist Robertsi oma rahaga, vaid meie rahaga ja sedasi arendus erineb totaalselt sellest, kui raha kuuluks stuudiole , kes dikteerib tempot või lausa ühele inimese kes ütleb, et tehke mängu rahus nii kaua kui vaja.

Hea näide: Warhammer 4000: Eternal Crusade just lasti välja... ca 6 kuud varem, kui reaalselt oleks võinud, sest Bandai Namco kes maksis selle kõik kinni nõudis seda.

See mis meie siin kõik näeme on ehe tarkvara arendus, mida juhib autoritaarne product owner, kellel on oma visioon ja kes ei taha kuidagi järele anda milleski ja põhjustab ka ohtralt feature creepi. 2018-2019 on juba midagi mis ma mõtlen PU poole pealt ja järgmise aasta sees saab SQ42 esimese episoodi kätte. Sürr oli lugeda, et järgmised episoodid tulevad kõik paari aasta tagant.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 25.09.2016 08:24:46 vasta tsitaadiga

Mõned videod.


Link



Link



Link

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kris1
HV kasutaja

liitunud: 16.05.2011




sõnum 25.09.2016 13:23:36 vasta tsitaadiga

Kotaku artikkel oli väga hea. Ei midagi üllatavat, aga väga hea (ka oma neutraalsuses).

Mul on ikka SC ja SQ42 usku. See jutt kaldub kategooriasse "tugitooli arendajad" kuid üks tähtsamaid asju arenduse juures on aeg ja ressurssid (ja seda CIG on). Lisaks CR filosoofia et võimalikult palju asju lihvida ja sügavamaks arendada. Üle $120 miljoni ja üle 350 töötajaga on neil see võimlus. Ja see "masin" on nüüd 4 aastat palehigis töötanud. Pole käsku mäng julmalt mingiks X tähtajaks välja lasta (nagu eelmises postituses Warhammer näide). Selline filosoofia pole puudusteta (nagu artiklist ka välja tuleb), aga usun et see töötab CIG puhul. Neil on selline luksus seda lubada - luksus mida paljudel pole. Kotaku artiklis ka välja toodud kontrast Elite arendamisega (kus väga rangelt tehakse kas või veerand sammu kaupa, otsides igale ressurssile võimalikult suurt väljundit, et tähtaegadest mitte üle minna) - arvan et mõlemad lähenemised on õiged, ja sobivad mõlemale mängule.

Iga asi SC ja SQ42 puhul pole päris minu maitsele, aga olen kindel et kui kogu asi väljas siis tegu võimsa mänguga. Ja olen täiesti kindel et eduka mänguga.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 25.09.2016 16:16:57 vasta tsitaadiga

seal tehakse kogu aeg midagi ümber küll see pole hea ja see ma usun ,et see on hea kuna asi peab olema perfektne mitte elite dangerous sarnane üllitis. Meil keegi suurt elite dangerous asja ei viitsi näppida isegi kui mul endal see olemas siis kokku pole ma ühte tundigi täis saanud. SC sarnane bug world on üsna huvitav teinekord laamendada PVP teinekord võtab kaua mängid nagu kassi ja hiirt ja lõpuks lihtsalt joostakse laiali kus keegi kedagi maha ei saa.

Ma usun ,et järgmine aasta saab olema huvitav.

Töötavad nad veel patchi väiksemaks muutmisega esialgu saadetakse PAK wc potti Ilmselt nad hakkasid peale minu posti sc foorumis sellega tegelema.
Nõrgema dl peal olevad inimesed ei viitsi PTU testida iga päev tirid 20GB alla. Ise andsin ka alla sellega ilmselt 20/5 ühendus mis sain kisub jälle testima.
Nüüd saab vähemalt bugfixi jaoks videosid normaalselt uppida.

_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Velociraptor
HV veteran
Velociraptor

liitunud: 27.03.2004




sõnum 26.09.2016 17:40:14 vasta tsitaadiga

Ma tõsiselt lootsin, et ED-d saab SC releasini lasta, aga sellest tüdinesin nädalaga ära icon_lol.gif
_________________
🕊 Kuruppo ぽ 🕊
https://www.last.fm/user/Ingvaarr
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 26.09.2016 20:00:26 vasta tsitaadiga


Link


Osa 2 intervjuust.

Mis põhiline, mis mind huvitas oli see, et ta rääkis sellest, mida citizenconil on oodata. Natukene pettusin. Nad teevad demo planeedi, mis demob planet tech v2'te. Ala ookeanid, metsad, kõrbed etc.. sest 3.0s tuleb välja gas giant, mingi toksilise pinnaga planeet ja jää planeet. Ehk siis planeedid, kus pole metsa (ma spekuleerin siin lihtsalt). Eks see oleks tõega natukene vara tulnud, aga ma tõega ootasin rohkem eye candyt, liiga vara lihtsalt. Teiseks nad näitavad ühte SQ42 missiooni algusest peale, et mida oodata singleplayerist.

Ma ausalt tahaks näha ka ikkagi seda elusat süsteemi, kus laevad lendavad natukene professioneid rohkem, aga vist ei tasu väga palju oodata hetkel.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 26.09.2016 20:51:07 vasta tsitaadiga

Tänud video eest, saab olema huvitav.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 10.10.2016 14:26:51 vasta tsitaadiga

Hou lii shiiit, Citizen Con oli tõega crap minu sügavalt isiklikust vaatevinklist. Esimene alarmkell hakkas karjuma, et miski on nihu, kui nad näitasid uut org 2.0'i väga pikalt. Yep, demosid kodulehe funktsionaalsust. Tundus natukene Discordi/Slacki kloonina, millel on ka foorum küljes. Siis tuli see uudis, et SQ42 missiooni ei oldud saadud näitamis kõlbulikuks (tagant järele selgus, et mingid remondi animatsioonid ei olnud kõlbulikud... ) ja näidati lihtsalt hunnikus slaide ja recapiti ajalugu ja siis kõige lõpus näidati on the rails demo (nii see mulle tundus) PU 3.0'st ja lõppu veel sisu täiteks kuidas editoris maailma edititakse ja natukene ka planeedilt planeedile lendamist. Viimane oli lahe ja näidati natukene mehaanikat, mida veel näinud polnud.

Seega ainuke asjalik segment Conist minu jaoks hakkab pihta siit:
https://youtu.be/XuDj5v81Nd0?t=1h25m20s


Ei näidatud 2.6te, mis peaks ju millalgi ka jõudma testijate kätte (oli ainult kuskil kirjas, et varsti tuleb). 3.0st ei näidatud midagi uut. ei professioneid, ei missioone (okei, see distress beacon seal videos on mingil moel ka missioon, aga see oli antud juhul ohtralt scriptitud), ei olnud mingit elavat süsteemi, st AI laevad ringi lendamas oma ametites.

Ehk siis näidati ainult täiendatud planeedi tehnoloogiat. Mul tuli selline tõsine Star Warsi ja Dune'i vibe peale ja mulle ei meeldinud see, miks nad ei võinud natukene originaalsemalt läheneda oma universumile. Mul oli ka suurem ootus bioomi tehnoloogia suhtes. Meile müüdi crysise fidelityt ja mul ausalt olid ootused, et lendame üle ka mõnest korralikumast dzunglist, ookeanist jne.. Seda ei juhtunud. Puid oli näha, aga mitte selliseid padrikuid kuhu ma peidaks oma välja lülitatud constellationi ära.

Eks see tehnoloogia areneb ka edasi, aga lahtine on praegune timeframe, millal me reaalselt midagi sellist katsuda saame. Mul on tunne, et hea, kui saame 2.6'e see aasta kätte ja 3.0 meibi suve poole peal.

SQ42 release.. võttes praegu vihjena, et neil pole ühtegi demokõlbulikku missiooni (äkki nad tahtsid näidata lõpliku kvaliteeti, äkki mitte) siis ma ei tea.. 2017 äkki. Tõega pettunud tunne hetkel. Ootasin midagi toorest, aga ikkagi sellist, kus ma oma fantaasiaga täidan lüngad. Aga reaalselt ei näidatud mitte midagi uut 3.0st ainult paari kohendatud lõiku.

Gamesconi presekas oli kordades parem ja on tunne, et vahepealse aja nad kulutasid selle Coni demo ettevalmistamiseks. Ehk praegu hakkab taas jätkub 2.6 ja 3.0 arendamine.


Lisaks varasematele videotele mida Gamers Nexus tegi Chris Robertsiga tegid nad ka korraliku intervjuu Sean Tracyga, kes rääkis rohkem mootorist ja muust palju tehnilisemas võtmes, väga hea jutt, et saada aru, mis on plaanis. Kardan, et see ka tõstis mu ootusi selle Coni demo suhtes.

Osa 1: https://www.youtube.com/watch?v=OB_AI9ukSp8
Osa 2: https://www.youtube.com/watch?v=k_jq_dCW6Jc
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 10.10.2016 15:04:29 vasta tsitaadiga

Samuti pettumus. Kõik ootasid CitizenConil just seda demot, kõik mis enne seda oli oli absoluutselt teistjärguline.
Demo oli sarnane sellega mis GamesComil, ainult et planeedi maastik oli veidi ilusam (v2).
Mina arvan et SQ42 ei näidatud mitte selle pärast et pole lihvitud vaid selle pärast et seal polegi midagi näidata.
Üldiselt lootsin et kui nad viimase aastaga niii jõudsalt kasvasid töötajate arvult, said parimad cryteki spetsialistid, said tööriistad millega saab maastikku/baase/satelliite genereerida, asi oleks võinud ikka kiiremini liikuda. Ma ikka ei saa aru milleks raisata ressursse mingite liivausside peale ja fancy foorumi peale kui asja tuumik (näiteks net code, laevade füüsika, AI, trading) on alles algfaasis.

Ma ei kujuta ette kui kaua fännidel kannatust ja usku veel jätkub et raha sisse pumbata. Ühel hetkel saab see otsa ja mängu arendus jääbki rahapuuduse tõttu pooleli.
Ootan siis kuni tuleb 3.0 võib olla usk tuleb tagasi.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ertr2
HV Guru
ertr2

liitunud: 19.06.2008




sõnum 11.10.2016 00:18:56 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Ma ikka ei saa aru milleks raisata ressursse mingite liivausside peale ja fancy foorumi peale kui asja tuumik (näiteks net code, laevade füüsika, AI, trading) on alles algfaasis.
nende kallal töötavad erinevad arendajad, see kutt kes laevade füüsikat kirjutab ei tee veebilehte icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 65
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 11.10.2016 09:30:26 vasta tsitaadiga

ertr2 kirjutas:
tsitaat:
Ma ikka ei saa aru milleks raisata ressursse mingite liivausside peale ja fancy foorumi peale kui asja tuumik (näiteks net code, laevade füüsika, AI, trading) on alles algfaasis.
nende kallal töötavad erinevad arendajad, see kutt kes laevade füüsikat kirjutab ei tee veebilehte icon_rolleyes.gif

Nõus, aga oleks äkki mõistlikum raha investeerida mängu endasse, palgata rohkem engine arendajaid veebimeeste asemele.. Praegu üritatakse korraga liiga suurt tükki ampsata
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Archangel
HV veteran
Archangel

liitunud: 15.08.2007




sõnum 11.10.2016 17:56:47 vasta tsitaadiga

snap3 kirjutas:
ertr2 kirjutas:
tsitaat:
Ma ikka ei saa aru milleks raisata ressursse mingite liivausside peale ja fancy foorumi peale kui asja tuumik (näiteks net code, laevade füüsika, AI, trading) on alles algfaasis.
nende kallal töötavad erinevad arendajad, see kutt kes laevade füüsikat kirjutab ei tee veebilehte icon_rolleyes.gif

Nõus, aga oleks äkki mõistlikum raha investeerida mängu endasse, palgata rohkem engine arendajaid veebimeeste asemele.. Praegu üritatakse korraga liiga suurt tükki ampsata


Ma pakun et tööjõud ei ole probleemiks.

Pigem on probleemiks projekti koordineerimine. Suuri ja keerulisi projekte ei saa ilmtingimata suurema meeskonnaga kiiremini valmis, sest eksisteerib piir kustmaalt ülesandeid ei saa enam rohkem laiali jaotada ning tagatippu võib liigne jaotamine tekitada kommunikatsiooniprobleeme, mis võib projekti valmimist isegi aeglustada.

Selle tööjõu kohta on hea ütlus - "You can't make a baby in 1 month by getting 9 women pregnant".

Mulle isiklikult tundub, et Star Citizen'i praegune kontseptsioon on vähemalt kolme AAA mängu jagu mahtu. Ning kui arvestada, et keskmine AAA mäng suurte stuudiote poolt on ca. 3 aasta tegemine, ning isegi kauem, siis on palju loota, et SC niipea valmis saab.

Oleksid ainult SP'le keskendunud siis oleks see vast valmis, aga ei. Nad on üritanud kõike korraga samaaegselt teha. Võtab väga kaua aega.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 25
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mcmarta
HV kasutaja
mcmarta

liitunud: 07.12.2008




sõnum 11.10.2016 18:11:01 vasta tsitaadiga

Mul on nüüd natukene segaseks asi saanud, kas see mäng on juba väljas? Või on alles tulemas?
Ja kas see on ´´tasuta´´´ mäng (maksa, et võita) ?
Igajuhul tundub põnev!
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006




sõnum 11.10.2016 21:33:53 vasta tsitaadiga

siin mõnele tuleb uuesti linkida:
http://www.pcgamer.com/eight-month-investigation-lifts-the-lid-on-star-citizens-troubled-development/

cryengine arendajaid ei olnud võtta kusagilt.
Kommentaarid: 144 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 136
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 12.10.2016 10:02:49 vasta tsitaadiga

mcmarta kirjutas:
Mul on nüüd natukene segaseks asi saanud, kas see mäng on juba väljas? Või on alles tulemas?
Ja kas see on ´´tasuta´´´ mäng (maksa, et võita) ?
Igajuhul tundub põnev!


Ei ole veel väljas. Need kes ostavad praegu (min vist 45 euri pakett) saavad juba alphat mängida. Kellel on rohkem pappi saavad osta kallimat paketti koos paremate laevadega.
Kui mäng peaks kunagi välja tulema siis saab kõik need paremad laevad mängus ise endale teenida.
Kõige optimistlikum reliisi aeg oleks 2018.
Alpha 3.0 mis loodetavasti detsembris välja tuleb minu jaoks võiks juba mängitav olla, siis kavatsen ka osta.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karvane
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2004




sõnum 15.10.2016 13:02:48 vasta tsitaadiga

CIG tegi eraldi 60fps versiooni planeedi tehnoloogia demost.

Spoiler Spoiler Spoiler


Minu arvates see mäng tuleb olema pay to win esimesed aasta äkki nati rohkem. Kuna niikaua kulub aega, et enamik odavamate entry level laevade omanikud jõuavad järele hi-end laevade omanikele.
Erandid kindlasti kehtivad ja mõni osav piloot võib ka palju parema laeva puhtalt skilliga ära hävitada. Samas on tuhandeid piloote Polarise/Idrisega ehk siis juba capital shipid. Ma ei kujutagi väga ette alguses, kui tulevad esimesed reaalsed dogfightid siis võivad lahingud olla väga ühepoolsed ja just rahakoti paksuse järgi. Aga ajapikku see tasakaalustub, sest peale release'i ei ole plaanis enam müüa laevasid raha eest. See müük on arenduse toetamine, kuid jah, tekitab sellist sotsiaalset kihistumist.

Ma olen ise skeptilisem, et millal välja tulevad versioonid. 3.0 ei saa ideeliselt ju välja tulla enne 2.6te. Viimane aga pole veel isegi testimisse jõudnud ja seega olen skeptiline. On hea, kui 2.6 on see aasta väljas, kui ei, siis võib lihtsalt muretseda, et mis värk on. CIG ei jaga eriti meelsalt seda informatsiooni. Tn tavalised probleemid arendamises, mingid featured ei tööta nagu vaja ja valmis saamine venib.

Mu kõhu tunne (mis põhineb hetkel releaside tempol) ütleb mulle, et aastavahetuseks äkki 2.6 bugisena väljas, 3.0 sinna kevade, suve kanti. See gamescon / citizencon on arenduse mõttes suht loll periood aastas, kus nad kulutavad arendus ressurssi just mingi spets demo jaoks, mida ei pruugi näha mängus endas. Ehk see planeet vist pidi olema suht custom demo planeet, kõik tegevus scriptitud. see võtab aega ja lükkab reaalsed versiooni uuendused kaugemale tulevikku.

SQ42 episode 1 äkki 2018 või nii, sest nad enam ei julge isegi öelda, millal see saab valmis.


Edit: Tehti valmis ka üks võrdlus video kus pandi kõrvuti 2014 valmis saanud trailer ja 2016 gameplay. Päris lahe, kui mõelda, et 2014 ei olnud neil aimugi sellest, kui kiiresti osad tehnoloogia edasi hüppasid.

Spoiler Spoiler Spoiler


EDIT2:

Lasti välja video sellest, kuidas valmistuti ette CitizenConiks ja miks siis ei saadud SQ42te näidata (näeb natukene SQ42 kaadreid). Siin saab aru, miks see oli ja see on loogiline. Arenduses ei edene asjad alati plaanide kohaselt ja enamasti ei saa ka deadlineks nad valmis. Antud juhul deadline oli Con ise.


Link


CIG on süüdi selles, et nad ei kommunikeeri seda varakult mille peale tuleks ainult selline "aaa nojah.. okei siis" reaktsioon, vaid me avastame selle reaalselt kell 3 öösel feedi vaadates, et raisk, ei olegi lubatud contenti. See teeb hetkeks kurjaks, väga pettunuks, kuna sa ei tea üldse mis seisus asi oli, et jäi näitamata. Samas CIG ise kontrollib seda narratiivi, nad ei julge kergelt alt vedada, aga neil pole probleemi viimasel hetkel lihtsalt rahva pahaseks ajada. Go figure.

Kõlakad hetkel räägivad, et neil on blockeriteks 2.6's võrgukood ja 3.0's uus versioon võrgukoodist + AI. Need võivad võtta veel oluliselt aega.

Mänge on õnneks küllaga, millega vahepeal oma aega sisustada.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 21.10.2016 23:13:44 vasta tsitaadiga

Ma olen juba harjunud ootamisega. Sitsin niisama ja vaatan kui reaalselt midagi uut puhutakse. S42 mittenäitamine oli suht õige otsus sest NPC oli katki ja seda üleöö ei suudetud korda teha ja bugist aja ei peetud otstarbekaks näidata. Kui siiani oodatud kannatab veel rohkem oodata. Kui scripti parandada siis 1 asi jaotub kümneks või enam kõik ringi lappata võtab aega.
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
snap3
Kreisi kasutaja
snap3

liitunud: 20.04.2004




sõnum 23.10.2016 16:37:37 vasta tsitaadiga

Praegu saab tasuta mängu alla laadida ja mängida kni kuu lõpuni
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002




sõnum 17.12.2016 12:05:44 vasta tsitaadiga

SC sai siis 4 aastat vanaks ja käib anniversary livestream. Uh kus aeg lendab icon_smile.gif
Põhimõtteliselt siis hakatakse nüüd lisaks ka JIRAproduction schedule reporte rahvaga jagama.
Link: https://robertsspaceindustries.com/schedule-report

Avalikustatud milestoneid kuni Alpha 4.0ni:
2.6 - plaanitav live detsembri lõpp
3.0 – The Stanton System
3.1 – Mining & Refining
3.2 – Repair & Salvage
3.3 – Farming & Rescue
4.0 Jump Points


Youtube Livestream
Spoiler Spoiler Spoiler


Edit: 17.12.2016
Esimene laine saab siis alates tänasest PTU 2.6 versiooni proovida (30.6GB download)
Sisaldab siis:
* 2.6 muudatused
* Star Marine
* uus kommunikatsiooni platvorm Spectrum

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
XeStAiSy
HV Guru

liitunud: 12.12.2001




sõnum 24.12.2016 08:49:07 vasta tsitaadiga

Star Marine LIVE nüüd
_________________
Punktkeevitus patareidele/akudele. Akutrelli/laptopi/e-bike. PM
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Star Citizen mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 30, 31, 32  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.